>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
H 32

hortex

Użytkownik
Dzięki za informacje tylko komu to potrzebne ? Tylko idiota może używać konta bankowego bądź kart płatniczych do transakcji z bukami ????
Jeśli ktoś wypłaca śmieszne kwoty raz na jakiś czas to nie stanowi to zagrożenia. A dwa, nie każdy ma możliwość używania skrilla, nie każdy buk ma taką formę płatności, etc. Nie wnikam w powody, informuję.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
shingper 563

shingper

Użytkownik
Jeśli ktoś wypłaca śmieszne kwoty raz na jakiś czas to nie stanowi to zagrożenia. A dwa, nie każdy ma możliwość używania skrilla, nie każdy buk ma taką formę płatności, etc. Nie wnikam w powody, informuję.
Powiedz to tym co za 100 czy 200 zł użerali/użerają się z UC ;)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza . .Dziwna sprawa bo gowinowcy na TT dalej sie odgrażają że ich poprawki mają duże szanse i będą je zgłaszać na komisji finansów. Coś musi być na rzeczy bo ten Wójcikowski był ewidentnie przygotowany i chyba jako jedyny na sali wiedział o czym mówi.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale przy podatku jak byla mowa i ta Zuba się pyta kto jest przeciw tej poprawce, nikt się nie odezwał tylko ta starucha, że zgłasza sprzeciw, i to ona też zagłosowała na nie. Dokładnie tego wysluchałem
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza
To że nie Wojciechowski, a Wójcikowski poprawiłeś, ale przynależność polityczna? Nie PO a PIS od KUKIZA to już zwykły chaos. Następnym razem podaj tylko nazwisko, bez przynależności politycznej, a jak ktoś będzie chciał to sobie sprawdzi.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mój błąd , oczywiście masz racje nie PO a PiS i nie Wojciechowski tylko Wójcikowski od Kukiza
To że nie Wojciechowski, a Wójcikowski poprawiłeś, ale przynależność polityczna? Nie PO a PIS od KUKIZA to już zwykły chaos. Następnym razem podaj tylko nazwisko, bez przynależności politycznej, a jak ktoś będzie chciał to sobie to sprawdzi.
Do usunięcia, Dwa razy nie z mojej winy.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
 
B 293

buks65

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
To zależy, których bukmacherów masz na myśli.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Zrobiłem małe śledztwo i agent rozliczeniowy banku PKO BP czyli eservice blokuje wypłaty na kartę z buków do banku. Bank nie jest tu nawet winny, tylko sam agent. ???? Ładne cyrki. Co im do tego? Czy sama wypłata środków z bukmachera jest nielegalna? Ktoś wie?
Zapewne bank obowiązują odpowiednie przepisy i paragrafy by nie przyjmować wpłat od bukmacherów czy. Cocaina Columbia sp. z o.o. albo innych dark site / deep web / onion / tor itd.
W ogóle jak czytam niektórych tutaj to ręce się załamuję. A wypłacajcie sobie bezpośrednio z bukmacherów na konta bankowe tylko mam taką prośbę:
- Nie zakładajcie później tematów z pytaniami o porady prawne, albo co zrobić w przypadku wezwania do urzędu celnego itd.
@Edit:
Do buks65 (poniżej post): spójrz na datę tej nowości - 24-05-2016 19:30:00
 
B 293

buks65

Użytkownik
cyt. &quot;INFO: Rząd PiS będzie blokował strony nielegalnych bukmacherów i płatności związane z nielegalnymi zakładami - donosi wyborcza.biz.
Resort finansów przygotował projekt nowelizacji ustawy hazardowej. Zapowiada w nim blokowanie stron internetowych nielegalnych w naszym kraju bukmacherów. Będzie też blokowanie płatności związanych z nielegalnymi zakładami. Ministerstwo zapowiada też objęcie monopolem państwa organizowanie poza kasynami gier na automatach zwanych jednorękimi bandytami. Ponadto mają też zostać zaostrzone sankcje, które grożą za naruszanie ustawy o grach hazardowych. Złagodzone zostaną natomiast przepisy dotyczące gry w pokera. Grać można będzie także poza kasynami, a nawet w Internecie.&quot;
http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/rzad_pis_bierze_sie_za_hazard_w_sieci/129946
 
H 32

hortex

Użytkownik
Czyli tylko blokowanie. Mowa o Marathonie. Aczkolwiek w tym wypadku środki powinny wrócić na konta graczy, a nie wracają...bank ich nie ma, buk też. Agenci robią cyrki. Poza tym nadal nie mam pewności czy wypłaty z brytyjskich legalnych bukmacherów podchodzą pod blokowanie płatności. Poza tym blokowanie tych płatności to projekt. Jak kilka lat gram, tak nigdy się z tym nie spotkałem.
https://www.knf.gov.pl/Images/Stanowisko_ws_posrednictwa_dostawcow_platniczych_w_platnosciach_za_gry_hazardowe_w_Internecie_tcm75-48077.pdf
 
B 293

buks65

Użytkownik
Mowa o Marathonie....Poza tym nadal nie mam pewności czy wypłaty z brytyjskich legalnych bukmacherów podchodzą pod blokowanie płatności.
W świetle polskiej ustawy hazardowej, to nielegalny bukmacher, niestety.
...środki powinny wrócić na konta graczy, a nie wracają...bank ich nie ma, buk też.
Bukmacher zlecił wypłatę bankowi, gdzie ma konto, bank zrobił przelew na numer karty w banku w którym posiadasz konto i jeżeli transakcja nie doszła do skutku kasa powinna/musi wrócić na konto banku bukmachera. Co do zaksięgowania jej z powrotem na Twoim koncie gracza, to w tym wypadku może być potrzebna Twoja interwencja/reklamacja u bukmachera. Na twoim miejscu (jeżeli wiesz już jaka jest przyczyna) zrobiłbym to od razu.
Przy wpłacie podajesz numer konta gracza u bukmachera, wtedy wiadomo kto robił wpłatę i komu ją zaksięgować na koncie gracza, ale przy wypłacie bukmacher zleca w banku wypłatę na nr. konta, czy karty, którą poda gracz. W przypadku nie dojścia do skutku transakcji wypłaty, środki wrócą na konto bukmachera, ale już nie na konto gracza. Dlatego potrzebna jest reklamacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom