>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
baba 134

baba

Użytkownik
wiadomo, że się nie da przy 12% podatku, ale taka jest rzeczywistość i to się nie zmieni przy tym rządzie oni są obliczają i liczą że mnóstwo z tego szmalu będą mieli a gracz ich nie interesuje.
Tu nie chodzi tylko o ten rząd. Tu chodzi o wszystkie rządy jakie mieliśmy po 89 r. Podatek obrotowy obowiązuje w Polsce od początku lat 90-tych, kiedy jako pierwszy bukmacher startował u nas Profesjonal (obecna Fortuna) tylko do rządów PO i PSL było 10%. Po cmentarnej aferze wiesz co było, ustawa napisana w jedną noc, ratowanie dupy Tuska i &quot;platfusy&quot; jeszcze podnieśli ten podatek do 12%. Który więc rząd dbał o graczy? Ja takiego nie widzę.
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Najgorsze jest to,że grając za większe stawki po kilku tygodniach, max miesiącach zostanie się zlimitowanym we wszystkich bukmacherach naziemnych,
 
B 293

buks65

Użytkownik
Najgorsze jest to,że grając za większe stawki po kilku tygodniach, max miesiącach zostanie się zlimitowanym we wszystkich bukmacherach naziemnych,
Chyba internetowych. U ziemniaków jak nie masz ich głupich kart lojalnościowych, grasz anonimowo.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Dokładnie. Zapomnialiście jeszcze o limitach więc nawet jeśli ktoś miałby zyski u polskich bukmacherów długo by nie pograł ???? W etoto każdy typ powyżej 20zł jest przekazany dokładnej analizie do tradera, czasami się czeka pare minut na akceptację ???? często zmieniają po analizie stawki za jaką można zagrać czy kursy. ***** takie że szkoda gadać.
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
hej, dawno mnie nie było. Jakby ktoś był ciekawy, to odwołałem się od wyroku i sąd wyższej instancji wszystko umorzył ????
 
G 97

gryzonko

Użytkownik
Tu nie chodzi tylko o ten rząd. Tu chodzi o wszystkie rządy jakie mieliśmy po 89 r. Podatek obrotowy obowiązuje w Polsce od początku lat 90-tych, kiedy jako pierwszy bukmacher startował u nas Profesjonal (obecna Fortuna) tylko do rządów PO i PSL było 10%. Po cmentarnej aferze wiesz co było, ustawa napisana w jedną noc, ratowanie dupy Tuska i &quot;platfusy&quot; jeszcze podnieśli ten podatek do 12%. Który więc rząd dbał o graczy? Ja takiego nie widzę.
Niestety, tam więcej rzeczy jest na etapie początku lat 90-tych. Milenium mi swojego czasu zajebało 2,5 tys w zgodzie ze swoim regulaminem z konta ich sportbooka internetowego . Powodem było niezlecenie w ciagu 3 miesiecy wypłaty wygranych z konta. Dla kogoś kto mial styczność z normalnymi bukmacherami to jakiś matrix - gość trzyma u nas kasę, super, im dłużej tym lepiej jak kapitał zostaje u buka. Ale te drobne cwaniaczki używają tego by doić zapominalskich klientów. Sam zapis w regulaminie to oczywiscie jakis reklikt z lat 90tych , i miał sens odnośnie punktów stacjonarnych.
Napisałem skarge na nich do UOKiK. Odpisali że po pierwsze to nie ich sprawa niech pan się skarży gdzie indziej , a po drugie ze przecież 3 miesiace to dużo czasu na wypłatę pieniędzy i czemu tego nie zrobiłem.... I tak niestety oni wszyscy zorientowani w temacie, blizej im do lat 90tych niż obecnych.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
hej, dawno mnie nie było. Jakby ktoś był ciekawy, to odwołałem się od wyroku i sąd wyższej instancji wszystko umorzył ????
hej tez mam wyrok skazujacy, bede sie odwoływał do 2 instancji na jakie kwoty mieli u cb przelewy?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Mam pytanie, czy korzystanie z usług brokerów typu Vodds jest w jakiś sposób nielegalne?
Korzystaj ile chcesz . Bardziej bym się skupił na asianconnect gdyż rekomenduje go serwis blogabet . Brokerzy to przyszłość zakładów bo coraz więcej państw wprowadza niekorzystne ustawy i gracze przenoszą się tam gdzie można coś zarobić .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom