>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
P 5

petmay

Użytkownik
Dla tych co się tak męczą z otwarciem strony bet365. Wystarczy ściągnąć ze sklepu chrome (nie wiem czy jest na firefoxa) dodatek Touch VPN (choć to w prawdzie żaden VPN) i powinno działać. Sprawdziłem na lokalizacji szwedzkiej i gra.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dla tych co się tak męczą z otwarciem strony bet365. Wystarczy ściągnąć ze sklepu chrome (nie wiem czy jest na firefoxa) dodatek Touch VPN (choć to w prawdzie żaden VPN) i powinno działać. Sprawdziłem na lokalizacji szwedzkiej i gra.
Wszystko gra dopóki nie robi zbyt popularne. Kiedyś nawet Tiger dawał radę to statystyk, choć czasami nawet teraz raz na jakiś czas wejdzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
buhahabuhaha :grin::grin::grin::grin: Przy okazji wyborów pisałem, że zatęsknicie za PO, a PiS pogoni buki. Sprawdziła się ta część. Pisałem też, że będą ścigać graczy którzy grali u nielegalnych. Na szczęście to się (jeszcze) nie sprawdziło. Macie to co chcieliście ! Większość osób - praktycznie wszyscy mnie wyzywali w dziale politycznym w czasie wyborów tak prezydenckich jak i parlamentarnych. Głosowaliście na PiS, a w rezultacie macie teraz pozamykane buki. I to jest wspaniałe jak dzieci 18-29 lat mogą się przekonać na własnej skórze jak można być ofiarą manipulacji. Zresztą przypominam, że i PO zaostrzyło ustawę hazardową w wyniku nagonki PiS - tzw ustawy hazardowej !
A co do skrillów, VPNów itd to wystarczy jakakolwiek kontrola rachunków bankowych, a nawet majątku co obecne przepisy (zresztą pewno niekonstytucyjne jak wiele innych ustaw pisowskich) umożliwiają UKS nawet bez zgody sądu aby was przetrzepali. Więc jak chcecie spać spokojnie proponuję jednak przekonać się do polskich buków lub wyemigrować i możecie wtedy grać śmiało w Bet365, Unibet i gdzie tam chcecie. Pozostaje jeszcze opcja: VPN + SKRILL, ale nie wolno wam wpłacać ani zł na konta po wypłaceniu z karty Skrill bo będą nieudokumentowane dochody. Najlepiej kupować ziemniaki na rynku, telewizory, ale wyłącznie za gotówkę, nigdy przez net gdzie pozostaje ślad co do danych osobowych. Ale mam bekę z takich co byli przeciw PO na tym forum, a teraz nie maja gdzie grać ???? ????
Wczoraj był w TVPiS wywiad z kimś z PiSu o tej ustawie i mówił, że ponieważ to hazard musi być kontrola społeczna i że zawsze hazard to monopol państwa. Szkoda jakoś, że nie spojrzał na resztę Europy gdzie w większości nie ma takich restrykcji, no, ale przecież oni nie lubią UE więc nie ma co się dziwić.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Tak tylko rzuciłem okiem i wkleję urywki postów ediego:
&quot;Mądry inaczej użytkowniku @Madman01&quot;
&quot;tak więc jako przedszkolak z grupy starszaków z muchomorkiem naszytym na worku od kapci&quot;
&quot;miles87&gt;&gt; z tego jakie bzdury tu wypisujesz w wątku o tematyce Ustawy hazardowej,
jednoznacznie dla mnie wynika, że w dooopie byłeś (i stąd quano wiesz) gdy ludziom rozum rozdawano&quot;
&quot;Dlatego rób dzieciaku wypad stąd ze swoimi obsesjami politycznymi do HYDE PARKU,
a jak się nie dostosujesz to wystąpię do Admina o zbanowanie takiego ewidentnego zadymiarza jakim jesteś&quot;
&quot;Lukasz dyn&gt;&gt; w sposób oczywisty odnosisz się do moich wpisów,
więc i Tobie jako ciemnemu jak przysłowiowa &quot;tabaka w rogu&quot; wyjaśnię&quot;
&quot;A nazwisko Jacek Kapica coś Ci dzieciaku mówi?&quot;
&quot;Wytęż te resztki mózgu i odpowiedz sobie* forumowy matołku na 2 proste pytania&quot;
&quot;Gdyby nie te idiotyzmy przez Ciebie firmowane&quot;
&quot;bowiem jak i inni idioci Ty także nie zdajesz sobie sprawy&quot;
&quot;normalni mają rozum a Ty wyciek głownego oleju...
Bowiem gimbaza i na jej poziomie rozwoju stojący nieco starsi, np. kilku z rocznika 1987&quot;
&quot;Prosty to jedynie jest tu @miles87 - żeby nie powiedzieć że prostak...&quot;
&quot;legionista880&gt;&gt; piszesz totalne głupoty, gdyż jak idiotycznym jest ten Twój argument o tym&quot;
Prowokacja ludzi nie jest dobrym sposobem porozumienia , szczególnie stawianie siebie jako wyrocznia wiedzy i mieszanie ludzi z błotem.
 
D 15

dziarkiewicz

Użytkownik
Witam moje konto na bwin również niestety zostało zablokowane po niespełna 15 latach , szkoda byłem tam przywiązany mocno , ale dlaczego tak jest że odcinek premium .com normalnie działa a była to idealna kopia bwin. Teraz gdy nie miałem gdzie grać przypomniałem cobie o koncie betclick i tam jest wszystko jak narazie ok , mogę obstawiać wpłacać , wypłacać bez narzucania żadnego podatku . Dlaczego nie które buki mogą grać a nie które nie ?
gdy spytałem na czacie betclick o zamykanie kont graczom pl , odpisali mi coś takiego
,,Uprzejmie informuję, iż zamierzamy kontynuować działalność w Polsce. Bacznie monitorujemy rozwój sytuacji i nie wykluczamy rozpoczęcia procesu licencyjnego. Uważamy jednak, że pewne nieścisłości związane z przestrzeganiem prawa polskiego w kontekście prawa europejskiego powinny zostać rozwiązane.
Pragniemy zapewnić, że wszelkie środki znajdujące się na koncie gracza są bezpieczne. //
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
buhahabuhaha :grin::grin::grin::grin: Przy okazji wyborów pisałem, że zatęsknicie za PO, a PiS pogoni buki. Sprawdziła się ta część. Pisałem też, że będą ścigać graczy którzy grali u nielegalnych. Na szczęście to się (jeszcze) nie sprawdziło. Macie to co chcieliście ! Większość osób - praktycznie wszyscy mnie wyzywali w dziale politycznym w czasie wyborów tak prezydenckich jak i parlamentarnych. Głosowaliście na PiS, a w rezultacie macie teraz pozamykane buki. I to jest wspaniałe jak dzieci 18-29 lat mogą się przekonać na własnej skórze jak można być ofiarą manipulacji. Zresztą przypominam, że i PO zaostrzyło ustawę hazardową w wyniku nagonki PiS - tzw ustawy hazardowej !

A co do skrillów, VPNów itd to wystarczy jakakolwiek kontrola rachunków bankowych, a nawet majątku co obecne przepisy (zresztą pewno niekonstytucyjne jak wiele innych ustaw pisowskich) umożliwiają UKS nawet bez zgody sądu aby was przetrzepali. Więc jak chcecie spać spokojnie proponuję jednak przekonać się do polskich buków lub wyemigrować i możecie wtedy grać śmiało w Bet365, Unibet i gdzie tam chcecie. Ale mam bekę z takich co byli przeciw PO na tym forum, a teraz nie maja gdzie grać ???? ????

Wczoraj był w TVPiS wywiad z kimś z PiSu o tej ustawie i mówił, że ponieważ to hazard musi być kontrola społeczna i że zawsze hazard to monopol państwa. Szkoda jakoś, że nie spojrzał na resztę Europy gdzie w większości nie ma takich restrykcji, no, ale przecież oni nie lubią UE więc nie ma co się dziwić.
Paszoł won z tymi złodziejami z PO! Jedni drugich są warci. Jeśli pojawi się partia z szansą na &gt;5%, która mocno postawi sprawę zmiany głupiej ustawy hazardowej, to taką należy poprzeć, bo wszystko na to wskazuje, że za 2 lata parę % może być decydujące dla sformowania rządu. Gowin stracił szansę na zbudowanie trwałej grupy, która by go popierała. Tak się wydaje, że jego też podeszli lobbyści ziemniaków, bo się dziwnie zachowuje.
 
vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Od Kukiza znalazł się śmiałek co chciał upublicznić kilka niewygodnych faktów na temat ustawy hazardowej to teraz gryzie piach czy wy nie widzicie co się dzieje w tym państwie? Leper też był nie wygodny to się go pozbyli mam nadzieję że każdego kiedyś spotka odpowiednia karma za swoje czyny.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tak tylko rzuciłem okiem i wkleję urywki postów ediego:

&quot;Mądry inaczej użytkowniku @Madman01&quot;

&quot;tak więc jako przedszkolak z grupy starszaków z muchomorkiem naszytym na worku od kapci&quot;

&quot;miles87&gt;&gt; z tego jakie bzdury tu wypisujesz w wątku o tematyce Ustawy hazardowej,
jednoznacznie dla mnie wynika, że w dooopie byłeś (i stąd quano wiesz) gdy ludziom rozum rozdawano&quot;

&quot;Dlatego rób dzieciaku wypad stąd ze swoimi obsesjami politycznymi do HYDE PARKU,
a jak się nie dostosujesz to wystąpię do Admina o zbanowanie takiego ewidentnego zadymiarza jakim jesteś&quot;

&quot;Lukasz dyn&gt;&gt; w sposób oczywisty odnosisz się do moich wpisów,
więc i Tobie jako ciemnemu jak przysłowiowa &quot;tabaka w rogu&quot; wyjaśnię&quot;

&quot;A nazwisko Jacek Kapica coś Ci dzieciaku mówi?&quot;

&quot;Wytęż te resztki mózgu i odpowiedz sobie* forumowy matołku na 2 proste pytania&quot;

&quot;Gdyby nie te idiotyzmy przez Ciebie firmowane&quot;

&quot;bowiem jak i inni idioci Ty także nie zdajesz sobie sprawy&quot;

&quot;normalni mają rozum a Ty wyciek głownego oleju...
Bowiem gimbaza i na jej poziomie rozwoju stojący nieco starsi, np. kilku z rocznika 1987&quot;

&quot;Prosty to jedynie jest tu @miles87 - żeby nie powiedzieć że prostak...&quot;

&quot;legionista880&gt;&gt; piszesz totalne głupoty, gdyż jak idiotycznym jest ten Twój argument o tym&quot;

Prowokacja ludzi nie jest dobrym sposobem porozumienia , szczególnie stawianie siebie jako wyrocznia wiedzy i mieszanie ludzi z błotem.
Edi8 juz dostal kiedys bana, a jego teksty tylko swiadczą o nim jak mu brakuje do dorosłości, wkleja jakies regulki z regulaminow i uwaza sie z a wielkiego pana, edi8 chlopie nie jestes pępkiem swiata na tym forum, zacznij sie wypowiadac w dzialach bukmacherskich w sposob merytorycznych, i bierz leki moze lekarz pomoze edi jestesmy z tobą
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Idąc tym tokiem myślenia to niedługo jak dosatnie dziecko na komunie kase, rower, czy tam cos to bedzie musialo zaplacic podatek od tego. Macie urodziny, ktos wam daje kase, wy sobie za to coś kupujecie i co juz urzad skarbowy sie przyjebie ? Przeciez to chore. Panstwo chce polozyc lape na kazdej zlotowce. WIec jak ktos wam da kase na urodziny, poinformujcie US lepiej, bo zrobia wam wjazd ze macie nieuzasadiony majtek kupiny za kase z komuni czy tam urodzin . ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
buhahabuhaha :grin::grin::grin::grin: Przy okazji wyborów pisałem, że zatęsknicie za PO, a PiS pogoni buki. Sprawdziła się ta część. Pisałem też, że będą ścigać graczy którzy grali u nielegalnych. Na szczęście to się (jeszcze) nie sprawdziło. Macie to co chcieliście ! Większość osób - praktycznie wszyscy mnie wyzywali w dziale politycznym w czasie wyborów tak prezydenckich jak i parlamentarnych. Głosowaliście na PiS, a w rezultacie macie teraz pozamykane buki. I to jest wspaniałe jak dzieci 18-29 lat mogą się przekonać na własnej skórze jak można być ofiarą manipulacji. Zresztą przypominam, że i PO zaostrzyło ustawę hazardową w wyniku nagonki PiS - tzw ustawy hazardowej !
Ale mam bekę z takich co byli przeciw PO na tym forum, a teraz nie maja gdzie grać ???? ????
Adamo80&gt;&gt; z przykrością stwierdzam że jesteś bezczelnym, pozbawionym honoru pospolitym gnojkiem, manipulującym faktami.
A teraz uzasadnienie powyższej tezy w formie szczegółowego wykazania tych kłamstw Twego autorstwa, na które może nabierzesz kilku młodych wróbli, ale nie mnie:
1/
&quot;Głosowaliście na PiS, a w rezultacie macie teraz pozamykane buki.&quot;
Dobre - ale tylko dla matołków Twojego pokroju ???? gdyż prawda jest taka, że Ci którzy głosowali na PO w poprzednich wyborach - mieli &quot;w nagrodę&quot; zamykane buki z Ladbrokes czy WilliamHill na czele już wiele lat wcześniej, jako konsekwencja Ustawy hazardowej PO z 2009 zakazującej Polakom zawieranie zakładów w Internecie, a jedynie nieudolności tej ekipy Tuska można zawdzięczać to, że poprzez niedopełnienie obowiązku notyfikacji KE zapisów tej Ustawy - część firm nie zdecydowała się na wyjście z Polski, bazując na tym iż ten bubel prawny nie dawał jednoznacznego zagrożenia poniesienia przez nich konsekwencji prawnych i stąd wybrali opcję na przetrzymanie do końca, aż do momentu prawidłowego notyfikowania Ustawy.
Rząd Tuska poprzez brak notyfikacji wynikający z &quot;fachowości&quot; pozostawił więc niedomkniętą furtkę przez co naraził w ten sposób skarb państwa na ogromne straty - oceniane przez Gowina na rzędu 100-300 milionów złotych miesięcznie.
Oczywistą intencją rządu PO było wyeliminowanie wszystkich zagranicznych bukmacherów z polskiego rynku zapisami Ustawy hazardowej z 2009 - a jedynie to, że część z nich wyszła a reszta funkcjonowała do 1.04.2017 jest wynikiem zatrważającej nieudolności tej ekipy Tuska, której to urzędnicy nie dochowali procedury notyfikacji swojej Ustawy w KE.
.............
2/
&quot;Zresztą przypominam, że i PO zaostrzyło ustawę hazardową w wyniku nagonki PiS - tzw ustawy hazardowej !&quot;
Też dobre - ale jedynie dla gimbazy ????
Bowiem prawda jest taka, że PO wprowadziło na szybko tę Ustawę hazardową w roku 2009 dla zatuszowania w najwyższych kręgach PO afery korupcyjnej posłów Schetyny, Drzewieckiego i Chlebowskiego.
..........
Tak więc mały manipulancie i wręcz patologiczny oszuście @Adamo80 - jesteś za głupi jak na to, aby te w/w kłamstwa tu na siłę wciskane przeszły!
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Cweloszek był za 12% bo wiedział, że reszta buków się wycofa, teraz się pozbył konkurencji, gracze nie mogą wejść na strony i obstawiać więc ulokują się gdzieś indziej, może w STS może i nie ale swój cel osiągnął.
Tylko buki typu Bwin są z większym kapitałem i mogą go wygryźć, dać Lechowi 2,3x więcej niż on i co będzie przebijał takich gigantów? Teraz ma dobrze bo sponsoruje Reprezentacje Polski ale może pojawić się inny buk który da więcej.
 
K 50

kipuch

Użytkownik
ale o czym wy wgl dysktujecie? po ruchalo nas po calosci przez 8 lat, teraz przyszli narodowi socjalisci z pisu i jada dalej. tylko idiota bedzie bronil pisu w jakikolwiek sposob, odwolujac sie do tego ze PRZEDTEM BYLO GORZEJ, i tylko idiota bedzie slepo uderzal w pis teskniac za poprzednia wladza. zaloze sie, ze takie restrykcje przy rzadach innych nadeszly by tak czy siak predzej czy pozniej. po prostu skads trzeba czerpac hajs na socjal
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
po prostu skads trzeba czerpac hajs na socjal
Że niby będą czerpać zyski z ustawy hazardowej?
Bo w tym kształcie ustawy napewno nie będzie dużej zmiany jeżeli chodzi o wpływ do budżetu. Ogromne zyski mogliby mieć gdyby zmienili podatek na GGR na poziomie 15-20 % , gdyby zrobili z pokerem tak jak jest w każdym normalnym kraju . Wtedy mieli by gigantyczne wpływy . Teraz za same automaty trzeba wydać tak ogromne pieniądze ze ten wydatek zacznie się spłacać za X lat.
Fakty są takie że ta ustawa jest jedną z najgorszych w cywilizowanej europie . To nawet śmieszne nie jest że można spłodzić takiego paszkwila jak PO do spółki z PiS.
Ta ustawa jest tragiczna dla graczy zakładów wzajemnych oraz pokerzystów. Nie zyska na tym budżet państwa tyle ile by mógł przy normalnych zapisach .
Gdyby tak prześledzić tą ustawe to okazuje się że nie można chyba zrobić jej gorzej niż jest to obecnie. Ale takie są fakty. Niestety ludzie rządzący nie mają żądnej odpowiedzialności i mogą robić co chcą bez żadnych konsekwencji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Ja zaprzestałem grania. I czasu troszkę więcej i stresu mniej. Powiedziałem sobie, że żadnemu STSowi nie pozwolę wziąć od siebie złamanego grosza. Dopóki ludzie będą głosować na PiS, PO Nowośmieszną, dopóty w tym kraju będą rozwiązywane problemy nieznane w innych ustrojach gospodarczych. Przecież sposób pobierania tego podatku jest idiotyczny. Postaw 100 złotych, a na starcie jesteś już przegrany...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kozimtsw&gt;&gt; a Ty myślisz, że podatek obrotowy od zakładów sportowych wprowadzony przez rząd Hanny Suchockiej z Unii Demokratycznej w roku 1992 w wysokości 10% a następnie podwyższony w roku 2009 przez rząd Donalda Tuska z PO do 12% - to jest jakaś jedynie polska specyfika?
W tym wątku znajdziesz np. wrzucony przeze mnie kupon zawarty w Niemczech - z podatkiem obrotowym 5% więc wprawdzie niższym niż w Polsce jaki mamy w spadku po PO, ale jest on przecież pobierany w wielu państwach.
....................
Niestety, ale wielu z piszących w tym wątku użytkowników nie ma pojęcia o historii tego podatku obrotowego w Polsce i sądzą, że został on wprowadzony dopiero teraz tą aktualną nowelizacją Ustawy o grach - a ma on już 25 lat...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ogromne zyski mogliby mieć gdyby zmienili podatek na GGR na poziomie 15-20 % , gdyby zrobili z pokerem tak jak jest w każdym normalnym kraju . Wtedy mieli by gigantyczne wpływy . Teraz za same automaty trzeba wydać tak ogromne pieniądze ze ten wydatek zacznie się spłacać za X lat.
Fakty są takie że ta ustawa jest jedną z najgorszych w cywilizowanej europie . To nawet śmieszne nie jest że można spłodzić takiego paszkwila jak PO do spółki z PiS.
I to jest najlepszy komentarz!
Czy ktoś sympatyzuje z PIS, czy z PO, to ja Wam powiem jedno:
O tych bezmózgich ch...w nie ma się co kłócić!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom