>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wiem , że nie ma , ale skoro jest Francja , Włochy , Holandia itp kraje to nie dobrze to wróży

a wie ktoś może dokładnie jak wygląda i ile trwa proces legislacyjny noweli do tej ustawy?

bo może się nie wyrobią do października do wyborów, jak na razie była podkomisja wczoraj , gdzie robili poprawki i dziś komisja, ale ustawa chyba wróciła do ministra MSZ, a dalej nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało......
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
wyglada na to ze zdaza te ku..y

Ale przedłuży się do czerwca, tak?

&quot;W przypadku przedłużenia się prac nad ustawą do czerwca 2015 r., proponowany termin wejścia w życie ustawy to 1 stycznia 2016 r&quot;
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Ale przedłuży się do czerwca, tak?
&quot;W przypadku przedłużenia się prac nad ustawą do czerwca 2015 r., proponowany termin wejścia w życie ustawy to 1 stycznia 2016 r&quot;
w sumie to nie mam pojecia
ktos na innym forum wklejal wlasnie powyzszy punkt i oby tak bylo
moze sie wydarzy cos ciekawego jeszcze
liczylem ze nim przejebia wybory to nic nie zdaza zrobic ale jednak bedzie inaczej ..
z komentarzy tutaj
https://www.facebook.com/artur.r.gorczynski/posts/938024472928759
albo chociazby wczorajszych komentarzy Górczyńskiego wychodzi na to że to co oni nowelizują to i tak notyfikacji nie przejdzie ????
a to by była dla nas super wiadomość,bo mogą se pisać ustawy ch .. wi jakie ale dopóki to nie przejdzie notyfikacji to podobnie jak obecnie NIE OBOWIĄZUJE
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
dokładnie i to by był najlepszy scenariusz jakby notyfikacji nie dostali na ustawę i znowu bubla prawnego przegłosowali na szybko , mogło by wtedy wszystko zostać po staremu do czasu kolejnej nowelizacji ustawy , bądź napisania jej od nowa, a oni są mistrzami w pisaniu ustaw nie zgodnych z naszą Konstytucją nie mówiąc już o zgodności z UE
 
F 18

fpaixao

Użytkownik
Fajny jest dzisiejszy artykuł na wolnym pokerze. Sorry ale linków jeszcze nie mogę dodawać.
I git. Jak dla mnie po temacie. Zgodnie z oczekiwaniami.
Za reklamowanie nie było wg mnie innej opcji aby się wybronić. Przy uczestnictwie jako gracz to każdy wie co robić.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Żadnej przeprowadzki, później zwrócicie się do mnie ja Wam ustawię VPNy
XD... przecież to nawet dziecko z przedszkola by potrafiło zrobić, zresztą teraz masz tego taki wybór że za 10 dolarów miesięcznie możesz siedzieć przed kompem w Polsce a będziesz widoczny tak jak byś był w Mozambiku, Sudanie czy Iraku ???? Większość wydawców Vpnów oferuje już gotowe programy jak by komuś się nie chciało poświęcić 30 sekund na otworzenie połączenia to instaluje program włącza wybiera serwer z listy klika connect i gotowe. Nic prostszego, oczywiście pewnie zaraz znajdzie się mnóstwo osób twierdzących że 10 dolarów na miesiąc to majątek i że wolą używać bezpłatnych żółwich VPNów xd
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Ale jak będzie trzeba mieć zagraniczny adres i potwierdzić go rachunkiem za media to żaden vpn nie pomoże.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ale jak będzie trzeba mieć zagraniczny adres i potwierdzić go rachunkiem za media to żaden vpn nie pomoże.
Rachunek w Polsce to jest zwykła faktura Vat którą dostaniesz w kazdym lepszym sklepie wystarczy o to poprosić. Podejrzewam że za granicą dokładnie tak samo to wygląda.
 
M 45

milosc

Użytkownik
wszystko ladnie pieknie ale czy bukmacherzy akceptuja takich uczestnikow
zarejestrowany w pl a bedzie korzystal z komputera ktory jest niby w grecjii?
dopatrza sie i ban
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
u bukmacherów moze i przejdzie
jestem ciekaw czy da rade robic normalnie transakcje na skrillu korzystajac z VPN
mimo wszystko wycofanie sie z polskiego rynku bukmacherow i kombinacje z vpnem,zagranicznymi rachunkami itp nie ma zadnych plusow
oby cos pedaly z PO znowu popsuly zeby sie ta notyfikacja przeciagala w nieskonczonosc
 
C 445

cristovao

Użytkownik
dobra bo nie czaję sytuacji, ta niby znów cała nowelizacja (kolejny bubel) to ma na celu zmusić zagranicznych buków do blokowania graczy z Polski jeżeli te buki nie wejdą do Polski i nie zaakceptują warunków otrzymania pozwoleń?
bo niby czemu mają blokować skoro teraz tego nie robią, nie rozumiem tego szumu i jakieś teorie spiskowe typu VPN
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
dobra bo nie czaję sytuacji, ta niby znów cała nowelizacja (kolejny bubel) to ma na celu zmusić zagranicznych buków do blokowania graczy z Polski jeżeli te buki nie wejdą do Polski i nie zaakceptują warunków otrzymania pozwoleń?

bo niby czemu mają blokować skoro teraz tego nie robią, nie rozumiem tego szumu i jakieś teorie spiskowe typu VPN
teraz bukmacherzy moga sie zaslaniac tym ze ustawa hazardowa nie byla notyfikowana przez UE co za tym idzie= NIE OBOWIAZUJE

jak przejdzie notyfikacje to wtedy beda im grozic kary za oferowanie tutaj swoich uslug i nie placenie podatku
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
C 445

cristovao

Użytkownik
ok ale pamiętajcie, że ta ustawa to gorący temat i jakoś wątpię aby w tej kadencji PO zajmowało się nim i jeszcze notyfikacja biorąc pod uwagę w jakiej atmosferze cmentarnej była uchwalana
ustawa jako akt prawny niestety obowiązuje a to, żeby tak powiedzieć, że jednak nie to trzeba przejść przez drogę sądową co mało graczy robi i płacą grzywny, czynne żale
jestem ciekawy dalszego rozwoju sytuacji, za miesiąc mamy wakacje a przez ten czas to będzie raczej ostra kampania do Sejmu i znów ktoś może coś pominąć na dodatek
Kto manipuluje przy projekcie nowelizacji ustawy?
Dotarliśmy do pisma z dnia 28 maja 2015 skierowanego przez Szefa Kancelarii Prezesa Rady ministrów Jacka Cichockiego do Macieja Berka prezesa Rządowego Centrum Legislacji.

Jacek Cichocki zwraca się w piśmie o wyjaśnienie powodu nagłej zmiany formuły dokumentu skierowanego do rozpatrzenia. Czytamy w nim:
„Stały Komitet Rady Ministrów przyjął (…) tekst w wersji z 20 maja br. tj. „Wniosek Ministra Finansów o rozpatrzenie przez Radę Ministrów propozycji modyfikacji ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych, wynikających z odpowiedzi Rzeczypospolitej Polskiej na szczegółową opinię Komisji Europejskiej i Malty, wystosowanej w trybie art. 9 dyrektywy 98/34/WE Parlamentu Europejskiego i Rady ustanawiającej procedurę udzielania informacji w zakresie norm i przepisów technicznych, dotyczącej notyfikowanego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych”(…) zaś do rozpatrzenia przez Radę Ministrów skierowano „propozycję poprawek do ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych, wynikających z odpowiedzi Rzeczypospolitej Polskiej na szczegółową opinię Komisji Europejskiej i Malty”.
Czy ktoś się jeszcze orientuje jak wygląda procedowany w chwili obecnej projekt nowelizacji? Czy wszyscy, łącznie z Posłami, którzy będą musieli głosować w tej sprawie dowiemy się dopiero z Dziennika Ustaw?
http://e-play.pl/?option=com_k2&amp;amp;view=item&amp;amp;id=4354:kto-manipuluje-przy-projekcie-nowelizacji-ustawy
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
przeciez bylo wklejane kilka postow temu,ze teraz na szybko probuja zrobic wała z nowelizacja i notyfikacja ..

a notyfikacja juz byla robiona,z tym ze UE odrzucila i kazala zrobic poprawki niezgodnych z prawem UE punktow,wlasnie w tym celu jest teraz robiona nowelizacja
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
u bukmacherów moze i przejdzie
jestem ciekaw czy da rade robic normalnie transakcje na skrillu korzystajac z VPN

mimo wszystko wycofanie sie z polskiego rynku bukmacherow i kombinacje z vpnem,zagranicznymi rachunkami itp nie ma zadnych plusow

oby cos pedaly z PO znowu popsuly zeby sie ta notyfikacja przeciagala w nieskonczonosc
Jasne ze da rade robic transakcje, wszystko mozesz robic jezeli na danym terytorium jest to dozwolone, np wiekszosc europejskich kasyn/bukmacherów nie obsługuje graczy z USA tak wiec korzystajac z amerykańskiego vpn nie bedziesz mogl korzystac z wiekszosci bukow, tak samo korzystajac np z greckiego czy wloskiego nie bedziesz mogl korzystac z buków z ktorzy legalnie posiadaja swoje siedziby w tych krajach gdyz sa one zarejstrowane z lokalna domeną danego kraju np korzystajac z wloskiego vpn i chcac pograc na http://www.paddypower.com nie dasz rady gdyz ta strona jest blokowana na terytorium wloch, jedynie bedziesz mogl zarejstrowac i uzywac konta na http://www.paddypower.it czyli firmie paddypower legalnie dzialacej na tym terenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom