>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 294

gostek365

Użytkownik
Im więcej jest tego bełkotu w mediach na temat ustawy blokowania itp. Tym bardziej jestem przekonany że zaczynają rozumieć że może to nie przynieść efektów i musi powstawać coraz więcej artykułów na ten temat z nadzieją że obywatele uznają że jest to wielkie przestępstwo , poczekajcie jeszcze trochę i będą na pokaz powstawały artykoly o tym jak łapią przestępców grających nielegalnie wysokie kary pieniężne i po 15 lat więzienia. Taka zagrywka psychologiczna, ostatnim do czego mogą się posunąć to puszczenie w wiadomościach sprawy sądowej podczas której gracz ( wynajęty aktor) zostaje surowo ukarany, moc mediów trzeba wykorzystać przecież w dobrej sprawie , i to przejdzie bo jak ktoś się naczyta i naoglada jak to skutecznie są karani gracze zrobi kupkę i przestanie grać w grze pozostaną tylko ci bardziej świadomi tej fikcji która zafunduja nam media , jestem pewny że takie akcje będą robić.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
A gdzieś już może straszą? Gdzie np.? Chodzi mi o aktualne doniesienia. No jak im z ustawą nie wychodzi to będą pewnie straszyć. Będzie jeszcze kupa śmiechu.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A gdzieś już może straszą? Gdzie np.? Chodzi mi o aktualne doniesienia. No jak im z ustawą nie wychodzi to będą pewnie straszyć. Będzie jeszcze kupa śmiechu.
Taka zagrywka będzie to tylko kwestia czasu.Znam osoby z UK i z Italii które według ustaw grają u nielegalnych bukmacherów w swoich krajach od dłuższego czasu i mają się dobrze , więc u nas będzie tak samo.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
czyli co możliwy scenariusz to że nie dostają notyfikacji a blokada stron i płatności wchodzi mimo to od nowego roku a nie oszukujmy się wtedy zostanie tylko garstka graczy która będzie szukać obejść, mimo ze nawet bukmacherzy się nie wycofają z naszego rynku
 
G 294

gostek365

Użytkownik
czyli co możliwy scenariusz to że nie dostają notyfikacji a blokada stron i płatności wchodzi mimo to od nowego roku a nie oszukujmy się wtedy zostanie tylko garstka graczy która będzie szukać obejść, mimo ze nawet bukmacherzy się nie wycofają z naszego rynku
No możliwy i chyba najpiękniejszy scenariusz napisałeś :cool:
 
L 124

lemko

Użytkownik
Czy ja wiem? Nie do końca jest możliwy ten scenariusz. PiS będzie dążył do notyfikacji - na chwilę obecną nie wiemy, jakie konkretnie opinie/uwagi przesłała KE.
Co do blokad w przypadku braku notyfikacji, to będą one pewnie niepełne - może być burdel prawny z ich wprowadzaniem (pewnie nie każdy to wprowadzi).
 
A 294

art300

Użytkownik
PiS będzie dążył do notyfikacji - na chwilę obecną nie wiemy, jakie konkretnie opinie/uwagi przesłała KE.
Po ostatniej komisji bardziej prawdopodobne jest co innego. Janczyk stwierdził przecież, że w razie uwag będą się nawet procesować.
Poza tym, po raz n-ty, nie ma czegoś takiego jak &quot;brak notyfikacji&quot;. Notyfikacja to powiadomienie. To słowo jest zresztą oficjalnie używane w polskim tłumaczeniu dokumentów KE.
I to w dodatku Polska jest stroną powiadamiającą. Następnie KE przesyła komentarze/uwagi szczegółowe, a Polska odpowiada na nie.
KE nie ma też mocy prawnej, aby wyrokować o dopełnieniu procedur, czy też niedopełnieniu. To jest raczej opinia. Ważna, ale opinia.
Od wyroków są trybunały.
Poczekajmy, bo tak jak nie uwierzyliśmy Janczykowi, który kilkanaście dni temu mówił o braku uwag KE, tak też nie wierzmy w plotki, że takowe są.
Liczy się to, co zostanie opublikowane tutaj:
http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/tris/pl/index.cfm/search/?trisaction=search.detail&amp;amp;year=2016&amp;amp;num=398&amp;amp;mLang=PL

A &quot;brak notyfikacji&quot; to był poprzednio, bo Polska nie raczyła powiadomić KE.
Teraz notyfikacja już jest, ponieważ jest powiadomienie KE.
Oczywiście jest też znaczenie potoczne słowa, &quot;notyfikacja&quot; oznaczająca opinię akceptującą KE, ale lepiej być precyzyjnym, bo samego siebie i innych można wprowadzać w błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
A 294

art300

Użytkownik
Czyli Jarosław Gowin się nie zna?
Albo użył znaczenia potocznego, czyli że oczekują akceptacji, albo ścisłego znaczenia - &quot;powiadomienia&quot;, niezależnie od treści ( też nieprecyzyjne w całym kontekście , bo powiadamia ( notyfikuje) raz - Polska, a potem są już tylko odpowiedz KE ( komentarz/uwaga szczegółowa) i odpowiedz państwa na odpowiedz KE.)
W tym linku co podałeś jest napisane &quot;Uwagi przedstawione
przez: Komisja&quot;. To nic nie znaczy?
Nie widziałem tego druku w innych przypadkach, ale to mi wygląda na druk właśnie, czyli jest tam miejsce do wypełnienia. A wypełnione, póki co, nie jest.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Uwagi KE będą podane w tej zakładce z uwagami społeczeństwa?
Poczytałem sobie te uwagi. Dużo konkretów jest w niektórych. Szczególnie w uwadze Bartosza Bulskiego z E-Play.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Oczywiście jeszcze są uwagi nieupublicznione, których nie znamy.
PS Widzę, że ktoś czytał forum i napisał o art. 71 ustawy hazardowej ????
 
F 40

fly198

Użytkownik
na weekendzie były targi bukmacherskie w berlinie i mam klika wiadomość od osoby która tam była a wieć :
Betclik,Bah i Expekt po wejściu nowej ustawy wchodzą na polski rynek na 100 %
Bukmacherzy azjatyccy tacy jak Sbobet,Pinnacle a także Betfair nie mają zamiaru zamykać kont polskim graczom po wejściu ustawy a dodatkowo nie bedą blokować kont grających przez vpn ???? pozdro
 
L 0

luzzbluzz

Użytkownik
na weekendzie były targi bukmacherskie w berlinie i mam klika wiadomość od osoby która tam była a wieć :
Betclik,Bah i Expekt po wejściu nowej ustawy wchodzą na polski rynek na 100 %
Bukmacherzy azjatyccy tacy jak Sbobet,Pinnacle a także Betfair nie mają zamiaru zamykać kont polskim graczom po wejściu ustawy a dodatkowo nie bedą blokować kont grających przez vpn ???? pozdro
Jaka pewność!??????!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom