>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
D 15

dariuszk1

Użytkownik
bolo73 - znałem kiedyś użytkownika bolo123 , z innego portalu. może to ta sama osoba a może nie. w każdym razie widziałem jego post. stąd pozdrowienia
 
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
A tak odnośnie tej weekendowej wymiany ciosów pomiędzy kilkoma osobami to prawda jak zawsze leży po środku. edi i kilku innych kolegów mają rację pisząc o tym, że to za czasów SLD i PO wprowadzono podatki i ustawę, to PO zaczęło ścigać graczy wyciągając ich dane poprzez bank PKO i buka BAH-a. Takie są fakty. Następstwem tej ustawy wprowadzonej przez PO jest ta, którą aktualnie przeforsował PIS. Przeszłość kształtuje teraźniejszość - taka jest moja maksyma. Rację ma także drugi obóz z kolegą Rafaelem na czele bo to jednak czas teraźniejszy niesie ze sobą te zmiany, które tak nam utrudnią życie i spowodują, że aby grać dalej na normalnych warunkach będziemy musieli uciekać się do nienormalnych zachowań i szukać alternatywnych rozwiązań. PIS w sumie strzelił sobie w kolano bo jeżeli rozegrałby to mądrze to zyskałby niewspółmiernie więcej niż zyska za pomocą tej chorej ustawy. Zyskałby i finansowo i poparciowo. Bo zapewne wielu jego przeciwników musiałoby być ukontentowanymi jeżeli wprowadziliby sensowny podatek od wypracowanego zysku. Ja powiem szczerze, że zaakceptowałbym nawet normalne rozwiązanie podatkowe czyli rozliczenie rocznego dochodu poprzez PIT w kwocie 20% od wypracowanego zysku. Oczywiście bolałoby to mając na uwadze fakt, że dotychczas nie płaciło się nic. Ale to byłoby przynajmniej uczciwe, grasz - zarabiasz - płacisz. A nie grasz - zarabiasz/nie zarabiasz - płacisz. Tak więc PIS poprzez te durne rozwiązanie niewątpliwie straci na poparciu bo nikt nie będzie pamiętał, że to PO wprowadziło ustawę (no poza tymi, którzy w jakiś tam sposób już ucierpieli będąc wzywanymi przez UC/US celem wyjaśnienia bądź w jakiś sposób ukarani), każdy będzie natomiast pamiętać że 1 kwietnia 2017 dzięki przeforsowaniu ustawy przez PIS rozpoczęło się coś, co przyczyniło się do tego, że życie w państwie polskim stało się jeszcze bardziej wkur... i beznadziejne.
 
ferdzio1 81,5K

ferdzio1

Użytkownik
A tak odnośnie tej weekendowej wymiany ciosów pomiędzy kilkoma osobami to prawda jak zawsze leży po środku. edi i kilku innych kolegów mają rację pisząc o tym, że to za czasów SLD i PO wprowadzono podatki i ustawę, to PO zaczęło ścigać graczy wyciągając ich dane poprzez bank PKO i buka BAH-a. Takie są fakty. Następstwem tej ustawy wprowadzonej przez PO jest ta, którą aktualnie przeforsował PIS. Przeszłość kształtuje teraźniejszość - taka jest moja maksyma. Rację ma także drugi obóz z kolegą Rafaelem na czele bo to jednak czas teraźniejszy niesie ze sobą te zmiany, które tak nam utrudnią życie i spowodują, że aby grać dalej na normalnych warunkach będziemy musieli uciekać się do nienormalnych zachowań i szukać alternatywnych rozwiązań. PIS w sumie strzelił sobie w kolano bo jeżeli rozegrałby to mądrze to zyskałby niewspółmiernie więcej niż zyska za pomocą tej chorej ustawy. Zyskałby i finansowo i poparciowo. Bo zapewne wielu jego przeciwników musiałoby być ukontentowanymi jeżeli wprowadziliby sensowny podatek od wypracowanego zysku. Ja powiem szczerze, że zaakceptowałbym nawet normalne rozwiązanie podatkowe czyli rozliczenie rocznego dochodu poprzez PIT w kwocie 20% od wypracowanego zysku. Oczywiście bolałoby to mając na uwadze fakt, że dotychczas nie płaciło się nic. Ale to byłoby przynajmniej uczciwe, grasz - zarabiasz - płacisz. A nie grasz - zarabiasz/nie zarabiasz - płacisz. Tak więc PIS poprzez te durne rozwiązanie niewątpliwie straci na poparciu bo nikt nie będzie pamiętał, że to PO wprowadziło ustawę (no poza tymi, którzy w jakiś tam sposób już ucierpieli będąc wzywanymi przez UC/US celem wyjaśnienia bądź w jakiś sposób ukarani), każdy będzie natomiast pamiętać że 1 kwietnia 2017 dzięki przeforsowaniu ustawy przez PIS rozpoczęło się coś, co przyczyniło się do tego, że życie w państwie polskim stało się jeszcze bardziej wkur... i beznadziejne.
No i właśnie jest dokładnie tak jak napisałeś
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam CyberGhost. Ustawiłem lokalizację na UK i mimo tego nie mogę wejść na bet365. Co jeszcze potrzeba ?
Przyjacielu, niestety Cyber to za chwilę będzie relikt jak Tiger ???? Pisałem to już sporo wcześniej. Bardzo wiele ludzi z tego korzysta.
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
mam tylko kilka uwag do tego co wyczytałem na tych 600 stronach
1. wpłacając i wypłacając pieniądze na/z własnego konta polskim banku to tak jakbyście pisali donos na samych siebie. amatorszczyzna
2. nie używając VPN tak samo. zawsze może UC?US wystąpić o podanie danych użytkownika o takim loginie bo jest podejrzany o pranie brudnych pieniędzy lub że popełnił przestępstwo w polsce. bukmacherzy zarejestrowani w UE na pewno takie dane udostępnią.
3. tych co wpłacają po 100 zł pewnie nie bedą ścigać, ale jak ktoś sobie zafundował dobrą wypłatę to pewnie tak.
4. elektroniczna portmonetka- jak wydajesz kasę na zakupy, wypłacasz w innym kraju to ok, ale jak wpłacasz sumy na swoje konto bankowe, to już może być różnie. nieujawnione dochody oprocentowane sa chyba na 75%
i to w skrócie tyle. a że wszystko jest możliwe to pamiętajcie że służby skarbowe i celne krajów UE naprawdę dobrze ze sobą współpracują. sam się o tym przekonałem więc wiem co piszę. musiałem oddać w 2007 roku ponad 100 000 zł do US.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 90

konikpolny

Użytkownik
Chyba ci co grali u nielegałów nie zakładają kont u polskich buków, co? Chyba nie ryzykujecie aż tak, hmm? Wystarczy odpowiedni program i powiązanie takich osób z ich wcześniejszym używaniem np.Skrilla i już jesteście podejrzani. Później odpowiedni wniosek o transakcje tak namierzonych osób i .... Jak już gracie u ziemniorów to raczej tradycyjnie, dreptając do punktu, heh.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
o ile dobrze pamiętam to bet 365 nie akceptował VPN, także oddsring mnie kiedyś wywalił za VPN i marathonbet
Bet365, akceptują cały czas. Ja gram od ponad roku na pół Europy i nie miałem problemów.
Ci co grali głównie na bonus z UK (200 funtów) także dzielnie dawali radę chyba, że robili to z tego samego IP nie czyszcząc do tego nawet myszki :]
Oczywiście zawsze dobrze się logując a nie z Free Shitów. (Teraz czytaj: TigerVPN, Ghost, Opera).
Co do innych buków niestety nie wiem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No dobrze ale czy możesz napisać jakie to dokładnie programy czy jest to ściśle tajne i tylko dla gangsterów ?
Only for Gangsta :cool:

Wcześniej polecałem Norda i Ekspressa ale już niektórym to nie wbija.

Zależy jaki kraj chcesz grać, jeśli wiele ludzi z tego nie korzysta powinno śmigać.
 
D 15

dariuszk1

Użytkownik
zelazny, nie mogę odpowiedzieć na priv, mam za mało postów.
mi chodzi o współpracę służb. jak bede miał dostęp do priv to wyjaśnię
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 90

konikpolny

Użytkownik
Tak piszecie i piszecie o te VPNy, a żaden nie poszuka w necie. Aż nudne się to robi. Nikt wam odpowiedzialny nie poda swojego wiodącego programu, bo woli by był jak najmniej popularny. Tu można samemu coś wybrać z całej masy VPNów. https://www.bestvpn.com/all-vpn-providers/
Są z cenami za miesiąc i z dokładnymi recenzjami. Skupić się na tych omawiających zachowanie prywatności (przykładowo, czy trzymają logi, czy nie), a nie który ma więcej serwerów, bo po co komu jakieś Tajlandie, czy inne Kenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak piszecie i piszecie o te VPNy, a żaden nie poszuka w necie. Aż nudne się to robi. Nikt wam odpowiedzialny nie poda swojego wiodącego programu, bo woli by był jak najmniej popularny. Tu można samemu coś wybrać z całej masy VPNów. https://www.bestvpn.com/all-vpn-providers/
Są z cenami za miesiąc i z dokładnymi recenzjami. Skupić się na tych omawiających zachowanie prywatności (przykładowo, czy trzymają logi, czy nie), a nie który ma więcej serwerów, bo po co komu jakieś Tajlandie, czy inne Kenie.
Nie chciałem tego Głośno pisać ale co kolega wyżej napisał to tylko niestety prawda.
EDIT: Ale taki Bangladesz jest bardzo popularny przez Graczy ????
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Sven, piszesz że długo grałeś używając VPNów. Powiedz mi jak z weryfikacja konta? Masz znajomych po całej europie czy kupowałeś konta??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom