>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
N 11

newengland

Użytkownik
Ludzie wyluzujcie w kwietniu będziecie się śmiać z tego jak w styczniu panikowaliście. Przeanalizujcie jakie wpisy były odnośnie poprzedniej ustawy co przewidywaliście a co faktycznie się wydarzyło.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jeśli sprzeda 20-30tyś danych to z tych 5mln Polaków co korzysta z ich usług
5 milionow polakow nawet nie wie, ze cos takiego istanieje, nie wiem skad takie liczby wziales, bo oczywiscie zrodla nie podasz? ????
&quot;Co ma Skrill do jakiejś chorej ustawy hazardowej to nie firma bukmacherska&quot; - nie ma nic, ale jest posrednikiem. Tak samo jak poczta polska nie ma nic do tego, ze ktos wyslal paczke za pobraniem, a w srodku zamiast telefonu byl ziemniak, ale na wniosek jest prosba o udostepnienie danych co robia. Tutaj tez skrill nie jest w zaden sposob podejrzanym/oskarzonym, tylko &quot;swiadkiem&quot;, ktory musi udostepnic dane. Widze, ze nie masz zadnego pojecia jak to prawnie wyglada, wiec sie nie wypowiadaj, pozwol aby zrobili to inni za ciebie, a jak chcesz sie przekonac to wydaj 150zl w poniedzialek na wizyte u radcy prawnego i potwierdzi to co mowie.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
firmy dzialajace w pl (poczta, banki i inni posrednicy) obowiazuje prawo pl - skrill dziala na calym swiecie wiec ich akurat bardziej interesuje prawo ue a nie to, co sobie ktos w sejmie wymysli.
skoro tak panikujecie (a jeszcze nic sie nie stalo) - to najlepiej pousuwajcie konta u nielegalnych i zostaja wam ziemniaki.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Normalnie co do Skrilla to na tym forum robi się już kabaret. Skrill sam z siebie żadnych danych nie udostępni. Koniec kropka. Ale jeżeli będzie prowadzone jakiekolwiek postępowanie w sprawie, czy przeciwko konkretnej osobie i organ prowadzący postępowanie na wniosek prokuratora po zatwierdzeniu wniosku przez sąd, na podstawie różnych umów i traktatów (a jakich, to niech sobie &quot;znawcy prawa&quot; sami znajdą) może wystąpić do odpowiednich służb i organów kraju w którym Skrill jest zarejestrowany i takie dane zapewne uzyska. Kto sądzi, że przepływ kasy przez Skrill jest całkowicie anonimowy, to śmiem twierdzić, że jest idiotą.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Normalnie co do Skrilla to na tym forum robi się już kabaret. Skrill sam z siebie żadnych danych nie udostępni. Koniec kropka. Ale jeżeli będzie prowadzone jakiekolwiek postępowanie w sprawie, czy przeciwko konkretnej osobie i organ prowadzący postępowanie na wniosek prokuratora po zatwierdzeniu wniosku przez sąd, na podstawie różnych umów i traktatów (a jakich, to niech sobie &quot;znawcy prawa&quot; sami znajdą) może wystąpić do odpowiednich służb i organów kraju w którym Skrill jest zarejestrowany i takie dane zapewne uzyska. Kto sądzi, że przepływ kasy przez Skrill jest całkowicie anonimowy, to śmiem twierdzić, że jest idiotą.[/QUOT

Nie jest anonimowy, ale załóżmy że ktoś gra przez vpn i przesyła kasę przez skrill jakim cudem służby czy ktokolwiek się tym zajmuje będą wiedzieć że grasz. Większość ludzi wpada bo są nie ostrożni.
 
N 11

newengland

Użytkownik
bet365 teraz wysyła taką wiadomość żeby potwierdzić swoje dane czy są prawidłowe w celu bezpieczeństwa gracza.
Wysyła takie wiadomości już od dawna. Ja takąwiadomość otrzymałem dwa lata temu po zapytaniu się dlaczego odpowiedzieli mi jeżeli ktoś nie loguje się długo to dostaje taką wiadomość.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Nie jest anonimowy, ale załóżmy że ktoś gra przez vpn i przesyła kasę przez Skrill jakim cudem służby czy ktokolwiek się tym zajmuje będą wiedzieć że grasz. Większość ludzi wpada bo są nie ostrożni.
Nie ma jednoznacznej i wiarygodnej odpowiedzi na takie pytania. Nigdy nie wiesz i nie masz pewności co może się wydarzyć. Przykładem chociażby 25000 graczy BaH. Ani Bah ani PeKaO nikomu danych graczy nie udostępnił, ale takie dane wypłynęły przy innej sprawie i w toku postępowania 25000 graczy zostało namierzonych. Tak, tak, zaraz usłyszę - sami są sobie winni, bo wpłacali i wypłacali bezpośrednio na konto bankowe. Ale to samo może przydarzyć się i ze Skrillem.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Czołem panowie koledzy.
To ważna kwestia i myślę, że wielu graczy jak ja spanikowało przed wypłatą na konto bankowe - a wymienieni bukmacherzy mimo próśb i tłumaczenia nowej sytuacji w Polsce nie godzi się niestety na wypłatę poprzez skrill.
Jak to sie nie godza na wyplate przez Skrill? Od kiedy i niby czemu sie nie godza?
Zazwyczaj jest tak ze wyplata musi isc ta sama droga co wplata. Tylko Unibet stosuje zagrywki typu blokada wyplat na Skrill w przypadku mocniej zlimitowanych kont.
O pozostalych w.w. nic nie wiem by tak robili i w dodatku bez szczegolnego powodu.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
No nie wszędzie, jest np. tak, że wpłaciłeś przez np. rok do tej pory 10 tys. poprzez konto bankowe to tyle samo musisz wpłacić poprzez skrill żeby korzystać z wypłat na skrill.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Nie ma jednoznacznej i wiarygodnej odpowiedzi na takie pytania. Nigdy nie wiesz i nie masz pewności co może się wydarzyć. Przykładem chociażby 25000 graczy BaH. Ani Bah ani PeKaO nikomu danych graczy nie udostępnił, ale takie dane wypłynęły przy innej sprawie i w toku postępowania 25000 graczy zostało namierzonych. Tak, tak, zaraz usłyszę - sami są sobie winni, bo wpłacali i wypłacali bezpośrednio na konto bankowe. Ale to samo może przydarzyć się i ze Skrillem.
Nie snuj teorii tylko zanim coś napiszesz poszukaj informacji. Pierwszy lepszy przykład : w Italii też było podobnie z tymi blokadami monopolem i ściąganiem , i nie było ani jednej osoby która miała by problemy przez firmę bukmacherska &quot; nielegalna&quot; bądź przez skrilla. Jak to się skończyło to wiadomo Italia zrezygnowała z monopolu i blokad bo były nieskuteczne ludzie grali przez vpn y i korzystali ze skrilla . U nas też to jest kwestia czasu . Kto ma grać to będzie grać . I Polska nie będzie wyjątkiem w którym monopol i blokady będą skuteczne .
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Skrill nie jest POLSKA firma, tak jak poczta polska.

Natomiast bmoranie moje pytanie brzmi.
Dlaczego Skrill musi udostepnic te dane skoro nie jest strona w sporze?
Bedzie dzialal na szkode swoich klientow?
Skrilla nie obowiazuje polskie prawo.
Juz kolega buks65 odpowiedzial. Nie jest strona, ale jest posrednikiem, wg. polskiego prawa (nie wiem jak firmy, ale pewnie podobnie) bedzie mial status swiadka. Oskarzony moze odmowic odpowiedzi, a nawet klamac, swiadek nie moze, dlatego i u mnie buk (expekt) podal prokuratorowi daty i kwoty przelewow do mnie na wniosek polskiego prokuratora wyslanego jako pomoc prawna do prokuratury na Malcie (tak mam napisane w uzasadnieniu pisma od prokuratora). Oni nie dzialaja na szkode swoich klientow, bo nawet nie wiem czy polski prokurator odnosil sie o co dokladniej chodzi temu z Malty, czy po prostu wyslal pytania ktore maltanczyk zadal expektowi. No sorry, ale logiczne, ze musza odpowiedziec sami dobrowolnie. Pewnie gdyby tego nie zrobili to policja ma prawo np. zarekwirowac archiwum albo cos innego by uzyskac informacje jakie chce. Nie wiem co jesli by nie odpowiedzieli na pytania, ale taki obowiazek maja.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Hortex - czlowiek szybciej pisze niz mysli;) Wiadomo, ze chodzilo o wglad w cala historie operacji, a w jakiej to jest formie w skrillu to nie wiem;) Pawelw21 expekt byl jedna z rzeczy gdzie sprawdzali mi skad mialem pieniadze, akurat to byla pierdola, kwota nie jakas wielka, ale przemaglowali kazdy przelew z pewnego okresu i kazdy podmiot ktory mi robil przelew musial sie do niego ustosunkowac i powiedziec skad/po co/ ile itd.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
bmoran lepiej powiedz jak u ciebie sprawa sie skonczyla ? po tak dokladnym przepyraniu konta i z dowodami od buka na przeelwy od nich , jaka byla kara od sadu albo od us ?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Temu łbowi nie zależy na dobrej ustawie i dobrych kursach dla graczy, a jedynie ściągnięciu największej liczby ludzi do grania na ogromnym podatku i niskich kursach
Legalnym bukmacherom chwd. Żadnemu nie zależy na dobrej ustawie, a dalej na grających. Oni cieszą się, że ustawodawcy chcą udupić konkurencję i liczą, że grający przyjdą do nich na kolanach.
Legalni bukmacherzy powinni zaś lobować za dobrą ustawą i sensownymi warunkami dla grających. Nie mówię o braku podatków w ogóle, ale o czymś sensownym jak choćby model duński
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom