>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
snap8 12

snap8

Użytkownik
Nie przejmujcie się, ludzie ????

Macie konto w MB? Macie, jezeli nie bedzie podejrzenia o popelnieniu przestepstwa nic wam nie grozi ???? Pozdro ????
Zamiast wypisywać takie głupoty, cofnij się 2 lub 3 strony i przeczytaj punkt z regulaminu MB, który ktoś przytoczył. Następnie zapoznaj się z KKS i z głównymi założeniami ustawy hazardowej.

Polecam wszystkim, zanim zadacie kolejne bezsensowne pytania na forum ,,,najpierw zapytajcie wujka GOOGLE
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deloo 7

deloo

Użytkownik
A ty zapoznaj się z tekstem nowelizacji. Nie ma takiej procedury, żeby zwrócili się do MB.
W odpowiedzi na Pana pytanie informujemy iż firma Moneybookers umozliwia klientom dokonywanie wybranych platnosci online, jednak kazdy uzytkownik powinien we wlasnym zakresie dbac o to, by jego dzialania byly zgodne z obowiazujacym prawem kraju, w ktorym sie znajduje.

Jak dotad nie wplynely do nas zapytania, dotyczace Pana konta. Jezeli jednak oficjalne wladze poprosza o tego typu informacje, firma Moneybookers ma obowiazek jej udzielenia. Wiecej szczegolow odnajdzie Pan w punkcie 11.2 naszych Warunkow Umowy.

Mamy nadzieję, że informacja okaże się dla Pana pomocna. W razie wątpliwości zapraszamy do ponownego kontaktu.
jak chca to beda mogli i tyle.
 
A 0

alejasienieznam

Użytkownik
Ale co to znaczy &quot;jak chca to beda mogli&quot;? Służba celna musi postępować zgodnie z prawem. W nowelizacji nie ma nic o portfelach elektronicznych, więc używanie ich jest raczej bezpieczne.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Zamiast wypisywać takie głupoty, cofnij się 2 lub 3 strony i przeczytaj punkt z regulaminu MB, który ktoś przytoczył. Następnie zapoznaj się z KKS i z głównymi założeniami ustawy hazardowej.

Polecam wszystkim, zanim zadacie kolejne bezsensowne pytania na forum ,,,najpierw zapytajcie wujka GOOGLE
oj snap, jak nie bedzie podejrzenia o poplenieniu przestepstwa to kto Ci mb sprawdzi? Czytaj dokładnie ????

Racja, MB moze podac dane jak ich o to ktos poprosi, ale kto by prosil? Prokurator musi miec podejrzenie przestepstwa ????
 
A 694

addicted

Użytkownik
Dzisiaj logans.com zakonczyl dzialalnosc dla polskich uzytkownikow:
&quot;We regret to inform you that Logans.com will not be accepting wagers from customers in your region as of Monday, June 20th. Your last day to make wagers will be on Sunday, June 19th.
We ask that you make all requests of your funds for withdrawal by Friday, June 24th. Once completed, your withdrawal will be sent promptly
.&quot;
Wyglada to wszystko dosyc slabo i obawiam sie, ze na jakis czas inne firmy moga wprowadzic podobne ograniczenia dla polskich graczy. Oczywiscie wiekszosc zacznie kombinowac, ale nie do konca rozumiem czemu ma to sluzyc. Zasmiast koncentrowac sie na wyelimonowaniu tego &quot;zjewiska&quot; rozsadniejsze wydaje sie wprowadzenie akceptowalnych regul rozliczania tego. Podatek obrotowy na poziomie na poziomie 12% jest nie do przyjecia. Nie widze roznicy pomiedzy zakladami i gielda, wiec dziwi mnie, ze nie moga byc one traktowane i rozliczane w ten sam sposob, czyli 19% podatku dochodowego..
Jezeli chodzi o sama ustawe i komentarze do niej - potwierdza sie, ze wiele spraw u nas w kraju zalatwianych jest bez wiekszego ladu i skladu - a uznawanie zakladow i pokera za hazard porownywalny z ruletka i automatami to gruba przesada i brak znajomosci tematu. Kwestia uzaleznienia - dobry pretekst, zeby ten przekret tlumaczyc walka o spoleczenstwo
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
A co powiecie odnośnie takiego teoretycznego rozwiązania: zakładam kartę moneybookers, poprzez którą mogę wypłacać pieniądze w bankomacie. Pieniądze od buków transferuję na MB i nie przelewam ich już potem na konto bankowe, one są po prostu na koncie MB i z tego elektronicznego portfela wypłacam w bankomacie. Załóżmy, że większe kwoty wypłacam na MB w kawałkach. Jaka tu jest szansa, aby mnie o cokolwiek podejrzewali? Byłbym na równi z każdym klientem MB.
 
U 3

usmiechprezesa

Użytkownik
A co powiecie odnośnie takiego teoretycznego rozwiązania: zakładam kartę moneybookers, poprzez którą mogę wypłacać pieniądze w bankomacie. Pieniądze od buków transferuję na MB i nie przelewam ich już potem na konto bankowe, one są po prostu na koncie MB i z tego elektronicznego portfela wypłacam w bankomacie. Załóżmy, że większe kwoty wypłacam na MB w kawałkach. Jaka tu jest szansa, aby mnie o cokolwiek podejrzewali? Byłbym na równi z każdym klientem MB.
to doskonały pomysł! jak na to wpadłeś?!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 62

moreno

Użytkownik
Dołączam się do pytania Nolito i czekam na odpowiedź jakiegoś nie-cwaniaka. &quot;Pomysł&quot; ten wydaje się jednak tak oczywisty, że pewnie to nie będzie nasze poszukiwane rozwiązanie.
Ja mam inną propozycję / pytanie. Otóż istnieją banki zagraniczne z ofertą dla Polaków. Mają one siedziby w innych krajach, ale umożliwiają założenie konta osobom &quot;spoza&quot;. Zakładając, że gram u bukmachera, który ma siedzibę w innym kraju i wypłacam pieniądze do banku, który ma siedzibę w innym kraju ... jakim cudem Kapica z Bronkiem są mnie w stanie wyłapać ?
Chyba wtedy jestem czysty ? Bo moje transakcje nie są rejestrowane w żadnych polskich instytucjach, mam rację ?
EDIT:
Przykłady takich banków to HSBC, Barclays, The Royal Bank of Scotland i Lloyds TBS. Jeśli ktoś ma ochotę się pobabrać w regulaminach itd.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Teorytycznie nie mają żadnego dostępu. Ale mi się wydaje, że należy będzie jeszcze jakoś &quot;ukryć&quot; się w sieci. VPN czy coś.
Tak w ogóle to premier Tusk wprowadza terror. Nie wiem zdajecie sobie z tego sprawę.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie ma co się nadto srać ale trzeba być ostrożnym.
Samo wchodzenie na strony bukmacherskie nie jest niezgodne z prawem więc z jakiej racji dostawca neta ma to zgłaszać organom czy dostawać wytyczne na donosy?
Wchodząc na jakiekolwiek zagraniczne strony i naciśnięciu czegoś może ci wylecieć strona buka, gdyby mieli tak każdego sprawdzać to by w majtki popuścili.
Bezpośredni przelew Buk&gt;&gt;Bank to może już być jakiś pretekst i bank może mieć wytyczne na zgłaszanie takich przelewów, ale przelew na ogarniętą kwotę Portfel Internetowy&gt;&gt;&gt;Bank, bez jaj.
Traktujecie tą ustawę jak skomasowane przygotowania przed atakiem na Binladena.
Dołączam się do pytania Nolito i czekam na odpowiedź jakiegoś nie-cwaniaka.
mb z tego co wiem jest powiązana z Polskim bankiem, więc nie wiem czy jest jakakolwiek różnica między wypłatą na bank a bankomat, i tak ta kasa przez nich przechodzi tylko trochę inaczej.
 
E 1

exi

Użytkownik
ostatnie pytanie.
Może ktos się orientuje. Czy po likwidacji konta bankowego historia rachunku będzie nie do sprawdzenia? Bo mam pomysł by wypłacić z bukmacherów na bank i zlikwidować te konto w banku. Mam do wypłaty ponad 2tysiaki. Dziś lub jutro bym wypłacił.
 
M 62

moreno

Użytkownik
Prawo nie działa wstecz !!!
Jeśli wypłacisz sobie pieniądze z bukmachera przed wejściem w życie tej ustawy, to mogą Cię cmoknąć. Po za tym chyba nie myślisz, że teraz będzie siedzieć milion urzędników i prześwietlać nasze konta wstecz o_O
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam do wypłaty ponad 2tysiaki. Dziś lub jutro bym wypłacił.
Dla 2 tyś. to już idziesz do więzienia na 25 lat a Twój majątek (mienie ruchome i nieruchome) ulega przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.
Ludzie... paranoja co Wy tutaj piszecie i sugerujecie.
Wystarczy elementarna wiedza wyniesiona z lekcji WOS żeby się orientować o co chodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

david011

Użytkownik
Ale ludzie śmiać mi się z Was chce. Kapica chciał Was zastraszyć i mu się udało. Już widzę, jak MB dzwoni do Kapicy, że Kowalski wpłacił właśnie 100 zł do buka i należy wysłać po niego odziały CBŚ.
http://www.inwestycje.pl/it_ebiznes/gtech_polska_dostarczy_terminale_dla_totalizatora_sportowego;129466;0.html
Totalizator chce wprowadzić jakieś loterie itp. Więc trzeba wykosić konkurencje bo z tego będzie gruba kasa. Czytałem, też gdzieś, że Totalizator chce założyć bukmachera. Być może chodzi o to: http://www.ebet.com.pl/, ale nie mam teraz czasu sprawdzić tego dokładnie. Ja się nie przestraszę Pana Kapicy i będę grał dalej, tylko trzeba być ostrożnym. A Wy róbcie co chcecie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Może ktos się orientuje. Czy po likwidacji konta bankowego historia rachunku będzie nie do sprawdzenia? Bo mam pomysł by wypłacić z bukmacherów na bank i zlikwidować te konto w banku. Mam do wypłaty ponad 2tysiaki. Dziś lub jutro bym wypłacił.
A ja dodam tylko jeszcze do tego wyżej, że usuniecie konta w Banku nic nie daje, bo dane, przelewy są archiwizowane jeszcze przez jakiś okres czasu,
chodzi mi po głowie 5 lat, ale nie jestem pewien.
A ja mam takie zapytanie jeszcze, jeśli będzie podejrzenie przestępstwa, to skąd ta służba będzie wiedzieć w jakim banku mamy konto, prześwietlą wszystkie banki w Polsce w poszukiwaniu ewentualnego konta ?
 
S 0

sparrco

Użytkownik
A ja dodam tylko jeszcze do tego wyżej, że usuniecie konta w Banku nic nie daje, bo dane, przelewy są archiwizowane jeszcze przez jakiś okres czasu,
chodzi mi po głowie 5 lat, ale nie jestem pewien.

A ja mam takie zapytanie jeszcze, jeśli będzie podejrzenie przestępstwa, to skąd ta służba będzie wiedzieć w jakim banku mamy konto, prześwietlą wszystkie banki w Polsce w poszukiwaniu ewentualnego konta ?
5 lat muszą trzymać całą historię konta, chociaż z nieoficjalnych źródeł wiem, że większość banków trzyma ją o wiele dłużej.

Może będą robić tak jak komornicy - wyślą do pacjenta pismo z żądaniem podania numerów wszystkich posiadanych kont, pod groźbą np. wysokiej grzywny. Ale to jest do obejścia, bez problemu można założyć sobie konto za granicą i nikt tam nie wejdzie.

Tak naprawdę jedynym problemem, który może uniemożliwić grę są blokady serwisów dla ludzi z Polski. Wszystko inne można obejść.
 
A 6

adioooo

Użytkownik
Do bukmachera można wysłać pieniądze przez jakąś agencie bankową wypisuje sie druczek i już, sam tak kiedyś wysyłałem bodajże do baha, a bukmacherzy coś wymyślą jak nam wysyłać ewentualną wygrana tak żeby oby dwie strony były zadowolone.
Teraz nawet sprawdziłem można sobie taki druczek wydrukować albo zamówić :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom