>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W takim razie te firmy zostają czy poprostu jeszcze nic nie wiadomo czy wychodzą ?
Na obecną chwilę zostają, jednak sytuacja jest dynamiczna. Z bet365 miałem wczoraj &quot;mocny przeciek&quot;, na temat pozostałych bukmacherów takich nie mam, więc nie mogę potwierdzić/zaprzeczyć, że ktoś się jeszcze wycofa. Na pewno są niepokojące sygnały od pewnych dużych firm, ale to nie miejsce i nie czas o tym pisać. Przyszły tydzień moim zdaniem będzie kluczowy.
Niech moc będzie z Wami ;)
 
N 14

nsc

Użytkownik
Wszystko co można przeczytać w tym temacie to domysły. Nikt nie ma znajomego czy informacji z kraju, w którym jest podobna sytuacja, czy gracze sobie z tym radzą?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Na obecną chwilę zostają, jednak sytuacja jest dynamiczna. Z bet365 miałem wczoraj &quot;mocny przeciek&quot;, na temat pozostałych bukmacherów takich nie mam, więc nie mogę potwierdzić/zaprzeczyć, że ktoś się jeszcze wycofa. Na pewno są niepokojące sygnały od pewnych dużych firm, ale to nie miejsce i nie czas o tym pisać. Przyszły tydzień moim zdaniem będzie kluczowy.
Niech moc będzie z Wami ;)
Zapewne czekają na decyzję bodajże Komisji Europejskiej, czy nada notyfikację tej ustawie czy nie.
Poza tym lepiej wycofać hajs na skrilla i przeczekać sytuację, patrząc, co będzie po 1 kwietnia.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
orientuje się może ktoś czy Betfair rozsyła info meilem, czy na korespondencja na stronie ???? ja mam konto &quot;polskie&quot; ale kolega jest rezydentem w UK i ciekawy jestem czy on coś dostanie. ja na razie niczego nie widzę a chciałbym wiedzieć czy są jakieś różnice
Poza tym lepiej wycofać hajs na Skrilla i przeczekać sytuację, patrząc, co będzie po 1 kwietnia.
pieniądze na Skrillu chyba są bezpieczne .... mam nadzieję
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
orientuje się może ktoś czy Betfair rozsyła info meilem, czy na korespondencja na stronie ???? ja mam konto &quot;polskie&quot; ale kolega jest rezydentem w UK i ciekawy jestem czy on coś dostanie. ja na razie niczego nie widzę a chciałbym wiedzieć czy są jakieś różnice

Poza tym lepiej wycofać hajs na Skrilla i przeczekać sytuację, patrząc, co będzie po 1 kwietnia.

pieniądze na Skrillu chyba są bezpieczne .... mam nadzieję
Jeśli kolega jest mieszkańcem obecnym UK oraz WilliamHill jest tam legalny, będzie mógł grać na polskie dane, ale musi być adres zamieszkania obecny z UK.
 
A 11

a.iwanowicz

Użytkownik
Jeśli kolega jest mieszkańcem obecnym UK oraz WilliamHill jest tam legalny, będzie mógł grać na polskie dane, ale musi być adres zamieszkania obecny z UK.
tak, to rozumiem. tylko ani ja , ani on nie dostaliśmy jak dotąd żadnej informacji
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
tak, to rozumiem. tylko ani ja , ani on nie dostaliśmy jak dotąd żadnej informacji
A czemu on miałby dostać, skoro ma konto zarejestrowane na adres w UK? W Anglii może grać do woli, w PL już sie po prostu nie zaloguje.
 
W 0

wowek5

Użytkownik
Poruszyłem niebo i ziemię i znalazłem rozwiązanie. Teraz tylko boję sie czy Skrill nadal będzie dostępny bo jak nie to kaplica
a dlaczego miałby być niedostępny ? przecież to portfel internetowy służący do setek różnych innych rzeczy oprócz hazardu ...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Poza tym lepiej wycofać hajs na skrilla i przeczekać sytuację, patrząc, co będzie po 1 kwietnia.
Tak,tak. Zakupcie też zapas mąki i cukru,kosztowności zakopcie pod lasem. Zmieniajcie trasy do i z szkoły/pracy.

Wyluzujcie z tymi swoimi chorymi wizjami...Skrilla zablokują...Tak jak we Francji czy Włoszech. ????

Pamietajcie że nawet przy wypłacaniu z bankomatów kartą Skrill jesteście rejestrowani.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
dalej nie rozumiesz jednej rzeczy i widocznie nigdy nie zrozumiesz, życie pokazało na przykładzie play i innych sieci komórkowych że jednak może być taniej i lepiej, to samo tutaj, ja nie jestem żadnym fanem ani trollem forbet, mam konta w każdym buku, ale im prędzej tacy jak Ty zrozumieją fakt, że grając w forbet i olewając STS czy inne buki, zmuszacie je do zdjęcia podatku !!!!
Po pierwsze - fragment o trollach nie odnosil sie do ciebie.
Po drugie - z 2-3 tyg. patrzylem na forbet i po prostu widziałem ze co prawda jest &quot;tylko 6%&quot; podatku ale kursy sa tez nizsze niż np. w Fortunie, wiec poddaje watpliwoscia czy na pewno sa tacy super i czy to znaczna roznica w stosunku do ziemniakiow.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Oddsring się wycofuje i wysłał info, a ktoś wie jak ma się sprawa z leonbets jak ktoś już ma u nich konto ? Bo od nich nic nie przyszło.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
&quot;
Cytat:
Napisał TyperekS -&gt;
Poza tym lepiej wycofać hajs na Skrilla i przeczekać sytuację, patrząc, co będzie po 1 kwietnia.
Tak,tak. Zakupcie też zapas mąki i cukru,kosztowności zakopcie pod lasem. Zmieniajcie trasy do i z szkoły/pracy.
Wyluzujcie z tymi swoimi chorymi wizjami...Skrilla zablokują...Tak jak we Francji czy Włoszech.
Pamietajcie że nawet przy wypłacaniu z bankomatów kartą Skrill jesteście rejestrowani.&quot;

Można zmniejszyć prawdopodobieństwo robienia tego na terenie innego kraju
 
M 0

megaceros

Użytkownik
Witam serdecznie!
Mam pytanie do zorientowanych w temacie. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości
w kwestii blokowania domen znajdujących się na liście zakazanych.
Czy zostaną one zablokowane z dniem 1 kwietnia (wejście w życie ustawy)
czy od 1 lipca. Chodzi mi o tych &quot;buków&quot;, którzy nie mają na razie zamiaru zwijać manatków (np. bwin, unibet czy expekt).
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! ????
 
manieq12 0

manieq12

Użytkownik
Czesc mam takie pytanie dlugo bylem zwiazany z bet365 ktory jk dla mnie byl jednym z najlepszych bukow jednak emigruje z naszego popier... kraju czesto pogrywalem tam na zywo typujac liczbe rzutow roznych. Czy znacie moze jakiegos buka ktory jeszcze u nas zostaje a ma w swojej ofercie mozliwosc obstawiania na zywo liczbe kornerow
Bede wdzieczny pozdrawiam
 
B 0

babanadziada

Użytkownik
Zakładam, że ktoś jednak stale od dłuższego czasu zarabia dobre pieniądze na zakładach ( surebety live ) Czy w takiej sytuacji będąc w Polsce jest jakieś wyjście z tej sytuacji ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom