>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 53

piwoor

Użytkownik
Zakładając najgorsze (notyfikacje ze strony UE), czy pinnacle również zablokowało by Polaków? Czy obecnie można stawiać na pinku z terenu np. Włoch? Czy dostosowali się jak europejskie buki (pinek bodajże amerykański). Gdyby chociaż oni zostali to nie byłoby tak źle ;)
 
A 205

amindada

Użytkownik
za kilka lat z e-bukmacherzy i e-kasyna będą już tylko wspomnieniem, z roku na rok sa coraz wieksze restrykcje , coraz wiekcej krajów ma blokady więc całkowita klamka to tylko kwestia czasu. Pamietam dyskusje sprzed 6-7 lat , jak każdy na forach wyśmiewał blokady, argumentując ze prawo unii jest nadrzędne itp.
 
A 294

art300

Użytkownik
Górczyński niestety po raz kolejny pisze to, co mu do głowy przyjdzie.
Przecież nawet w tym piśmie do marszałka sejmu jest mowa o wstrzymaniu procedury legislacyjnej do końca października.
Nie jest możliwe zatem procedowanie wcześniejsze, ani nie jest możliwe wcześniejsze zajęcie stanowiska przez KE, ponieważ w ciągu tych 3 miesięcy państwa członkowskie mają czas na zgłaszanie uwag, a stanowisko KE jest podsumowaniem całości.
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Panowie czy to prawda że nie mogę już przesyłać kasy bezpośrednio z buka zagranicznego na swoje Konto? Czyli że nawet tysiąc zł przesłane może doprowadzić do wszczęcia przeciwko mnie procedury karne Skarbowej? Nie mam skrill i przesyłam bezposradio na konto. Skoro tak to czy da się jakimś systemem buchmacherskim (jestem początkujący) przesłać kasę z zagranicznych buków na moje konto np w legalnym STSie?
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Panowie czy to prawda że nie mogę już przesyłać kasy bezpośrednio z buka zagranicznego na swoje Konto? Czyli że nawet tysiąc zł przesłane może doprowadzić do wszczęcia przeciwko mnie procedury karne Skarbowej? Nie mam skrill i przesyłam bezposradio na konto. Skoro tak to czy da się jakimś systemem buchmacherskim (jestem początkujący) przesłać kasę z zagranicznych buków na moje konto np w legalnym STSie?
Przelewanie pieniędzy bezpośrednio z konta bankowego do bukmachera zagranicznego, ZAWSZE było obarczone dużym ryzykiem! A po wejściu nowelizacji, szanse na wybronienie się przed sądem, spadną praktycznie do ZERA.
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Dziękuje za informację. Czyli nawet 100 zł to już jest jakies zagrożenie. Dziwne to wszystko, dwa lata temu wpłącałem po 400 zł wypłacałem coś po 600 kilkanascie razy i nigdy nie było problemu. Po tym co napisałeś założyłem Skrilla (5 min roboty) Chce zrobić pierwszą wpłatę próbną (zwykły przelew bankowy za darmo). Czy mam dokonać przelewu zagranicznego czy krajowego??? (w krajowym nie mam SWIFTU i IBANU ale z kolei wpisałem nr konta i wyszło mi że wpłacam na konto PKO BP. )
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Większość firm wysyła przelewy przez pośredników i nie ma w tych przelewach nic co by oznaczało, że to kasa z hazardu. W takich firmach trzeba grać ;)
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Krzysiu Kononowicz kiedyś startowal na prezydenta, ale nie doszedł do władzy, pewnie jakby doszedł nie było by w Polsce niczego, jak to on zapowiadał, ale minęło ładnych pare lat, i do władzy doszedł pis, i mamy deja vu, gdyż nie długo nie będzie niczego, nie będzie hazardu nie będzie bandyctwa nie będzie pijaństwa nie będzie niczego, długo nie musieliśmy czekać, trudno taki mamy klimat...

https://www.youtube.com/watch?v=F9Q5D8hsEgM
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wystarczy wyplacic przez &#39;trustly&#39; i wtedy kasa przychodzi na konto bankowe bez zadnej adnotacji ze to wyplata od bukmachera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom