>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zakładając najgorsze (notyfikacje ze strony UE), czy pinnacle również zablokowało by Polaków?
Tu masz spis rezydentów państw wykluczonych z grania w Pinnacle w tym UK, gdzie ich zejście z rynku brytyjskiego czyli zaprzestanie obsługi graczy z UK związane było z wprowadzeniem tam 15% podatku od zysku zagranicznych operatorów i wymogu posiadania miejscowej licencji:
https://www.pinnacle.com/en/termsandconditions/
Tak więc Pinnacle nie chcąc otwierać firmy Pinnacle.uk i płacenia tego podatku, wybrał zamknięcie się na UK.
A to mówi o ich polityce szanowania prawa.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Pinnacle ogólnie dla paru krajów UE nie jest dostępny (nie pamiętam dokładnie jakie ale sprawdzałem).
Im mniej się będzie dyskutować o pinku, tym może być paradoksalnie lepiej.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
tak w ogole to cos pinnacle robi przymiarki do rynku angielskiego - widzialem na ktoryms z brytyjskich for jakies info ze od 2017 chca wrocic ; ciekawe ile w tym prawdy.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Tu masz spis rezydentów państw wykluczonych z grania w Pinnacle w tym UK, gdzie ich zejście z rynku brytyjskiego czyli zaprzestanie obsługi graczy z UK związane było z wprowadzeniem tam 15% podatku od zysku zagranicznych operatorów i wymogu posiadania miejscowej licencji:
https://www.pinnacle.com/en/termsandconditions/

Tak więc Pinnacle nie chcąc otwierać firmy Pinnacle.uk i płacenia tego podatku, wybrał zamknięcie się na UK.

A to mówi o ich polityce szanowania prawa.
Wow, przejrzałem listę i widzę Turcję. Myślałem, że oni nie są na pewno zablokowani, bo Turków jest dużo na forach bukmacherskic/twitterach i innych portalach bukmacherskich i sam mam jednego kolegę z tego kraju, który wielokrotnie chciał ode mnie typy z Pinnacla, a więc lista krajów zabronionych sobie, a życie sobie.
 
F 10

fiodger

Użytkownik
Hej, to znowu ja (kolega sprzed paru stron, który został &quot;sprzedany&quot; przez Maltę wszystkimi danymi, zakładami i tak dalej). Dzisiaj rano przyszło i pismo z Prokuratury, o treści w skrócie &quot;Inspektor xxx umarza dochodzenie ze względu na brak wystarczających dowodów uzasadniających popełnienie przestępstwa&quot; + podpisy z prokuratury.
Czy jak już jest umorzenie to definitywny koniec? Wcześniej miałem zawieszenie i odwiesili, ale chyba umorzenie to już one-way ticket? :p
 
baba 134

baba

Użytkownik
Umorzenie postępowania - jest to zakończenie postępowania w określonej sprawie z powodu jego niedopuszczalności lub bezprzedmiotowości Umorzenie oznacza, że w danej sprawie nie będzie kontynuowane rozpoczęte już postępowanie i to niezależnie od tego, czy znajduje się ono jeszcze na etapie dochodzenia lub śledztwa czy też wniesiono już akt oskarżenia.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
fiodger gratauluję ;) Swoją drogą ludzie na podstawie przelewu dostawali grzywnę, a tu mieli zakłady itp i umorzenie - dziwny kraj ????
 
baba 134

baba

Użytkownik
???? No ale jakie przyjemne to zdziwienie było, prawda? Też Ci gratuluję i szkoda tylko tych kilkuset ukaranych. W większości to Ci co się przyznali, ale byli też tacy co się nie przyznali i zostali ukarani. Tych najbardziej żal, bo Ci co się przyznali wiedzieli co będzie.
 
S 0

soplicas

Użytkownik
Ciekawe czy w przyszłości pojawi się więcej nowych bukmacherów internetowych legalnie działających w Polsce, które biorą na siebie podatek 12%. I czy tak naprawdę na dłuższą skalę im się opłaca? - Jestem ciekawy jak szybko forbet będzie zmniejszał wygrane graczom, którzy czerpią z tego zyski.
 
baba 134

baba

Użytkownik
To tak szybko jak zdobywają graczy, to jeszcze szybciej ich stracą. Nic na siłę, a na razie dopóki bez podatku...:grin:
 
M 7

madziamk

Użytkownik
Hej, to znowu ja (kolega sprzed paru stron, który został &quot;sprzedany&quot; przez Maltę wszystkimi danymi, zakładami i tak dalej). Dzisiaj rano przyszło i pismo z Prokuratury, o treści w skrócie &quot;Inspektor xxx umarza dochodzenie ze względu na brak wystarczających dowodów uzasadniających popełnienie przestępstwa&quot; + podpisy z prokuratury.
Czy jak już jest umorzenie to definitywny koniec? Wcześniej miałem zawieszenie i odwiesili, ale chyba umorzenie to już one-way ticket? :p
fiodger mógłbyś udostępnić skan postanowienia prokuratury, bardzo by mi to pomogło... pozdrawiam
 
R 924

radziooh

Użytkownik
To tak szybko jak zdobywają graczy, to jeszcze szybciej ich stracą. Nic na siłę, a na razie dopóki bez podatku...:grin:
Jak już stracą to tylko graczy zawodowych i będą mieli to gdzieś. Znam wiele osób, którzy mimo że grają w bet365 to nie mają zysków nawet nic nie wypłacają więc jeśli sprawdzi się najgorszy scenariusz i bet365 zostanie zablokowane przeniosą się do iforbet i nie zdziwiłbym się gdyby iforbet się utrzymał mając taką promocję. Dużo ludzi gra tylko rekreacyjnie dla zabawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom