>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Ludzie napisalem tylko co wiem na dzien dzisiejszy.Nie jest moim celem zasmiecanie forum jakimis pierdolami .Koneser musza byc jakies dane kontaktowe gdybys na przyklad sie pomylil np. blednie wpisal numer gracza jakos musza ci oddac kase bo jej na pewno nie zabiora.Messalinka nic mi nie wiadomo o innym okresie czasowym i tych spraw jest naprawde sporo.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Ludzie napisalem tylko co wiem na dzien dzisiejszy.Koneser musza byc jakies dane kontaktowe gdybys na przyklad sie pomylil np. blednie wpisal numer gracza jakos musza ci oddac kase bo jej na pewno nie zabiora.Messalinka nic mi nie wiadomo o innym okresie czasowym.
jest numer transakcji, kluczowy element w tej zabawie
mówię Ci że przelewy 24 nie pokazują twoich danych
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
ze strony przelewy 24, jak widac oni dokonują płatnosci od siebie do buka, powinno byc widac ich dane i numer transakcji plus moze login a na pewno nie moje dane adresowe czy konta, ZRESZTĄ PO TO MIĘDZY INNYMI TEN PORTFEL DZIAŁA
 
4 0

4move

Użytkownik
Ale on nie miał wpłat - z tego co sam pisze:
&quot;Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?&quot;
przepraszam troche niesprecyzowalem.
wplaty byly ale nie bezposrednio na konto, stad nie ma ich odnotowanych na moim koncie. za to jest kilka wyplat na troche ponad 1200 zł
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
aż napisałem do p24 no i dostałem odpowiedź:
Witam,
Odbiorca nie widzi danych osoby wpłacającej.
[...]
Myślę że to powinno wystarczyć.
... a to ciekawe. Kilka lat temu moja firma posiadała konto również w Przelewy24.
Widziałem dane każdego kto wpłaca.
Coś się zmieniło czy może mam sklerozę albo się pomyliłem? (Biorę to pod uwagę).
Może ktoś mnie poprawić?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
... a to ciekawe. Kilka lat temu moja firma posiadała konto również w Przelewy24.
Widziałem dane każdego kto wpłaca.
Coś się zmieniło czy może mam sklerozę albo się pomyliłem? (Biorę to pod uwagę).
Może ktoś mnie poprawić?
Tak jest, bo każdy, kto wpłaca, to jest widoczny przy wpłacie do Przelewów24, a w odpowiedzi, że nie widzi odbiorca chodzi chyba o odbiorcę - bukmachera - który widzi po prostu przelew od Przelewów24 bez danych nadawcy tego przelewu. Ja to tak zrozumiałem, mam nadzieję, że nie pogmatwałem.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
... a to ciekawe. Kilka lat temu moja firma posiadała konto również w Przelewy24.
nie można mieć konta w przelewy 24
to tylko pośrednictwo między przelewami !!!
dane twoje NIE są widoczne
jest numer transakcji i login u buka
 
L 516

lipny

Użytkownik
nie można mieć konta w przelewy 24
to tylko pośrednictwo między przelewami !!!
dane twoje NIE są widoczne
jest numer transakcji i login u buka
To rewelacja
I dlatego nikomu kto już byl w UC nie pokazali wpłat przez P24 tylko wypłaty na konto
Messalinka masz racje, najlepiej jakby suma wpłat i wypłat w papierach które ma UC wychodziła na zero. No ale jak nie mają P24 to przeciez nie bedziesz sama nic nosic. Ewentualnie powiesz &quot;wpłaciłam przez P24/psc/skril itd a wypłaciłam na konto bo tak mi sie chciało&quot; A to że ta cała sytuacja to jakaś farsa to inna sprawa, ludzie w pracy dostali przykaz i wykonują, trudno trzeba sie przygotować nie ułatwiać ewentualnej sprawy i tyle;) Nikt nie chce zostać przestępcą skarbowym za 10-200zł czy jakąkolwiek inna kwotę;)
pzdr
 
M 1

messalinka

Użytkownik
Lipny, ale jak do teraz mniejsze zło to chyba jak pokazują komuś wpłaty.... ? Dla mnie to śmieszne przychodzić do ludzi po 10-200 zł.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
... a to ciekawe. Kilka lat temu moja firma posiadała konto również w Przelewy24.
Widziałem dane każdego kto wpłaca.
Coś się zmieniło czy może mam sklerozę albo się pomyliłem? (Biorę to pod uwagę).
Może ktoś mnie poprawić?
a jakie dane widziales przy wplacie karta kredytowa ? ???? tylko imie nazwisko i kawalek ne karty ?
 
4 0

4move

Użytkownik
Dlatego przy przelewie pisze: &quot;prosze dokladnie przepisac nr w przeciwnym wypadku moze realzacja sie wydluzyc - czy cos takiego&quot; po albo nicku albo ciagu litero-cyfr jest identyfikowany przelew.

Co do karty kredytowej widziane jest 4 pierwsze cyfry karty potem gwiazdki **** i zas 4 cyfry
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wg mnie jak to czytam UC doszedl tylko po wpłatach a nie wypłatach na konto!!!
Bo jak wplacasz maja wszystkie twoje dane od a do z.....a jak wyplacasz sam osobiscie wyplacalem w adresie wpisywal bah tylko imie i nazwisko i nic wiecej.......ZUPELNIE NIC wiecej to uwazacie ze bedzie sie im chcialo wysylac dane do banku zeby podali pelen adres itd....WATPIE!!!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
nie można mieć konta w przelewy 24
to tylko pośrednictwo między przelewami !!!
dane twoje NIE są widoczne
jest numer transakcji i login u buka
No popatrz. Nie wiem gdzie byłem ;)
Konta w jakim sensie? Nie myślę o rachunku bankowym.
https://secure.przelewy24.pl/panel/

a jakie dane widziales przy wplacie karta kredytowa ? ???? tylko imie nazwisko i kawalek ne karty ?
Z tego co pamiętam, firma nie otrzymywała wpłat via karta.
Tak jest, bo każdy, kto wpłaca, to jest widoczny przy wpłacie do Przelewów24, a w odpowiedzi, że nie widzi odbiorca chodzi chyba o odbiorcę - bukmachera - który widzi po prostu przelew od Przelewów24 bez danych nadawcy tego przelewu. Ja to tak zrozumiałem, mam nadzieję, że nie pogmatwałem.
... no tak. Tylko to moja firma była odbiorcą a konkretnie, żeby sprecyzować, sprzedawcą i partnerem instytucji pośredniczącej. I wydaje mi się (?), że logując się do panelu widziałem dokładnie kto i ile wpłaca. (Dane zapisane w obrębie serwisu transakcyjnego należącego do instytucji pośredniczącej, która jeśli zechce to te dane również zobaczy).
 
M 1

messalinka

Użytkownik
Tylko że wpłacając np 10-50 zł, można powiedzieć, że się ogląda mecze, jak każdy tak będzie gadał, to znudzi im się to ?? Takich osób jest pewnie 80%.
Nie wiem czemu Lipny, ale jakoś za 10 zł być przestępcą skarbowym to tak .... smutno i żenująco.... Jakby ktoś przekręt zrobił na parę baniek to lepiej by się zniosło ten wpis do KRK hahaha.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Na podsumowanie, co &quot;widzi&quot; odbiorca wpłaty i jakie dane przechowuje pośrednik wpłaty:
http://www.przelewy24.pl/files/cms/8/panel_01.gif
http://www.przelewy24.pl/files/cms/8/panel_03.gif
to twoje panele użytkownika ale na przelewach24 zupełnie inna rzecz niż wpłata do buka gdzie gracz wpłaca poprzez przelewy24 JAKO POŚREDNIKA i jego danych nie widać, jestem pewny że z ludzi co już mają wezwania było by pełno z wpłatami 24 jakby mieli takie dane
Ty widzisz te dane jak widzą przelewy 24 jak my wpłacamy ale z przelewy 24 na konto buka czyli pko idą dane numer transakcji i login
jak się mylę życie to szybko zweryfikuje
 
legia 122

legia

Użytkownik
Tylko że wpłacając np 10-50 zł, można powiedzieć, że się ogląda mecze, jak każdy tak będzie gadał, to znudzi im się to ?? Takich osób jest pewnie 80%.

Nie wiem czemu Lipny, ale jakoś za 10 zł być przestępcą skarbowym to tak .... smutno i żenująco.... Jakby ktoś przekręt zrobił na parę baniek to lepiej by się zniosło ten wpis do KRK hahaha.
Jaki kraj...tacy przestępcy skarbowi...

&quot;Jakby ktoś przekręt zrobił na parę baniek&quot; to prędzej aspirowałby na wiejską niż do KRS !
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Te screen&#39;y powyżej to nie moich paneli (nie obracałem groszami ;)).
To materiał demonstracyjny, zamieszczony na stronach P24.
myślałem że na swoim panelu testy zrobiłeś
z tego co wiem to nasza kasa do buka wpływa na takie konto (dane widoczne) i dalej do buka (jego banku) idzie transakcja z numerem i loginem bez konta i nazwiska chociażby
chyba że ktoś był na przesłuchaniu i mu pokazali wpłaty z przelewy 24 to będzie wiadomo że się mylę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom