>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 7

gatlingm61

Użytkownik
przestancie w koncu pieprzyc że ktoś was zamknie za gre u buka.Bijecie piane i w kolko piszecie tosamo i straszycie sie nawzajem
Nikt nie boi się, że ktoś kogoś zamknie. Pewnie nawet nikt nie boi się, że dostanie grzywne. Problemem jest tutaj tylko wpis do KRS który nieźle potrafi namieszać w papierach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 7

pocio

Użytkownik
Kolego Gargulec16! masz na priva namiary na mnie. Kolego bazuka! Ja już nie wiem co mam sądzić o Twoich wpisach? Co Twoje posty oznaczają? Że wszyscy gracze netowi mają jak jeden mąż udać się do UC i przyznać, że grali? I że już nie będą i przejdą sobie do legalnego STS lub Fortuny? I zapłacić po 500zł kary? Mój stary chciał tak zrobić i zrobił, ledwo dokuśtykał w swoim wieku do urzędu. Mając w perspektywie nie wiadomo ile rozpraw sądowych i będąc człowiekiem, który nie przejedzie nawet jednego przystanku busem bez skasowania biletu naprawdę przeżył to, że nagle okazał się nie wiadomo jakim przestępcą. A sprawa w jego przypadku jest banalna, przypominam - wpłaty tylko i wyłącznie przekazem na poczcie. Jaki bukmacher? Jakie konto? Jakie wpłaty? Pani ja nic nie wiem o żadnych bukmacherach internetowych. Proszę zobaczyć moje konto bankowe, czyściutkie od tych spraw jak pupcia niemowlaka! Tak mógł mówić, ale nie chciał. Trudno, jego wybór.
I przypominam innym - sprawa pechowych 20k graczy BaH wynikła z postępowania w sprawie związanej ze skokami narciarskimi i banerami tego bukmachera w czasie ich trwania. Sprawa sprzed kilku lat. Każdy grający u dowolnego innego buka, lub nawet na Bah teraz, niech nawet nie czyta tych prawie 300 stron tematu. Bo szkoda czasu!!! BaH już zresztą podziękował państwu polskiemu i zlikwidował konto w polskim banku.
Mamy już na forum skany wyroków, opinie ludzi, którzy są po rozprawach. Bazuka! jakie kłamstwo sądowe? Sąd ma udowodnić winę oskarżonemu o nielegalne granie a nie odwrotnie. Nie przypominam sobie, żebym zawierał zakłady w internecie w okresie obowiązującej ustawy antyhazardowej! Jeśli jest inaczej proszę mi to udowodnić! Widzisz tu gdzieś kłamstwo?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rafallafar 27

rafallafar

Użytkownik

Nikt nie boi się, że ktoś kogoś zamknie. Pewnie nawet nikt nie boi się, że dostanie grzywne. Problemem jest tutaj tylko wpis do KRS który nieźle potrafi namieszać w papierach.
Z tym wpisem też jest różnie, z tego co się orientuję. Zależy od tego kto prowadzi sprawę i przede wszystkim od linii obrony. I think so. ????
 
I 7

ibrahim.nazgul

Użytkownik
Art. 3.

W ustawie z dnia 10 września 1999 r. – Kodeks karny skarbowy (Dz. U. z 2013 r. poz. 186, z późn. zm.)) wprowadza się następujące zmiany:
1) w art. 107 § 2 i 3 otrzymują brzmienie:
„§ 2. Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym,
podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.
§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu zabronionego określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej z organizowania zbiorowego uczestnictwa w grze losowej, grze na automacie lub zakładzie wzajemnym,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności, albo obu tym karom łącznie.”;
2) w art. 109 dotychczasową treść oznacza się jako § 1 i dodaje się § 2 w brzmieniu:
„§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1
podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe.”.

Nowelizacja wchodzi w życie 3 miesiące po ogłoszeniu w Dzienniku Ustaw (czyli za ok. 4 miesiące)
A i jeszcze jedno. Policja prowadziła sprawę Bah nie w związku z reklamami, ale w sprawie o pranie brudnych pieniędzy. Jest gdzieś w sieci oświadczenie lubelskiej prokuratury w tej sprawie
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Wiecie co. Ja w tej chwili też pomimo tego że jeszcze moja sprawa nie jest skończona to przyjmuję to już z zimną głową, chwilami myślę sobie że i bez adwokata sam bym wygrał tą sprawę bo ona jest tak banalna że aż śmieszna. Większość materiałów które ma mój adwokat to dzięki mnie bo ja po prostu się tym interesuję i każdego dnia mu coś podsyłałem a adwokat jak to adwokat...dla nich jesteśmy kolejnym jeleniem który mu zapłaci i kolejną sprawą.
Ten cały szum za chwilę się skończy bo zmieniła się władza i jaka by nie była to nie wierzę że te sprawy inaczej się skończą jak uniewinnieniami. Ja sam czekam tylko na decyzję sędziego ( mam nadzieję że uda się szybko ).
Puenta jest taka żeby przestać się straszyć...sprawa jest prosta...idziesz do UC (jeżeli masz wezwanie ), nie przyznajesz się...kierują sprawę do sądu...dalej się nie przyznajesz...przyjmujesz linię obrony którą już tu powtarzaliśmy kilkukrotnie i... uniewinnienie. KONIEC !!!!
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
Wiecie co. Ja w tej chwili też pomimo tego że jeszcze moja sprawa nie jest skończona to przyjmuję to już z zimną głową, chwilami myślę sobie że i bez adwokata sam bym wygrał tą sprawę bo ona jest tak banalna że aż śmieszna. Większość materiałów które ma mój adwokat to dzięki mnie bo ja po prostu się tym interesuję i każdego dnia mu coś podsyłałem a adwokat jak to adwokat...dla nich jesteśmy kolejnym jeleniem który mu zapłaci i kolejną sprawą.
Ten cały szum za chwilę się skończy bo zmieniła się władza i jaka by nie była to nie wierzę że te sprawy inaczej się skończą jak uniewinnieniami. Ja sam czekam tylko na decyzję sędziego ( mam nadzieję że uda się szybko ).
Puenta jest taka żeby przestać się straszyć...sprawa jest prosta...idziesz do UC (jeżeli masz wezwanie ), nie przyznajesz się...kierują sprawę do sądu...dalej się nie przyznajesz...przyjmujesz linię obrony którą już tu powtarzaliśmy kilkukrotnie i... uniewinnienie. KONIEC !!!!
mam tak samo jak Ty wsio podaje adw. na tacy on tylko mnie reprezentuje nio ale teraz juz niech tylko to sie skonczy bo juz mnie to wkur....
tera czekam na to czy BAH udostepni niby &quot;moje&quot; konto gracza i historie gry i chca jeszce ogólnych warunków jakie w tym okresie obowiązywały ,w którym niby grałem .
 
P 69

przemek866

Użytkownik
mam tak samo jak Ty wsio podaje adw. na tacy on tylko mnie reprezentuje nio ale teraz juz niech tylko to sie skonczy bo juz mnie to wkur....
tera czekam na to czy BAH udostepni niby &quot;moje&quot; konto gracza i historie gry i chca jeszce ogólnych warunków jakie w tym okresie obowiązywały ,w którym niby grałem .
A kto występował do BAH o udostępnienie tych danych ? Urząd Celny ? buaha...nic nie zyskają, mogą się w du*** pocałować . Ogólne warunki też są dostępne bez kierowania tego do bukmachera. W moich aktach są te regulaminy całe które wtedy obowiązyły.
 
P 5

petmay

Użytkownik
Możecie mnie uświadomić /ci którzy mieli lub mają sprawy/, jak to się stało że was namierzyli? Bezpośrednie przelewy do i od buków, czy coś innego?
 
C 0

cadele

Użytkownik
Źródło przecieku
Opublikowane postanowienie dotyczyło ujawnienia wyciągu z rachunku bankowego jednej z osób, której dane pojawiły się przy okazji badania historii konta posiadanego w polskim banku Pekao SA przez zagranicznego bukmachera bet-at-home.
Zgodnie z przypuszczeniami graczy, źródłem &quot;przecieku&quot; okazała się historia rachunku bankowego od dnia 1 stycznia 2009 r. do dnia 24 kwietnia 2012 r. austriackiej spółki &quot;bet-at-home.com Entertainment GmbH&quot;
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
A kto występował do BAH o udostępnienie tych danych ? Urząd Celny ? buaha...nic nie zyskają, mogą się w du*** pocałować . Ogólne warunki też są dostępne bez kierowania tego do bukmachera. W moich aktach są te regulaminy całe które wtedy obowiązyły.
tak uc do sadu to zglosil i poprzez sad chca te dane uzyskac......
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Jeżeli nie była to kwota szczególnie duża, to nie masz się co martwić. Na malcie instytucje w tym bah udostępniają dane tylko w przypadku podejrzenia o terroryzm lub pranie brudnych pieniędzy.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
Jeżeli nie była to kwota szczególnie duża, to nie masz się co martwić. Na malcie instytucje w tym bah udostępniają dane tylko w przypadku podejrzenia o terroryzm lub pranie brudnych pieniędzy.
na terroryste to nie wygladam , prac to nie umie nawet... a skad masz te info miales cos juz podobnego?
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Nikt nie udostępni żadnych danych z zagranicznego buka. Nie straszcie ludzi, żadna malta czy nikt inny tego nie udostępni a już na pewno nie o zwykłym kowalskim. Bzdura ???? Czekamy na kolejne uniewinnienia ???? Ja to tak strzelam że przed świętami dopiero może będę się cieszył.
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Jednistronne są te wasze &quot;porady&quot;. Wynika z nich że trzeba iść w zaparte. Fakt, nie ma dowodów na granie ale może pomyslicie o tych co z zaskoczenia wzieci przyznali się do tego?
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Jeszcze jedna uwaga! Podobno umarzają gdy ktoś grał drobnicą ( 2-10 zl). To chyba nie jest w porządku bo jeśli ktoś zapierniczy czekolade to nie może być bezkarny względem tego co zapieprzy dropsy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom