>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 2K

szatan666

Użytkownik
Na twitterze różni ludzie piszą że bet365 chce wejść od nowego roku na polski rynek. Niby bardzo dobra wiadomość ale pytanie co zrobią z podatkiem... Jeżeli by wzieli na siebie to stają się absolutnymi monopolistami i pewnie by mieli jakieś 95 % rynku , pytanie czy to by się im opłacało?
Można linka prosić?
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Lepiej żeby nie wchodzili ???? To nierealne żeby wzięli na siebie 12% podatek skoro w Niemczech nie są w stanie pokryć 5% (też duży rynek)
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie rozumiem, nikt z ministerstwa nie pomyślał by zamast obrotowego podatku zrobić podatek od wypłat? Gdzie tu sprawiedliwość rządu?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Lepiej żeby nie wchodzili To nierealne żeby wzięli na siebie 12% podatek skoro w Niemczech nie są w stanie pokryć 5% (też duży rynek)
mogą np zrobić pół na pół, że połowę płacą oni a połowę gracz
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
No, ale pisałeś przedtem, że żadna firma nie weźmie na barki tego podatku. Chętny się znalazł.
Oczywiście, że projekt MF to dno i dwa metry mułu.
Zobaczymy na jak długo, wchodzą na rynek i to też dla nich akcja promocyjna (nie mają przecież żadnego większego bonusa na starcie). Nie zdziwię się jak po miesiącu wrócą do współczynnika 0,88 od każdego zakładu.
 
F 7

filippo88

Użytkownik
Byłoby bardzo dobrze gdyby zagraniczne bety zaczęły wchodzić na polskich warunkach, bo dopiero wtedy juroszkom zrobiłoby się gorąco. Ciekawe co by MF wtedy wymyslilo, żeby lobbujący byli zadowoleni... Myślę że byłby to najlepszy początek, aby w przyszłości zmienić podatek obrotowy bo zagraniczni bukmacherzy mieliby dużą siłę przebicia oczywiście działając legalnie i ładując miliony w polski sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
F 10

forioku

Użytkownik
Mam 3 pytania do forumowiczów.
1. Czy gra na giełdzie betfair - giełda kursów wydarzeń sportowych podlega ustawie antyhazardowej?
2.Czy gra, która odbywa się z maszyny wirtualnej na serwerze w Anglii (dostęp przez pulpit zdalny) jest grą z terytorium RP?
3. Czy bot, który gra według zadanej strategii z serwera w Anglii, podlega ustawie?
ponawiam pytanie kolegi poniewaz sam jestem ciekawy
najbardziej interesuje mnie pytanie nr 2 odnosnie do wszystkich bukow ( nie chodzi o to jak zareagowaly by na to buki tylko o to czy to nadal jest gra z terytorium polski )
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 0

radoslaw-144958

Użytkownik
W linku zamieszczonym przez lemko jest post prawnika odnośnie giełdzie zakładów. Według tego prawnika, gra na giełdzie zakładów jest w Polsce legalna. Skoro tak, czy mogę bez obaw rozliczać dochód z giełdy na druku PIT-38? Czy ktoś już próbował tak robić?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Czy ta ustawa zmienia coś w kwestii: Lotto przez internet? Tzn. kiedy Totalizator sportowy mógłby uruchomić swoje gry przez internet? 1 stycznia 2017? Ktoś coś wie na ten temat?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Puszczanie zakładów Totalizatora Sportowego przez internet - ta historia już się wlecze kupę czasu. Miało być w zeszłym roku, a cisza do tej pory i chyba nikt nie wie kiedy i czy w ogóle to się stanie.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Obserwuje caly ten temat dokladnie od miesiaca.
Nie liczylbym na pomoc w kwestii bukmacherki od KE. Z prawnego punktu widzenia Komisja Europejska, z tego co wiem, nie moze sie czepic podatku obrotowego w wysokosci 12%. Blokowanie stron? A dlaczego KE mialaby sie na to nie zgodzic, w innych krajach dala na to przyzwolenie.
W lepszej sytuacji sa za to pokerzysci. Oni moga cos jeszcze ugrac. Dlaczego? Otoz dlatego, ze KE jest przeciwnikiem tworzenia monopoli panstwowych.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
a możliwa jest taka wersja że partia Gowina nie poprze tego w sejmie i braknie większości lub zwyczajnie się postawi żeby zawrzeć kompromis jego a rządowym projektem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom