>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 0

tello66

Użytkownik
ja wpłacałem do 200zł a wypłaciłem około 300. Wie ktoś czy jest możliwość wcześniejszego przesłuchania?
 
T 0

tello66

Użytkownik
ale jest roznica pomiedzy wplacalem a wplacilem ???? mozesz wplacac i po 50 zl ale 100 razy i to daje 5000 ;)
wpłącałem z 5-6 razy po 25zł i raz 75 i te 75 tez wypłaciłem z tego buka wiec tak jakbym tam nie grał w ogóle
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Każdy ma pretensje, że jest tutaj spam, ale skąd on się bierze? Wlaśnie z takich odpowiedzi bogatych... To tak jakbym wszedł na forum samochodowe i napisał &quot;mam okazję kupić opla za 8 tys, doradźcie co zrobić&quot;. I serio myślicie, że nie bedzie dziesiątek pytań jaki model, jaki rok, jaki przebieg, jaki silnik itd?
Piszecie, że macie taki problem, to kilka podstawowych informacji napiszcie od razu:
1. Czy wpłaty i wypłaty były bezpośrednio na konto bankowe+ jaki to bank i jakie to były kwoty
2. U jakiego bukmachera graliście i w jakim okresie
3. Dokładnie jak dawno otrzymane wezwanie, od kogo dokładnie to wezwanie i w jakim charakterze
To tak niewiele, a pozwala pozbyć się dwudziestu zbędnych postów na samym wejściu i na pewno ułatwi udzielenie Wam jakiejkolwiek pomocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
M 1

mlody113a

Użytkownik
Może ktoś wie czy przelewy24 lub bony ukash to jakieś zabezpieczenie że odbiorca nie widzi naszego nr. konta?
Ukash-Nigdy nie ujawnimy żadnych Twoich danych
p24-Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter należącym do naszej firmy. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.
Ukash jest firma brytyjską więc myślę że można być bezpiecznym z ich strony.
Problem jest chyba z p24 ponieważ jest to firma Polska więc może pokazać dane moje na wniosek prokuratury(nie jestem pewnien czy ona może) czy też sądu.
 
Q 0

qlimax8555

Użytkownik
Z tego co czytałem to tello66 miał wezwanie w charakterze podejrzanego. Ja miałem w charakterze świadka a wpłacałem nieco więcej.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
to moglem was pomylic ... Porazka ze ludzi ktorzy wyplacali takie smieszne sumy tez ciagaja i mecza ... Ja w tym pechowym okresie mialem 200 w ta i 100 spowrotem -ciekawe czy tego tez sie czepna :-/
a nieco wiecej to powyzej progu 2280 ? I na kiedy masz wezwanie

i jeszcze jakbys dodal w jakim banku miales to konto - pko sa ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Próg wygranej 2280zł dotyczy jedynie kwestii poboru 10% podatku od wygranych w legalnych, polskich firmach - zaś w przypadku gry w zagranicznej firmie, podlegający karze jest już sam udział, bez względu na bilans gry.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
niby tak ale ten prog nie wplywa przypadkiem na to czy to jest przestepstwo czy wykroczenie skarbowe ?

edit: Pomylilo mi sie z ta minimalna krajowa
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Próg 2280zł dotyczy tylko i wyłącznie pojedyńczych wygranych - a nie ich zsumowanej wartości z jakiegoś okresu.
Tak więc wolne od 10% podatku od wygranych są wielokrotne ( nawet w skali dnia ) takie wygrane, lecz zawsze mieszczące się w tym w/w zakresie.
 
Z 0

zonik

Użytkownik
Panowie a nie dziwi was fakt, że żaden (oprócz plusgsm i Roxanne) ze &quot;starych&quot; forumowiczów nie napisał nic o tym że dostał wezwanie? Wezwania dostają tylko &quot;świeżaki&quot;, z kotami założonymi parę dni temu.
Nie żebym wam zarzucał, że ściemniacie, ale może tak jak pisze fejsbvgftrbh, podajcie więcej informacji.
 
G 8

griszakob

Użytkownik
Mam nadzieje ze nie powielam pytania ale postów jest tyle, e trudno cokolwiek znaleźć..chciałbym sie dowiedzieć od osób które dostały wezwania u jakich buków grały? Czy sprawa dotyczy tylko BAHa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Griszakob&gt;&gt; wystarczyło przeczytać raptem kilka poprzednich stron:
słowa Ministra z ostatniego posiedzenia komisji: &quot;służba celna otrzymała od prokuratury do procesowego wykorzystania, które prokuratura otrzymała w toku innych czynności o graczach, którzy realizowali swoje przelewy przez trzy banki w stosunku do pięciu firm, które nie posiadają zezwolenia MF.&quot;
Oto pięć firm, które nie posiadają zezwolenia MF.&quot;
Safepay Ltd.
Doxx Bet Ltd.
Nordic Gaming Ltd.
Betson Malta Ltd
Bah
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 8

griszakob

Użytkownik
No właśnie na pierwszy rzut oka nie ma różnicy i stąd moje pytanie do osób które otrzymały wezwania, bo ta lista 5 buków wydaje mi się wzięta z czapy, ale nie siedzę w temacie wiec liczę na doświadczenie innych. Nie rozumiem po prostu czym różnią się te buki i jak to sie ma do legalności gry z punktu widzenia US czy Urzędu Celnego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom