>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 147

luminat

Użytkownik
P24 i często u bukmacherów jest połączone ze skrillem tzn. możesz przelać przez P24, ale trzeba mieć konto na Skrillu. Osobiście nawet nie wiem czy można bez skrilla, bo jak robiłem P24 z 5lat temu (później już tylko skrill) to zawsze przechodziło przez skrill.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
jak na razie nie było ani jednej osoby która wpłacała przez skrilla przelewy 24 lub inne systemy płatnicze i była by wzywana, ja przynajmniej takiej nie znam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?
Jak postępować w takim przypadku?
Wydaje mi się, że chodzi Ci o te nagrody, które kilkakrotnie otrzymałeś za niezabroniony prawem udział w:
konkursach typerskich - jedynie w zakresie nagród sponsorowanych przez firmy bukmacherskie i dlatego nie było tam wpłat i realnej gry na pieniądze, więc i samego uczestniczenia w zagranicznym zakładzie wzajemnym. ????
Swoje dane osobowe podałeś/podawałeś organizatorom konkursu/konkursów - a po zdobyciu premiowanego nagrodą miejsca, następnie były one przekazywane przez nich sponsorowi konkursu, który wpłacał je na konta uczestników.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?
Jak postępować w takim przypadku?
Wpłaciłeś grałeś przed 2009r czy nawet 2011r a wypłaciles dopiero teraz kiedy chciales, czyn niezabroniony;)
e:
Ale on nie miał wpłat - z tego co sam pisze:
&quot;Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie,bez wplat?&quot;
Jak wpałacałeś skrilem albo P24 to też na koncie bankowym czy w UC nie będą mieli na to kwitów. a na koncie bukmacherskim napewno;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wpłaciłeś grałeś przed 2009r czy nawet 2011r a wypłaciles dopiero teraz kiedy chciales, czyn niezabroniony;)
Ale on nie miał wpłat - z tego co sam pisze:
&quot;Czy sa osoby co tylko mialy wyplaty odnotowane na koncie, bez wplat?&quot;
 
L 147

luminat

Użytkownik
Wpłaciłeś grałeś przed 2009r czy nawet 2011r a wypłaciles dopiero teraz kiedy chciales, czyn niezabroniony;)
Wszystkie wpłaty i wypłaty do/z bukmachera do 31 grudnia 2009 roku są już przedawnione. Pod warunkiem że nie łączą się z innymi przestępstwami, za który okres przedawnienia jest dłuższy niż 5 lat albo nie przedawniają się w wcale.
A co wypłat między 2010 a 2011, nie byłbym taki chop siup, bo tam jeszcze obowiązują przepisy o nieujawnionym dochodzie, gdzie US może nałożyć 75% podatek.
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Wszystkie wpłaty i wypłaty do/z bukmachera do 31 grudnia 2009 roku są już przedawnione. Pod warunkiem że nie łączą się z innymi przestępstwami, za który okres przedawnienia jest dłuższy niż 5 lat albo nie przedawniają się w wcale.
A co wypłat między 2010 a 2011, nie byłbym taki chop siup, bo tam jeszcze obowiązują przepisy o nieujawnionym dochodzie, gdzie US może nałożyć 75% podatek.
Ręce opadają ...:cry: Mamy kontrolę z UC a nie z US
Trzymajmy się kontroli z UC Nie piszcie już głupot prawnik wszystko wyjaśnił i tego się trzymajcie...
http://www.wolnypoker.org/Media/Default/DocGalleries/ekspertyzy/Poradnik%20prawniczy%20dla%20osób%20uczestniczących%20w%20internetowych%20grach%20hazardowych.pdf
Już działa ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Hej z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to wszyscy ktorzy wplacali badz wyplacali innymi metodami niz pko moga spac spokojnie UC ma tylko dane odnosnie przelewow do tego wlasnie banku.
 
M 1

messalinka

Użytkownik
Rosomak74 , ale oni mają dane ICH konta :p jak ktoś z jakiegoś mBanku --&gt; PKO ( mają), BankX--&gt; PKO (mają) Przelew pocztowy --&gt; PKO ( mają ) :p
Myślicie ze serio wszystkich 17 tys wyłapią ;&gt;? zresztą niby 25 tys. NUMER KONT Mieli, więc skoro tylko mają wyciągi bankowe.... to z jakiej paki wybrali 17 z 25 tys ;&gt;? nawet jak te 8 tys to konta &quot;martwe&quot; założone, na babcie wujka, sąsiada, zeby mieć bonus...... to jak to możliwe skoro Z BANKU? Z OPERACJI Pieniędzmi mają dane ;&gt;?
Chyba że te 17K to wygrane ;) Ale po wpłacających tez &quot;przychodzą&quot; xD
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Rosomak74 , ale oni mają dane ICH konta :p jak ktoś z jakiegoś mBanku --&gt; PKO ( mają), BankX--&gt; PKO (mają) Przelew pocztowy --&gt; PKO ( mają ) :p
Myślicie ze serio wszystkich 17 tys wyłapią ;&gt;? zresztą niby 25 tys. NUMER KONT Mieli, więc skoro tylko mają wyciągi bankowe.... to z jakiej paki wybrali 17 z 25 tys ;&gt;? nawet jak te 8 tys to konta &quot;martwe&quot; założone, na babcie wujka, sąsiada, zeby mieć bonus...... to jak to możliwe skoro Z BANKU? Z OPERACJI Pieniędzmi mają dane ;&gt;?
Wiekszosc z tych spraw to na 100% bedzie umarzonych(oczywiscie tam gdzie ktos bedzie walczyl o swoje) i malo prawdopodbne zeby bylo takie przeswietlanie prywatnych kont-chyba ze chodzi o naprawde wysokie wplaty lub wyplaty.i tak spora wiekszosc ludzi sie przyzna i zaplaci grzywny.a UC odtrabi sukces
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Hej z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to wszyscy ktorzy wplacali badz wyplacali innymi metodami niz pko moga spac spokojnie UC ma tylko dane odnosnie przelewow do tego wlasnie banku.
Więc przeczytaj:
Bank który sprzedał moje dane to Credit Agricole
Mnie poinformowano w Banku, że pracownik banku może zawiadomić GINB, gdy wpływy na rachunki są podejrzane, a wykonywane cyklicznie, niezależnie od kwoty transakcji.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Hej z tego co sie dzisiaj dowiedzialem to wszyscy ktorzy wplacali badz wyplacali innymi metodami niz pko moga spac spokojnie UC ma tylko dane odnosnie przelewow do tego wlasnie banku.
a wiesz w końcu jak jest z tymi wpłatami przez przelewy24 ?
bo nikt w końcu nie wyjaśnił tematu
wpłata przez przelewy24 trafiała na te konto pko i były moje dane widoczne czy tylko tam widnieje numer transakcji i dane nie pozwalające sie dobrac do osoby ?
albo w ogóle nie idzie na to konto
 
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
a wiesz w końcu jak jest z tymi wpłatami przez przelewy24 ?
bo nikt w końcu nie wyjaśnił tematu
wpłata przez przelewy24 trafiała na te konto pko i były moje dane widoczne czy tylko tam widnieje numer transakcji i dane nie pozwalające sie dobrac do osoby ?
albo w ogóle nie idzie na to konto
Napewno twoje dane widnieja.Wszystkie przelewy z pko obojetnie w ktora strone zostaly wyslane sa podejrzane z okresu 2011-2012.Tu juz moje przypuszczenia ze ktos dostal kase za sprzedanie danych z pko.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Napewno twoje dane widnieja.
ale jak wpłacam przez przelewy 24 to wydawało mi się że na koncie pko buka widnieje tylko numer transakcji i nie wiem moze login u buka ale na pewno nie moje dane osobowe czy numer konta osobisty, konto jest przelewów 24 właśnie
na koncie baha też jest wpłata przez przelewy 24 i numer transakcji, nic więcej
 
L 147

luminat

Użytkownik
edi8
Tylko ile on miał. Z tego co pamiętam chodziło tam o bardzo duże kwoty - chyba jakieś 6 mln, większości forumowiczów to raczej nie grozi, bo to drobni ciułacze przy nim :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom