>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
lex retro non agit
Prawo nie działa wstecz - zapamiętajcie to, być może w przyszłości się wam się przyda.
KKS:
Prawo może i nie działa wstecz, tylko, że granie u buków jest nielegalne od dawna. Teraz tylko służba celna ma narzędzia, żeby ścigać &quot;oszustów podatkowych&quot; ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Prawo może i nie działa wstecz, tylko, że granie u buków jest nielegalne od dawna. Teraz tylko służba celna ma narzędzia, żeby ścigać &quot;oszustów podatkowych&quot; ????
Tak, a Bońka, Borka, Niedzielana i Rylik wsadzą na 10 lat do więzienia za namawianie do przestępstwa.
Ten temat już z pierwszymi stronami spadł do rangi paranoi.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
natomiast jednym zdaniem: proszę wskazać choćby jedneo obywatela skazanego za granie online .. czekam : )
Pokażą jesienia w nowej serii &quot;Sędzia Anna Maria Wesołowska&quot;
Pod wieczór doszły do nas jeszcze gorsze informacje, bowiem według naszego informatora sieci Boss Media oraz Entraction rozważają możliwość całkowitego zablokowania dostępu do swoich usług graczom z naszego kraju, byłaby to duża strata.
Jak na razie,są to tylko plotki i powoływanie się na &quot;tajemniczych informatorów&quot;.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Jak dla mnie to niewielkie kwoty dalej spokojnie można będzie wypłacać na konta bankowe o ile oczywiście buki tego nie zablokują. Tak jak ktoś napisał banki to nie są prywatne folwarki. Odpowiednie służby musiałyby zwrócić się do banku o udostępnienie informacji.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Zgadza sie,
powiedzmy sobie szczerze:
sumy rzędu 10 000 zł wpłacone w przeciągu kilku miesięcy, jak i podobna suma wypłacona nie będzie nikogo interesować

a jak już zainteresuje, to w tej ustawie pisze: wykroczenie i kara grzywny
a taka kara to pewnie góra kilka tysięcy zł

więc tak czy inaczej można grać bez kłopotu
to jest podobnie jak z przekroczeniem prędkości na drodze - to jest zakazane i nielegalne ... no ale mandat się płaci i tylko tyle

takie są realia
a jak pisało już w temacie bardzo wiele osób: to bukmacherzy być może poczynią duże zmiany po interwencji polskich organów - ale to dopiero przyszłość na którą można czekać ze spokojem
 
prof 13,9K

prof

Użytkownik
Pokażą jesienia w nowej serii &quot;Sędzia Anna Maria Wesołowska&quot;

Jak na razie,są to tylko plotki i powoływanie się na &quot;tajemniczych informatorów&quot;.
A jak ty to widzisz?

Myslisz ze jest duza szansa ze wlasnie tak sie stanie? Extraction ma bardzo duzo polskich klientow , przynajmniej tak mi sie wydaje. Moze nie jest to najlepsza siec ale bardzo wiarygodna z roznymi ciekawymi promocyjnymi turniejami itd.

Dla mnie to by byl ogromny cios , bo bardzo duzo kasy stamtąd wyciagnalem i dobrze mi na nim grało.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
W sieci Entraction wiekszość osob to gracze z tzw bloku wschodniego (Rumunia,Rosja,Czechy,Bułgaria,Litwa,Łotwa,Estonia itd)
Wszystko zależy od tego,czy rząd pojdzie za ciosem.
Jeśli postraszą sieci/poker roomy a te ulegną...
PS
W piątek pisałem z menagerem RedBet (sieć Boss Media) w sprawie freerolla dla forum i nic nie wspominał o możliwości zablokowaniu graczy z Polski.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Widze ze cieplo sie robi ???? Moze ktos z adminow forum by sie wypowiedzial na temat ustawy, bo powinno ich to szczegolnie interesowac, poniewaz obejmuje ona zakaz reklamy &quot;hazardu&quot; tym samym nalezaloby zamknac ta strone, aby byc zgodnie z prawem.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Widze ze cieplo sie robi ???? Moze ktos z adminow forum by sie wypowiedzial na temat ustawy, bo powinno ich to szczegolnie interesowac, poniewaz obejmuje ona zakaz reklamy &quot;hazardu&quot; tym samym nalezaloby zamknac ta strone, aby byc zgodnie z prawem.
Zakaz reklamy firm niezarejestrowanych w Polsce tak. Zakaz hazardu? Nie, bo nie zakazuje grać w STS na przykład, a hazard to taki sam.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Czyli jednym slowem czeka nas swietlana przyszlosc z lataniem do STS-a ???? Firmy bukmacherskie jakos sie nie kwapia zeby wydac oficjalny komunikat w sprawie ustawy, a o podjeciu przez nich jakichs srodkow majacych na celu walke z ta pseudoustawa wcale nie licze....
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
..... To tak jakbys napisal ze w warzywniaku beda sprzedawane gumowe lale.

Bojcie sie dalej, ja uwazam ze wszystko bedzie tak jak do tej pory. Za miesiac, rok czy 10 lat nadal bedzie mozna grac jak dotgychaczas. Pozdro boidudki.
Cutuje 1 z wielu tego typu kozackich wypowiedzi . Widze że i kozacy zdanie zmieniaja :cool::]:grin: &#39;&#39;boidudki&#39;&#39;:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Tak, a Bońka, Borka, Niedzielana i Rylik wsadzą na 10 lat do więzienia za namawianie do przestępstwa.
Ten temat już z pierwszymi stronami spadł do rangi paranoi.
Co do Bońka, jego wypowiedź w wywiadzie dla weszlo:
A polski sport nie może promować firm bukmacherskich. Dla mnie to jest niemożliwe, że nie ma nikogo w tym kraju, kto by się nad tym zastanowił. Z internetowymi firmami nikt jeszcze nie wygrał… Ja jestem ambasadorem jednej z takich firm. Zarabiam pieniędze. Mogę to robić, bo jestem obywatelem włoskim.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Cutuje 1 z wielu tego typu kozackich wypowiedzi . Widze że i kozacy zdanie zmieniaja
Zauwaz ze kiedy to pisalem, nie sadzilem ze zacznie sie robic tak goraco jak teraz. Betway blokuje rejestracje Polakow i wprowadza ograniczenia dla kont istniejacych, pokerroomy wycofuja sie z Polski itp. Wszystko wskazuje na to ze nasz rzad postraszy firmy, a one ulegna bo po co im sie babrac w bagnie.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Powiem tyle : Żyjemy w kraju jednego wielkiego absurdu i głupoty pod każdym względem.trzeba po prostu &quot;podziękowac&quot; im na wyborach,ewentualnie zrobić jakieś wydarzenie np na facebooku,omówić dokładną datę spotkania przed Wiejską i zrobić zadymę i protesty nt braku wolności.Ewentualnie ktoś kto potrafi b.ładnie napisać,to stworzyć petycję czy coś.Innych pomysłów nie mam na tę chwilę ;) a zamartwiać się na zapas też nie ma co.Mam nadzieję,że przynajmniej raz eurokołchoz się przyda i w KE odrzucą śmieszną ustawę..
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Czytając ten temat nasunęła mi się jedna myśl.

W Polsce do określonej kwoty zarobionej rocznie nie trzeba płacić podatku (fajnie by było, jakby ktoś obeznany napisał ile to jest, bo to się zmienia bardzo często). Czy w takim razie ta kwota liczy się od wszystkich przychodów, czy tylko od tych, które nie były opodatkowane?

Wiem, że to zagmatwane, więc może na przykładzie:

X zarabia 3000 zł miesięcznie, odprowadzany jest z tego podatek. Oprócz przykładowych 25 000 zł, które ma z zarobków, ma jeszcze 1000 zł zdobytych z innych źródeł dochodów. Czy w takim wypadku musi opodatkować te 1000 zł?
 
B 0

bfmaster

Użytkownik
Tak, każdy Twój przychód musisz wykazać przed US, a przynajmniej powinieneś ???? , nie ma czegoś takiego, że coś zarabiasz i masz to tylko dla siebie - trzeba dzielić się z Państwem ???? . Obecnie kwota, od której naliczany jest podatek to 3091zł, a kwota wolna od podatku do 556,25zł z małym hakiem. Reasumując w skali roku podatek wyliczasz tak:
3100zł (Twój dochód - zysk na czysto) razy 18% - 556zł = podatek do zapłacenia
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
A tak hipotetycznie, jeśli ktoś ma te dochody poniżej 556 zł, to nie musi się martwić? Bo właśnie nie wiem, co jest nielegalne dokładnie: gra u bukmachera internetowego czy nieodprowadzanie podatków od tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom