>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bercik 169

bercik

Użytkownik
Witam serdecznie!

Mam pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości
w kwestii blokowania domen znajdujących się na liście zakazanych.
Czy zostaną one zablokowane z dniem 1 kwietnia (wejście w życie ustawy)
czy od 1 lipca. Chodzi mi o tych &quot;buków&quot;, którzy nie mają na razie zamiaru zwijać manatków (np. bwin, unibet czy expekt).

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! ????
Operatorzy od 1 kwietnia mogą od 1 lipca muszą
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 32

hortex

Użytkownik
Od 1 kwietnia operatorzy mogą, ale nie muszą, muszą od 1.07. W praktyce wielu z nich, by nie narazić się na kary idące w dziesiątki i setki tys. PLN zrobią to zapewne wcześniej.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Sądząc z wypowiedzi niektórych tutaj piszących/pytających, odnoszę wrażenie, że średnia wieku to 16-17 lat.
Podanie linku ze stron, które nie wydają się być wiarygodne co do rzetelności przekazu, utwierdza mnie w przekonaniu o znikomej wiedzy tychże osób.
Zamiast klikać po serwisach, które mają na bakier z interpretacją, można zasięgnąć lektury bezpośrednio http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=AAC89AD26B35A043C1258022002E52EE
Wtedy na pewno nabyta wiedza będzie rzetelna i pozostanie bez pytań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
na januszowych stronach informacyjnych czytam sobie komentarze pod postami o zwijaniu się Bet365 z Polski i większość zadowolona &quot;bo może nie będą im wciskać wszędzie swoich reklam&quot; Tylko my gracze popadamy w smutek, reszta która nie gra jest zadowolona.
 
dalti 29

dalti

Użytkownik
Witam! Jak Wy wszyscy betowicze365 dostałem dzisiaj niepokojące info o zaprzestaniu świadczeń usług w Polsce z dniem od 30 marca. Chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje co w przypadku gdy mam 2 otwarte kupony. Na jednym z nich nie odbyło się żadne spotkanie jednak nie mogę tak jak zwykle zamknąć zakładu i wycofać gotówki(80zł). Na drugim kuponie z kolei mecze juz się odbyły i zostało pare spotkań do końca ostatnie na bodajże 22 kwietnia. Do wyciągnięcia mam 12.5k niewiele meczów zostało więc wolałbym nie zamykać zakładu. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie mogę od godziny zalogować się na konto. Bet365 nie potrafi zweryfikować moich danych takie info dostaje. Jestem użytkownikiem tego portalu przez blisko 10 lat. Wielkie rozczarowanie że rezygnują z obsługi Polski. Pozostaje bwin z podobnymi kursami w zasadzie takimi samymi ale kto wie jak to bedzie..
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Witam! Jak Wy wszyscy betowicze365 dostałem dzisiaj niepokojące info o zaprzestaniu świadczeń usług w Polsce z dniem od 30 marca. Chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje co w przypadku gdy mam 2 otwarte kupony. Na jednym z nich nie odbyło się żadne spotkanie jednak nie mogę tak jak zwykle zamknąć zakładu i wycofać gotówki(80zł). Na drugim kuponie z kolei mecze juz się odbyły i zostało pare spotkań do końca ostatnie na bodajże 22 kwietnia. Do wyciągnięcia mam 12.5k niewiele meczów zostało więc wolałbym nie zamykać zakładu. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie mogę od godziny zalogować się na konto. Bet365 nie potrafi zweryfikować moich danych takie info dostaje. Jestem użytkownikiem tego portalu przez blisko 10 lat. Wielkie rozczarowanie że rezygnują z obsługi Polski. Pozostaje bwin z podobnymi kursami w zasadzie takimi samymi ale kto wie jak to bedzie..
O jakim rozczarowaniu Ty mówisz? Polskie prawo ich do tego zmusza.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Od 1 kwietnia operatorzy mogą, ale nie muszą, muszą od 1.07. W praktyce wielu z nich, by nie narazić się na kary idące w dziesiątki i setki tys. PLN zrobią to zapewne wcześniej.
Akurat ten proces potrwa dłuższy czas rozpoczyna się od 1 kwietnia a musi zostać zakończony w Lipcu. Więc spokojnie operatorzy nie będą 1 Kwietnia blokować, nie każdy jest w stanie zrobić to od razu ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Czy emigracja jest rozwiązaniem? Chyba bardziej zmiana obywatelstwa i nadanie odpowiednika polskiego paszportu przez normalny kraj? Chyba to macie na myśli?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Witam! Jak Wy wszyscy betowicze365 dostałem dzisiaj niepokojące info o zaprzestaniu świadczeń usług w Polsce z dniem od 30 marca. Chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje co w przypadku gdy mam 2 otwarte kupony. Na jednym z nich nie odbyło się żadne spotkanie jednak nie mogę tak jak zwykle zamknąć zakładu i wycofać gotówki(80zł). Na drugim kuponie z kolei mecze juz się odbyły i zostało pare spotkań do końca ostatnie na bodajże 22 kwietnia. Do wyciągnięcia mam 12.5k niewiele meczów zostało więc wolałbym nie zamykać zakładu. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że nie mogę od godziny zalogować się na konto. Bet365 nie potrafi zweryfikować moich danych takie info dostaje. Jestem użytkownikiem tego portalu przez blisko 10 lat. Wielkie rozczarowanie że rezygnują z obsługi Polski. Pozostaje bwin z podobnymi kursami w zasadzie takimi samymi ale kto wie jak to bedzie..
zamykaj zakład i zbieraj hajs z tamtej strony bo co to znaczy, że wolałbyś nie zamykać? Każdy by wolał tam zostać ale nie ma na to wyjścia.
Stracisz wszystko z końcem marca i tyle.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Czy emigracja jest rozwiązaniem? Chyba bardziej zmiana obywatelstwa i nadanie odpowiednika polskiego paszportu przez normalny kraj? Chyba to macie na myśli?

Chyba trzeba napisać coś dużymi literami i to bardzo:
Ad.1 USTAWA ZABRANIA KORZYSTANIA Z USŁUG OPERATORÓW BEZ LICENCJI REZYDENTOM PL

Ad.2 NIGDZIE NIE MA ZAPISU,JESTEŚ POLAKIEM TO JUŻ NIGDZIE NIE POGRASZ,WIĘC OBYWATELSTWO MOŻNA SOBIE ZOSTAWIĆ

Ad.3 GRAĆ MOŻNA WSZĘDZIE GDZIE JEST TO PRAWNIE DOZWOLONE,KWESTIĄ JEST ADRES I IP LOGOWANIA

Ad.4 PRZYPOMINAM,PRZEBYWAJĄC NA TERENIE INNEGO KRAJU EMIGRANT PODPORZĄDKOWUJE SIĘ DANEJ JURYSDYKCJI PRAWNEJ


Pozdrawiam
 
G 52

grekuu

Użytkownik
Chyba trzeba napisać coś dużymi literami i to bardzo:
Ad.1 USTAWA ZABRANIA KORZYSTANIA Z USŁUG OPERATORÓW BEZ LICENCJI REZYDENTOM PL

Ad.2 NIGDZIE NIE MA ZAPISU,JESTEŚ POLAKIEM TO JUŻ NIGDZIE NIE POGRASZ,WIĘC OBYWATELSTWO MOŻNA SOBIE ZOSTAWIĆ

Ad.3 GRAĆ MOŻNA WSZĘDZIE GDZIE JEST TO PRAWNIE DOZWOLONE,KWESTIĄ JEST ADRES I IP LOGOWANIA

Ad.4 PRZYPOMINAM,PRZEBYWAJĄC NA TERENIE INNEGO KRAJU EMIGRANT PODPORZĄDKOWUJE SIĘ DANEJ JURYSDYKCJI PRAWNEJ


Pozdrawiam
no ale i tak musisz jechać gdzieś do niemieć czy Słowacji i się rejestrować
 
S 0

swiety21

Użytkownik
Do tej pory grałem na bet365.com, wszyscy wiemy jaka jest sytuacja dalsza gra nie bedzie mozliwa, na jakiego buka sie przenosicie ? co polecacie ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do tej pory grałem na Bet365.com, wszyscy wiemy jaka jest sytuacja dalsza gra nie bedzie mozliwa, na jakiego buka sie przenosicie ? co polecacie ?
Na dniach ma wystartować nowy bukmacher, który będzie miał monopol na polskim rynku zakładów wzajemnych: KaczorBET.pl
Najwięcej wydarzeń w ofercie z polityki. Wpłacasz 100zł, na koncie masz extra bonus minus 50zł do salda, bo trzeba kasę na 500+. Za 50zł grasz kupon, ale realna stawka to 25zł, bo znów 50% idą na daniny.
Tak na serio to nie jest to temat o bukmacherach, jakich polecamy. Masz w dziae dla początkujący &quot;najlepszy bukmacher&quot;, wejdź, poszukaj, poczytaj. Tutaj piszemy o sprawach związanych z ustawą hazardową, a nie wyborze firm.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Panowie, jest taki jeden sposób, żeby wszystko wróciło do normalności...
Mobilizujemy się wszyscy i idziemy na sejm pod dowództwem Pawła Kukiza. [/

Zdajesz sobie sprawę że to była by samobójcza misja. Widziałeś jak wyłapywali a także rozpoznawali z nagrań manifestujących pod sejmem z grudnia zeszłego roku. Nikt z graczy nie pójdzie Ci manifestować bo każdy chce pozostać anonimowy z wiadomych względów. To nie są rodzice manifestujący przeciwko likwidacji gimnazjum czy innych spraw.
 
R 0

ringil

Użytkownik
Od kilku dni śledzę ten wątek i zapewnia mi on całkiem niezły ubaw. W gruncie rzeczy nie rozumiem tego lamentu, skoro statystycznie (przyklad z Fortuny, który można znleźć w ich sprawozdaniu finansowym) za 100 zł wpłacone do buka, do gracza wraca .... 55 zł ;) . Gdyby Fortuna nie działała w formie stacjonarnych placówek, tylko tak jak Bet365 czy WilliamHill, poprzez stronę internetową, to z każdej stówki, 45 ziko wypływałoby za granicę, tak jak było do tej pory. Dzięki ustawie część tej kwoty może zostać w Polsce i posłużyć do wydatków publicznych (nie jest ważne do jakich, ważne, że te pieniądze zostają w Polsce). Kolejną znaczącą zaletą tej ustawy jest to, że WYRÓWNUJE ona szanse. Do tej pory kazdy malutki nie miał szans z gigantycznymi budżetami reklamowymi takich firm jak Bet365 itd. Teraz w Ministerstwie Finansów panuje wzmożony ruch, w sprawie ubiegania się o licencje i co ciekawe nie są to wielkie firmy z zachodu (kto szybko połapał się o co chodzi, ten zaczał już kilka miesięcy wcześniej wszystko załatwiać) ;) .
PS. Inne wróbelki ćwierkają, że w pisowskim Ministerstwie Finansów na licencje trzeba bedzie czekać co najmniej kilkanaście miesięcy, a nawet po tym nie będzie wiadomo czy takową licencje się otrzyma (czyżby był to powód, przez który zagraniczne buki nie zgłaszają wniosków o licencje i w popłochu wycofują się z Polski ? ;) ).
 
M 0

mastergod

Użytkownik
Na chwilę obecną bukmacherzy się wycofują, ale moim zdaniem tylko na chwilę. Pamiętajmy, że polski rynek jest spory, jest dużo graczy zarówno tych większych jak i mniejszych. Myślę, że pomimo podatku jesteśmy atrakcyjnym rynkiem. Weźmy pod uwagę, że gracze byli podzieleni..trochę tu grało, trochę tam. Ale jak zostaną tylko obecne legalne podmioty, to myślę że jakiś gigant się zdecyduje na licencje, a co za tym idzie zgarnie cały polski rynek, bo kto w takim przypadku będzie chciał grać w STS, czy fortunie? mając bogatą ofertę giganta, myślę, że mało kto. A podatek? Myślę, że jakiś gigant coś wymyśli z bonusami, kursami etc, żeby zachęcić gracza ????
Ten kto pierwszy wejdzie na nasz rynek z licencją, to będzie zwycięzcą. Oby tylko obecne legalne podmioty, nie próbowały jakoś blokować tego...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Od kilku dni śledzę ten wątek i zapewnia mi on całkiem niezły ubaw. W gruncie rzeczy nie rozumiem tego lamentu, skoro statystycznie (przyklad z Fortuny, który można znleźć w ich sprawozdaniu finansowym) za 100 zł wpłacone do buka, do gracza wraca .... 55 zł ;) . Gdyby Fortuna nie działała w formie stacjonarnych placówek, tylko tak jak Bet365 czy WilliamHill, poprzez stronę internetową, to z każdej stówki, 45 ziko wypływałoby za granicę, tak jak było do tej pory. Dzięki ustawie część tej kwoty może zostać w Polsce i posłużyć do wydatków publicznych (nie jest ważne do jakich, ważne, że te pieniądze zostają w Polsce). Kolejną znaczącą zaletą tej ustawy jest to, że WYRÓWNUJE ona szanse. Do tej pory kazdy malutki nie miał szans z gigantycznymi budżetami reklamowymi takich firm jak Bet365 itd. Teraz w Ministerstwie Finansów panuje wzmożony ruch, w sprawie ubiegania się o licencje i co ciekawe nie są to wielkie firmy z zachodu (kto szybko połapał się o co chodzi, ten zaczał już kilka miesięcy wcześniej wszystko załatwiać) ;) .

PS. Inne wróbelki ćwierkają, że w pisowskim Ministerstwie Finansów na licencje trzeba bedzie czekać co najmniej kilkanaście miesięcy, a nawet po tym nie będzie wiadomo czy takową licencje się otrzyma (czyżby był to powód, przez który zagraniczne buki nie zgłaszają wniosków o licencje i w popłochu wycofują się z Polski ? ;) ).
Statystyki z fortuny jak byś nie wiedział to nie jest najlepszy przykład , ale widocznie nie znasz się na tym temacie , bo w takiej fortunę czy tam sts nie ma żadnych dobrych graczy tylko same leszcze i janusze , uwierz mi gdyby tam grali ci ogarnięci to te statystyki wyglądały by całkiem inaczej więc nie ma sensu robić takich porównań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom