>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
A tak wogole testuje program do zmiany ip na inny kraj i nie wiem skad te lament to sa az 2 klikniecia i oplata roczna to az 82zl.....Czy tj wygorowana cena....Niech kazdy oceni..
 
G 83

geo5

Użytkownik
Zostało więc ustalić listę chętnych nam buków , ale sporo wody upłynie zanim to nastąpi ponieważ złożony plan zmiany ustawy jest mało realny , do tego zmiany w MF wydają się b . realne , czyli &quot; spokojnie jak na wojnie &quot;.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Nie wiem, czy jest z czego (wolę się pośmiać z STS-owego lobby ;) )
&quot;Wyrok TSUE ws. hazardu&quot; E-PLAY.EU:
Jeden z fragmentów wyroku ma brzmienie, które można streścić w taki sposób: Nawet jeśli w momencie, gdy jakiś kraj wprowadzał u siebie restrykcje dot. hazardu i wtedy były ku temu uzasadnione powody, to w sądzie mogą one zostać podważone, jeśli nie są już aktualne. TSUE przypomniał, że jedną z podstaw funkcjonowania UE jest wolność świadczenia handlu i usług.
Jak dalej przypomina Joss Wood, wyroki TSUE z ostatnich lat wyraźnie wskazują na to, o jakie powody chodzi. W wyroku z maja 2014 roku (sprawa C-390/12) sędziowie orzekli, że Artykuł 56 musi być interpretowany jako wykluczający krajowe przepisy, gdy w ich wypadku celem nie jest ochrona graczy lub walka z przestępczością. ,,Innymi słowy, w ramach UE, kraje członkowskie nie mogą przedstawić prawa hazardowego tylko po to, aby podnieść podatki, ale muszą być przygotowane na to, aby udowodnić w sądzie, że ich prawo autentycznie dotyczy zagrożeń publicznych&quot;€- pisze dziennikarz.
Cały artykuł:
Tam akurat było o pokerze i automatach, ale swoboda świadczenia dóbr i usług dotyczy każdego kraju UE i &quot;Unia Europejska to organizacja, której jedną z podstaw jest wolny handel.&quot; (nie ważne, czy chodzi o hazard, czy cokolwiek innego).
Dobra nasza!
Następny czynnik utrudniający wprowadzenie bubla MF w życie.
 
B 50

bukowina

Użytkownik
niby tak, ale w Polsce jest taki zwyczaj, że ustawy wchodzą w życie 1 stycznia lub 1 lipca
Prawdę mówiąc nie zauważyłem takiego zwyczaju. Przykładem chociażby nowela hazardowej w 2011 r. Weszła w życie 14 lipca. Czy ustawa zmieniająca zakres karania z art.107 par.2 kks., gdzie zmniejszono karę grzywny z 720 stawek dziennych do 120 stawek dziennych i wykreślono zapis o pozbawieniu wolności do lat 3. To weszło bodajże 13 lutego lub marca. Dokładnie nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać. To dwa przykłady tylko z tego podwórka, a innych jest tysiące, więc 1 styczeń lub 1 lipiec, to bzdura.
Awatar masz zaje***ty. BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Po co Wam programy do zmiany IP skoro buki będą blokować graczy z Polski? Czy będziecie podawać fałszywe dane i inny kraj (z tego zmiennego IP) a później mieć problemy z wypłatami (potwierdzenie danych, weryfikacje)?
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Po co Wam programy do zmiany IP skoro buki będą blokować graczy z Polski? Czy będziecie podawać fałszywe dane i inny kraj (z tego zmiennego IP) a później mieć problemy z wypłatami (potwierdzenie danych, weryfikacje)?
Nie do końca jest tak jak piszesz. Nie będziesz mógł założyć nowego konta już ale jeżeli masz już konto np.pinnacle to po zmianie ip pinnek może pozwolić ci grać , ktoś tu pisał że właśnie tak pinnacle się zachowało w jakimś kraju po zmianie ustawy. Więc vpn , zmiana ip i jazda, problem z wypłatą hajsu bo nie wiem czy będzie można ze skrilla korzystac
 
M 39

mezo171

Użytkownik
jak to nie bedzie można ze skrilla korzystać co wy wypisujecie ???? nie uzyjesz skrilla polskiego do celów bukmacherskich i tyle ????
Pinnacle jest zarejestrowany na Curaco wieć może sobie na to pozwolić ale buki typowo europejskie np.bet pozamyka konta na 100 %
 
M 39

mezo171

Użytkownik
póki nie jest przedstawione technicznie w ustawie jak ma to wygladać to możemy sobie gdybać, napewno polskie firmy oferujące płatności bedą musiały zaprzestać to robic a skrill?to portfel internetowy zarejstrowany poza krajem który świadczy usługi nie tylko bukmacherskie nie mają prawa go zablokować...
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Dobra, a może ktoś posiadający wiedzę opisać jak w innych krajach obchodzą blokadę płatności ? Przeciez skoro skrill bedzie mogl normalnie funkcjonować , to ciężko sobie wyobrazić żeby blokowali transakcje do buków skoro stsy oferują możliwość wpłaty przez skrill, może beda blokady tylko na przelewy bezpośrednie z banków a skrill zostanie po staremu ?
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Pisałem wielokrotnie...darujcie sobie rozkminki na temat gry w pinnku i sbo. Tam się będzie dało zawsze, niezależnie od ustawy. Problem będzie tylko i aż z bet365 bo większość zarabia tylko u nich...
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Pisałem wielokrotnie...darujcie sobie rozkminki na temat gry w pinnku i sbo. Tam się będzie dało zawsze, niezależnie od ustawy. Problem będzie tylko i aż z bet365 bo większość zarabia tylko u nich...
To już wiadomo, mi chodzi cały czas o płatności, proszę kogoś zorientowanego w temacie jak będzie można bezpiecznie wykonywać transakcje ?
 
L 77

low

Użytkownik
To już wiadomo, mi chodzi cały czas o płatności, proszę kogoś zorientowanego w temacie jak będzie można bezpiecznie wykonywać transakcje ?
Wyjedziesz sobie np. do Czech zrobisz adres, załozysz konto bankowe i masz bezpieczne transakcje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom