>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 5

petmay

Użytkownik
Mam pytanie do Skrill-owców. Czy karta wydawana przez Skrill ma pochodzenie zagraniczne, czy jest autoryzowana przez bank w Polsce, gdzie Skrill ma konto?Można to poznać np. wtedy, gdy chce się taką kartę podpiąć pod PayPala. Wydanej przez zagraniczny bank się nie da. Pytam z ciekawości.
 
H 32

hortex

Użytkownik
dziś dostałem taką wiadomość na konto internetowe banku Pekao:
Tytuł wiadomości

Komunikat dotyczący transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach hazardowych


&lt;label for=&quot;parOldMessage&quot;&gt;Treść wiadomości&lt;/label&gt;
Szanowni Państwo,

Z uwagi na obowiązki i uprawnienia Banku Pekao S.A. wynikające z art. 50 ustawy o usługach płatniczych
z dnia 19 sierpnia 2011 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 1572) oraz przepisy prawa wskazane w art. 29a ustawy
o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 471), uprzejmie przypominamy, że
rachunki prowadzone przez Bank oraz instrumenty płatnicze wydawane przez Bank nie mogą być
wykorzystywane do dokonywania transakcji związanych z organizacją i uczestnictwem w grach
hazardowych w Internecie, jeżeli organizator nie posiada stosownych zezwoleń*.
W związku z powyższym, informujemy, że stwierdzenie przez Bank faktu niestosowania się do powyższych
zasad będzie powodować odmowę realizacji transakcji, blokadę środków na rachunku pochodzących lub
mających związek z zakazanymi prawem działaniami oraz może spowodować wypowiedzenie umowy przez Bank.
Z poważaniem,
Bank Pekao S.A.


myślicie że to tylko straszenie, czy Bank mógł to zgłosić odpowiednim organom? dostał już ktoś takie pismo z tego banku?
Mógł zgłosić. Ma nawet taki obowiązek (a czy go realizuje, to już inna sprawa).
 
D 3

donpedro16

Użytkownik
Wytłumaczył bym Wam grajki o co chodzi, ale widzę, że na tym forum każdy może pierdnąć słowem bez żadnych konsekwencji. Dodam tylko, że jak prokurator dostanie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa to znajdzie kogo chce i kiedy chce. Drukują sobie nakaz sadowy: Policja idzie do takiej siedzimy np. &#39;forum bukmacherskie&#39; mowi ze chce adress ip osoby ktora sie logowala z tego nicka, rzuca im pismo i za 5 minut ma to o co prosi. Tak to działa.
To do dwóch Panów co mi o lekach przypomnieli :razz:
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Mam pytanie do Skrill-owców. Czy karta wydawana przez Skrill ma pochodzenie zagraniczne, czy jest autoryzowana przez bank w Polsce, gdzie Skrill ma konto?Można to poznać np. wtedy, gdy chce się taką kartę podpiąć pod PayPala. Wydanej przez zagraniczny bank się nie da. Pytam z ciekawości.
Karta jest wystawiana przez firmę brytyjską, ale da się ją podpiąć pod Paypala, tylko automatycznie ustawi Ci walutę karty na GBP i będziesz musiał pisać do supportu, żeby to zmienili.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
No nie wszędzie, jest np. tak, że wpłaciłeś przez np. rok do tej pory 10 tys. poprzez konto bankowe to tyle samo musisz wpłacić poprzez skrill żeby korzystać z wypłat na skrill.
Chodzi o to, ze kolega wyzej nie podal szczegolow tylko szerzy panike. A ci bukmacherzy normalnie wyplacaja na Skrill. Pod warunkeim ze wplaty byly ta sama droga. Zasady co do zmiany odbiorcy wyplat sa rozne. Niektorzy bukmacherzy np. nie pozwalaja na zmiane w ogole.Albo mozna zmienic ale nie na to co sie chce itd.
 
H 32

hortex

Użytkownik
VPN teraz kosztuje 3 dolce miesięcznie. Plus skrill. I koniec tematu. Nawet jak doczepią się do skrilla to muszą coś wam udowodnić. Po samych płatnościach nic nie udowodnią, gdy logi będą anonimowe. Ba, możecie sobie wybrać adres brytyjski, gdzie wszystko jest legal.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
a teraz ktos gra tak? Bo z moich info wynika, ze za vpn mozna dostac bana (moze sie okazac, ze zostanie przypisane IP ktore ktos wczesniej uzyl grajac u teo buka). Juz bezpieczniej SIMa do tego zarejestrowanego kupic, w necie sa po 10-30zl i doladowywac &quot;zdrapka&quot; z kiosku, ale to teraz poki co, bo jak buk zrezygnuje w obslugi ludzi z PL, to nie pomoze to. Jeszcze z rok moze 3 i bitcoin bedzie popularniejszy i wtedy platnosc bedzie nim mozliwa do powaznych firm, bo na ta chwile chyba nikt godny zaufania tego nie akceptuje?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
narazie chyba tylko buki na rynek amerykanski daja mozliwosc depozytu w bitcoinach (widzialem ze bookmaker to oferuje wiec pewnie i reszta ich bukow jak betcris).
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Ja tak gram od dłuższego czasu tyle że u mnie chodzi tylko o obsługę Skrill i pinnacle za pomocą vpn i żadnych problemów ze strony pinnacle bądź skrilla wszystkie operacje bezproblemowo. W poprzednim roku będąc w UK zapomniałem włączyć vpn i logując na pinnacle wyskoczył mi komunikat typu że kraj jest niedozwolony i konto zablokowane będzie ale uruchomiłem VPN i już normalnie zalogowałem się i nie zablokowali mi konta jak to pisało w komunikacie ,podobnie w Italii miałem a w Holandii ku mojemu zdziwieniu nie potrzebowałem VPN nawet , pomimo że tam mają niezły burdel z hazardem i myślałem że bez vpn się nie zaloguje . No i raz testowałem VPN z przekierowaniem na serwery z Francji i też wtedy śmigało wszystko .
 
N 11

newengland

Użytkownik
To raczej wiadome ;)
Nie wiem czy wiadome wszystkim. Zgodzę się z tobą że watek powinien być zamknięty. Zwłaszcza, że na forum na którym czytać poszczególne wpisy może każdy nie powinny pojawiać się wpisy, które pokazują jak obchodzić prawo, jakie stosować obejścia, kto ile wygrał jak wypłacał pieniądze. Nie jestem przewrażliwiony ale kto wie może tak jak w przypadku pedofilów to forum może być prześwietlane przez jakieś służby. Tak tylko dodałem kto wie i lepiej na otwartym forum pewnych rzeczy nie poruszać. Wiem wiem że zaraz mi ktoś odpisze, że lęków zapomniałem no ale jednak pomyślcie co piszecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 9

abcdefg

Użytkownik
po co ich uczysz? niech sie wykrwawiaja, chyba ze ty chcesz byc do odstrzalu pierwszy?, niektore wpisy wypelniaja znamiona namawiania do popelnienia przestepstwa skarbowego, powtorze skarbowego! to nie jest kradziez radia z auta... chwalcie sie dalej, piszcie sposoby. Gamonie nie rozumiecie dlaczego nowe prawo uchwalaja? dlatego ze za duzo baranow spier.... przez plot, to co ma zrobic wlasciciel takich baranow? obserwowac jak mu uciekaja czy stawiac nowy? a wy wsrod tych baranow sie chwalicie gdzie jest dziura, na rzez z wami!!! Dalej nie rozumiecie co robicie? czujecie sie jak w jakims ciemnym pokoju, badz na polu posrod lasow? (wycięte bo dana osoba usunela wpis) Jak nagle wszscy w bukmacherce przerzuca sie na skrilla, to co wy kur... myslicie? ze UE nie wdrozy nowych dyrektyw? wdrozy, wiec po co uczysz wszystkich dookola?. Dodam jeszcze ze jest nowa ustawa inwigilacyjna, jak pan x y z przyznal sie i wielu innych do przestepstwa skarbowego, macie nasluch na łączu, uzywacie vpna? logi beda w takim przypadku uzyskane od providera, uzywasz internetu lte na karte na nazwisko kogos innego? nie zapominaj o metadanych, jest to dowod w sprawie, nie musza znalezc ci modemu ani sima, znaja koordynaty dzieki nadajnika bts, babraj sie dalej, kopcie sobie dol, taka inwigilacja moze trwac w nieskonczenie, az uznaja ze nachapales sie wystarczajaco duzo, aby ciebie udupic, ludzie w sluzbach sa wyksztalceni maja po 30 kilka lat, maja wiedze o skrillach/netellerach, beda mogli udupic grubego misia to udupia go, to nie sa stare dziadki pierdzace w fotel GAMONIE!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom