>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 0

tello66

Użytkownik
ja wpłacałem do 200zł a wypłaciłem około 300. Wie ktoś czy jest możliwość wcześniejszego przesłuchania?
 
T 0

tello66

Użytkownik
ale jest roznica pomiedzy wplacalem a wplacilem ???? mozesz wplacac i po 50 zl ale 100 razy i to daje 5000 ;)
wpłącałem z 5-6 razy po 25zł i raz 75 i te 75 tez wypłaciłem z tego buka wiec tak jakbym tam nie grał w ogóle
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Każdy ma pretensje, że jest tutaj spam, ale skąd on się bierze? Wlaśnie z takich odpowiedzi bogatych... To tak jakbym wszedł na forum samochodowe i napisał &quot;mam okazję kupić opla za 8 tys, doradźcie co zrobić&quot;. I serio myślicie, że nie bedzie dziesiątek pytań jaki model, jaki rok, jaki przebieg, jaki silnik itd?
Piszecie, że macie taki problem, to kilka podstawowych informacji napiszcie od razu:
1. Czy wpłaty i wypłaty były bezpośrednio na konto bankowe+ jaki to bank i jakie to były kwoty
2. U jakiego bukmachera graliście i w jakim okresie
3. Dokładnie jak dawno otrzymane wezwanie, od kogo dokładnie to wezwanie i w jakim charakterze
To tak niewiele, a pozwala pozbyć się dwudziestu zbędnych postów na samym wejściu i na pewno ułatwi udzielenie Wam jakiejkolwiek pomocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 1

mlody113a

Użytkownik
Może ktoś wie czy przelewy24 lub bony ukash to jakieś zabezpieczenie że odbiorca nie widzi naszego nr. konta?
Ukash-Nigdy nie ujawnimy żadnych Twoich danych
p24-Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter należącym do naszej firmy. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.
Ukash jest firma brytyjską więc myślę że można być bezpiecznym z ich strony.
Problem jest chyba z p24 ponieważ jest to firma Polska więc może pokazać dane moje na wniosek prokuratury(nie jestem pewnien czy ona może) czy też sądu.
 
Q 0

qlimax8555

Użytkownik
Z tego co czytałem to tello66 miał wezwanie w charakterze podejrzanego. Ja miałem w charakterze świadka a wpłacałem nieco więcej.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
to moglem was pomylic ... Porazka ze ludzi ktorzy wyplacali takie smieszne sumy tez ciagaja i mecza ... Ja w tym pechowym okresie mialem 200 w ta i 100 spowrotem -ciekawe czy tego tez sie czepna :-/
a nieco wiecej to powyzej progu 2280 ? I na kiedy masz wezwanie

i jeszcze jakbys dodal w jakim banku miales to konto - pko sa ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Próg wygranej 2280zł dotyczy jedynie kwestii poboru 10% podatku od wygranych w legalnych, polskich firmach - zaś w przypadku gry w zagranicznej firmie, podlegający karze jest już sam udział, bez względu na bilans gry.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
niby tak ale ten prog nie wplywa przypadkiem na to czy to jest przestepstwo czy wykroczenie skarbowe ?

edit: Pomylilo mi sie z ta minimalna krajowa
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Próg 2280zł dotyczy tylko i wyłącznie pojedyńczych wygranych - a nie ich zsumowanej wartości z jakiegoś okresu.
Tak więc wolne od 10% podatku od wygranych są wielokrotne ( nawet w skali dnia ) takie wygrane, lecz zawsze mieszczące się w tym w/w zakresie.
 
Z 0

zonik

Użytkownik
Panowie a nie dziwi was fakt, że żaden (oprócz plusgsm i Roxanne) ze &quot;starych&quot; forumowiczów nie napisał nic o tym że dostał wezwanie? Wezwania dostają tylko &quot;świeżaki&quot;, z kotami założonymi parę dni temu.
Nie żebym wam zarzucał, że ściemniacie, ale może tak jak pisze fejsbvgftrbh, podajcie więcej informacji.
 
G 8

griszakob

Użytkownik
Mam nadzieje ze nie powielam pytania ale postów jest tyle, e trudno cokolwiek znaleźć..chciałbym sie dowiedzieć od osób które dostały wezwania u jakich buków grały? Czy sprawa dotyczy tylko BAHa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Griszakob&gt;&gt; wystarczyło przeczytać raptem kilka poprzednich stron:
słowa Ministra z ostatniego posiedzenia komisji: &quot;służba celna otrzymała od prokuratury do procesowego wykorzystania, które prokuratura otrzymała w toku innych czynności o graczach, którzy realizowali swoje przelewy przez trzy banki w stosunku do pięciu firm, które nie posiadają zezwolenia MF.&quot;
Oto pięć firm, które nie posiadają zezwolenia MF.&quot;
Safepay Ltd.
Doxx Bet Ltd.
Nordic Gaming Ltd.
Betson Malta Ltd
Bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 8

griszakob

Użytkownik
No właśnie na pierwszy rzut oka nie ma różnicy i stąd moje pytanie do osób które otrzymały wezwania, bo ta lista 5 buków wydaje mi się wzięta z czapy, ale nie siedzę w temacie wiec liczę na doświadczenie innych. Nie rozumiem po prostu czym różnią się te buki i jak to sie ma do legalności gry z punktu widzenia US czy Urzędu Celnego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom