>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 102

kristo45

Użytkownik
Hortex Specjalnie dla Ciebie:
Ja i setki, tysiące innych userów. A od kiedy wpłata i wypłata jest dokumentem poświadczającym grę? Ja chociażby pracuję dla jednego buka bezpośrednio dostarczając live i dla drugiego przez pośrednika-firmę z Azji i często mam wypłaty na kartę z buka. Czy to też nielegalne? Rozliczam się z tego normalnie co roku.
Nic nie dało, że edytowałeś i usunąłeś tego posta.
W innych edytowanych też pewnie były podobne słowa.
Dowód czy nie - Po co się potem włóczyć po sądach?
Lepiej słuchać rad kolegów i korzystać ze Skrill/Neteller
 
N 11

newengland

Użytkownik
To też jest trochę nieprawda, bo niby masz rację, tylko w rzeczywistości wygląda to tak, że jedyną sprawą jaka ujrzała światło dziennie na temat przelewów z buków na konta bankowe była spowodowana WYCIEKIEM danych, ba i to nie z polskiego banku tylko z włoskiego...
Gdyby nie doszło do WYCIEKU danych, nie byłoby żadnej afery, a założę się, że do dzisiaj tysiące graczy wypłaca pieniądze z bukmacherów na konta bankowe.
Fakty są takie, że są to tak naprawdę psie pieniądze czyt. drobne i sądy, oraz różne urzędy celne/skarbowe doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że ściganie graczy bo jakiś Kowalski sobie meczyki gra w Betclicku czy u Bońska w Expekcie jest niepoważne i sprawa może zostać szybko przegrana w sądzie z powodu prawnych.
Jednak w przypadku wycieku danych to już odpowiednie instytucje miały obowiązek wszcząć postępowanie widząc złamanie prawa.
tylko dziwne ze dane mieli tylko z pekao z innych banków nie otrzymali mimo tego ze zglosili się do nich z pismem od prokuratury.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Myślę, że już nie ma sensu rozdrapywać starych strupów. W internecie są sprzeczne informacje, sam Jacek Kapica powiedział, że dane dostał dziełem &quot;przypadku&quot; z powodu badania innej sprawy. Być może chodziło o tą z Zakopanego jak wspomniał wyżej buks65.
newengland wspomniał, że należy być ostrożnie z kontami bankowymi, to tylko potwierdza jeszcze raz nasze prawo.
Firma Bet-at-home chyba ponad 3 lata miała te konto PeKaO i normalnie akceptowała wpłaty czy tam wypłaty od graczy ???? , a w majestacie naszego prawa jest przecież nielegalna. Dopiero jak już buks65 wspomniał wszystko wyszło na jaw dopiero po popełnieniu przestępstwa z reklamowaniem się buka w Zakopanym.
Tak naprawdę to gdyby nie to pewnie dalej by istniało polskie konto pekao bahu i wpłaty, wypłaty by szły w najlepsze, a służby celne, skarbowego by nadal tego nie widziały. Ot tak działa właśnie prawo w rzeczywistości.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Tak naprawdę to gdyby nie to pewnie dalej by istniało polskie konto pekao BaHu i wpłaty, wypłaty by szły a najlepsze, a służby celne, skarbowego by nadal tego nie widziały. Ot tak działa właśnie prawo w rzeczywistości.
:grin: Zapewne tak, bo konto w Polsce zamknęli dopiero po umorzeniu sprawy nielegalnej reklamy. Ot, taki sobie paradoks, naszego prawa.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Kristo edytowałem, żeby na razie nie upubliczniać pewnych danych. To co cytowałeś dotyczy innej sprawy. Pozdrawiam! Wysłałem Ci priv, służę pomocą w miarę możliwości.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Pekao było chyba do 2010 roku, później zlikwidowano i było zagraniczne konto pamiętam bo wpłacałem poprzez wypełnianie druczka i zawsze był oddział w Warszawie a pewnego dnia w 2010 Pani w okienku powiedziała już, że takie konto nie istnieje, po powrocie do domu spojrzałem na dane u buka i tam było już konto zagraniczne więc to już dobre 6 lat jak nie mają konta w PL banku.
Chociaż nie wiadomo czy to miało związek z aferą bo nowe konto było w UniCredit Bank Austria AG ale było to zagraniczne w EUR bo był IBAN podany a UniCredit to przecież Pekao no ale w Pekao można było płacić w PLN.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Pekao było chyba do 2010 roku, później zlikwidowano i było zagraniczne konto pamiętam bo wpłacałem poprzez wypełnianie druczka i zawsze był oddział w Warszawie a pewnego dnia w 2010 Pani w okienku powiedziała już, że takie konto nie istnieje, po powrocie do domu spojrzałem na dane u buka i tam było już konto zagraniczne więc to już dobre 6 lat jak nie mają konta w PL banku.

Chociaż nie wiadomo czy to miało związek z aferą bo nowe konto było w UniCredit Bank Austria AG ale było to zagraniczne w EUR bo był IBAN podany a UniCredit to przecież Pekao no ale w Pekao można było płacić w PLN.
Coś pokręciłeś. Dane graczy Bah z konta PeKaO S.A. Urząd Celny dostał z okresu od lipca 2011 do kwietnia 2012, a Bah konto w Polsce miał na pewno do co najmniej 2013 r.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
To już dość stare info ale chyba nikt nie wklejał:

&quot;W trakcie rządowych prac nad nowelizacją Jarosław Gowin, minister nauki, doprowadził do &quot;€žuzupełnienia projektowanych regulacji o możliwość reklamowania zakładów bukmacherskich&quot;€. W myśl zaproponowanych przepisów reklamować się bez ograniczeń będą mogły m.in. firmy, które nie zarejestrowały się w Polsce.&quot;

&quot;Żaden organ nie będzie mógł tego zabronić i nałożyć jakichkolwiek sankcji. Ponadto dozwolone będzie czerpanie korzyści z takiej reklamy. Oznacza to, że nie tylko nie zostanie spełniony główny cel nowelizacji, a więc &quot;€žograniczenie zjawiska szarej strefy&quot;€, ale szara strefa rozwinie się jeszcze bardziej &quot;€” uważa Marta Kostka, prezes Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich.&quot;
http://e-play.eu/bukmacherzy-kloca-sie-o-reklamy/
???? ????
Oj boli to STS i spółkę boli jak diabli. Ciekawe jak to wszystko się skończy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mógłby ktoś skrócić ostatnie miesiące, co tam się w tym sejmie wyprawia? Bo tam ten temat to w większości spam więc trudno coś wywnioskować.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Panowie i nic im to nie da bez notyfikacji. Na stronie e-Play w artykule z dnia 30 listopada jest podane, że komisja prowadzi postępowanie w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Rząd na pewno wie to a mimo wszystko zamiast się wstrzymać przepycha na siłę bubel prawny. Już raz się przejechali z podatkiem handlowym, który mimo uwag KE chcieli wprowadzić na siłę i nic to nie dało ponieważ nie dostali notyfikacji. W tym momencie pozostaje nam tylko czekać na głos z unii w tej sprawie i obserwować dalszy ciąg tego melodramatu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom