>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Oby oby, Bet365 bodajże po dłuższej nieobecności wszedł na rynek włoski i ma 40% udział w rynku ;)


Żaden &quot;gigant&quot; nie prowadził działalności w Polsce.
Działalności gospodarczej nie prowadził ofkors (nie ma wpisu do CEIDG), ale prowadził działalność bukmacherską za pośrednictwem stronki dostępnej w naszym kraju, co już zdaniem tych co forsowali ustawę jest nieprawne. Więc wydaje mi się, że nie ma co liczyć, że nagle taki buk wejdzie oficjalnie jakby nigdy nic i zacznie odprowadzać podatek obrotowy, który jest zupełnie od czapy swoją drogą.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
No dobra ale zamiast beta jest duzo.innych bukow internetowych tak ? I to bez podatku ?!
Czy ja czegos nie rozumiem
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
No dobra ale zamiast beta jest duzo.innych bukow internetowych tak ? I to bez podatku ?!

Czy ja czegos nie rozumiem
No to wymień tych &quot;dużo&quot; które będą dostępne legalnie na terytorium PL po pierwszym lipca br.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Osoby, które urwały się z choinki i zadają bezsensowene pytania lub prymitywne, na które odpowiedzi znajdują się kilka stron wcześniej i pytania typu &quot; skoro te wychodza jakiego buka polecacie&quot; powinny miec zakas pisania w tym temacie bo tylko smietnik robią

Od siebie dodam ze juz powstaja strony ktore sprzedaja w pelni zweryfikowane konta, ja znalazlem takie 2
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Skąd wiesz, ze tamci zostaną? Póki co sie nie zdeklarowali, pare dni temu całoroczny tez nic nie deklarował. Daj listę tych, którzy na pewno zostają.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Ta ustawa została napisana w ten sposób, żeby nie budżet państwa miał godziwe pieniądze, ale by błyskawicznie wzbogacić właścicieli STS-ów. Fortun itp. Ktoś wmówił działaczom PiS, że ta ustawa da kupę kasy państwu polskiemu, a ci że mają blade pojęcie o tym temacie dali się zbajerować urzędnikom MF wcześniej urobionym przez tamtych &quot;spryciarzy&quot;.Jak błyskawicznie pomnażają swój majątek? Oto przykład:pan Juroszek jeszcze w 2015 na liście Forbesa miał ok. 720 mln zł majątku, a już po 2 latach sporo awansował na liście z majątkiem ponad miliard zł.. Czyli pon.40% w 2 lata. Tak się się bogacą kosztem biednych &quot;Januszy&quot;.Kto daje im zarobić w kontekście ich skandalicznych kursów, ten jest niespełna rozumu. Już lepiej w ogóle nie grać.
 
H 12

hazzard

Użytkownik
Ominąć blokadę i ustawę jest prosto. W każdym kauflandzie w DE jest karta prepaid OrtelMobile na 750 MB w całej Unii europejskiej. IP niemieckie, niezależnie gdzie się znajdujecie. Problemem moze być potwierdzenie adresu na DE aby założyć konto u bukmachera. Jednak dla chcącego nic trudnego. Wypłaty/wpłaty na skrill/neteller i dalej będzie działać jak dotychczas. Wtedy całkowicie poza zasięgiem inwigilacji państwa.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ominąć blokadę i ustawę jest prosto. W każdym kauflandzie w DE jest karta prepaid OrtelMobile na 750 MB w całej Unii europejskiej. IP niemieckie, niezależnie gdzie się znajdujecie. Problemem moze być potwierdzenie adresu na DE aby założyć konto u bukmachera. Jednak dla chcącego nic trudnego. Wypłaty/wpłaty na skrill/neteller i dalej będzie działać jak dotychczas. Wtedy całkowicie poza zasięgiem inwigilacji państwa.
O czym Ty mówisz, jakie IP niemieckie? Na mobilnym weryfikacja położenie odbywa sie poprzez GPS telefonu, spójrz na ta strzałkę zaraz koło stanu naładowania baterii
&lt;a href=https://zapodaj.net/3e50e10927c9a.png.html&gt;IMG_0721.PNG&lt;/a&gt;
 
H 12

hazzard

Użytkownik
No ja wiem jak to działa, lecz skoro jesteś mądrzejszy, ja nie będę się więcej udzielać i odpowiadać na prywatne wiadomości.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
No ja wiem jak to działa, lecz skoro jesteś mądrzejszy, ja nie będę się więcej udzielać i odpowiadać na prywatne wiadomości.
Skoro wiesz jak to działa to czemu wypisujesz bzdury o niemieckim IP po zakupie karty w kiosku pod Berlinem? Po przekroczeniu granicy to te kartę to wiesz gdzie będziesz mógł sobie wsadzić...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Wy tu takie bzdury wygadujecie że mi włosy dęba stają. Ja powiem wam krótko.. WilliamHill wyszedł z Polskiego rynku kilka. lat temu. To teraz mi powiedzcie jak ja do dziś będąc w Polsce już 4 lata gram na potwierdzonym adresie z UK.. Jak ktoś chce skany zapraszam..
Teraz zagadka??
Czy dla mnie że ta ustawa weszła to coś zmieni w moim stawianiu??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ta ustawa została napisana w ten sposób, żeby nie budżet państwa miał godziwe pieniądze, ale by błyskawicznie wzbogacić właścicieli STS-ów. Fortun itp. ...
Oto przykład:pan Juroszek jeszcze w 2015 na liście Forbesa miał ok. 720 mln zł majątku, a już po 2 latach sporo awansował na liście z majątkiem ponad miliard zł.. Czyli pon.40% w 2 lata.
Ewidentnie pomijasz inne sfery biznesowej działalności Zbigniewa Juroszka, który jest przecież potentatem w dziedzinie budownictwa, zaś jego syn Mateusz jest prezesem STS
Forbes 2015
http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/100-najbogatszych-polakow-2015,ranking,190122,1,3.html
Forbes 2017
http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/1,4
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wy tu takie bzdury wygadujecie że mi włosy dęba stają. Ja powiem wam krótko.. WilliamHill wyszedł z Polskiego rynku kilka. lat temu.
Kilka lat temu wyszedł w sensie zakładów wzajemnych - a obecnie z netowym kasynem.
...............
Po 1 lipca możesz mieć kłopot z logowaniem się do WH z Polski.
 
dalti 29

dalti

Użytkownik
No dobra ale zamiast beta jest duzo.innych bukow internetowych tak ? I to bez podatku ?!

Czy ja czegos nie rozumiem
Chodzi o to że bet365 jest gigantem jeżeli chodzi o bukmacherke. Zaprzestanie świadczeń usług na nasz kraj jest niepokojące. Sam korzystam z ich usług od blisko 10 lat i ciężko będzie mi rozstać się z ich portalem. Mają rewelacyjne kursy oraz dobrą obsługę techniczną, kasiora zawsze wypłacana. Boję się tylko że jest to kamień, który pociągnie za sobą lawinę. Nie zapominajmy że reakcja bet365 na zaistniałą sytuację jest i tak przedwczesna. Mają oni teoretycznie czas do 1 lipca natomiast decydują się na taki krok o zaprzestaniu działalności w PL już teraz. Co będzie z resztą dobrych bukmacherów zobaczymy w niedalekiej przyszłości. Wiem tylko, że to co się wyprawia nie wróży nic dobrego.
Nie mam zamiaru grać przy zaniżonych kursach o 10-50 groszy na zakładzie do tego płacić podatek. Przykładowo ostatnio +6400 do przodu. Po odliczeniu podatku jestem ponad 1000 zł do tyłu. Na takie granie mnie nie stać, bo żeby wygrywać wysokie sumy trzeba swoje zainwestować.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Kilka lat temu wyszedł w sensie zakładów wzajemnych - a obecnie z netowym kasynem.
tyle że, ja z kasyna ani razu nie, skorzystałem.. ja korzystam z zakładów..
Chce ludziom tylko powiedzieć, że ominięcie tego bubla jest bardzo proste z czasem kro będzie chciał, to zaczai i będzie śmiał z tej ustawy tu tyle postów napisane 70% to osoby panikujące.
a kto powiedział, że ja loguje się z Pl ip??
 
B 0

b3sure

Użytkownik
Osoby, które urwały się z choinki i zadają bezsensowene pytania lub prymitywne, na które odpowiedzi znajdują się kilka stron wcześniej i pytania typu &quot; skoro te wychodza jakiego buka polecacie&quot; powinny miec zakas pisania w tym temacie bo tylko smietnik robią


Od siebie dodam ze juz powstaja strony ktore sprzedaja w pelni zweryfikowane konta, ja znalazlem takie 2
moge prosic o wiecej info odnosnie tych stron z kontami?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom