>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Przesłuchałem i jest to zwyczajna ustawka, tylko idiota może brać słowa takiego człowieka na poważnie, rok temu minister finansów ścigał jednorękich bandytów, wg niego byli oni nielegalni, napisali nawet ustawę żeby mieć papierek, robili szum w tv i gdzie się tylko da, następnie trybunał europejski wydal wyrok że na terenie UE granie na jednorękich JEST LEGALNE, Polska jest w UE i obowiązuje ją w pierwszej kolejności to prawo! skończyło się odszkodowaniem które państwo polskie wypłaciło operatorom tych automatów (12 mld zł).
http://polska.newsweek.pl/panstwo-oddaje-jednorekich-bandytow-wlascicielom,56106,1,1.html
Teraz napisali ustawę która jest niezgodna z prawem UE, powiem to jeszcze raz granie na terenie UE W BET365 WILLIAM HILL ITD JEST LEGALNE i nieważne czy to się podoba państwu polskiemu czy nie. Zrozumcie KAPICA był jest i będzie przeciwko nam. Jako wolny człowiek mam prawo robić swoimi pieniędzmi co chcę mogę kupić pralkę w angielskiej firmie wysyłkowej która rozlicza się w UK, to jest moja kasa i wara od tego każdemu. Pan minister może sobie napisać prawo że kupowanie w firmach które nie rozliczają się w Polsce jest nielegalne ale nie będzie miało ono żadnej mocy prawnej.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Ten wywiad jest tylko wyrazem słabości tego ministra, o której już pisałem.
Napisałem też, zwłaszcza do trzęsących się o swój tyłek najbardziej, że nic na Was nie mają. Chyba, że go sami wystawicie w pozycji dogodnej do gwałtu.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Przesłuchałem i jest to zwyczajna ustawka, tylko idiota może brać słowa takiego człowieka na poważnie, rok temu minister finansów ścigał jednorękich bandytów, wg niego byli oni nielegalni, napisali nawet ustawę żeby mieć papierek, robili szum w tv i gdzie się tylko da, następnie trybunał europejski wydal wyrok że na terenie UE granie na jednorękich JEST LEGALNE, Polska jest w UE i obowiązuje ją w pierwszej kolejności to prawo! skończyło się odszkodowaniem które państwo polskie wypłaciło operatorom tych automatów (12 mld zł).
http://polska.newsweek.pl/panstwo-oddaje-jednorekich-bandytow-wlascicielom,56106,1,1.html
Teraz napisali ustawę która jest niezgodna z prawem UE, powiem to jeszcze raz granie na terenie UE W BET365 WILLIAM HILL ITD JEST LEGALNE i nieważne czy to się podoba państwu polskiemu czy nie. Zrozumcie KAPICA był jest i będzie przeciwko nam. Jako wolny człowiek mam prawo robić swoimi pieniędzmi co chcę mogę kupić pralkę w angielskiej firmie wysyłkowej która rozlicza się w UK, to jest moja kasa i wara od tego każdemu. Pan minister może sobie napisać prawo że kupowanie w firmach które nie rozliczają się w Polsce jest nielegalne ale nie będzie miało ono żadnej mocy prawnej.
Jeżeli chodzi o te automaty to jak ktoś nie wierzy wystarczy przejsc sie po osiedlu w każdym mniejszym czy większym mieście, własnie przez tą ustawę i ten wyrok naroiło się tych punktów jak kiosków ruchu. Kto mądrzejszy pomyślał i zrobił niezły binznes. Przypomnijcie sobie jak nakazali wycofać automaty z barów co się dzialo. A teraz ? na 200 metrach stoi po kilka takich punktów, wszystkie czynne 24h
 
B 73

br1t

Użytkownik
proponuje od teraz kazdemu zeby takie strony jak wp//onet/biztok dodal do zablokowanych bo te strony to jest zwykly pudelek.pl ( co ciekawe sa tam nonstop zalaczniki wlasnie do pudelka ) pieprzyc pseudodziennikarstwo na zlecenie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
... a ja tylko zacytuję Klasyka: &quot;Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

padik

Użytkownik
Z zamieszczonego wywiadu wynika, że UC dane tych mitycznych 17k delikwentów otrzymał od prokuratury a wynikły one zupełnie przy okazji z jakiegoś innego śledztwa dotyczącego prania brudnych pieniędzy. Minister mówi, że sprawa dotyczy tych, którzy mieli jakieś &quot;przepływy finansowe&quot; przez &quot;konto bankowe bądź takie czy inne konto portmonetkowe&quot;.
Zaciekawiło mnie to sformułowanie &quot;konto portmonetkowe&quot;. Chodzi więc np o Skrilla, czyli przelewy ze Skrilla również mogą być pod lupą. Zobaczymy w jakim kierunku sprawa się dalej rozwinie (o ile w ogóle się rozwinie). Trzeba wziąć pod uwagę, że sprawa ma dotyczyć 17k osób a zajmują się nią dwa działy w UC na całą Polskę (bodajże w Opolu i Szczecinie). Siłą rzeczy nie ma więc zasobów ludzkich, żeby to wszystko &quot;przerobić&quot;, ale niewykluczone, że jeszcze się komuś &quot;na pokaz&quot; dostanie.
 
G 0

gvizdek

Użytkownik
jak na razie 3 czy 4 osoby które dostały wezwania przelewały bezpośrednio na rachunek pieniądze do/od bukmachera i za każdym razem gra dotyczyła jednej znanej firmy
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Do końca nic nie zostało wyjaśnione. 17000 ludzi zajmowało się praniem brudnych pieniędzy?
Troszkę za dużo. Dopóki nie będzie wiadomo kto jest w tym gronie i na jakiej podstawie to niestety trzeba się obawiać.
Natomiast wydaje się, że nie będzie prowadzonej na szeroką skalę akcji przeciw graczom.
 
Z 735,2K
Koniec paniki. Pan Kapica w wywiadzie dla radia TOK FM jasno i klarownie powiedział, że ta cała &quot;nagonka na graczy&quot; była najzwyklejszą pokazówką i &quot;pokazem siły&quot; organów państwa. Miało to uświadomić ludzi że nie są bezkarni jeśli łamią prawo, i że warto grać legalnie i mieć spokój. Ot, zwykła akcja żeby postraszyć graczy zrobiona jeszcze przy udziale polskich bukmacherów by jak najwięcej osób uświadomić i by jak najwięcej osób zaczęło grać u nas. I tyle Panowie i Panie, koniec tematu, wnioski pozostawiam Wam samym do wyciągnięcia.
Pluszowymiś - czemu komentujesz jak nie masz pojęcia o czym mówił Pan Kapica? Ludzie Twojego pokroju nakręcają panikę i dezinformacje, a tak się składa że Pan Minister mówił bardzo inteligentnie, i powiedział to o czym napisałem wyżej, czyli powiedział &quot;dobrze dla nas&quot;. I skończony na pewno nie jest.
Przesluchalem ten wywiad i z niego nic niewynika żeby to byl koniec paniki.Wrecz odwrotnie scigają i maja dalej scigac nieświadomuch obywateli którzy grali u bukow.A rekinom czytaj tym co prowadza reklame tych stron i buchmacherom nic nierobia.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
a onet i fakt już dziś przeglądnąłeś ? bo może tam coś ciekawego na ten temat napisali...
na początek proponuję zapoznać się z prawem, w pierwszej kolejności unijnym bo ono nas obowiązuje, udanie na poradę do fachowca (najlepiej prawnika) będzie lepszym rozwiązaniem niż słuchanie ministra który robi ludzi w balona. Ten człowiek rok temu twierdził że jednoręcy bandyci byli nielegalni - po roku zapłacił im odszkodowanie ????
http://polska.newsweek.pl/panstwo-oddaje-jednorekich-bandytow-wlascicielom,56106,1,1.html
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Dla mnie nie wynika, żeby mieli dalej celowo ścigać graczy. Ministrowi chodziło raczej, że można wpaść przy okazji innej kontroli nie związanej z bukmacherką tak jak to było w opisywanym przez niego przypadku. Inaczej wygląda jak kogoś wzywają na jakieś podstawie na kontrolę do usc w związku z bukmacherką i ktoś się przyznaje. Jak się przyznaje to wiadomo, że dostaje karę. Wyraźnie mowa o obratach na koncie. Jak ktoś ma je na poziomie 4000 przez 5 lat a nagle przez kilka miesięcy dwukotnie wyższe to to wydaje się być podstawą do kontroli. Także płotki mogą sie trafić np. student, który ma np. 1000zł na miesiac a naglę wygra 5 000 od bukmachera i przeleje na konto. Inaczej to wygląda jak ktoś ma wynagrodzenia na 5 000 i raz na jakiś czas wypłaci od buka drugie tyle. A kto ma wiedzę na temat obrotów? BANK bo przecież losowo do kontroli 17000 nie trafili o ile ta liczba to nie ściema. Zresztą to co minister mówi a to co jest i będzie to moga być różne rzeczy. Wie ktoś czy jest już odpowiedź na pismo posła Górczyńskiego?
 
O 0

opolanin

Użytkownik
odpowiedź na pismo posła Górczyńskiego ma pan Kapica .......4 tyg plus jeszcze 2 wiec pod koniec grudnia sie wypowie ale nie zdziwie sie jak poinformuje iż dla dobra sledztwa nic nie moze wiecej powiedziec
 
B 8

bonusman

Użytkownik
odpowiedź na pismo posła Górczyńskiego ma pan Kapica .......4 tyg plus jeszcze 2 wiec pod koniec grudnia sie wypowie ale nie zdziwie sie jak poinformuje iż dla dobra sledztwa nic nie moze wiecej powiedziec
Nie wątpię. Chociaż jeśli ma jakiekolwiek dane, mniejsza o ilość jak mówi to dla mnie jasne skąd.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Z tego co udało się nieoficjalnie ustalić, źródłem wycieku danych jest bukmacher ComeOn, swego czasu mocno polecany na Weszło. Tymczasem jest to nowy buk, z bardzo niskim ratingiem i ofertą dla rekreacyjnych graczy, głównie bonusowych.
Z tego co udało się ustalić, to buk ten zrezygnował z depozytów przez zachodnie portfele Neteller i Skrill w Polsce. W innych krajach gdzie działa ComeOn te opcje są aktywne.
Nie ma w tym przypadku, bo w tej chwili wpłacać tam można tylko przez polskich pośredników lub bezpośrednio kartą. I o to chodzi.
O więcej nie pytajcie. Radzę uważać na nich!
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
To powyżej to kuriozalne bzdury.
Ja Wam powiem o co chodzi. Chodzi o taki rodzaj ostatnio popularnego przestępstwa, które polega na tym, że piszą do Was zza granicy z propozycją współpracy. Współpraca ta polega na tym, że przysyłają Wam na konto niewielkie pieniądze, natomiast Ty musisz przesłać dalej na podane konto w Skrillu. Za fatygę możesz wziąć określony w umowie procent danej sumy.
Podczas gdy brzmi to niezbyt poważnie, to jest to właśnie pranie brudnych pieniędzy, które mogły pochodzić z narkotyków, handlu ludźmi i kradzieży. Przesłane przez Ciebie pieniądze stają się czyste, ale Ty jesteś już brudny. Ze względu na to, że ogłoszenia o &quot;pracy&quot; były rozsyłane przez główne polskie portale z kontami pocztowymi, to dość dużo osób załapało się na ten przekręt.
Banki same zgłosiły, że ma miejsce taki niepokojący wzrost podejrzanych transakcji, ponieważ tak jak już tu pisałem gdzieś na forum, nie tylko podejrzane są duże przelewy zagraniczne, ale przede wszystkim powtarzające się. Zrobiono kwerendę we wszystkich bankach i banki przesłały takie powtarzające się przelewy. Każdy bank czy parabank (jak Skrill) bowiem jest zobowiązany udostępnić wszelkie informacje agendom państwa, jeżeli zachodzi podejrzenie prania.
Jak już banki zgłosiły się z całą historią kont użytkowników, to już naturalnym było sprawdzić wszystkie przelewy. W związku z postępowaniem karno-skarbowym niestety domniemanie niewinności nie ma zastosowania i to Ty musisz udowodnić, że przelewy były legalne. Ale to nie jest trudne - możesz mówić, że to od znajomego, pożyczka, zwrot za kupione bilety itp.
Tak więc wnioski są następujące:
Jeżeli nie angażowałeś się w dużą liczbę powtarzających się przelewów zagranicznych w polskim banku - w szczególności, jeżeli nikt nie prosił e-mailem Ciebie o dziwne przelewy w zamian za % - śpij spokojnie. Żaden buk, żaden Skrill nikogo nie &quot;sprzedał&quot;.
Ustawa antyhazardowa jest nie tylko bublem dlatego, że nie została zgłoszona KE, ale również dlatego, że na samej jej podstawie trudno wszcząć postępowanie. Tak więc o ile jak ktoś tu ujął dupy nie wystawisz, to się do niej nie dobiorą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 735,2K
E-gracze na celowniku Jakub Ciastoń 26.11.2014 01:00 A A A ZPP wylicza, że rynek automatów do gier o niskich wygranych skurczył się z ponad 53 tys. automatów w 2009 r. do 7316 automatów w 2013 roku, a automatów w salonach gier z 7,5 tys. w 2009 r. do 3969 w 2013 r. ZPP wylicza, że rynek automatów do gier o niskich wygranych skurczył się z ponad 53 tys. automatów w 2009 r. do 7316 automatów w 2013 roku, a automatów w salonach gier z 7,5 tys. w 2009 r. do 3969 w 2013 r. (TOMASZ STAŃCZAK) Celnicy ścigają już około tysiąca osób i mają dane kolejnych 23,6 tys. typujących wyniki w internetowych firmach bukmacherskich bez licencji w Polsce. Szara strefa to nawet 90 proc. rynku wartego ok. 5 mld zł rocznie. Urząd Celny w Szczecinie potwierdził, że na wniosek prokuratury wszczął około tysiąca postępowań karnoskarbowych wobec obstawiających wyniki w sieci. Wiemy, że część osób przyznała się do winy. Wysokość kar ustalą sądy - pewnie od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Kolejne postępowania są przygotowywane, bo UC ma już nazwiska 17 tys... Artykuł zamknięty Przeczytaj cały artykuł Cały tekst: http://wyborcza.pl/1...l#ixzz3KAOxTYfE
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja Wam powiem o co chodzi. Chodzi o taki rodzaj ostatnio popularnego przestępstwa, które polega na tym, że piszą do Was zza granicy z propozycją współpracy. Współpraca ta polega na tym, że przysyłają Wam na konto niewielkie pieniądze, natomiast Ty musisz przesłać dalej na podane konto w Skrillu. Za fatygę możesz wziąć określony w umowie procent danej sumy.
hehe, nigdy o takim czymś nie słyszałem ale swoją drogą to debile jacyś musieli wymyśleć, jeszcze powiedz że oni pierwsi kasę wysyłają ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom