>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
sven@ 808

sven@

Użytkownik
gdzie teraz gracie???
Tam gdzie wcześniej, Bet365 - jak zarabiasz to warto tam cały czas pozostać mimo iż trzeba trochę więcej dołożyć do interesu ale z głową ładnie działa.
Podobnie jak z Pinkiem.

Chyba, że weekendowo tasiemka idzie to już inny temat : D
 
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
gdzie teraz gracie???
Sportigbull(dawny Sportingbet) , Marathon ...
PS.od 8 dni czekam na wypłatę ze Sportigbulla-robią mi problemy z weryfikacją,bo ich skroiłem na pierwszym becie...napisałem jeszcze raz dzisiaj do nich trochę ostrzej i zobaczymy jak zareagują,także na razie ostrzegam przed nimi...
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Sportigbull(dawny Sportingbet) , Marathon ...

PS.od 8 dni czekam na wypłatę ze Sportigbulla-robią mi problemy z weryfikacją,bo ich skroiłem na pierwszym becie...napisałem jeszcze raz dzisiaj do nich trochę ostrzej i zobaczymy jak zareagują,także na razie ostrzegam przed nimi...
sbobet nie zablokował przy rejestracji Polski. Był konunikat, że analizują aspekty prawne nowej polskiej ustawy. Może dalej analizują.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Wyniki głosowania dla ludzi normalnych.
Dla Ediego i paru osób trzeba zmienić wszystkie nazwiska w PIS na &quot;Tusk&quot;
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&amp;amp;nrkadencji=8&amp;amp;nrposiedzenia=32&amp;amp;nrglosowania=159.
I przy okazji APEL jeśli znajdzie się ktoś nowy na forum :
Nie ujawniła się jeszcze ani 1 osoba żyjąca z grania na polskich bukach , ale jak grzybki po deszczu widać osoby mocno poszkodowane ( niestety)
Dobrym kandydatem do grania z podatkiem 12% byłby jasnowidz Pan Krzysztof Jackowski ????
Tylko czy dar jasnowidzenia działa w tym aspekcie.
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Ja chciałem się wycofać z mojej pochwały merytorycznej i kulturalnej wypowiedzi ediego.
Jak ktoś przez co najmniej 10 ostatnich stron w wątku klepie jak jakiś bot ten sam tekst, to na myśl od razu przychodzi mi jakieś powiązani z naszą panią premier. Wiec nie ma tu już mowy o merytoryce, a i kultury też zabrakło w kilku wypowiedziach.
Sportigbull dla mnie jest dość mocno podejrzany, lepiej będzie chyba poczekać na tego bwin-a lub pokombinować coś z tym VPN.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Właśnie mi przenieśli konto z 10bet na Betrally , podobnie jak sportingbet poprzenosił na sportingbull, kursy niektóre ciut słabsze jak na 10bet albo comeon (troche wieksza marża) ale i tak lepiej tak grać jak ze złodziejskim podatkiem, jak ktoś szuka &quot;bezpodatkowych buków&quot; to polecam jeszcze jeden który póki co działa ????
Na Betrally Skrill też działa, a z Unibet to trzeba uważać z wypłatami, jak ktoś za często wypłaca to blokują skrilla i pozostaje konto bankowe nie dośc że ryzykowne to jeszcze przeliczają na euru po swojemu a bank po swojemu i wychodzi że kasy wpływa mniej niż powinno, co prawda na przelewie nie ma że ud UNIBET czy innych oznak że z bukmacherki tylko &quot;nadawca&quot; jakiś Earthport czy coś takiego a oni niby nie tylko bukmacherką się zajmują, coś jak przelewy24 chyba ale i tak przy większych kwotach jest ryzykowne, a skrill to skrill wydaje sobie kase normalnie płacąc w sklepach a paragony nie sąimienne przecież to nikt sie nie doczepi, co innego jak ktoś przelewa na konto ale to inna bajka
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Wyniki głosowania dla ludzi normalnych.
Dla Ediego i paru osób trzeba zmienić wszystkie nazwiska w PIS na &quot;Tusk&quot;

http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&amp;amp;nrkadencji=8&amp;amp;nrposiedzenia=32&amp;amp;nrglosowania=159.

I przy okazji APEL jeśli znajdzie się ktoś nowy na forum :
Nie ujawniła się jeszcze ani 1 osoba żyjąca z grania na polskich bukach , ale jak grzybki po deszczu widać osoby mocno poszkodowane ( niestety)
Dobrym kandydatem do grania z podatkiem 12% byłby jasnowidz Pan Krzysztof Jackowski ????
Tylko czy dar jasnowidzenia działa w tym aspekcie.
To dla jasności zamieścić trzeba jeszcze uchwałę z 2009 r. Akurat wtedy prowadziłem punkt bukmacherski i pamiętam okoliczności. William Hill , Ladbrokers i kilka innych buków angielskich pozamykało mi wtedy konta. Dla jasności - głosowałem wtedy na PO
 
A 63

awax

Użytkownik
Właśnie mi przenieśli konto z 10bet na Betrally , podobnie jak sportingbet poprzenosił na sportingbull, kursy niektóre ciut słabsze jak na 10bet albo comeon (troche wieksza marża) ale i tak lepiej tak grać jak ze złodziejskim podatkiem, jak ktoś szuka &quot;bezpodatkowych buków&quot; to polecam jeszcze jeden który póki co działa ????
Na Betrally Skrill też działa, a z Unibet to trzeba uważać z wypłatami, jak ktoś za często wypłaca to blokują skrilla i pozostaje konto bankowe nie dośc że ryzykowne to jeszcze przeliczają na euru po swojemu a bank po swojemu i wychodzi że kasy wpływa mniej niż powinno, co prawda na przelewie nie ma że ud UNIBET czy innych oznak że z bukmacherki tylko &quot;nadawca&quot; jakiś Earthport czy coś takiego a oni niby nie tylko bukmacherką się zajmują, coś jak przelewy24 chyba ale i tak przy większych kwotach jest ryzykowne, a skrill to skrill wydaje sobie kase normalnie płacąc w sklepach a paragony nie sąimienne przecież to nikt sie nie doczepi, co innego jak ktoś przelewa na konto ale to inna bajka
1. czy konta przenoszone są razem z limitami?
2. jeśli tak, to czy można udać Greka i &quot;ponownie&quot; otworzyć konto? w nowym miejscu?
ktoś coś?
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Jeszcze nie robiłem zakładów na Betrally to nie wiem ale jak klikam maxbet to wyskakują dość duże sumy tyle że na 10bet to pomimo wyświetlenia kwoty 4 cyfrowej na maxbet czasem nie chciało zakceptować 100-200 zł i wyświetlało sie że bet przekracza maksimum i wysłany do zatwierdzenia a potem wyskakiwała kwota którą proponują mi na max i jak szybko sie nie zdecydowałem to kurs za chwile spadał, cwaniaki
Ale może to i lepszy pomysł jak ktoś ma limity zamiast przenosić to założyć nowe , żę tez nie pomyślałem o tym ????
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
1. czy konta przenoszone są razem z limitami?
na 10bet miałem limit 1e na zakład, a na Betrally mam po kilkaset euro na niszach, więc chyba zresetowali limity. Nie wiem jak sytuacja na sportingbull bo nie mają nic interesującego w ofercie, a limitów bez postawienia zakładu sprawdzić nie można
PS: konta są przeniesione z automatu, więc zakładanie nowego na te same dane może się nie udać ????
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
ja jestem tu nowy, gram czasem u ziemniaka jak brakuje mi na piwo.
a poważnie, przejrzałem tych chyba 500 stron i oprócz wątpliwej jakości porad nie znalazłem nic co by ułatwiło działanie w nowych warunkach. jeżeli ktoś grał poważnie to VPN ma już dawno i używa tylko elektronicznej portmonetki. a kombinacje z lipnymi adresami przetestował wielokrotnie. więc dla zawodowców pewnie niewiele się zmieni, trudniej będzie o lipne konta. może podskoczy trochę adrenalina. ale nikt z zawodowców nie zagra u ziemniaka.
PS: pozdrawiam cię bolo,
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
ja jestem tu nowy, gram czasem u ziemniaka jak brakuje mi na piwo.
a poważnie, przejrzałem tych chyba 500 stron i oprócz wątpliwej jakości porad nie znalazłem nic co by ułatwiło działanie w nowych warunkach. jeżeli ktoś grał poważnie to VPN ma już dawno i używa tylko elektronicznej portmonetki. a kombinacje z lipnymi adresami przetestował wielokrotnie. więc dla zawodowców pewnie niewiele się zmieni, trudniej będzie o lipne konta. może podskoczy trochę adrenalina. ale nikt z zawodowców nie zagra u ziemniaka.
PS: pozdrawiam cię bolo,
Proszę, pierwszy post jednak może być inteligenty ????
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
dzięki za pozdrowienia ???? póki co nie kojarzę, ale pewnie znamy się hehe... (jak będziesz już mógł to pisz na priva) pozdro ????
sven odezwij się na priva do mnie proszę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom