>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 1

messalinka

Użytkownik
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/szczurek-i-koledzy-popelnili-przestepstwo,111,0,1728111.html

???? chociaż tyle!

Istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa przez Ministra Finansów Mateusza Szczurka oraz innych funkcjonariuszy publicznych Ministerstwa Finansów, między innymi podsekretarza stanu Jacka Kapicę - wynika z zawiadomienia złożonego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców do prokuratury.
Według związku, nie jest wykluczone, że przedstawiciele resortu finansów nakłaniali Izby [color=#006ebd ! important]Skarbowe[/color] do prowadzenia kontroli w taki sposób, by kończyły się one nakładaniem na przedsiębiorców kar finansowych. Wpływy z tego tytułu miały zasilać budżet.
ZPP poszedł do prokuratury powołując się na notatkę Protokołu z narady naczelników urzędów skarbowych województwa opolskiego z dnia 4 listopada 2014 r. w Izbie Skarbowej w Opolu, którą dostał z anonimowego źródła.

Zgodnie z jej treścią ministerstwo obiecywało, że urzędy skarbowe, które będą miały najwyższy procent kontroli negatywnych w skali kraju, zostaną pozbawione pracowników kontroli podatkowej (pozostanie tam np. jedynie 2 kontrolujących).
Celem na 2015 r. jest wzrost dochodów budżetowych, wzrost kontroli okresów bieżących i wzrost kontroli pozytywnych. Należy obecnie zmienić tok myślenia w sprawie kontroli podatkowych - nie ma kontroli w celach prewencyjnych, [color=#006ebd ! important]kontrola[/color] ma przynosić wpływy budżetowe - głosi treść notatki, na którą powołuje się Związek.
- Podejście Ministerstwa Finansów do kontroli polskich przedsiębiorców kojarzy mi się z erą stalinowską i słynną maksymą „Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie” - mówi Cezary Kaźmierczak, prezes ZPP. Kaźmierczak dodał, że Związek doskonale rozumie rolę Ministerstwa Finansów i wie, że jego przedstawiciele, w osobie Ministra czy Podsekretarza, mogą zwiększać ilość kontroli. Nie mogą jednak prowadzić nierzetelnych kontroli, których jedynym celem jest zwiększenie wpływów budżetowych kosztem uczciwych przedsiębiorców
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hutais7

Użytkownik
byłam jako podejrzana z 107 KKS p.2 i odmówiłam zeznań i dlatego się pytam - czy można jeszcze polecieć do UC i zmienić zeznania poddac się dobrowolne karze i liczyc ze nie bedzie wpisu do KRK ?
kwoty powyzej 8000
 
L 516

lipny

Użytkownik
byłam jako podejrzana z 107 KKS p.2 i odmówiłam zeznań i dlatego się pytam - czy można jeszcze polecieć do UC i zmienić zeznania poddac się dobrowolne karze i liczyc ze nie bedzie wpisu do KRK ?
kwoty powyzej 8000
wczesniej były paragrafy że teoretycznie tak ale przemyśl jeszcze, są szanse ze Ci udowodnią ze zawieralas zaklady na terenie RP?jak jestes zdecydowana to najlepiej podzwon po sadach czu tam UC po kraju i sie popytaj, na forumku narazie niewielu sie przyznalo
pzdr:cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dostałam dzisiaj wezwanie w charakterze świadka. Art 107 par 2 kks.
Czy ktoś może coś podpowiedzieć. Dokonałam tylko jednej wpłaty na 20 zł w grudniu 2011 roku z PKO BP. Nigdy nie grałam. konto miał mój brat, ale nie chce go wsypać.
Samo założenie konta w firmie bukmacherskiej i dokonanie wpłaty nie jest karalne, gdyż przepisy mówią o zawieraniu zakładów, zaś lista powodów dla których mogłaś założyć sobie tam konto i musiałaś dokonać tej symbolicznej wpłaty 20zł, jest dość obszerna i zawarłem ją w tym wpisie:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-201.html#post5166155
A tak pokrótce to:
a/ chęć taniego oglądania transmisji z ( tu wybierz sobie dyscyplinę sportu którą rekreacyjnie uprawiasz, więc i o której trochę wiesz, np. tenis i rozgrywki WTA, czyli pań - bo mogą zadać Ci jakieś podchwytliwe pytanie np. o ranking jednej czy drugiej Radwańskiej )
b/ chęć otrzymywania gadżetów w postaci koszulek, czapek, kalendarzy itp.
Wspomniany przez Ciebie brak wypłat od buka, jest tu argumentem silnie uwiarygadniającym iż nie grałaś.
I tego się trzymaj, bo ew. grę i to z terenu RP to funkcjonariusz UC będzie Ci musiał dopiero udowodnić...
.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/57C998B7CF5DD7D6C1257D9C0032E734/%24File/2927.pdf
Czy ja dobrze rozumiem...jeśli ta nowelizacja ustawy o grach hazardowych wejdzie w życie (gdzie jak twierdzą to już jest zgodne z prawem w UE), to sprawy tych wszystkich osób co dostały wezwania do UC są od razu umarzane?
Jeśli tak to nie dziwię się że jest takie ślimacze tempo w tej sprawie. Bo wychodzi na to że mają te 24 tys osób, które muszą wezwać i liczą że jak najwięcej osób dobrowolnie podda się karze (dodatkowe wpływy do budżetu), potem wprowadzą nowelizację ustawy i resztę spraw umorzą.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/57C998B7CF5DD7D6C1257D9C0032E734/%24File/2927.pdf

Czy ja dobrze rozumiem...jeśli ta nowelizacja ustawy o grach hazardowych wejdzie w życie (gdzie jak twierdzą to już jest zgodne z prawem w UE), to sprawy tych wszystkich osób co dostały wezwania do UC są od razu umarzane?

Jeśli tak to nie dziwię się że jest takie ślimacze tempo w tej sprawie. Bo wychodzi na to że mają te 24 tys osób, które muszą wezwać i liczą że jak najwięcej osób dobrowolnie podda się karze (dodatkowe wpływy do budżetu), potem wprowadzą nowelizację ustawy i resztę spraw umorzą.
Pytanie czy zdąza uchwalic ustawe mamy marzec a im tak sie spieszy jak widzieliscie na filmie 90% osob bawi sie tabletami itd i ma to gleboko w d...
Poza Górczynskim i Tomaszewskim nie slyszalem sensownej wypowiedzi to po pierwsze a 2 rzecz kadencja sejmu skonczy sie kolo wrzesnia wiec czasu jest malo i do tego beda mieli tradycyjnie miesiac wakacji..
Szczerze malo wierze w to ze tej władzy bedzie zalezalo na wprowadzeniu tej ustawy!!!A koledzy Kapicy beda nadal wzywac ludzi!!!
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
pozatym jak kogos zabijesz a dzien pozniej wejdzie ustawa ze mozna zabijac to i tak beda cie scigali za morderstwo bo w momencie popelnienia bylo nielegalne ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/57C998B7CF5DD7D6C1257D9C0032E734/%24File/2927.pdf
Czy ja dobrze rozumiem...jeśli ta nowelizacja ustawy o grach hazardowych wejdzie w życie (gdzie jak twierdzą to już jest zgodne z prawem w UE), to sprawy tych wszystkich osób co dostały wezwania do UC są od razu umarzane?
Jeżeli lektura w/w projektu nowelizacji Ustawy hazardowej nasunęła Ci taki wniosek jaki zawarłeś w swoim wpisie, to musiałeś czytać go przez różowe okulary, bo nic takiego z niego nie wynika.
 
L 0

la711

Użytkownik
pozatym jak kogos zabijesz a dzien pozniej wejdzie ustawa ze mozna zabijac to i tak beda cie scigali za morderstwo bo w momencie popelnienia bylo nielegalne ;)
A jak kupisz piwo dzień przed 18stką to w urodziny go nie możesz wypić.

Ten post to podsumowanie tego tematu, czyli ludzie niemający pojęcia o prawie rozmawiają o prawnych aspektach krucjaty pana Kapicy.

Fakty są takie: NIKT nie został skazany po rozprawie, było tylko kilka wyroków nakazowych, do których wystarczy napisać sprzeciw, nawet bez uzasadnienia i tyle! Nawet jeśli sprawa trafi do sądu to celnicy mają jedyny dowód - wyciąg z twojego konta, gdzie widnieje wpłata/wypłata. Nie wiedzą czy grałeś, kiedy, za jakie stawki, skąd graliście itp.

Napędzacie się wzajemnie strachem, nie da się tego czytać.

Macie tęgie rozkminy czy przyznawać się do winy i stosować czynne żale w sytuacji gdy druga strona nie ma na was dowodów!

A największym hitem jest to, że rzekome wezwania dostają tylko anonimowi ludzie, którzy wcześniej nic się nie udzielali a tylko tu na forum jest masa osób grająca od lat u 10 buków każdy, przerabiając rocznie po kilka/kilkanaście tysięcy złotych i nikt nic nie dostał. Przypadek?? No nie sądze.

Jak ktoś dostaje sraczki na samą myśl przed więzieniem to niech całkiem odpuści gre bo i tak większość z was wtapia pewnie to co do buka wpłaca i będzie po sprawie z korzyścią dla was.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Fakty są takie: NIKT nie został skazany po rozprawie
Fakty sa takie, że Ci którzy się nie przyznali to ich sprawy są w toku. Nie zostały zakończone ogłoszeniem wyroku.
A największym hitem jest to, że rzekome wezwania dostają tylko anonimowi ludzie, którzy wcześniej nic się nie udzielali a tylko tu na forum jest masa osób grająca od lat u 10 buków każdy, przerabiając rocznie po kilka/kilkanaście tysięcy złotych i nikt nic nie dostał. Przypadek?? No nie sądze.
Po 1wsze nie każdy musi mieć konto, żeby obserwować forum. Z całym szacunkiem do tego forum, ale nie każdy kto gra tym bardziej za duże sumy musi być użytkownikiem forum.bukmacherskie.com...To po 1wsze. Po 2gie wezwania dostają Ci, którzy mają coś wspólnego z bahem i wpłatami - wypłatami na konto. Więc Twoje porównania sa nie trafione. I w końcu po 3cie - Ci co nagle zakładają konto po wezwaniu nie widze w tym nic dziwnego. Przestraszyli się chcieli zapytać to i założyli konto. A po 4te może i część z tych nowych to &quot;naganiacze&quot; paniki - nie mówię, że nie.
Jak ktoś dostaje sraczki na samą myśl przed więzieniem
? Ktoś tu kiedyś pisał o więzieniu ? Z tego co ja czytam większość chce uniknąć wpisu do KRK. Tyle.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Tyle tylko, że la711 ma mnóstwo racji odnośnie wzajemnego nakręcania się oraz tęgich rozmyśleń co poczynić...
Wyobraźcie sobie krótką historyjkę:
Podobno w Warszawie widziane było w jakimś okresie kilka czarnych audi, które przejechały na czerwonym lub późnym pomarańczowym świetle. Wysyłane jest zawiadomienie do każdego posiadacza czarnego audi, który mógł jeździć w stolicy, aby stawić się na komendzie i powiedzieć czy się kiedyś przejechało na późnym pomarańczowym. Jeżeli się przyzna to będzie łagodnie, ale jeżeli nie, a okaże się, że to były ich samochody, to kara będzie ojj surowa... bo podobno są jakieś tam szanse na jeszcze jakieś dowody. I niektórzy zaczynają gadać, bo przecież komu się nie zdarzyło jechać na pomarańczowym, a nie wiedzą nawet czy to ten sam model audi.
Kuriozalna sytuacja, prawda? Aż śmiać się chce, że może ktokolwiek mieć coś udowodnione, prawda?
To teraz wbijcie sobie do głowy, że ta sytuacja z UC jest niemal taka sama.
I tak na koniec- aż szkoda, że dobrowolne przyznanie się nie jest jednak z tym wpisem do KRK, bo może wtedy wybiłoby ten idiotyczny, chory pomysł niektórym ludziom z głowy.
Jak chcecie kogoś bezinteresownie dokarmić, to polecałbym bardziej kaczki w parku.
 
R 1

rozkos

Użytkownik
A największym hitem jest to, że rzekome wezwania dostają tylko anonimowi ludzie, którzy wcześniej nic się nie udzielali a tylko tu na forum jest masa osób grająca od lat u 10 buków każdy, przerabiając rocznie po kilka/kilkanaście tysięcy złotych i nikt nic nie dostał. Przypadek?? No nie sądze.
-------------------------------
napisał anonimowy o anonimowich ....:grin::grin:
 
S 12

szymon5550

Użytkownik
Dzisiaj dostałem wezwanie do prokuratury w Środzie Wlkp w związku 107&amp;2 o wstawienie się 20.03 a drugie pismo że zostało wszczęte śledztwo przeciwko mojej osoby ( byłem mundurowym w tym czasie ale w styczniu uciekłem na eme więc mogę jechać tam bezpiecznie ) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom