>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 69

przemek866

Użytkownik
Taką wtedy otrzymałem informację że dostali dane od operatora co było zwykłym kłamstwem ze strony UC. Mieli tylko numer IP komputera z którego logowałem się do banku a na jego podstawie doszli z jaką firmą ( operatorem ) byłem związany czyli skąd miałem internet, po prostu w internecie sobie wpisali moje IP i mieli firme i nic więcej.
A skąd to wiem ? Bo dziś byłem w sądzie, zrobiłem fotokopię całych akt Są tam dane które pozyskali ze Szczecina, to co później już ustaliło UC, to że występowali do banku o ujawnienie tajemnicy bankowej oraz później cały wykaz przelewów od BAH a także numer ip komputera z którego logowałem się do banku z datami i godzinami. Poza tym cała sterta papierów z regulaminami banku oraz bukmachera.
Z tymi danymi od operatora to ściema, byłem zresztą w tej firmie, obecnie pracuje tam mój kolega i mówił mi że nikt tam do nich o nic nie występował.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
jak tu na forum wstawiać skany ? chciałbym wstawić tu coś co jeszcze znalazłem w moich aktach. Krok po kroku niech mi ktos wytłumaczy bo nie robiłem tego jeszcze.
 
M 2

madderin

Użytkownik
Taki jakiś tam wyrok trybunału coś tam związanego z Włochami...ale co to ma do mojej sprawy kompletnie nie wiem.
Ogólnie to wyrok ETS dotyczący swobody świadczenia usług w ramach UE, pewnie byłby przytaczany gdyby doszło do apelacji i głębszych rozważań w wyższych instancjach. Bezpośrednio nie odnosi się do problemu 107 par 2 kks, ale mógłby być jakąś wskazówką - ogólnie wyinterpretowanoby pewnie fundamentalną dla UE zasadę swobody świadczenia usług i jeżeli miałoby być wykorzystane to raczej na korzyść grających u bukmacherów.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Ogólnie to wyrok ETS dotyczący swobody świadczenia usług w ramach UE, pewnie byłby przytaczany gdyby doszło do apelacji i głębszych rozważań w wyższych instancjach. Bezpośrednio nie odnosi się do problemu 107 par 2 kks, ale mógłby być jakąś wskazówką - ogólnie wyinterpretowanoby pewnie fundamentalną dla UE zasadę swobody świadczenia usług i jeżeli miałoby być wykorzystane to raczej na korzyść grających u bukmacherów.
He no to nie wiem po co to w moich aktach Ale cóż mój adwokat pewnie się z tym zapozna i coś tam zmontuje. W tym tygodniu już będzie wysłany do sądu mój wniosek o uniewinnienie i zostanie tylko czekanie...z tego co mówił mi adwokat co najmniej miesiąc do posiedzenia sądu i kolejny miesiąc myślenia co z tego wyjdzie...
 
B 21

bazuka

Użytkownik
He no to nie wiem po co to w moich aktach Ale cóż mój adwokat pewnie się z tym zapozna i coś tam zmontuje. W tym tygodniu już będzie wysłany do sądu mój wniosek o uniewinnienie i zostanie tylko czekanie...z tego co mówił mi adwokat co najmniej miesiąc do posiedzenia sądu i kolejny miesiąc myślenia co z tego wyjdzie...
Miesiąc do posiedzenia Sądu? Taki ekspres? Ja myślę że 3 miesiące to minimum.
 
D 58

dzordz28

Użytkownik
to samo mam w moich papierach wysłanych przez UC do Sądu ogólnie papierów jest ok 40 stron.... a co lepsze w szczecinku prokurator odmówił udostepnienia UC dostępu do mojego konta bankowego więc walczyli i dostali dane od moich &quot;ziomów&quot; sprzedawczyków z mojego miasta. żenada.
 
leszek23 0

leszek23

Użytkownik
Grając w stacjonarnym bukmacherze, w przypadku dużej wygranej, którą np. chciałbym zainwestować w firmę, to byłby problem ze skarbówką, gdy nagle przybyłoby dużo kasy na konto firmy? ????

----------
Normalność dla bukmacherki - wolna gra - głosuj na partię KORWiN! ✅
 
B 21

bazuka

Użytkownik
No i dobra decyzja Sądu a Ty możesz odetchnąć z ulgą.

Nawarstwia się tych ważnych argumentów oj nawarstwia:

1. Nikt nie blokuje stron zagranicznych oferentów (mam wrażenie że nawet nikt nie próbuje tego robić.
2. Ustawa - wszystko na to wskazuje koliduje z prawem UE (orzeczenie ETS)
3. Uniewinniono organizatorów PŚ w skokach narciarskich (jedno z uzasadnienien patrz pkt. 2)
4. Zapis w KKS mało znany i praktycznie nie rozpowrzechniany - nie było kampanii informacyjnej etc.
5. Wyrok sądu z Płońska (nieswiadomość gracza i kwestia serweru oferenta - że zakład jest de facto tam gdzie serwer a nie tam gdzie komputer gracza (tutaj proponuję dodatkowo zapoznać się z pracą Pana Jacka Błachuta gdzie problem jest szeroko opisywany)
6. Działające na podstawie europejskich licencji serwisy bukmacherskie są profesjonalnie prowadzone w języku polskim (łącznie ze wsparciem) a jak niektórzy Was pisali - wprost informują zainteresowanych że działają legalnie (no to kto ma rację!!?)


Czy coś pominąłem?

Macie jakieś newsy?
 
A 63

awax

Użytkownik
Wiem, że to nie temat o polityce ale od naszych politycznych wyborów za kilka dni może zależeć przyszłość bukmacherki, pokera, kasyn na kolejne lata. Jedyną partią, która jasno i otwarcie popiera całkowitą wolność dla graczy jest KORWIN.
Przekroczenie progu wyborczego i możliwa koalicja z PISem może nas uchronić przed dalszym przykręcaniem śruby a być może i przyczyni się do korzystnej zmiany prawa zmierzającej do depenalizacji gry w sieci.
Warto o tym pamiętać. Nie chodzi o agitację a raczej o przypomnienie pewnych kluczowych spraw i ukierunkowanie niezdecydowanych/wahających się.
Cytat z deklaracji ideowej Partii KORWIN:
&quot;Łączy nas przekonanie, że władze, a w szczególności władza ustawodawcza, winny powstrzymywać się przed ingerencją w obszar wolności człowieka wyznaczony przez prawa naturalne, chyba, że jest to niezbędne dla ochrony życia, wolności lub własności innych osób. Dotyczy to w szczególności praw rodzicielskich, swobody poruszania się, wolności gospodarczej, sumienia, słowa, nauki i umów.&quot;
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
@awax poruszył istotny temat, w zasadzie sam chciałem o nim napisać. Wybory za 3 dni więc może zna ktoś poglądy poszczególnych partii na temat tej pseudo ustawy. Rządy PO dobiegają końca, więc prawdopodobnie generał zakończy swoją posługę, ale co po nim nastąpi?
Obawiam się że dla graczy samodzielne rządy PIS to nie jest to. W zasadzie nie wiadomo czego można się spodziewać. Naobiecywali a kasę mają brać z uszczelniania wszystkiego. Chcą uszczelnić system podatkowy, ale także nałożyć podatki na banki i hipermarkety zagraniczne. Prędzej czy później jak zobaczą ile polaków gra u buków zagranicznych i jakie zagraniczni bukmacherzy mają obroty to i za to się wezmą a z tego nic dobrego raczej nie wyniknie. W świecie PIS-u jesteśmy raczej postrzegani jako przestępcy którzy wyprowadzają kasę za granice Polski ;D A jeśli zreformują sądownictwo to też to wiele dobrego nie wróży. Jeśli sądy/prokuratura będą miały być podległe Ministrowi Sprawiedliwości to chyba wiadomo jak nagle te wyroki się zmienią.
Lewica chyba też nie jest nam przychylna. KORWIN i Kukiz chyba najlepiej wypadają pod naszym względem. Zobaczymy co to będzie, obyśmy tylko nie zaczeli tęsknić za Kapicą, uparł się na graczy i ściga ich niemiłosiernie (hobby czy pasja? ;d ) ale to wielki nieudacznik, który czego się nie dotknie to zamienia to w katastrofę.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
@awax poruszył istotny temat, w zasadzie sam chciałem o nim napisać. Wybory za 3 dni więc może zna ktoś poglądy poszczególnych partii na temat tej pseudo ustawy. Rządy PO dobiegają końca, więc prawdopodobnie generał zakończy swoją posługę, ale co po nim nastąpi?
Obawiam się że dla graczy samodzielne rządy PIS to nie jest to. W zasadzie nie wiadomo czego można się spodziewać. Naobiecywali a kasę mają brać z uszczelniania wszystkiego. Chcą uszczelnić system podatkowy, ale także nałożyć podatki na banki i hipermarkety zagraniczne. Prędzej czy później jak zobaczą ile polaków gra u buków zagranicznych i jakie zagraniczni bukmacherzy mają obroty to i za to się wezmą a z tego nic dobrego raczej nie wyniknie. W świecie PIS-u jesteśmy raczej postrzegani jako przestępcy którzy wyprowadzają kasę za granice Polski ;D A jeśli zreformują sądownictwo to też to wiele dobrego nie wróży. Jeśli sądy/prokuratura będą miały być podległe Ministrowi Sprawiedliwości to chyba wiadomo jak nagle te wyroki się zmienią.
Lewica chyba też nie jest nam przychylna. KORWIN i Kukiz chyba najlepiej wypadają pod naszym względem. Zobaczymy co to będzie, obyśmy tylko nie zaczeli tęsknić za Kapicą, uparł się na graczy i ściga ich niemiłosiernie (hobby czy pasja? ;d ) ale to wielki nieudacznik, który czego się nie dotknie to zamienia to w katastrofę.
Niestety, PiS u władzy oznacza dla nas jeszcze większe kłopoty, niż Kapica. Lepszy diabeł, którego znasz, niż ten, którego nie znasz. Wystarczy prześledzić posiedzenia odnośnie ustawy, by wiedzieć, że PiS jest pod tym względem jeszcze bardziej przeciwko graczom. Górczyński też o tym kiedyś wspominał. A czego jak czego, ale skuteczności w &#39;ściganiu&#39; PiSowi odmówić nie można. Nie wiem, jak z Kukizem, ale KORWiN w swoim programie posiada zapis:
7.2.4. Należy znieść państwowy monopol loteryjny i na gry hazardowe umożliwiając konkurencję w tym zakresie.
Poza tym oni są najbardziej liberalni w zakresie gospodarki i podatków, więc dla nas to jedyny słuszny wybór. Nawet, jeśli wejdą w koalicję z PiSem, to Ziemkiewicz i Wipler są podobnego zdania - Kaczyński, Macierewicz i reszta zajmie się ściganiem i rozliczaniem PO. Podobno prezes nie jest przeciwnikiem liberalizmu gospodarczego, woli zająć się sprawami wewnętrznymi i tutaj widzę szansę, że wchodząc w koalicję sporo postulatów KORWiNa zostanie zrealizowanych.
 
B 21

bielsko

Użytkownik
Najlepiej powiedz im niech sobie dadza juz spokuj bo i tak wszsytko przegrają i tyle błazny jedne z UC.
Byłem dzisiaj z adwokatem no i nic :) Przedstawili zarzuty za okres 2011-2012 w bah. Generalnie nie pytałem kobiety o możliwość układu. Nawet mecenas stwierdził żebym się nie przyznawał bo sprawy w sądzie i tak nie uniknę, a tam z kolei wywalczymy umorzenie. Jak będę miał jakieś nowe info to dam znać.
Jeżeli jest ktoś z Bielska-Białej kto miał już taką sprawę to dajcie znać o przebiegu itp.
 
L 124

lemko

Użytkownik
@Cinoj
KORWiN w punkcie wcześniej 7.2.3 posiada taki zapis &quot;Należy przywrócić prawo do normalnej gry w pokera i zarabiania na tym.&quot;. Sam nawet pamiętam jak o tym w lokalnej TV mówili przed wyborami do europarlamentu. JKM pewno rozumie ten problem, bo sam dorabiał w młodości na pokerze. Poza tym trzeba by było spytać jakiegoś przedstawiciela partii KORWiN jak sobie wyobrażają stawki podatkowe dla firm bukmacherskich i zajmujących się hazardem (najlepiej jakby n.p. admin lub moderator to zrobił). Partia Kierowców też pytała się o parę kwestii związanych z prawem transportowym i drogowym i Partia KORWiN mają parę postulatów dotyczących osób za kółkiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom