>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 294

gostek365

Użytkownik
Tak tylko na tych komisjach ,podkomisjach mieli okazję wprowadzić zmiany takie aby ustawa była zgodna z UE , a jeżeli były uwagi a oni mają to gdzieś i nic nie zminili to sami się skazują na bubel i kolejny niewypał tym razem zwany ustawa hazardowa 2016 .
 
N 11

newengland

Użytkownik
Tak tylko na tych komisjach ,podkomisjach mieli okazję wprowadzić zmiany takie aby ustawa była zgodna z UE , a jeżeli były uwagi a oni mają to gdzieś i nic nie zminili to sami się skazują na bubel i kolejny niewypał tym razem zwany ustawa hazardowa 2016 .
Poprzednia ustawa nie dość że nie była zgodna z prawem UE to jeszcze jej wogóle nie zgłosili do notyfikacji. Ta jest zgłoszona i jak KE uzna ją za niezgodną to ją zawiesi tak podatek handlowy i nie będzie mogła być egzekwowana i to jest duży plus w stosunku do poprzedniej bo przynajmniej ta nie będzie mogła działać na dziko.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Niezły skandal i złodziejstwo.
Oj pamiętam jaka w tym wątku trwała kampania wyborcza, że trzeba PO i Tuska odsunąć od władzy, bo obecna (wówczas) sytuacja nie może trwać dalej, że tylko głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość coś tu zmieni. A nieliczne głosy, że jak wygrają, to dopiero wezmą za mordy - tak samo jak próbowali za poprzedniej kadencji - wyśmiewane.
Jak pisał Kochanowski &quot;Nową przypowieść Polak sobie kupi, Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.&quot;
 
N 11

newengland

Użytkownik
Nie chcę wyprzedzać faktów ale przy obecnych rządach PISu myślę że nawet i na &quot; dziko &quot; została by wprowadzona.
Jakoś podatek handlowy zablokowali im do 1 stycznia 2018 i jezeli chca go potym okresie wprowadzić musza dostosować go do prawa UE i to samo może być z ustawa hazardowa np. zablokują ja do 1 kwietnia 2018 i później żeby weszla musi być dostosowana do prawa UE.
 
B 293

buks65

Użytkownik
mam pytanie do Ciebie buks65 tak mówisz że nie wstydzisz się, że jesteś Polakiem a nie wstyd Tobie, że na każdym kroku jesteś oszukiwany i rąbany przez ludzi którzy mają władzę w tym kraju.
Nie, nie jest mi wstyd. I nigdy nie było mi wstyd, że jestem Polakiem, a nawet wręcz z dumą wszystkim to oznajmiam jak słyszę - Where are you from?
To takich ludzi chciałeś, żeby rządzili Twoim krajem?
A powiedz mi, którzy byli lepsi?
Jak inni nas widzą na świecie - śmieją się z nas rozumiesz to.
Jakoś tego Nigdzie nie zauważyłem, ani nie odczułem
Nie wierz w to, co Ci wbijają do głowy media. Jakiekolwiek.
Żyj swoim życiem, myśl i nie daj się komukolwiek zniewolić i uzależnić. Hazardowi też.
A co do ustawy? Kto z nas ma na to jakikolwiek wpływ? Każdy rząd robi co chce, a najgorsze, że wszyscy ROBIĄ TO DLA NASZEGO DOBRA.
A my, dla ich dobra będziemy robić dalej to co robimy. A jak? to się okaże, jak poznamy KONKRETY, a nie &quot;przecieki&quot;, które służą &quot;im&quot; do sondowania rynku.
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
można kombinować można szukać obejść. Ale może lepiej zebrać do kupy całe środowisko bukmachersko-pokerowe do kupy i zacząć działać. Jest może ktoś z warszawy tutaj na forum?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kolejna sprawa wychodzi znowu news odnośnie przekrętu wobec tej ustawy
http://wrealu24.pl/polityka/3262-120-mln-lapowki-za-ustawe-hazardowa-polska-stracila-miliardy-zlotych-ujawniamy-skandaliczne-kulisy-wprowadzenia-ustawy
120 mln łapówki za ustawę hazardową?! Polska straciła miliardy złotych! Ujawniamy skandaliczne kulisy wprowadzenia ustawy!
Nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się jak dzieciak, gdyż dajesz sobą manipulować biorąc za &quot;news&quot; ???? ten stary kotlet w postaci po wielokroć na przestrzeni minionych 10 lat we wszystkich mediach przewałkowanej sprawy 20 mln U$, którą to kwotę G-Tech przekazała w 2001 roku za rządów SLD do Polski na łapówki, dla zapewnienia sobie korzystnego dla nich przedłużenia umowy z Totalizatorem Sportowym na kompleksową obsługę i dostarczanie wyposażenia technicznego do gier losowych.
To nie ma nic wspólnego z żadną poprzednią Ustawą hazardową ani tym bardziej z tą obecnie procedowaną, więc ogarnij się człowieku, bo coraz większy burdel robisz w tym wątku.
O jakości tego artykułu niech świadczy to, że jego autorka Magdalena Derucka nie ma zielonego pojęcia o czym pisze, gdyż to pompatyczne &quot;dotarcie do raportu Departamentu Bezpieczeństwa Stanu Texas z lipca 2006&quot;
zajęło tej - pożal się Boże - redakcji kupę lat, bowiem w Polsce był publikowany już choćby w 2009 roku:
http://www.tvn24.pl/gtech-hi-story,248759,s.html
jeśli nawet nie wcześniej a oni teraz do niego dotarli ???? ???? ????
I wbrew tytułowi artykułu o wyborze firmy w przetargu nie decydowała Ustawa hazardowa, czyli nic tam się kupy nie trzyma i odnoszenie tego do powstawania Ustawy hazardowej jest jednym stekiem bzdur, jeśli nie prowokacją.
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
Aktywnych użytkowników jest na tym forum prawie 10 tysiecy. Podejrzewam że kazdy z nich poparłby nasze działania. Jest jeszcze kilka takich foruw do tego dobrać srodowisko pokerowe gdzie na samym profilu wolny poker mamy 16 tysiecy osob. Wiele osob jeszcze dołączyłoby widząc ze naprawde zaczyna coś ruszać. To tak jak ludzie się zastanawiają dlaczego np. w Szwecji żyje się lepiej niż w Polsce. Ano dlatego że tam obywatele wielokrotnie częściej działąją w iniciatywach obywatelskich i patrzą władzy na ręce. I dlatego władza liczy się z ich zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 757,8K
Aktywnych użytkowników jest na tym forum prawie 10 tysiecy. Podejrzewam że kazdy z nich poparłby nasze działania. Jest jeszcze kilka takich foruw do tego dobrać srodowisko pokerowe gdzie na samym profilu wolny poker mamy 16 tysiecy osob. Wiele osob jeszcze dołączyłoby widząc ze naprawde zaczyna coś ruszać. To tak jak ludzie się zastanawiają dlaczego np. w Szwecji żyje się lepiej niż w Polsce. Ano dlatego że tam obywatele wielokrotnie częściej działąją w iniciatywach obywatelskich i patrzą władzy na ręce. I dlatego władza liczy się z ich zdaniem.
Bujasz w oblokach.nasze lamenty taki nic niepomogą.Lepiej zastanowic się jak omijac te nowe regulacje
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
niom tak też powiedzieli o Dudzie jak stanął do pojedynku z Komorowskim, o Kukizie jak ubzdurał sobie że będzie kandydował na prezydenta czy o Elbanowskich jak startowali z zbieraniem podpisów o 6-latkach. Ale cóż jak wolicie czekać na wezwania z celnego to co robić. A i nie liczcie że skrill pomoże bo nie na darmo dostajecie na maila wiadomość że środki przyszły na wasze konto i od kogo. A te maila to wiadomo kto od lutego czyta jak weszła ustawa że nie potrzeba prokuratora żeby komuś siąść na maila. Bo nie wiem czy wiecie ale na wniosek ministra spraw wewnętrznych powstała specjalna jednostka do analizowania korespondencji mailowej. Podejrzewam że przyjdzie czas gdzie silniej sprawdzą przelewy.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Akurat z podatkiem GGR na jednej z podkomisji ds. ustawy hazardowej było bardzo blisko, głosy rozkładały się następująco:
2 za (poseł Wójcikowski dla którego szacun za to, jak walczył o dobrą ustawę, ktoś z PiS-u)
2 przeciw - z PiS-u
1 wstrzymujący się - poseł Murdzek z Polski Razem.
 
N 11

newengland

Użytkownik
niom tak też powiedzieli o Dudzie jak stanął do pojedynku z Komorowskim, o Kukizie jak ubzdurał sobie że będzie kandydował na prezydenta czy o Elbanowskich jak startowali z zbieraniem podpisów o 6-latkach. Ale cóż jak wolicie czekać na wezwania z celnego to co robić. A i nie liczcie że skrill pomoże bo nie na darmo dostajecie na maila wiadomość że środki przyszły na wasze konto i od kogo. A te maila to wiadomo kto od lutego czyta jak weszła ustawa że nie potrzeba prokuratora żeby komuś siąść na maila. Bo nie wiem czy wiecie ale na wniosek ministra spraw wewnętrznych powstała specjalna jednostka do analizowania korespondencji mailowej. Podejrzewam że przyjdzie czas gdzie silniej sprawdzą przelewy.
Ale teraz protest nic ci nie da to było dobre kilka miesięcy temu. Teraz pozostaje czekać na decyzję KE.
 
B 293

buks65

Użytkownik
Akurat z podatkiem GGR na jednej z podkomisji ds. ustawy hazardowej było bardzo blisko, głosy rozkładały się następująco:
2 za (poseł Wójcikowski dla którego szacun za to, jak walczył o dobrą ustawę, ktoś z PiS-u)
2 przeciw - z PiS-u
1 wstrzymujący się - poseł Murdzek z Polski Razem.
Gdyby ktoś o to zapytał np. Jak odbyło się głosowanie na podkomisji, albo w trakcie dyskusji coś takiego wynikło, to byłaby świetna i merytoryczna odpowiedź, a tak, to tylko bez żadnego celu wstawiany po raz enty odgrzewany kotlet. I to jest właśnie jak określił to edi8...

ogarnij się człowieku, bo coraz większy burdel robisz w tym wątku.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Panowie jak to jest z tą ustawą kiedy ona wogóle wchodzi i czy już nie będziemy mogli grać na BET365 ???
Tu masz końcową wersję Ustawy, która czeka na podpis Prezydenta a następnie na uchwalenie przez Sejm:
orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/795_u/$file/795_u.pdf
Jeżeli Bet365 nie wykupi licencji na Polskę, to od 1 lipca jej (i oczywiście innych zagranicznych firm) netowa strona ma zostać zablokowana.
Istotne tu jest to, czy Bet365 ew. nie chcąc wchodzić do Polski wobec tego że nie wprowadzono podatku GGR, podejmie wzorem innych firm decyzję o całkowitym wycofaniu się z polskiego rynku w sensie zaprzestania obsługi klientów z Polski i zamknięciu kont dla Polaków - bo jeśli nie, to Polak potrafi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
N 11

newengland

Użytkownik
edi8 nie strasz ludzi pamiętaj że jest jeszcze KE a dopiero później jeżeli KE nie będzie mieć uwag i nie zakażą ewentualnie stosowania tej ustawy no to wówczas chłopaki zapomnijcie o grze w jakim kolwiek buku typu bet365 ponieważ nikt normalny nie wejdzie do Polski. Oto chyba zresztą chodziło prezesowi totalizatora bo w takim duchu wypowiadał się w jednym z wywiadów że najpierw nasze firmy muszą się wzmocnić i dopiero po tym może zliberalizuje się rynek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom