>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 207

marcin1981

Użytkownik
ziemek42- frajerem to jest juroszek i jego cała rodzinka tomeczek młodszy brat i siostra co wygląda jak hipopotam, możecie nam naskoczyć bo wykupimy vpn i dalej będziemy grać, a jak zablokują strony rozliczymy sie najpierw z całym sts a ty ziemek mozesz sobie szczekac a karawana jedzie dalej przydupasie juroszka cweloszka.
 
S 0

szkielko1

Użytkownik
Euro to tylko pomysł. Wiem że jest mało czasu ale teraz oni liczą na wielkie zyski...
Niestety jestem tylko szarym kowalskim i nie mam żadnych kontaktów itp. Jestem nawet powiedziałbym takim dinozaurem , ponieważ ze względu cenienia swojej prywatności nie używam nawet facebooka czy twittera. Wiem natomiast że przez te środki masowego przekazu chyba najłatwiej byłoby rozpowszechnić taką akcję protestacyjną.
 
L 124

lemko

Użytkownik
No byłoby najłatwiej, ale ktoś znany mógłby się dołączyć. Na facebooku można napisać n.p. w grupie &quot;Płatnicy składek Atora bez ZUS&quot;, żeby Ator zrobił &quot;KomentATORA&quot; na temat rejestru niedozwolonych stron.
Parę tysięcy stałych widzów byłoby ok.
 
S 0

szkielko1

Użytkownik
Szczerze to nie bardzo się na tym znam ale jakby np admini stworzyli jakąś stronkę, baner , hasło czy coś takiego co można by polubić, przekopiować, rozesłać itp na facebooku to może by się to jakoś rozeszło. Tylko to musiałoby być coś prostego np:
NIE DLA BLOKOWANIA BUKMACHERÓW W INTERNECIE - 2ACTA
NIE DLA JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH PODATKÓW OD ZAKŁADÓW NA ŚWIECIE
UCZCIWA USTAWA HAZARDOWA ( jakiś link np z wyjaśnieniem co to jest model duński )
I PROTEST - NIE GRAM W CZASIE EURO W LOKALNYCH FIRMACH BUKMACHERSKICH!!!
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
dzialac to powinni administratorzy/wlasciciele najwiekszych tego typu stron/for w internecie bo dla nich ta ustawa to przykrecenie kranika z kasa - beda mogli reklamowac jedynie te smieszne polskie firmy i to one beda jedynymi sponsorami.
 
N 3

navson

Użytkownik
PiS po 2 latach zrozumie, że strzelił sobie w stope.
Co ty myślisz, że Polacy będą grać w waszych *****anych sts-ach. 10% marży, 12% obrotowego podatku. Stawiasz mecz po kursie 2.00 i masz jakieś połowe z tego do wygrania.
Jasne, jakaś tam część zaloguje sie u PL, duża częśc prawdopodbnie zrezygnuje i zostanie ta ostatnia grupa, próbująca grać w szarej strefie. I tak to będzie wyglądać. 2 lata i pis zrozumie, że spierdolił sprawe
 
M 45

milosc

Użytkownik
niech ktos czasowy zalozy konto na facebooku przeciwtemu bublowi ustawie hazardowej
pamietacie jak platforma nc+ planowala podniesc ceny uslug ?
bodajze cos okolo 100 tys polubien mieli
 
M 444

metallica

Użytkownik
Chciałbym abyście mnie dobrze zrozumieli; - ustawa którą planują przepchnąć jest dla nas graczy tragiczna
Wow, a myślisz, że bez ciebie nikt do tej pory tego nie rozumiał?
- Jedynymi wygranymi są bardzo prawdopodobni sponsorzy formatu tej propozycji czyli Sts , totalizator czy fortuna osiągający monopol bez żadnej normalnej konkurencji.
EUREKA!!! Odkryłeś ... właściwie to nic nowego nie odkryłeś.
Trzeba by rozpocząć akcję typu &quot; NIE GRAMY W STS, FORTUNIE itp PODCZAS EURO 2016&quot; Domagamy się zniesienia złodziejskiego podatku oraz normalnej ustawy hazardowej opartej na modelu duńskim z konkurencją LEGALNYCH firm zagranicznych!!! Hasło z euro jest tylko pomysłem ale mogłoby się teraz przebić. Oczywiście przydałby się duży rozgłos przez np rozsyłanie akcji przez facebooki twittery itd. Oni muszą się przestraszyć że nie zobaczą tej swojej wyliczonej wielkiej kasy dla budżetu to możliwe , że się opamiętają. Jeżeli uważacie że ma to sens proszę o komentarze i pomysły. Panowie brońmy się bo nikt tego za nas nie zrobi!!!
A potem....
Jestem nawet powiedziałbym takim dinozaurem , ponieważ ze względu cenienia swojej prywatności nie używam nawet facebooka czy twittera.
NO BRAWO!!! WOJOWNIK Z ciebie. WSZYSCY DO BOJU, A JA BĘDĘ PATRZYŁ Z TYŁU. Aż strach pomyśleć, gdyby podczas wojny tacy jak ty &quot;bohatery&quot; mieli bronić kraju. Ty jak ci &quot;nachodźcy&quot; zostawiłbyś swoją rodzinę, swoje kobiety, swoje dzieci i spird....ł krzycząc - BROŃMY SIĘ. O wycieczkach personalnych już pisałem, ale jak nie masz rozumu, to dla mnie jesteś zwykłym pajacem, co szczeka jak ratlerek, a myśli, że jest lwem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 124

lemko

Użytkownik
niech ktos czasowy zalozy konto na facebooku przeciwtemu bublowi ustawie hazardowej
pamietacie jak platforma nc+ planowala podniesc ceny uslug ?
bodajze cos okolo 100 tys polubien mieli
Nie lepiej założyć konto przeciwko cenzurze internetu, którą chce wprowadzić PiS i tam pisać o zmianie ustawy hazardowej. Więcej ludzi by to polubiło.
 
M 444

metallica

Użytkownik
Jeżeli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, ale jeżeli nie, to pytam się, na co im obu knucie, tak banalnych do wykrycia kłamstw?! Serio wierzą w to, że nikt tego nie policzy?
Dla mnie jesteś jednym z nielicznych tutaj rozsądnych głosów. Słuchając tego wywiadu, sam na te bzdurne wyliczenia zwróciłem uwagę. Ale jak mówił ktoś - ciemny lud to kupi, albo ktoś z przeciwnej strony barykady - myślicie, że naród jest głupi? Mylicie się, naród jest głupszy niż wam się wydaje. Juroszkowi nie ma co się dziwić. Każdy z nas na jego miejscu - JA, TY, TY i TY i ...TAK TAK, TY TEŻ robilibyśmy to samo. Bronili własnego biznesu. Tylko dla mnie, to Juroszek i inni broniący ustawy w obecnym kształcie, to są tylko narzędziem w rękach &quot;ludzi z cienia&quot;. TYCH SAMYCH, KTÓRZY POCIĄGAJĄC ZA SZNURKI W BANDZIE RYŻEGO, TAKĄ USTAWĘ NAM ZAFUNDOWALI, A TERAZ POCIĄGAJĄC ZA INNE SZNURECZKI - BRONIĄ STATUS QUO Gra idzie o grube MILIARDY, dlatego nikt łatwo się nie podda. I nie chodzi tu tylko, jak niektórym się wydaje o bukmacherkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 124

lemko

Użytkownik
Jeżeli to będzie wpisane do rejestru to tak.
Dlatego tutaj teraz tak dużo piszę, bo na 100% nie chodzi tu tylko o bukmacherkę.
 
L 124

lemko

Użytkownik
&quot;- Zawsze będą głosy, że to jest ograniczanie jakiejś tam konkurencji, cenzura. Ja bym nie mieszał jednego z drugim - mówił Juroszek.&quot;
HAHAHAHAHAHHAHAHAH
Najgorsze jest to, że lud poza tym forum to kupi.
 
piotr1990 6

piotr1990

Użytkownik
Panowie zamiast siedzieć i wypisywać jakies głupoty w necie wezcie się do roboty, jeżeli chcecie uratować bukmacherkę w Polsce.

Ja już mam tego dosyć. Organizuje oficjalny bojkot STS-u, Fortuny, Totolotka i Milenium. Na razie tylko na czas Euro. A jak to nic nie da, to az do skutku Jeżeli chociaz trochę zależy Ci na uratowaniu naszej wolności to dolacz i zapros wszystkich znajomych. Jeżeli uda nam się zebrac 20 tys osob, to wiem jak temu wszystkiemu zapobiedz. Ale mamy mało czasu. Trzeba działac !!!!!!

https://web.facebook.com/Nie-gram-w-STS-1793045580927994/

Ehhh :] I odzew praktycznie zerowy. Widze, ze każdy z was potrafi tylko nawolywac innych do protestow i drzec ryja w necie, ale samemu to już dupy ruszyc nie chce :] Zrobilem cos w kierunku, aby pomoc nam wszystkim, ale widze, ze nikomu się tutaj nie chce dzialac ???? Szalamacha zamknie wasza bukmacherkę i nikt nawet o tym nie usłyszy, tak naprawdę.
 
S 0

szkielko1

Użytkownik
Wow, a myślisz, że bez ciebie nikt do tej pory tego nie rozumiał?



EUREKA!!! Odkryłeś ... właściwie to nic nowego nie odkryłeś.



A potem....



NO BRAWO!!! WOJOWNIK Z ciebie. WSZYSCY DO BOJU, A JA BĘDĘ PATRZYŁ Z TYŁU. Aż strach pomyśleć, gdyby podczas wojny tacy jak ty &quot;bohatery&quot; mieli bronić kraju. Ty jak ci &quot;nachodźcy&quot; zostawiłbyś swoją rodzinę, swoje kobiety, swoje dzieci i spird....ł krzycząc - BROŃMY SIĘ. O wycieczkach personalnych już pisałem, ale jak nie masz rozumu, to dla mnie jesteś zwykłym pajacem, co szczeka jak ratlerek, a myśli, że jest lwem.


Człowieku - nikt Ciebie tutaj nie słucha. Sam jesteś agresywny i robisz wycieczki personalne... Niestety tacy ludzie tak mają. Sam nie dajesz żadnych propozycji , gdyż to nie jest w twoim intrresie. A co do tego , że nie używam tego tych komunikatorów to moja sprawa. Używają natomiast znajomi, rodzona, żona. Gdyby była jakaś zorganizowana akcja sprzeciwu napewno dużo osób by ją poparło za moją namową. Skończyłem dyskusję z Tobą - dziękuję.
 
A 294

art300

Użytkownik
Szałamacha jest jeszcze lepszy.
Wg niego rynek bukmacherski w Polsce łącznie to 5 MLD zł obrotu, a dzięki jego nowemu projektowi wpływy do budżetu można zwiększyć aż do 2,5 MLD zł rocznie.
Chodzi o wpływy nie tylko z zakładów. Także z kasyn/automatów i z nowej działalności Totalizatora ( w internecie).
Dziś jest to 700 mln, w pierwszym roku ma być 1,5 mld, a w następnych po 2,4 mld.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom