>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
A 6

adioooo

Użytkownik
Vader masz racje myśle sobie tylko że straszą ludzi a myśle ze im sie to uda, łapać może i niebedą na jakąs ,,swiatową skale&#39;&#39; ale beda mieć dochód z tego ze czesc społeczeństawa przestanie grac w internecie i przeniosą sie do ziemniaków i tak te kilka kilkanasie kilkaset osób bedzie zasilać skarb państwa o 12% podatku
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czesc społeczeństawa przestanie grac w internecie i przeniosą sie do ziemniaków i tak te kilka kilkanasie kilkaset osób bedzie zasilać skarb państwa o 12% podatku
Do ziemniaków z internetu przeniosą się gracze co puszczają taśmy po 2 zł albo raz na jakiś czas (kolejka LM, mundial, Euro) zagrają sobie kupon. Bo Ci nie widzą różnicy w marży, podatku itd. Oni grają for fun.
Przestraszą się też gracze nie bardzo mający pojęcie o co chodzi, którzy grali w ziemniakach i będą się bali zacząć grać w necie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Do ziemniaków z internetu przeniosą się gracze co puszczają taśmy po 2 zł albo raz na jakiś czas (kolejka LM, mundial, Euro) zagrają sobie kupon. Bo Ci nie widzą różnicy w marży, podatku itd. Oni grają for fun.
Przestraszą się też gracze nie bardzo mający pojęcie o co chodzi, którzy grali w ziemniakach i będą się bali zacząć grać w necie.
Ale takich rekreacyjnych graczy jest pewnie sporo więcej niż osób stawiających większe kwoty i pewnie na to liczy Kapica. Jak się okaże że uefa podpisze kontrakt reklamowy z jakimś bukiem (a to uefa dysponuje powierzchnią reklamową na stadionie i nie tylko) to ustawa będzie po raz kolejny do poprawki. Analogiczna sytuacja jak z piwem, uefa ma podpisane kontrakty i Polska musi się dostosować.
 
M 46

metalista

Użytkownik
Bf wystosował oficjalne stanowisko ws. ustawy:
&quot;Betfair has been closely monitoring the recent regulatory reform in Poland. We are aware of the fact that the new online gambling regulation has entered into force and the Polish authorities have taken first steps to enforce it against certain operators. We are of the view that the new regulation is in breach of European Union law and at the moment we are considering our next steps. In the meantime our services will continue unchanged.&quot;
źródło: XXXhttp://www.traderzy
Z tego co czytam olewają ustawę, z góry na dół ????
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Bf wystosował oficjalne stanowisko ws. ustawy:

&quot;Betfair has been closely monitoring the recent regulatory reform in Poland. We are aware of the fact that the new online gambling regulation has entered into force and the Polish authorities have taken first steps to enforce it against certain operators. We are of the view that the new regulation is in breach of European Union law and at the moment we are considering our next steps. In the meantime our services will continue unchanged.&quot;
źródło: XXXhttp://www.traderzy

Z tego co czytam olewają ustawę, z góry na dół ????
Nie olewają tylko rozważają następne kroki, a jak długo serwis będzie działał w niezmienionej formie ( kwestie Polaków) to się okaże za jakiś miesiąc gdy ta ustawa już wejdzie.
Na razie pozostaje gdybanie.
Poczekajmy na ogłoszenie ustawy w Dz.U i te kolejne 2 tygodnie.
Prawda jest taka, że jeśli ktoś do tej pory grał i miał z tego kasę to będzie grał dalej.

Swoją drogą ciekawa czy za ten miesiąc (około) strony o tematyce bukmacherskiej zaczną znikać z sieci. Strony takie jak chociażby forum.bukmacherskie.com na którym aktualnie gościmy mają jakieś $$$ z banerów, konkursów itp. firm bukmacherskich czyli reklamy, a jak wiadomo ta ma być zakazana.
Najlepiej jakby Vader się w tej kwestii wypowiedział.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Claus Retschitzegger, rzecznik prasowy bet-at-home.com Priorytetem dla firmy Everest Poker jest zapewnienie bezpieczeństwa graczom, którzy w serwisie zarejestrowali się z myślą o grze zręcznościowej jaką jest Poker Texas Hold&#39;em. Po wejściu ustawy w życie, będziemy walczyć o dobro pokera na drodze prawnej.&quot;
Everest Poker
Operacja Betssona w Polsce pozostaje bez zmian, gdyż polityczne zmiany w polskim prawie nie mają bezpośredniego wpływu na licencję firmy. Betsson cały czas działa w pełni zgodnie z prawem UE, a jako że prawo polski jest z nim sprzeczne, opiera się na tym, które jest nadrzędne. Warto zaznaczyć, że dane Użytkowników Betssona nigdy nie są udostępnione podmiotom trzecim.
Rzecznik Betsson Polska
Ustawa hazardowa została przyjęta przez Rząd RP i przegłosowana przez parlament mimo uwag i komentarzy wystosowanych przez Komisję Europejską. W chwili obecnej prawo to nie jest egzekwowane i głęboko wierzymy, że wysiłki podejmowane przez Unibet i innych operatorów poprzez EGBA (European Gaming and Betting Association) spowodują pozytywne zmiany obecnej sytuacji prawnej.
Unibet nadal działa na polskim rynku na podstawie europejskiej licencji i żadne zmiany w tej sprawie nie są obecnie przewidywane.

Country Manager Unibet Poker
http://pl.pokernews.com/newsy/2011/06/ustawa-wprowadzona-ale-co-dalej-4235.htm
Zobaczymy jak to będzie w praktyce no i czekamy na pierwszą osobę co sobie dorobi parę groszy i będzie o niej głośno w mediach, że złamała nasze cudowne prawo.
 
T 0

tycjan

Użytkownik
Pozytywne jest to, że firmy bukmacherskie zapowiadają, że będą starały się wszelkimi możliwymi środkami walczyć z absurdami tej ustawy...Z ich wypowiedzi wynika, że wszelkie rozstrzygnięcia w trakcie postępowań karno-skarbowych kierowanych przeciwko nim będą zaskarżali do instytucji unijnych. Może skłoni to UE do uporządkowania internetowego hazardu w całej unii w drodze jakiegoś sensownego rozporządzenia. W tym cała nadzieja, bo Kapica z pewnością będzie się upierał przy swoim.
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Pozytywne jest to, że firmy bukmacherskie zapowiadają, że będą starały się wszelkimi możliwymi środkami walczyć z absurdami tej ustawy...Z ich wypowiedzi wynika, że wszelkie rozstrzygnięcia w trakcie postępowań karno-skarbowych kierowanych przeciwko nim będą zaskarżali do instytucji unijnych. Może skłoni to UE do uporządkowania internetowego hazardu w całej unii w drodze jakiegoś sensownego rozporządzenia. W tym cała nadzieja, bo Kapica z pewnością będzie się upierał przy swoim.
Zabawa między polskim rządem, bukmacherami, pokeroomami a UE będzie za pewne trwała przynajmniej kilka miesięcy. Przez ten czas nasz rząd może sam zmieni zdanie jak zobaczą ile licencji wydali i jak zagraniczne firmy biją się o nasz rynek na obecnych warunkach.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie można sie opierać tylko na tym że to prawo jest niezgodne z UE i liczyć na skierowanie sprawy do Komisji , bo jest kilka takich praw niezgodnych w Polsce:
np
Skończy się przekładanie kierownicy z prawej na lewą stronę w samochodach przystosowanych do ruchu lewostronnego. Zdaniem Brukseli jest to niepotrzebne, bo tego rodzaju auta z powodzeniem są rejestrowane i jeżdżą w innych krajach UE, nie tylko w Wielkiej Brytanii.
Komisja Europejska wezwała wczoraj Polskę do usunięcia wszelkich przeszkód uniemożliwiających rejestrację tego typu pojazdów. Według urzędników homologacja (świadectwo zgodności dla każdego wyprodukowanego pojazdu) obowiązująca w Unii gwarantuje, że produkt zatwierdzony w jednym państwie członkowskim może być legalnie sprzedawany w całej Wspólnocie.
Niedługo minie rok, a mimo to Polscy urzędnicy się z tego i tak wybronili, i jak na razie żadnych kar nie było. A Angolów wciąż nie można rejestrować.
Tak nawiasem, może być podobnie z Prawem Hazardowym.
Po prostu jesteśmy innym krajem, lubiącym wszystko utrudniać.

peace
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Swoją drogą ciekawa czy za ten miesiąc (około) strony o tematyce bukmacherskiej zaczną znikać z sieci. Strony takie jak chociażby forum.bukmacherskie.com na którym aktualnie gościmy mają jakieś $$$ z banerów, konkursów itp. firm bukmacherskich czyli reklamy, a jak wiadomo ta ma być zakazana.
Najlepiej jakby Vader się w tej kwestii wypowiedział.
Zagadnienie reklam w nowelizacji ustawy nic nie zmienia w kontekście naszego forum. Już wcześniej podjęliśmy odpowiednie kroki i obecnie nie ma konieczności dokonywania żadnych zmian u nas. Pozostaje tak jak do tej pory.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Panowie, interesowałem się do tej pory raczej ustawą hazardową w kontekście bukmacherki.
Tymczasem zastanawia mnie coś innego. Miały zniknąć z barów automaty, a ja nie widzę, żeby gdziekolwiek zniknęły. Wszystko jest na czarno? Czy jeszcze na starej licencji?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Panowie, interesowałem się do tej pory raczej ustawą hazardową w kontekście bukmacherki.
Tymczasem zastanawia mnie coś innego. Miały zniknąć z barów automaty, a ja nie widzę, żeby gdziekolwiek zniknęły. Wszystko jest na czarno? Czy jeszcze na starej licencji?
Stare licencję które nie będą przedłużane.
 
P 0

predator12

Użytkownik
Napisałem z ciekawości do Fortuny i STSów oto co odpisali:
Dzień dobry,

firma Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. ma w planach jak najszybciej wprowadzić opcję przyjmowania zakładów przez internet. Jednak zgodnie z podpisaną w minionym tygodniu nowelizacją &quot;Ustawy hazardowej&quot; musimy uzyskać pozwolenie z Ministerstwa Finansów na taką działalność. Zatem jak tylko otrzymamy wymagane pozwolenie, wówczas wystartują zakłady on-line.

pozdrawiam,
Maciej Nowak
Witam
Zgodnie z nowelizacja ustawy uprawomocni sie ona w okolicach 4-5 lipca, po tym okresie jezeli zlozymy wniosek o mozliwosc o rozpoczecie dzialalnosci w internecie, Ministerstwo Finansow ma 6 miesiecy na rozpatrzenie wniosku i dopiero wtedy mozemy z nimi wystartowac.
Pozdrawiam
Marcin Purzyński
http://www.sts.pl
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
No czyli jednak sie sprawdzaja te przypuszczenia ze oczyszczaja rynek z konkurencji dla polskich bukmacherow, a tak jeszcze apropos moneybookers to ciagle dostaje od nich meile z reklamami WSOP i promocjami z tej okazji wiec sie chyba narazie tez za bardzo nie przejmuja ta ustawa.
 
K 5

ksa

Użytkownik
Ludzie co wy myslicie ze taki bwin czy inne firmy (chodzi mi o te duze i potezne takie jak np bwin expekt unibet bet365 itd) na prosbe rzadu udostepnia dane swoich klientow??? prosze was tu chodzi o ochrone danych osobowych to sa firmy z poteznym kapitalem (sponsoring realu madryt, Juve czy innych klubow pilkarskich ) , wiec nie maja prawa przeswietlac naszych kąt, jedynie bankowe a bukmacherow moga pocalowac w trąbke . Tak jak bylo wczesniej pisane na forum bukmacherzy dzialaja zgodnie z obowiazujacym prawem Unii Europejskiej , a my jestesmy w UE a to ze j****y rzad wprowadza te smieszne ustawy to juz jest ich problem nam nie zabronia grac , tylko mowie najgorzej bedzie z wyplatami pieniedzy bo tu śmierziele z rzadu moga to monitorowac. Nie wiem jak to bedzie ale ja od dluzszego czasu wyplacam i wplacam wszystko poprzez moneybookers , mam karte debetowa i ide do bankomatu lub place poporstu karta , nie wyplacam juz na konta bankowe , a to ze wplace na moneybookers to rzad mi tego nie moze spradzic na co ja to wplacam , poprostu moneybookers nie poda im moich danych i szczegolow mojego konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
snap8 12

snap8

Użytkownik
Ludzie co wy myslicie ze taki bwin czy inne firmy (chodzi mi o te duze i potezne takie jak np bwin expekt unibet bet365 itd) na prosbe rzadu udostepnia dane swoich klientow??? prosze was tu chodzi o ochrone danych osobowych
.
.
.
poprostu moneybookers nie poda im moich danych i szczegolow mojego konta.
Nie firmy bukmacherskie, wystarczy ze zrobią to banki.
Co do drugiej części przeczytaj regulamin MB, zanim znów podasz takie info.
To wszystko już było przerabiane w tym temacie, ale jak widać nadal pojawiają się osoby, którym nie chce się zajrzeć te kilka stron wstecz.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Napisałem z ciekawości do Fortuny i STSów oto co odpisali:
Dzień dobry,

firma Fortuna zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. ma w planach jak najszybciej wprowadzić opcję przyjmowania zakładów przez internet. Jednak zgodnie z podpisaną w minionym tygodniu nowelizacją &quot;Ustawy hazardowej&quot; musimy uzyskać pozwolenie z Ministerstwa Finansów na taką działalność. Zatem jak tylko otrzymamy wymagane pozwolenie, wówczas wystartują zakłady on-line.

pozdrawiam,
Maciej Nowak
Witam
Zgodnie z nowelizacja ustawy uprawomocni sie ona w okolicach 4-5 lipca, po tym okresie jezeli zlozymy wniosek o mozliwosc o rozpoczecie dzialalnosci w internecie, Ministerstwo Finansow ma 6 miesiecy na rozpatrzenie wniosku i dopiero wtedy mozemy z nimi wystartowac.
Pozdrawiam
Marcin Purzyński
www.sts.pl
Gdyby te firmy otworzyły działalność w internecie, i pozwalały by na przelewy z mooneybookers, to byłby to świetny sposób na pranie pieniędzy z aktualnie &quot;nielegalnych&quot; buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 5

ksa

Użytkownik
Gdyby te firmy otworzyły działalność w internecie, i pozwalały by na przelewy z mooneybookers, to byłby to świetny sposób na pranie pieniędzy z aktualnie &quot;nielegalnych&quot; buków.
nie wiadomo na jakiej zasadzie by to obowiazywalo , moze zrobili by tak jak w tot mixie ze masz wyrobiona karte buka i wplacasz na nia kase a potem grasz przez neta na konto tej karty , z mb raczej to nie przejdzie...
a napiscie mi o co chodzi z mb czemu mamy sie obawiac przeswietlenia kont moneybookers
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom