>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 293

buks65

Użytkownik
Co do Profesjonała to twierdzisz, że nie wszedł w skład grupy Fortuna i nie zmienił właścicieli? Dobre Na 100% nie wykupiła firmy &quot;Profesjonal&quot; - naucz się najpierw pisać
???? Nieźle próbujesz zmienić temat.
A gdzie ja pisałem o zmianie właścicieli? Zapytałem tylko
A zmiana właścicieli w Fortunie? No przestań. Jaki to ma wpływ na to co napisałeś
I jaki to ma związek z TYM CO NAPISAŁEŚ?
Do 2015 nie mogli takiego prostego ruchu zrobić zgodnie ze swobodą świadczenia dóbr i usług (n.p. Fortuna musiała wykupić Profesjonał).
:grin::grin::grin: Do 2015 r.? Jak zmiana nazwy nastąpiła na przełomie 2007/2008? I to - musiała wykupić? :grin::grin::grin:
A po za tym kończę, Bo z tobą, to jak z bumerangiem. Zawsze wrócisz, byle coś napisać, a i tak własnych bzdur nie widzisz.
 
L 124

lemko

Użytkownik
I tak postawisz zawsze na swoim. Lepiej poczytaj o sprawach: Placanica, Gambelli i Schindler, bo to nie jest takie proste jak tobie się wydaje ;)
 
baba 134

baba

Użytkownik
Ciekaw jestem kursów Azjatów i innych buków, gdy wejdą legalnie do nas. Przy tym podatku co dziś...
A myślisz, że wejdą? Przy tym podatku co dziś?
Wg mnie, to przy obecnym podatku obrotowym, to nikt nie wejdzie, bo gdyby chcieli to zrobić, to już by to zrobili, a zarys nowelizacji Ustawy niewiele zmienia z punktu widzenia zagranicznych bukmacherów.
I tak postawisz zawsze na swoim. Lepiej poczytaj o sprawach: Placanica, Gambelli i Schindler, bo to nie jest takie proste jak tobie się wydaje :wink:
Odpuść sobie i przestań się wygłupiać (ośmieszać).
Przeczytałem Waszą dyskusję i chyba wszyscy (większość) kto to zrobi obiektywnie oceni kto ma rację odnośnie tego co napisałeś w poście nr.8823.
A tak w ogóle to mam wrażenie, że Ty za dużo czytasz i nadmiar informacji powoduje u Ciebie dezinformację.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Od kilkunastu stron bijecie tylko pianę, aż nie chce się tego czytać. Gdzie bieżące informacje od osób ze sprawami sądowymi? Chyba wszyscy pouciekali z tego tematu, co za chwilę zrobię również ja.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A czemu rozprawa jest taka ważna ? Sorry ale sami daliście d... upy korzystając z kont bankowych do zakładów a teraz trzęsiecie majtkami , że do bukmacherki używa się portfeli internetowych ogólnodostępne informacje można było znaleźć w necie jak się chciało poszukać.
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
NEWS : Komisja Europejska zgłosiła uwagi do projektu ustawy.
no to dopiero teraz zacznie sie prawdziwa zabawa , ciekawe czy sa to naprawde duże uwagi czy raczej kosmetyka i co zrobi teraz władza z tym fantem.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Komentarze po dzisiejszej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki w sprawie ustawy hazardowej (można się pośmiać z STS-u ???? )
https://twitter.com/Fryzjer_PL/status/788772848722739204
Jest tutaj dowód, że stowarzyszenie &quot;Graj legalnie&quot; reprezentuje interesy Star-Typ Sport, a nie wszystkich firm bukmacherskich działających legalnie na polskim rynku.
A to pytanie od Tomasza Juroszka: &quot;A dlaczego miałby nie reprezentować naszego?&quot; zakrawa o hipokryzję i śmieszność. Stowarzyszenie &quot;Graj legalnie&quot; powinno reprezentować interes wszystkich firm działających legalnie na polskim rynku ;)
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Panowie , nie do końca w temacie ale może ktoś pomoże . W Czechach wprowadzają od stycznia nowa ustawę i ma być 23% ggr w internecie . Pytanie czy tak samo będzie wyglądało to w bukach naziemnych czy tam zostanie podatek od obrotu 5% jak obecnie ? Ktoś się orientuję ? Albo wie gdzie można to sprawdzić ?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
@bukmacher ???? nie mam 100% pewności, ale chyba od tego roku już ten 5% podatek obrotowy w Czechach nie obowiązuje. Coś w tym roku stawiałem tam bo mieszkam niedaleko Czeskiej granicy i nie było żadnego odliczenia, na ifortuna.cz jak się chce zrobić kupon to też nic nie odlicza od stawki (a w 2015 roku jeszcze było 5% odliczenia na podatek i 95% szło na kupon). Na Słowacji podobnie. Choć możliwe że podatek płaci fortuna(ale w 2015 r płacili klienci), jednak większe prawdopodobieństwo jest że to zmienili. Jak patrze po innych czeskich bukach to jak się robi kupon to też niczego nie odlicza. Tak od nowego roku mają mieć nową ustawę i też będą blokowali strony bukmacherów bez licencji, jednak tam taki bet365 i inne soft buki bez problemu wykupią licencję bo będą mieli podobnie jak w Bułgarii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 102

kristo45

Użytkownik
Cytat z powyższego linku
&quot;Warto także zauważyć, że wymóg raportowania nie dotyczy wyłącznie banków, ale także brokerów i firm ubezpieczeniowych.&quot;
Tylko czekać aż portfele internetowe zaczną donosić fiskusowi.
 
jedrula 35,1K

jedrula

Użytkownik
Panowie , nie do końca w temacie ale może ktoś pomoże . W Czechach wprowadzają od stycznia nowa ustawę i ma być 23% ggr w internecie . Pytanie czy tak samo będzie wyglądało to w bukach naziemnych czy tam zostanie podatek od obrotu 5% jak obecnie ? Ktoś się orientuję ? Albo wie gdzie można to sprawdzić ?
Z mojej wiedzy to, 23%ggr to jest i teraz,MF chcialo 30% ale to nie przeszło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom