>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
O jakie banki konkretnie chodzi ? Bo jest mowa o Pekao , a jest tez Pekao SA to są dwa różne banki . Dzięki za info
Nie ma takiego banku jak samo Pekao. Jest jak mówisz- Pekao SA i właśnie z tego banku były słynne informacje na temat przelewów.
Jest natomiast jeszcze pko bp, ale o tym banku jak na razie nie było słowa.
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Czy byłeś już zaznajomić się z dowodami? I co dalej?
Owszem byłem. Nie mają nic poza wyciągiem z mojego konta na którym to widnieją wpłaty z bah-u (są to dane szczegółowe udostępnione przez mój bank na wniosek prokuratora). Brak danych dotyczących ewentualnych logowań na stronie bukmachera. Brak jakichkolwiek dowodów zawierania zakładów. O dalszych efektach postępowania zostanę poinformowany jak to Pan celnik określił &quot;w stosownym terminie&quot;.
 
Q 0

qurek789

Użytkownik
uważam, że Obywatel88 przedstawił bardzo ważną wiadomość z której można wnioskować że faktycznie służby posiadają wyciąg rachunku bankowego od dnia 1 stycznia 2009 r. do dnia 24 kwietnia 2012 r. austriackiej spółki

a co za tym idzie mają na tacy tych 24.636 graczy wobec których dodatkowo prokurator wnioskuje do banku na który zostały wypłacone pieniądze o wyciąg potencjalnego &quot;uczestnika&quot; w związku z czym dochodzi również do ustalenia gry np. w 2012, 2013 czy 2014.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z moich informacji mogę dodać że patrzą również czy ktoś czynnie bierze udział w dalszej fazie &#39;&#39;łamania prawa&#39;&#39; więc nie tylko do 2012 ale również do 2014-2015 czyli w rozumieniu ktoś ciągle bierze w tym udział i wypłaca na konto.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
@Doberman skąd masz takie informacje?
Pytałem tu i tam ale to akurat mało ważne, czytam dość sporo forum itp. spraw związanych z tą sprawą i dostrzegłem że głównie czepiają się osób łamiącym w dalszym ciągu prawo fakt jest jeden kiedyś przyczepią się i tych nie grających ale ich jest zdecydowanie ciężej wyłapać najlepiej zacząć od najłatwiejszych jak Polski bank itp. Ale to tylko moje przemyślenia mogę się mylić.
 
K 0

karolec1989

Użytkownik
uważam, że Obywatel88 przedstawił bardzo ważną wiadomość z której można wnioskować że faktycznie służby posiadają wyciąg rachunku bankowego od dnia 1 stycznia 2009 r. do dnia 24 kwietnia 2012 r. austriackiej spółki

a co za tym idzie mają na tacy tych 24.636 graczy wobec których dodatkowo prokurator wnioskuje do banku na który zostały wypłacone pieniądze o wyciąg potencjalnego &quot;uczestnika&quot; w związku z czym dochodzi również do ustalenia gry np. w 2012, 2013 czy 2014.
&quot;Sąd Okręgowy dnia 26.08.2014 odmówił Prokuratorowi ujawnienia tajemnicy bankowej jednej z osób podejrzanych o złamanie postanowień ustawy hazardowej.

Prokurator zaskarżył wyrok Sądu Okręgowego, ale Sąd Apelacyjny w Szczecinie utrzymał postanowienie w mocy. Pełne postanowienie Sądu Apelacyjnego z dnia 17.09.2014 brzmi tak:

Nie sposób mówić o choćby uprawdopodobnieniu występowania przesłanek czynu z art. 107 § 2 k.k.s., skoro brak jakiejkolwiek informacji o tym, czy dysponent wskazywanego konta podejmował się udziału w jakichkolwiek grach losowych lub zakładach wzajemnych, a także czy działania te wykonywał na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadanie konta w polskim banku nie może być utożsamiane z działaniem na terytorium tego kraju tym bardziej, że przestępstwa dokonano przez sieć Internet, z którą gracze mogli się łączyć teoretycznie z każdego miejsca na świecie.&quot;
surebety.pl

Czyli wychodzi na to, że sąd może wedle własnej interpretacji dać zgodę na złamanie tajemnicy bankowej bądź nie.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Witam!
Moze mi ktos powiedziec jak to jest z wyplatami na skrill?
Czy dzieki temu uniknie sie wysledzenia?
Za takie idiotyczne pytania od razu powinien byc ban. Wazne informacje gina w gaszczu pytan, na ktore juz ktos odpowiadal przynajmniej pare razy kilka stron wczesniej.

Zaraz ktos zapewne zapyta o to, z ktorego buka sluzby maja dane:-|
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że sąd może wedle własnej interpretacji dać zgodę na złamanie tajemnicy bankowej bądź nie.[/quote]

Potwierdzeniem twych słów niech będzie fakt, iż to właśnie szczeciński Prokurator wnioskował w mojej sprawie.
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Czyli wychodzi na to, że sąd może wedle własnej interpretacji dać zgodę na złamanie tajemnicy bankowej bądź nie.
Potwierdzeniem twych słów niech będzie fakt, iż to właśnie szczeciński Prokurator wnioskował w mojej sprawie.[/quote]
Czy w Twoich materiałach z postępowania przygotowawczego było coś na temat jak UC zdobyło dane graczy tzn chodzi mi o postępowanie prokuratury?
 
R 1

rozkos

Użytkownik
Ciekawi mnie tylko w jaki sposób UC zdobył sowje koronne dowody tzn przelewy tzn czy nie doszło przy tym do złamania prawa chciażby ustawy o ochronie danych osobowych.
Mam podejrzenie, że coś jest nie do końca dobrze tylko kto to sprawdzi?
-------------
Jak ustalacie, kto grał nielegalnie?
W tym zakresie Służba Celna otrzymała informacje z prokuratury. Były one elementem innego śledztwa w sprawie zagranicznych przepływów pieniężnych. Uzyskując te informacje prokuratura uznała, że spełniają one przesłanki przestępstwa hazardowego.
Prokuratura mogła to zrobić? Uzyskać informację o przelewach można tylko, jeśli oskarżona jest konkretna osoba, a nie 17 tysięcy ludzi. Inaczej to złamanie tajemnicy bankowej.
Mogła. Nie wiem jak prokuratura uzyskała te dane. To też organ, który przestrzega prawa. Zapewne przekazała dane każdej konkretnej osoby oddzielnie, a nie dużej grupy.
Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3683740,jacek-kapica-w-polsce-zapadaja-juz-wyroki-dla-osob-grajacych-u-nielegalnych-bukmacherow,3,id,t,sa.html
-------------
Sądzę, że prokuratura przekazała dane dużej grupy, a nie każdej konkretnej osoby oddzielnie.
Tylko kto to sprawdzi?
-------------
W tej chwili UKS we współpracy ze szczecińską Izba Celną, gdzie działa grupa zadaniowa ds. hazardu tworzy dalszą taktykę prowadzenia sprawy – mówi&quot;Głosowi” . - Z pewnością oskarżony w tej sprawie nie może czuć się spokojnie i bezkarnie.
Czytaj więcej: http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150107/SZCZECINEK/150109842
-------------
Czy nie jest to groźba J.Kapicy wobec osoby nie skazanej prawomocnym wyrokiem, że &quot;oskarżony w tej sprawie nie może czuć się spokojnie i bezkarnie&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom