>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
To samo to pojęcie względne i indywidualne. O czym innym piszemy zupełnie
Należałoby docenić zaangażowanie w temat, ale litości... więcej jakości, a mniej ilości.
Wystarczy Was &quot;poczytać&quot; od góry na tej stronie. Mam nadzieję, że ADMIN to pozamiata i wiele wiele innych wpisów.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
Należałoby docenić zaangażowanie w temat, ale litości... więcej jakości, a mniej ilości.

Wystarczy Was &quot;poczytać&quot; od góry na tej stronie. Mam nadzieję, że ADMIN to pozamiata i wiele wiele innych wpisów.
buks65 widziałeś swoje posty wcześniejsze cały czas po kilka razy pisałeś o pekao i BAH skoro mnóstwo razy to było poruszane chyba już w 2010 roku więc nie pouczaj kogoś
 
B 293

buks65

Użytkownik
Tylko, że definicja jakości dla każdego jest inna.
No tak, są różne poziomy jakości.
buks65 widziałeś swoje posty wcześniejsze cały czas po kilka razy pisałeś o pekao i BAH skoro mnóstwo razy to było poruszane chyba już w 2010 roku więc nie pouczaj kogoś
Nie pouczam, a tylko zwracam uwagę. I fajnie by było, gdybyś i Ty czasem (tak jak ja o PeKaO i Bah), jak ktoś zapyta, spróbował odpowiedzieć, jeżeli coś wiesz, nawet jeżeli kiedyś już to było. Ja udzieliłem odpowiedzi - merytorycznej i po dwóch postach wątek się skończył, a ty nadajesz w kółko to samo.
 
B 293

buks65

Użytkownik
To samo miałem napisać. Przede wszystkim posty buks65 są do usunięcia oraz inne nie w temacie ustawy.
Zobacz własne i otrzeźwiej. TO TYLKO Z DWÓCH OSTATNICH STRON.
I po co wklejać tu linki, pisać na darmo skoro nadal są tacy, którzy nie czytają tematu?. Była już o tym mowa. Sam pisałem o tych punktach, były linki do tego co tu wklejasz. Po co to wałkować od nowa? Jak ktoś czyta temat to wie od kiedy co wchodzi. Sprawa już była jasna ze dwie strony temu i to rozczłonkowana na czynniki pierwsze.
Wysil się trochę, poczytaj wątek i to co w linkach - to nie boli.
Nowi w tym wątku jak i ci którym się nie chce czytać niech sobie znajdą odpowiedzi na pytania. Nie będziemy przecież wałkować tego samego przez parę stron. Data wejścia ustawy była już tu dawno podana z dokładnym opisem co i jak oraz linkami do ustawy.
pawelcz41 Dobrze się czujesz?
Ten sam tekst wklejasz post pod postem zamiast edytować post. Ponadto jak tak dalej pójdzie to z wątku o ustawie zrobi się wątek o dacie ustawy, która to data była już jasna dawno temu. Wklejanie tego samego po raz enty, nawet co drugi post nic nie da. Nowi i leniwi będą ciągle pytać.
Baaardzo merytorycznie.
No ale jak sam wcześniej pisałeś &quot;...definicja jakości dla każdego jest inna.&quot;
To mi wystarczy.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
ale po co o tym pisać jasne jest dla wszystkich myślących ludzi którzy oczywiście zajmują się bukmacherką nie używać kont bankowych czy kart a takie tłumaczenie ludziom non stop ***** widać daje
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Zobacz własne i otrzeźwiej. TO TYLKO Z DWÓCH OSTATNICH STRON
Baaardzo merytorycznie.
No ale jak sam wcześniej pisałeś &quot;...definicja jakości dla każdego jest inna.&quot;
To mi wystarczy.
To była walka o jakość ale to chyba walka z wiatrakami. Siedząc cicho nic się nie zrobi. Merytorycznie to sobie można i o filmach tu podyskutować ale to jest temat o ustawie a nie kącik porad prawnych.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
każdy siedzi tutaj zastrachany bo jakieś cwele wprowadzają bubel prawny a jakby co do czego przyszło nikt by z was nie zabrał głosu jakby chodziło o demonstrację przeciwko tym złodziejom
 
N 11

newengland

Użytkownik
każdy siedzi tutaj zastrachany bo jakieś cwele wprowadzają bubel prawny a jakby co do czego przyszło nikt by z was nie zabrał głosu jakby chodziło o demonstrację przeciwko tym złodziejom
Trudno by było demonstrować bo zaraz by nam się dobrali do dup za granie u &quot;nielegalnych buków&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 293

buks65

Użytkownik
A u nas z****** kraj
Kraj mamy piękny i ja jestem z niego dumny. Nigdy nie wstydziłem się, że jestem Polakiem. To, że rządy i politykę mamy jaką mamy, to nie jest wina kraju.
A co do afer i rządów, to w każdym kraju jest podobnie, tylko mało kto z innego kraju o tym wie.
Tak na marginesie, dla mnie DEMOKRACJA jest jak dziwka, każdy ją p******i, a nam na CAŁYM ŚWIECIE wmawiają, że o nią walczą.
Opanuj więc emocje. Oby bukmacherka nie przesłaniała Ci wszystkiego w życiu i nie dominowała. To Ty masz ją kontrolować i dominować. Jeżeli jest inaczej, daj sobie spokój.
 
P 68

pawelcz41

Użytkownik
ja akurat odnoszę się do bukmacherki i nie przesłania ona mi oczów. A skoro mowa już o tym bo raczej tutaj ludzie się wypowiadający grają w zakładach czy innych tam grach - mam pytanie do Ciebie buks65 tak mówisz że nie wstydzisz się, że jesteś Polakiem a nie wstyd Tobie, że na każdym kroku jesteś oszukiwany i rąbany przez ludzi którzy mają władzę w tym kraju. To takich ludzi chciałeś, żeby rządzili Twoim krajem?
Jak inni nas widzą na świecie - śmieją się z nas rozumiesz to.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
O tym jest temat Panowie, proszę nie schodzić z wątku. Swoje pyskówki, zdania proszę z honorem i dumą schować do kieszeni.
Wklejacie newsy jeżeli cokolwiek się zmieni, szczegóły ustawy, jakieś efekty Wykop itd.
Cała reszta jest zbędna ;).
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
pawelcz41&gt;&gt; jak Ci wali na dekiel to zmień psychiatrę lub poproś o mocniejsze leki, gdyż ja nic od siebie nie napisałem a podałem adres strony: http://senat.gov.pl/aktualnosci/art,9341,32-posiedzenie-senatu-czwarty-dzien.html z której pochodzi ten tekst, więc ogarnij się człowieku bo to nie jest żadna moja informacja a 100% stan zapisu na stronie Senatu.
Zatem zmień adresata swoich uwag.
W tamtym moim wpisie #9651 dopiero w jego 2. części swoimi słowami wskazałem na kolejne etapy, jakie jeszcze pozostały w związku z Ustawą: podpis Prezydenta, powrót do Sejmu w celu uchwalenia i przesłanie jej do KE.
 
N 11

newengland

Użytkownik
A może by tak zamiast tak się bezsensownie produkować i rzucać na siebie sporządzić oficjalną skargę do trybunału sprawiedliwości w Luksemburgu.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Wklejacie newsy jeżeli cokolwiek się zmieni, szczegóły ustawy, jakieś efekty Wykop itd.
A ja dodam, że przed wklejeniem sprawdzić czy nie było to już raz czy 10 razy wklejane. Ostatnie 2, 3 strony sprawdzić to nie problem. Ale jak będzie śmietnik to będzie więcej stron do sprawdzania.
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
Sledze forum od blisko 2 lat, teraz gdy w zasadzie ustawa została już zrobiona postanowiłem się zarejstrować, bo nie oszukujmy się możemy tak pisać i podniecać się czy jest notyfikacja czy jej nie ma. Jak jej jeszcze nie ma to gwarantuje że zaraz będzie. Jak? A no tak że Bruksela przehandluje z naszym rządem tą ustawe na zasadzie np. Dobra zgadzamy się na ustawe na ten 1mld dla was z niej ale musicie odpuścić podatek od naszych marketów i nasz rząd na to pójdzie rachunek wyjdzie dla niego na zero tyle że nie idzie na wojne z silną Unia tylko nami szarakami-czysty zysk. Dałem przykład ale takich opcji są setki. Gowina też można wsadzić między bajki bo jak poważnie traktować Pana który nie wie jak kilka lat temu podniósł ręke i przez te 6 lat nic nie zrobił. Prawda jest taka że jak będziemy jęczeć na forach i nic nie robić to bez mrugnięcia oka nas załatwią.Ci ludzie w Sejmie boją się tylko jednego- tego że odspawają ich od żłoba. Liczą się tylko z zwartymi i zorganizowanymi grupami. Wiecie dlaczego tak dużo mówiło się o 6 latkach czy posyłać je do szkoły czy nie? Dlaczego dano wybór obywatelom? Bo dwójka ludzi-Państwo Elbanowscy skonsolidowali środowisko rodziców zorganizowali je i władza wystraszyła się bo 150 000 rodziców to 1% w wyborach. A wybory w Polsce wygrywa się z 30% więc nie można tak łatwo stracić 1%. Do póki się nie zorganizujemy w jedną zwartą grupę mówiącą jednym głosem rozegrają nas jak dzieci.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Jeżeli do ustawy były uwagi zgłosiły je poszczególne kraje to po to był ten cały cyrk z komisjami , podkomisjami i Bóg wie co tam jeszcze, żeby zrobić zmiany . Jeżeli nie zostaną żadne zmiany zrobione i ustawa będzie wyglądać identycznie jak ta do której były uwagi to te uwagi nie znikną i KE będzie mieć daleko i głęboko ta ustawę tak jak mieli ustawę z 2009 roku . Także chcąc uzyskać poparcie UE muszą się zastosować do uwag w innym wypadku ustawe będą mogli wprowadzić na tzw własnym podwórku
Ale dla zagranicznych nie będzie ona miała zadnego znaczenia . Jako ciekawostkę powiem że rozmawiałem z moim młodszym bratem i młodzi chłopcy jego koledzy w przedziale 20\22 lata po przeczytaniu informacji o ustawie już mają pełno w majtkach i nie grają u zagranicznych ze strachu tylko w STS ach itp . Czyli wniosek taki że na tych mniej świadomych to działa .
 
W 27

waleczny89

Użytkownik
Powiem Ci tak: te chłopaczki mają racje. Bo może i Ty udowodnisz swoją niewinność, może i wygrasz. Ale tyle co stracisz nerwów,czasu i pieniędzy w tej batali sądowej to twoje. Zresztą to czy wygrasz też jest wątpliwe bo jak takie tuzy jak Pan Kluska z Optimusa nie dali rady Polskiemu wymiarowi sprawiedliwości to wybacz my jesteśmy nikim przy takich osobach.Chodzi o to żeby wywalczyć sobie dobre prawo a nie tak jak ty śledzić od kilku lat to forum zgrywać cwaniaka że się nie boje ale śledze ten wątek od długiego czasu. Naprawde szkoda bo ludzi zainteresowanych zakładami czy pokerem jest w Polsce dużo i bez problemu przeforsowaliby swoje rozwiązania ale musieliby wstać z przed ekrenów komputerów i zacząć coś działać.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Jeżeli do ustawy były uwagi zgłosiły je poszczególne kraje to po to był ten cały cyrk z komisjami , podkomisjami i Bóg wie co tam jeszcze, żeby zrobić zmiany . Jeżeli nie zostaną żadne zmiany zrobione i ustawa będzie wyglądać identycznie jak ta do której były uwagi to te uwagi nie znikną i KE będzie mieć daleko i głęboko ta ustawę tak jak mieli ustawę z 2009 roku . Także chcąc uzyskać poparcie UE muszą się zastosować do uwag w innym wypadku ustawe będą mogli wprowadzić na tzw własnym podwórku
Ale dla zagranicznych nie będzie ona miała zadnego znaczenia . Jako ciekawostkę powiem że rozmawiałem z moim młodszym bratem i młodzi chłopcy jego koledzy w przedziale 20\22 lata po przeczytaniu informacji o ustawie już mają pełno w majtkach i nie grają u zagranicznych ze strachu tylko w STS ach itp . Czyli wniosek taki że na tych mniej świadomych to działa .
Każdy projekt w sejmie jest w taki sposób procedowany o to są komisje i podkomisje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom