>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
O 0

oki100

Użytkownik
Sven, piszesz że długo grałeś używając VPNów. Powiedz mi jak z weryfikacja konta? Masz znajomych po całej europie czy kupowałeś konta??
Ja od wczoraj gram na kupionym i wszystko na razie elegancko.
zgłoś się na priv to ci opisze wiecej o vpn, bo tego tez dlugo szukalem az zaczelo dzialac.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wszyscy, którzy grali u &quot;nielegalnych&quot; nie wpłacać do &quot;legalnych&quot; via Skrill.
Więcej nie napiszę bo nie chcę. Nie paplać.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A tak odnośnie tej weekendowej wymiany ciosów pomiędzy kilkoma osobami to prawda jak zawsze leży po środku. edi i kilku innych kolegów mają rację pisząc o tym, że to za czasów SLD i PO wprowadzono podatki i ustawę, to PO zaczęło ścigać graczy wyciągając ich dane poprzez bank PKO i buka BAH-a. Takie są fakty. Następstwem tej ustawy wprowadzonej przez PO jest ta, którą aktualnie przeforsował PIS.
Bolo73&gt;&gt; gwoli ścisłości, to ja w odniesieniu do historii wprowadzania podatku obrotowego pisałem nie o SLD i PO - a o rządach Hanny Suchockiej* (wtedy Unia Demokratyczna) gdyż Ustawą o grach z 1992 wprowadzono 10% podatek obrotowy, oraz o rządzie Donalda Tuska z PO, bowiem podniesienie podatku obrotowego do 12% oraz zapis o zakazie gry w Internecie znalazły się w Ustawie hazardowej z 2009, która to Ustawa została wprowadzona dla zatuszowania pamiętnej afery hazardowej** posłów rządzącej PO.
Tak więc akurat SLD nie był wtedy u władzy, gdy wprowadzano te 2 w/w Ustawy w latach 1992 i 2009.
* https://pl.wikipedia.org/wiki/Rz%C4%85d_Hanny_Suchockiej
** https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_hazardowa
Edit: może miałeś na myśli nie SLD a KLD (Kongres Liberalno-Demokratyczny) który był koalicjantem w tym rządzie Suchockiej i miał w nim kilku swoich ministrów jak Bielecki, Lewandowski, Arendarski, Kilian?
 
D 45

delete_

Użytkownik
Jest problem z Vpn. Kupilem platny i na to samo państwo pokazuje mi to samo ip! Ktos pomoze? Moge grac na kilku kontach z tym vpnem, nie rozumiem co jest grane.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Jest problem z Vpn. Kupilem platny i na to samo państwo pokazuje mi to samo ip! Ktos pomoze? Moge grac na kilku kontach z tym vpnem, nie rozumiem co jest grane.
Mógłbyś jaśniej? Pokazuje Ci polskie IP mimo używania VPN i serwera innego kraju, tak?
 
kvelk1 125

kvelk1

Użytkownik
Kilka lat minęło...
Chciałem sprawdzić co się dzieje na naszym poletku.
Spróbujcie Premium Tradings jeśli liczba i marki buków wam odpowiadają.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Nie, pokazuje mi ip kraju ktory ustawiłem, ale pomimo rozlaczenia i włączenia programu mam to samo ip... Jakim cudem?
Używasz Windowsa pewnie, to sprawdź sobie w panelu sterowaniu protokół internetowy IPv4, czy czasem VPN przy rozłączeniu nie zostawił swoje IP zamiast powrócić do poprzedniego automatycznego ustawienia. Kiedyś też mi się tak stało z poprzednim VPN-em.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Chyba ci co grali u nielegałów nie zakładają kont u polskich buków, co? Chyba nie ryzykujecie aż tak, hmm? Wystarczy odpowiedni program i powiązanie takich osób z ich wcześniejszym używaniem np.Skrilla i już jesteście podejrzani. Później odpowiedni wniosek o transakcje tak namierzonych osób i .... Jak już gracie u ziemniorów to raczej tradycyjnie, dreptając do punktu, heh.
Dokładnie jestem teź tego samego zdania, jak ktoś grał u &quot;nielegalnych&quot; tymbardziej jak zdarzały się mu wypłaty na konto bankowe to rejestrowanie sie teraz w &quot;legalnych&quot; to jak napisanie na siebie donosu,
Nigdy nie wiadomo czy czasem jak okaże sie ze wejście w życie ustawy nie przyniosło zamierzonych efektów (w stosunku do włożonego wkładu - łapówki itp- żeby zaostrzyć nasze &quot;prawo&quot;) , może kiedyś a może nawet już przyjdzie im do głowy żeby podesłać odpowiednim instytucjom listę swoich klientów zwłaszcza tym co za mało przegrywają albo tym bardziej tych co ich ogrywają żeby zinwigilować ich konta bankowe szukając wcześniejszych a może i aktualnych transakcji z &quot;szarą strefą&quot; ?
Ja odobiście NIGDY nie założę u żadnego &quot;legalnego&quot; konta chyba że na kogoś innego kto nigdy nie grał jak kiedyś może znajdzie sie jakiś haczyk żeby ich jednak ograć - jakieś &quot;przelewanie&quot; ciekawych bonusów, zawyżone kursy itp ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jak ktoś grał u &quot;nielegalnych&quot; tym bardziej jak zdarzały się mu wypłaty na konto bankowe, to rejestrowanie sie teraz w &quot;legalnych&quot; to jak napisanie na siebie donosu
Tak było zawsze, lepiej było wybrać albo tak, albo siak

Ale dyskusja jest tak rozwojowa, że tylko czekać, aż ktoś zaproponuje, by u legalnych grać przez VPN-a.

A tak swoją drogą, może to by było dobra metoda protestu.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak było zawsze, lepiej było wybrać albo tak, albo siak

Ale dyskusja jest tak rozwojowa, że tylko czekać, aż ktoś zaproponuje, by u legalnych grać przez VPN-a.


A tak swoją drogą, może to by było dobra metoda protestu.
Niestety VPNy nie mają takich przepustowości jak się wszyscy rzucą ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom