>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 482

bmoran

Użytkownik
prawdopodobnie skupiające najbardziej czynne bukmachersko osoby w Polsce.
Nie zgodze sie. Tutaj najwiecej jest osob grajacych za kilkadziesiat/kilkaset zl kupon. Ktos kto gra za kilkanascie/kilkadziesiat tysiecy na takie fora nawet nie zaglada bo mu szkoda czasu. Na np. forum prawnym udzielaja sie glownie studenci czy osoby zaczynajace kariere, ktos kto jest dobrym adwokatem i zarabia 50 tys miesiecznie nie zawraca sobie glowy jakims forum.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Ktos kto gra za kilkanascie/kilkadziesiat tysiecy na takie fora nawet nie zaglada bo mu szkoda czasu. [...]
Po pierwsze, terminy &quot;czynne bukmachersko&quot;, &quot;aktywne&quot;, nie są determinowane przez wysokość środków pieniężnych ale przez podjętą nomen omen aktywność (energiczność, ruchliwość) osób, w ich działaniu.
Liczba &quot;ruchliwych&quot; osób na tym forum, to konkretna i pokaźna przy tych 17000 &quot;ściganych&quot; grupa grających (43% z 17000, tak sobie luźno żonglując liczbami). Grupa, widzialna i krzycząca a nawet ostatnio wrzeszcząca i spanikowana.
Jednocześnie grupa, którą &quot;zły dotyk&quot; ministra cudownie omija.
Nie dziwi mnie, że odpowiednie służby nie są w stanie trafić do nas chociaż krzyczymy.
To za mało, żeby do nas trafić tylko &quot;nasłuchując&quot;.
Natomiast dziwi mnie, że nie trafiły chociaż realnie przelewamy z naszych banków pieniądze, gramy, wypłacamy wygrane a jest nas ponad 7 tysięcy osób.

Po drugie, z perspektywy polskiego prawa w zakresie w jakim jest tutaj omawiane, kwota wygranej nie ma znaczenia.
Po trzecie: siedzisz w naszych kieszeniach?
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Witam

Wypłaciłem pieniądze (2900zł) z Mayplay na moja karta płatniczą w Alior Bank po czym bank zablokował środki i domaga sie wyjaśnień co to za przelew i proszą o dowód wpłaty od Mayplay na moj rachunek.
Co robić w takim przypadku ?
 
B 66

brokers

Użytkownik
Witam

Wypłaciłem pieniądze (2900zł) z Mayplay na moja karta płatniczą w Alior Bank po czym bank zablokował środki i domaga sie wyjaśnień co to za przelew i proszą o dowód wpłaty od Mayplay na moj rachunek.
Co robić w takim przypadku ?
Z jakiej to niby okazji bank się interesuje taką małą kwotą ? Czy to jakaś prowokacja...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To żadna prowokacja, sam się zdziwiłem tym faktem...
Jak dla mnie wygląda to tak. Zleciłeś wypłatę nie doszła w czasie który jest opisany na stronie więc spytałeś banku dlaczego nie otrzymałeś przelewu a bank poprostu zapytał co to za przelew(kwota) i poprosił żebyś wysłał potwierdzenie od nadawcy że wysłał przelew(zupełnie normalne pytanie i prośba). Proponuje pytać u nadawcy przelewu Mayplay.
Przelewy na kartę trwają czasami nawet 5 dni roboczych.
 
P 192

plusgsm

Użytkownik
Bank blokuje środki przychodzące na kartę na okres 30 dni (najczęściej).
Jest to forma zabezpieczenia przez Bank, ponieważ taka transakcja traktowana jest jako zwrot towaru i zwracający może taki zwrot anulować. Bank aby mieć pewność że nie dojdzie do takiej sytuacji najpierw blokuje środki na rachunku a po okresie minimalnym kwota zostanie odblokowana. W celu szybszego dostępu do pieniędzy, Bank może poprosić o potwierdzenie że faktycznie zwrot na kartę jest należny od zwracającego i wtedy środki mogą zostać odblokowane stosunkowo szybciej. Tak to przynajmniej działa w Inteligo (z mojego własnego doświadczenia).
Bank w tytule zwrotu ma podane z jakiego tytułu jest zwrot np. &quot;zwrot towaru&quot; - tutaj dodatkowe wyjaśnienia są zbędne.
Nie każdy Bank prowadzi politykę blokady środków z tyt. zwrotu na kartę, tutaj mają zastosowanie regulaminy ROR-ów każdego z banków.
 
O 0

ostrooki

Użytkownik
skoczcie sobie do podcastów TOK FM o 16:20 w audycji &quot;popołudnie&quot; był nasz ulubiony wiceminister K. Sporo wyjaśnia, polecam
Można przesłuchać całą rozmowę (niestety nie mam uprawnień do umieszczania linków)
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Tak rok temu też jakiś minister stwierdził że granie na jednorękich bandytach jest przestępstwem i uznał że trzeba je zlikwidować, pozwali go operatorzy i państwo zabuliło im odszkodowanie, nie ważne co ten człowiek mówi dla mnie to nie jest wiarygodne. On i tak już jest skończony to jest kwestia czasu kiedy go wywalą za te machloje więc niech sobie gada.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Koniec paniki. Pan Kapica w wywiadzie dla radia TOK FM jasno i klarownie powiedział, że ta cała &quot;nagonka na graczy&quot; była najzwyklejszą pokazówką i &quot;pokazem siły&quot; organów państwa. Miało to uświadomić ludzi że nie są bezkarni jeśli łamią prawo, i że warto grać legalnie i mieć spokój. Ot, zwykła akcja żeby postraszyć graczy zrobiona jeszcze przy udziale polskich bukmacherów by jak najwięcej osób uświadomić i by jak najwięcej osób zaczęło grać u nas. I tyle Panowie i Panie, koniec tematu, wnioski pozostawiam Wam samym do wyciągnięcia.
Pluszowymiś - czemu komentujesz jak nie masz pojęcia o czym mówił Pan Kapica? Ludzie Twojego pokroju nakręcają panikę i dezinformacje, a tak się składa że Pan Minister mówił bardzo inteligentnie, i powiedział to o czym napisałem wyżej, czyli powiedział &quot;dobrze dla nas&quot;. I skończony na pewno nie jest.
 
S 0

stspawel

Użytkownik
@ostroki następny od kapicy? co wyjaśnia? nic nie wyjaśnia namawia do gry u naszych - papka marketingowa na szczęście wyszczekał się troche że to 1 przypadek i fuksem natrafili na niego bo ktoś prał brudne pieniądze szkoda że go nie spytał o 17,000 wirtualnych namierzonych audycje.tokfm.pl/widget/20707
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Koniec paniki. Pan Kapica w wywiadzie dla radia TOK FM jasno i klarownie powiedział, że ta cała &quot;nagonka na graczy&quot; była najzwyklejszą pokazówką i &quot;pokazem siły&quot; organów państwa. Miało to uświadomić ludzi że nie są bezkarni jeśli łamią prawo, i że warto grać legalnie i mieć spokój. Ot, zwykła akcja żeby postraszyć graczy zrobiona jeszcze przy udziale polskich bukmacherów by jak najwięcej osób uświadomić i by jak najwięcej osób zaczęło grać u nas. I tyle Panowie i Panie, koniec tematu, wnioski pozostawiam Wam samym do wyciągnięcia.

Pluszowymiś - czemu komentujesz jak nie masz pojęcia o czym mówił Pan Kapica? Ludzie Twojego pokroju nakręcają panikę i dezinformacje, a tak się składa że Pan Minister mówił bardzo inteligentnie, i powiedział to o czym napisałem wyżej, czyli powiedział &quot;dobrze dla nas&quot;. I skończony na pewno nie jest.


ja nakręcam panikę ? pokaż mi chociaż jeden taki post:grin:
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Siejesz dezinformacje i wypowiadasz się o rzeczach o których nawet nie masz pojęcia. Zresztą, zakończmy spam, niech jak najwięcej osób przeczyta mój post wyżej.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Oczywista oczywistość. Zrozum matole, że komentujesz post w którym ktoś podlinkował wywiad z dzisiaj z Panem Kapicą nie przesłuchując go wcześniej i wygadujesz zwyczajne pierdoły. A ten wywiad wyjaśnił całą sprawę. Kończę ten spam, dobranoc.
 
O 0

ostrooki

Użytkownik
wprost nic nie wyjaśnia ale można się domyśleć. Dla mnie istotną informacją jest np że na trop graczy wpadli przy okazji innego śledztwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom