>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
z tego co wiem to nasza kasa do buka wpływa na takie konto (dane widoczne)[...]
Jeśli mówimy o koncie/profilu w P24 to jeśli tam wpłyną, znajdą się w obrębie systemu transakcyjnego P24.
I ten pośrednik ma do nich wgląd.
Potencjalnie, to jest ten moment wyłapania danych.
Moją intencją nie jest broń Boże, oskarżanie P24. To rozmowa czysto teoretyczna o możliwościach przechwycenia danych przez &quot;organa&quot; RP.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Moją intencją nie jest broń Boże, oskarżanie P24. To rozmowa czysto teoretyczna o możliwościach przechwycenia danych przez &quot;organa&quot; RP.
nie no spokojnie
wiadomo że ani ja ani Ty pewności nie mamy
ale wydaje mi się że dopóki komuś wpłat nie pokażą czarno na białym że wpłata przez przelewy24 to można dać wiarę zapewnieniom serwisu że danych naszych nie widać jak następuje płatność, po to są te numery transakcji unikalne, tak mi kiedyś odpowiedziały przelewy 24
trzeba też pamiętać że gro transakcji w tym serwisie to zapewne wpłaty do buka i jak by się rozeszło że dają dane dalej są pozamiatani
 
L 516

lipny

Użytkownik
....
chyba że ktoś był na przesłuchaniu i mu pokazali wpłaty z przelewy 24 to będzie wiadomo że się mylę
właśnie o to od 2 dni pytam ale jak nikt z będących po przesłuchaniu nie odpowiedział to chyba nie pokazali im tego
 
M 1

messalinka

Użytkownik
No ale nawet jak pokażą wpłaty, to powiesz że oglądałeś transmisje czy coś, no chyba ze o grube pieniążki chodzi. Gorzej chyba z wypłatami.....
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
No ale nawet jak pokażą wpłaty, to powiesz że oglądałeś transmisje czy coś, no chyba ze o grube pieniążki chodzi. Gorzej chyba z wypłatami.....
ja zawsze tylko skrill wpłaty i wypłaty
2 razy wpłata przelewy 24 na bardzo małe sumki w sumie niecałe 40 zł
więc jakby co to streaming na mecze i tyle
ale moim zdaniem nie dowalą sie do P24
 
M 1

messalinka

Użytkownik
Gdzieś czytałam, że tylko do wygrywających już teraz będą mieli jakieś &quot;ale&quot;. Niestety artykuł artykułem, można pisać co się chce. Moim zdaniem dadzą spokój, wpłatom, bo ktoś wpłacił 100 zł łącznie np i co ? powie , że nie pamięta, albo że oglądał mecze, i więcej papierów tylko z tego będzie i strata czasu. A jak ktoś będzie się sądził to z -100 zł na rzecz państwa, przy wygranej sprawie na rzecz Xińskiego -1000 robi się na koszt państwa, tak to nie zarobią.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa organy zawsze mogą zwrócić się do P24 o dane, ale to jest już mocno skomplikowana procedura, a z tego co widzę na razie UC się nie przemęcza.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Stowarzyszenie Wolny Poker oddaje w Państwa ręce poradnik, opracowany przez kancelarię ,,Gorazda Świstuń Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni”, zawierający informację prawną dla osób, które grały w gry hazardowe organizowane w sieci Internet.
W świetle powyższej argumentacji każdy gracz powinien pamiętać, że:
-Karany jest tylko aktywny udział w grze lub zakładzie. Samo zarejestrowanie się w serwisie/posiadanie konta w serwisie oferującym usługi hazardowe nie jest przestępstwem.
-Dla faktu popełnienia przestępstwa nie ma znaczenia, czy wygrywamy czy przegrywamy.
-To organ musi nam udowodnić, że wzięliśmy udział konkretnej w grze i w konkretnym czasie.
-Gracz ma możliwość dyskutowania z organem i udowodnienia, że gra, w której uczestniczył, nie jest grą losową, a uczestniczenie w grze niebędącej grą losową nie jest karane.
-Są wątpliwości, czy można karać za grę w Texas Hold’em, bo nie jest to gra czysto losowa.
poradnik --&gt; http://www.wolnypoker.org/Media/Default/DocGalleries/ekspertyzy/Poradnik%20prawniczy%20dla%20os%C3%B3b%20uczestnicz%C4%85cych%20w%20internetowych%20grach%20hazardowych.pdf
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Co do przelewow 24 mialem taka sytuacje ze nie dotarla moja wplata do expekta wiec zadzwonilem do nich i......uwaga dostalem potwierdzenie co bylo w potwierdzeniu
To wam powiem niestety skasowalem tego e-maila ale tyle co pamietam:
odbiorca:worldpay
potem moj e-mail
i kwote wplaty no i tytul przelewy24 i tyle.......!!!!!!!!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Stowarzyszenie Wolny Poker oddaje w Państwa ręce poradnik, opracowany przez kancelarię ,,Gorazda Świstuń Wątroba i Partnerzy adwokaci i radcowie prawni”, zawierający informację prawną dla osób, które grały w gry hazardowe organizowane w sieci Internet.
poradnik --&gt; http://www.wolnypoker.org/Media/Default/DocGalleries/ekspertyzy/Poradnik%20prawniczy%20dla%20os%C3%B3b%20uczestnicz%C4%85cych%20w%20internetowych%20grach%20hazardowych.pdf
@Cristovao, czy Ty wiesz za co Kain zabił Abla?
Za opowiadanie mu starych dowcipów - a Ty robisz to już n-ty raz!
Wystarczy przeczytać kilka poprzednich stron:
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-213.html#post5191783
gdzie Twój &quot;news&quot; dopiero co był podany...
 
protyp25 15K

protyp25

Użytkownik
Witam. Dzisiaj mam sie stawic w UC w Zamosciu ???? Smiech na sali juz z tymi wezwaniami i jak tu czytam to zaczynam wierzyc niektorym osobom bez &quot;dowodów;.
???? Nie przyznam sie. Wole powalczyc niz od razu bandytom polskim wylazyc kase na stol i do widzenia ???? Pozdro. jak wroce to napisze co sie dzialo. Bedzie nas wielu wiec trzymajmy sie razem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@proTyp25, jak będziesz już po wizycie w UC, to opisz dość szczegółowo swoją sprawę widzianą z perspektywy przedstawionych Ci dokumentów, tzn. okres gry, buk/buki, bank itd.
A będąc w UC dowiedz się, czy wg nich dozwolone jest korzystanie z giełd typu Betfair, w świetle krążącej w necie opinii jednej z kancelarii.
 
H 0

hutais7

Użytkownik
panowie jak to w końcu jest z tym Dobrowolnym Przyznaniem - jest zarzut przestępstwa, ktoś się przyznaje i w końcu jest wpis do krk czy nie ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
panowie jak to w końcu jest z tym Dobrowolnym Przyznaniem - jest zarzut przestępstwa, ktoś się przyznaje i w końcu jest wpis do krk czy nie ?
Już było to wielokrotnie podawane np:
KKS:
art. 18 § 2. Prawomocny wyrok o zezwoleniu na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności nie podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Karnego.
a więc nie jesteś osobą skazaną i nie ma potrzeby zawiadamiać kogokolwiek
co innego instytucja dobrowolnego poddania się karze w/g kodeksu karnego
 
protyp25 15K

protyp25

Użytkownik
Witam. Co by tu napisac po wizycie ???? hm... Jak to Pan &quot;zielony ludzik&quot; jak sam siebie zartobliwie nazwal powiedzial Sami nie wiemy co z tym bedzie albo pojdzie do kosza albo do sadu wszystko zalezy od ministerstwa finansow ???? Pytania podstawowe czy masz konto czygrales po co wplacales. Wplacalem zeby obejzec mecze. Pozniej troche zawilosci wszsstko w kolko to samo praktycznie ale odpowiedzi takze taki same. nie wiem nie pamietam. wiec zobaczymy co bedzie dalej. ponad 70 osob z mojego okregu ma wezwania. ogolnie ok 20 min przesluchania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
protyp25 15K

protyp25

Użytkownik
juz mnie ten filmik zdenerwowal baba klapie geba a Panowie poslowie sobie na gadaja na tablecie cos klikaja drugi pod stolem na telefonie cos pyka. kur... to ma byc posiedzienie? co oni tam robia. jak mozna sluchac i cos innego robic jednoczesnie? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom