>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 5

petmay

Użytkownik
Nie jest anonimowy, ale załóżmy że ktoś gra przez vpn i przesyła kasę przez skrill jakim cudem służby czy ktokolwiek się tym zajmuje będą wiedzieć że grasz. Większość ludzi wpada bo są nie ostrożni.

Jeszcze pozostaje kwestia rozliczeń transakcji bankomatowych. Nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś dość często i dużo wypłaca poprzez bankomat, to jakieś zainteresowanie może się pojawić (bez dowodów oczywiście na granie,ale...).
Chyba najlepiej ominąć w ogóle polski system bankowy i wypłacać z zagranicznych bankomatów raz na jakiś czas. Dywaguję, bo nie wiem jak oni się rozliczają. Być może nie ma tutaj powodów do obaw.
 
B 293

buks65

Użytkownik
@gostek365 - napisałem w poście 10119 jak to wygląda (w uproszczeniu) od strony prawnej, cyt...jeżeli będzie prowadzone jakiekolwiek postępowanie w sprawie, czy przeciwko konkretnej osobie i organ prowadzący postępowanie na wniosek prokuratora po zatwierdzeniu wniosku przez sąd, na podstawie różnych umów i traktatów (a jakich, to niech sobie &quot;znawcy prawa&quot; sami znajdą) może wystąpić do odpowiednich służb i organów kraju w którym Skrill jest zarejestrowany i takie dane zapewne uzyska....I to jest FAKT.
Natomiast, to co Ty piszesz
w Italii też było podobnie z tymi blokadami monopolem i ściąganiem , i nie było ani jednej osoby która miała by problemy przez firmę bukmacherska &quot; nielegalna&quot; bądź przez Skrilla.
to są tylko Twoje domysły nie potwierdzone żadnym oficjalnym raportem na ten temat, ale nawet jeżeli we Włoszech by tak było, to tak, w pewnym sensie to jest jakiś punkt odniesienia, ale nie znaczy, że w Polsce również będzie tak samo. Szara strefa w każdej dziedzinie była, jest i będzie, a moje poprzednie dwa wpisy odnosiły się tylko do wyjaśnienia, że Skrill nie jest &quot;magiczny&quot;, anonimowy i po za zasięgiem naszych organów państwowych.
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
@gostek365 - napisałem w poście 10119 jak to wygląda (w uproszczeniu) od strony prawnej, cyt...jeżeli będzie prowadzone jakiekolwiek postępowanie w sprawie, czy przeciwko konkretnej osobie i organ prowadzący postępowanie na wniosek prokuratora po zatwierdzeniu wniosku przez sąd, na podstawie różnych umów i traktatów (a jakich, to niech sobie &quot;znawcy prawa&quot; sami znajdą) może wystąpić do odpowiednich służb i organów kraju w którym Skrill jest zarejestrowany i takie dane zapewne uzyska....I to jest FAKT.
Natomiast, to co Ty piszesz

to są tylko Twoje domysły nie potwierdzone żadnym oficjalnym raportem na ten temat, ale nawet jeżeli we Włoszech by tak było, to tak, w pewnym sensie to jest jakiś punkt odniesienia, ale nie znaczy, że w Polsce również będzie tak samo. Szara strefa w każdej dziedzinie była, jest i będzie, a moje poprzednie dwa wpisy odnosiły się tylko do wyjaśnienia, że Skrill nie jest &quot;magiczny&quot;, anonimowy i po za zasięgiem naszych organów państwowych.
Coś Wam teraz powiem i to nie jest żadna ściema, kłamstwo czy plotka przeczytana w googlu, otóż organy ścigania na wniosek prokuratury generalnej zwiększyła inwigilację wszelkiej maści forów, grup dyskusyjnych itp. itd. w celu wyciągnięcia jak największej ilości osób do zeznań (w zamian proponują całkowitą amnestię). Najbardziej podatni są Ci którzy wtopili masę kasy i teraz chcą grać porządnych obywateli. Dają dostępy do swoich portfeli internetowych, komunikatorów itp. itd. i wysypują wszystkie swoje kontakty. WIEM CO MÓWIĘ!!
 
B 293

buks65

Użytkownik
Panowie to jak teraz bezpieczniej wypłacać pieniazki od buka? Przez skrilla tylko? Bezpośrednio na konto bankowe nie wypłacać?
Bardzo dobrze napisałeś. bezpieczniej. Zdecydowanie bezpieczniej Skrill i nie tylko &quot;wypłacać&quot;, ale i &quot;wpłacać&quot; tylko jak pisałem powyżej - 100% bezpieczeństwa Skrill też nie gwarantuje.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Bardzo dobrze napisałeś. bezpieczniej. Zdecydowanie bezpieczniej Skrill i nie tylko &quot;wypłacać&quot;, ale i &quot;wpłacać&quot; tylko jak pisałem powyżej - 100% bezpieczeństwa Skrill też nie gwarantuje.
Jeśli chodzi o wpłat i wypłaty to gwarantuje 100 % jeśli się go będzie dobrze używać . Chyba że ktoś jest idiotą to i na prostej drodze nogę złamie .
A co do Italii to nie domysły tylko informacje od znajomych i z zagranicznych for ( naucz się odróżniać kogoś kto poświęca w h... Niepotrzebnie i bezinteresownie własnego czasu żeby znaleźć informacje a potem brać się za pisanie od buraków którzy napiszą byle co bo to tylko forum i byle liczba postów rosła .
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłat i wypłaty to gwarantuje 100 % jeśli się go będzie dobrze używać . Chyba że ktoś jest idiotą to i na prostej drodze nogę złamie .
Czyli co masz na mysli piszac &quot;dobrze uzywac&quot;? Czego nie robic?
 
B 293

buks65

Użytkownik
Jeśli chodzi o wpłat i wypłaty to gwarantuje 100 % jeśli się go będzie dobrze używać
Żyj sobie dalej w tej swojej błogiej (nie) świadomości. Masz takie prawo.
A co do Italii to nie domysły tylko informacje od znajomych i z zagranicznych for
Naprawdę bardzo wiarygodne źródło.
naucz się odróżniać kogoś kto poświęca w h... Niepotrzebnie i bezinteresownie własnego czasu żeby znaleźć informacje a potem brać się za pisanie od buraków którzy napiszą byle co bo to tylko forum i byle liczba postów rosła .
Zgadzam się :grin: niepotrzebnie. Nadmiar informacji, to dezinformacja, a potem wypisuje się takie głupoty
 
B 482

bmoran

Użytkownik
bmoran lepiej powiedz jak u ciebie sprawa sie skonczyla ? po tak dokladnym przepyraniu konta i z dowodami od buka na przeelwy od nich , jaka byla kara od sadu albo od us ?
Tak jak pisalem wczesniej u mnie chodzilo o cos zupelnie innego niz granie u bukow, to nawet prokuratora nie interesowalo za bardzo (a teraz i tak sie przedawnilo ???? ) . Chcialem tylko napisac, ze mimo iz firma jest za granica to polski urzad moze uzyskac informacje jesli jest prowadzone sledztwo w jakiejs sprawie i tak bylo u mnie. Wiec zapewnienia ludzi podniecajacych sie, ze &quot;skrill nigdy nie sprzeda&quot; jest co najmniej smieszne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 445

cristovao

Użytkownik
blokowane będą tylko i wyłącznie domeny, to tylko będzie dodatkowa reklama tych marnych naziemniaków ponieważ oprócz komunikatu, że ta strona jest nielegalna znajdziemy wpis, że można grać u tych operatorów bo mają PL licencję, paranoja a blokada wiadomo do ominięcia a operatorzy i tak ją nałożą bo będzie widmo kary nawet 500 tys zł
to samo macie jak nie opłacicie rachunku za neta i zamiast google lub innej startowej strony macie komunikat od operatora (przynajmniej ja tak mam u swojego)
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Czyli co masz na mysli piszac &quot;dobrze uzywac&quot;? Czego nie robic?
Logowanie i wszystkie operacje na koncie Skrill za pomocą vpn.
I przy okazji jedna z zasad wymienię które były spisane na innym forum : adres e mail do konta skrill nie powinien być połączony z Facebookiem ,żadnym forum itp a jedynie do obsługi konta skrill taki środek zapobiegawczy . Wiem nie ma co popadać w paranoje ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Tak jak pisalem wczesniej u mnie chodzilo o cos zupelnie innego niz granie u bukow, to nawet prokuratora nie interesowalo za bardzo (a teraz i tak sie przedawnilo ???? ) . Chcialem tylko napisac, ze mimo iz firma jest za granica to polski urzad moze uzyskac informacje jesli jest prowadzone sledztwo w jakiejs sprawie i tak bylo u mnie. Wiec zapewnienia ludzi podniecajacych sie, ze &quot;skrill nigdy nie sprzeda&quot; jest co najmniej smieszne.
Ją się nie &quot; podniecam&quot; że Skrill nie sprzeda, już jakiś czas temu stworzyłem osobny wątek na temat Skrill
https://forum.bukmacherskie.com/f98/skrill-pelne-bezpieczenstwo-141145.html
&quot;Tak jak pisalem wczesniej u mnie chodzilo o cos zupelnie innego niz granie u bukow.&quot;bmoran więc się nie dziw że udostępnili twoja historię konta.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale przeciez prokurator nie informuje skrilla ani innych firm o co jest sprawa ???? On wydaje polecenie, ze chce jakies informacje i oni musza je udostepnic. Trudno, zeby sad musial sie tlumaczyc firmie o jaka sprawe chodzi...
 
P 0

pit5551

Użytkownik
dziś dostałem taką wiadomość na konto internetowe banku Pekao:
Tytuł wiadomości

Komunikat dotyczący transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach hazardowych


&lt;label for=&quot;parOldMessage&quot;&gt;Treść wiadomości&lt;/label&gt;
Szanowni Państwo,
Z uwagi na obowiązki i uprawnienia Banku Pekao S.A. wynikające z art. 50 ustawy o usługach płatniczych
z dnia 19 sierpnia 2011 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 1572) oraz przepisy prawa wskazane w art. 29a ustawy
o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 471), uprzejmie przypominamy, że
rachunki prowadzone przez Bank oraz instrumenty płatnicze wydawane przez Bank nie mogą być
wykorzystywane do dokonywania transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach
hazardowych w Internecie, jeżeli organizator nie posiada stosownych zezwoleń*.
W związku z powyższym, informujemy, że stwierdzenie przez Bank faktu niestosowania się do powyższych
zasad będzie powodować odmowę realizacji transakcji, blokadę środków na rachunku pochodzących lub
mających związek z zakazanymi prawem działaniami oraz może spowodować wypowiedzenie umowy przez Bank.
Z poważaniem,
Bank Pekao S.A.

myślicie że to tylko straszenie, czy Bank mógł to zgłosić odpowiednim organom? dostał już ktoś takie pismo z tego banku?
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Pekao zabrania używania konta w celach hazardowych a betsson sam wykonuje przelewy z konta pekao. O co w tym chodzi ? To działa w 2 strony ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom