>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Spadłem z krzesła. Hahahhahaha.
Czekaj za chwilę zweryfikujemy twoją wiedzę z zakresu prawa konstytucyjnego i prawa ue i jestem przekonany, że nie wykracza ona poza poziom prezentowany przez zwykłego Kowalskiego. Wręcz, z zażenowaniem przeczytałem twój kolejny post.
Dzieciaku, jasnym jest dla mnie że spadając z tego krzesła zdrowo się walnąłeś w ten swój czerep wielce rubaszny, skoro zamieszczasz tak idiotyczny wpis, usiłując komentować coś czego nie rozumiesz.
Mój wpis do @doradcypr ma ten przekaz, że to on tu na forum jako absolwent prawa oferował swoje płatne usługi dla userów mających znane problemy z UC, wynikające z realizacji zapisów Ustawy a od kogoś będącego profesjonalistą można chyba wymagać tego, żeby znał zasady dotyczące procesu notyfikacji i nie mylił notyfikacji jako zgłoszenia KE projektu Ustawy - z zatwierdzeniem jej kształtu ostatecznego, wypracowanego w procesie legislacyjnym i podpisanego przez Prezydenta.
Kończąc:
raczyłeś napisać w liczbie mnogiej zweryfikujemy - a wy towarzyszu to kto? czerezwyczajka czy NKWD :grin:
Zatem zalecam ci, abyś po wyleczeniu tej ewidentnej kontuzji mózgu powodującej pisanie bzdur, gołym palcem raczej sam sobie zweryfikował liczebność owsików w anusie, czyli tam gdzie mam takich jak ty netowych kozaczków spod trzepaka.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Dzieciaku, jasnym jest dla mnie że spadając z tego krzesła zdrowo się walnąłeś w ten swój czerep wielce rubaszny, skoro zamieszczasz tak idiotyczny wpis, usiłując komentować coś czego nie rozumiesz.
Mój wpis do @doradcypr ma ten przekaz, że to on tu na forum jako absolwent prawa oferował swoje płatne usługi dla userów mających znane problemy z UC, wynikające z realizacji zapisów Ustawy - a od kogoś będącego profesjonalistą można chyba wymagać tego, żeby znał zasady dotyczące procesu notyfikacji i nie mylił notyfikacji jako zgłoszenia projektu Ustawy z zatwierdzeniem jej kształtu ostatecznego.
Kończąc:
raczyłeś napisać w liczbie mnogiej zweryfikujemy - a wy towarzyszu to kto? czerezwyczajka czy NKWD :grin:

Zatem zalecam ci, abyś po wyleczeniu tej ewidentnej kontuzji mózgu powodującej pisanie bzdur, gołym pacem raczej sam sobie zweryfikował liczebność owsików we własnym anusie, czyli tam gdzie mam takich jak ty netowych kozaczków spod trzepaka.
A ty to wreszcie przestaniesz majaczyć jak &quot;nawiedzony Stefan&quot;?, bo zrobiłeś się tutaj takim &quot;forumowym Niesiołowskim&quot; co to wszystkich by tylko pouczał, a jak jeszcze ktoś cię wyśmieje, to już zaraz próbujesz Go poniżać. Kim ty jesteś marny człowieczku?, A może uważasz się za dotkniętego przez Boga? Twoje odzywki są tak prowincjonalne i prostackie, że aż zrobiły się po prostu nudne.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Jak informuje portal XXX, o licencję wystąpią bet-at-home, Expekt, BetClic, William Hill, Come On oraz Tipbet.

Pozostałe firmy zastanawiają się jeszcze nad złożeniem wniosku o wydanie licencji, ale są już operatorzy, którzy zapowiedzieli, że nie będą się o nią starać. Tak jest na przykład z Pinnacle Sports.
Są operatorzy, którzy czekają na działania naszych władz jak Betsson, OddsRing czy Betfair.
Co ciekawe, Bet365 czeka na decyzję Komisji Europejskiej w sprawie notyfikacji i dopiero po niej podejmie wiążące decyzje. Właśnie kwestia notyfikacji może być kluczową dla ustalenia zachowania operatorów.
pozostaje czekać, jak któryś z ważnych buków wejdzie no to nic to nie da, ludzie będą u nich grać nadal nawet z podatkiem 12%
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Dzieciaku, jasnym jest dla mnie że spadając z tego krzesła zdrowo się walnąłeś w ten swój czerep wielce rubaszny, skoro zamieszczasz tak idiotyczny wpis, usiłując komentować coś czego nie rozumiesz.
Mój wpis do @doradcypr ma ten przekaz, że to on tu na forum jako absolwent prawa oferował swoje płatne usługi dla userów mających znane problemy z UC, wynikające z realizacji zapisów Ustawy a od kogoś będącego profesjonalistą można chyba wymagać tego, żeby znał zasady dotyczące procesu notyfikacji i nie mylił notyfikacji jako zgłoszenia KE projektu Ustawy - z zatwierdzeniem jej kształtu ostatecznego, wypracowanego w procesie legislacyjnym i podpisanego przez Prezydenta.
Kończąc:
raczyłeś napisać w liczbie mnogiej zweryfikujemy - a wy towarzyszu to kto? czerezwyczajka czy NKWD :grin:
Zatem zalecam ci, abyś po wyleczeniu tej ewidentnej kontuzji mózgu powodującej pisanie bzdur, gołym pacem raczej sam sobie zweryfikował liczebność owsików w anusie, czyli tam gdzie mam takich jak ty netowych kozaczków spod trzepaka.
Nie liczyłem na zbyt błyskotliwą odpowiedź i się nie pomyliłem. Język jak z rynsztoku i taka osoba na forum weryfikuje czyjąś wiedzę. Hahaha ????
Zawsze bawi mnie jak ktoś kto przeczyta kilka artykułów w gazecie na temat ustawy hazardowej uważa się za eksperta.
Na koniec dobra rada, nie bierz się za proces legislacyjny i itd., bo nie masz zielonego pojęcia na ten temat.
Braki z tego zakresu proponuję rozpocząć od zapoznania się z takim przedmiotem o wdzięcznej nazwie ,,wstęp do prawoznawstwa&quot;.(prawdopodobnie i tak nic z tego nie zrozumiesz) i następnie możesz zacząć poszerzać swoją wiedzę o zagadnienia z zakresu prawa konstytucyjnego i prawa ue. :grin:
I błagam, nie rozśmieszaj już tutaj nas.
Ze swojej strony kończę temat, bo nie ma co prowadzić dyskusji z osobą, która nie posiada podstawowej wiedzy na tematy o których pisze tutaj na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Narazie ciezko jest cokolwiek powiedziec, tak naprawde wszystko sie jeszcze moze zdarzyc. Pozostaje narazie czekac
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Nie liczyłem na zbyt błyskotliwą odpowiedź i się nie pomyliłem. Język jak z rynsztoku i taka osoba na forum weryfikuje czyjąś wiedzę. Hahaha ????
Zawsze bawi mnie jak ktoś kto przeczyta kilka artykułów w gazecie na temat ustawy hazardowej uważa się za eksperta.
Na koniec dobra rada, nie bierz się za proces legislacyjny i itd., bo nie masz zielonego pojęcia na ten temat.
Braki z tego zakresu proponuję rozpocząć od zapoznania się z takim przedmiotem o wdzięcznej nazwie ,,wstęp do prawoznawstwa&quot;.(prawdopodobnie i tak nic z tego nie zrozumiesz) i następnie możesz zacząć poszerzać swoją wiedzę o zagadnienia z zakresu prawa konstytucyjnego i prawa ue. :grin:
I błagam, nie rozśmieszaj już tutaj nas.
Ze swojej strony kończę temat, bo nie ma co prowadzić dyskusji z osobą, która nie posiada podstawowej wiedzy na tematy o których pisze tutaj na forum.
Za to ty zaprezentowałeś deszcz argumentów... Pewnie jesteś studentem prawa, co? Odpuśćcie sobie jak macie takie dyrdymały wypisywać.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Skończcie może już z tymi przepychankami, naprawdę nikomu one nie służą.
Poczekajmy może na jakieś istotne informacje, które będą miały jakąś merytoryczną wartość.
 
M 41

michal36k

Użytkownik
Projekt ustawy zmieniającej ustawę o grach hazardowych skierowany do Sejmu przez posłów z Klubu Poselskiego Kukiz`15 trafił do pierwszego czytania w Komisji Finansów Publicznych.


Projekt zakłada jedynie przesunięcie terminu wejścia w życie przepisów nowej ustawy hazardowej. Projekt przed skierowaniem do Komisji Finansów Publicznych został zaopiniowany przez Biuro Analiz Sejmowych, które uznało, że nie jest sprzeczny z prawem Unii Europejskiej.

Nowelizowana ustawa ma wejść w życie z dniem 1 kwietnia 2017 roku, z wyjątkiem części przepisów, które mają wejść w życie 1 lipca 2017 r. Zgodnie z projektem, zmieniana ustawa miałaby wejść w życie 1 października 2017 r., a część jej przepisów – stycznia 2018 r.

Jak podkreśla Biuro Analiz Sejmowych nowelizowane przepisy były notyfikowane Komisji Europejskiej. Związany z notyfikacją obowiązkowy okres wstrzymania procedury legislacyjnej upłynął 30 listopada 2016 r.

Projekt skierowany do Sejmu nie wprowadza żadnych zmian merytorycznych, ograniczając się jedynie do zmiany terminu wejścia w życie i dlatego nie powoduje to konieczności notyfikowania tego projektu.

Komisja Finansów Publicznych nie wyznaczyła jeszcze terminu posiedzenia, na którym zajmie się projektem.
Coś się dzieje, ale szanse marne.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Może mi ktoś w prostym języku wytłumaczyć jak w c hwilii obecnej najlepiej wpłacać pieniądze a jak wypłacać żeby nie było przypalu ze skarbówka i fiskusem? Czy wpłaty poprzez zakup pay safe card a wypłaty na kartę przedplacona skrill to w tej c hwilii najlepsze rozwiązanie? Czy lepiej grać w polskich bukach i odliczać te 12% dla świętego spokoju?
 
F 40

fly198

Użytkownik
Może mi ktoś w prostym języku wytłumaczyć jak w c hwilii obecnej najlepiej wpłacać pieniądze a jak wypłacać żeby nie było przypalu ze skarbówka i fiskusem? Czy wpłaty poprzez zakup pay safe card a wypłaty na kartę przedplacona skrill to w tej c hwilii najlepsze rozwiązanie? Czy lepiej grać w polskich bukach i odliczać te 12% dla świętego spokoju?
zdecydowanie grac w polskich bukach i odprowadzać 12 % podatek w innym wypadku Pan Prezes zapuka do twoich drzwi ???? ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
nie muszą blokować stron, wystarczy, że buk sam wyjdzie tak jak to zrobił Pinnacle, Polski gracz się już tam nie zarejestruje na PL adres, chyba, że ktoś będzie kombinował z adresami, innymi danymi ale to później wyjdzie w praniu jak trzeba zrobić weryfikację no i weryfikację dla Skrill a więc gra nie warta świeczki
Rządy nie są zainteresowane aresztowaniem obywateli, jeśli ci nie popełniają ciężkich przestępstw; a blokowanie stron i transakcji finansowych jest bardzo trudne
PiS jest zdeterminowane ściągać każdą złotówkę, po wejście w życie ustawy usłyszymy na pewno o kolejnych wezwaniach, być może na pokaz tak jak przez ostatni rok no ale PiS już dał zielone światło US aby ten robił kontrole kiedy chce u przedsiębiorców i grzebał w papierach aż znajdzie coś na mandat nawet 50 zł, każdy grosz się przyda do budżetu a PL firmy bukmacherskie głównie Cweloszek z radością będzie dalej szerzył propagandę, że PL gracze grają u nielegalnych i trzeba ich ścigać
wystarczy jak 5/10 graczy wejdzie na blokowaną domenę i będzie miało info o legalnych bukach, przejdą tam, zarejestrują się nieświadomi podatków itp. cel PiS osiągnięty
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
nie muszą blokować stron, wystarczy, że buk sam wyjdzie tak jak to zrobił Pinnacle
To jest chyba najciekawszy
fragment do rozwiniecia dyskusji, ale mozna to krotko uciac moim ulubionym cytatem: jesli sa firmy, ktore oferuja gre obywatelom Stanow Zjednoczonych, to dlaczego nie mieliby tego robic obywatelom kraju nalezacego do UE
 
M 41

michal36k

Użytkownik
Widzę, że drzecie koty moi słodcy :] ale to edi8 ma tu rację. Otóż tak z ruchami Betclic to są plotki. Nikt bowiem z zagranicznych buków nie wyraził chęci na kupno licencji w Polsce, a i inni się wycofują, nie obsługują rezydentów naszego kraju. I niech ktoś mi nie mówi, że jest tym zdziwiony.
Brawo, czyli wszystko zostaje po staremu. Tak myślałem, ze żaden czołowy bukmacher nie da się nabrać na ten bubel prawny, napisany na kolanie na zlecenie stsòw i innych ziemniaków.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
To jest chyba najciekawszy
fragment do rozwiniecia dyskusji, ale mozna to krotko uciac moim ulubionym cytatem: jesli sa firmy, ktore oferuja gre obywatelom Stanow Zjednoczonych, to dlaczego nie mieliby tego robic obywatelom kraju nalezacego do UE
no ale to decyzja bukmachera tak? Pinnacle uznał, że lepiej się nie narażać UE aby nie cofnęli pozwoleń, nie nałożyli kar, nie opłaca się im także 12% podatku także sorry PL gracze ale dla Was drzwi zamykamy
chodzi mi wyłącznie o to, że jak już ktoś ominie blokadę domeny to i tak się w takim Pinnacle nie zarejestruje bo oni odmówią PL graczowi i pozostaje kombinowanie na fałszywe dane, adres ale to później polegnie bo jest weryfikacja gracza - wpłat, wypłat, danych
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jesli zablokuja strony to nie bedziesz mogl stawiac - tak jest chyba w turcji, ze niektore strony sa poblokowane i bedac tam na wakacjach nie pograsz wszedzie.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Co w przypadku gdy mam meldunek w UK,Niemczech,Austrii lub innym państwie ,a bede przebywał w Polsce? Bedzie możliwe obstawianie ?
Tak będzie pod warunkiem że zmienisz ustawienia DNS na googlowskie , bo jak wejdzie blokowanie stron to bez zmiany DNS nie wejdziesz na większość stron buków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom