>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Państwo w obecnej formie, co najwyżej posrane. Kraj , to Polska. Odniosłeś się do Niej w awatarze.
nie łam za słówka, wiadomo, że chodziło mi o rządy a nie kraj
a tak na marginesie: 10 mln zł za sponsora ligi to śmiech na sali, 2,5 mln euro a potem dziw, że nasza liga jest dziadowska
poprzedni t mobil dawał 20 mln, czyli ładnie zjechali z wymaganiami
 
C 58

czymoch106

Użytkownik

cweoszek musi czytac to forum bo ten komentarz z uberem zostal szybko usuniety takze domysla sie o co chodzi bo tutaj bylo to naglosnione jak to prezes &quot;walczy&quot; z szara strefa w przypadku gdy nie dotyczy to jego wlasnej kieszeni ???? ???? ???? ????
 
C 445

cristovao

Użytkownik
tweet z uberem nadal jest, trzeba chyba jakąś zmasowaną akcję przeprowadzić na kontach twittera Pani Premier i jej rządu bo Gowin słabo działa a raczej jak pisałem wcześniej on już wie, że poniósł klęskę, na portalach pokerowych niby tam jest wrzawa, że oni się nie organizują i wiedzą dokładnie co dla nich oznacza Lotto Poker zamiast starsów a środowisko bukmacherki? naziemiaki zostaną... i podatek
 
C 58

czymoch106

Użytkownik
tweet z uberem nadal jest, trzeba chyba jakąś zmasowaną akcję przeprowadzić na kontach twittera Pani Premier i jej rządu bo Gowin słabo działa a raczej jak pisałem wcześniej on już wie, że poniósł klęskę, na portalach pokerowych niby tam jest wrzawa, że oni się nie organizują i wiedzą dokładnie co dla nich oznacza Lotto Poker zamiast starsów a środowisko bukmacherki? naziemiaki zostaną... i podatek
a to nie zauwazylem tego tweeta
gowin ma gowno do gadania skoro 150 cm wodz ma odmienne zdanie na temat hazardu,ale sam z siebie tego nie przyzna i dalej zaciekle walczy mimo ze juz wie ze nic z tego nie bedzie (w trakcie wywiadu ze stanowskim mowil ze za kilka dni ma spotkanie z prezesem na ten temat) i teraz juz wiadomo ze prezes nie wyrazil zgody na zadne liberalizacje hazardu

w pisie nawet prezydent i premier sa pacholkami na kazde zawolanie swojego wodza mimo ze udaja ze jest inaczej

najwieksza beka jak andrzejek biega za panem prezesem aby uscisnac mu dlon a ten udaje ze go nie widzi :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 
M 444

metallica

Użytkownik
Dobrze dobrze niech się burdel z tego zrobi i nie wyrobia się na 1 stycznia.
A co to za różnica, czy wyrobią się na 1 stycznia, czy na 7 lutego? Tu chodzi o to, żeby w takim kształcie, taki bubel w ogóle nie został przegłosowany.
 
M 39

mezo171

Użytkownik
im wiecej szumu wokół tej ustawy tym lepiej, MF chciało po cichutku tą ustawe przepchnąć ale jest coraz wiecej sprzeciwów z tego co widać może chociaż to się przedłuży....
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
czy ja wiem czy wiecej - glosy krytyki pojawiaja sie raptem na kilku stronach branzowych, w tym samym czasie najwieksze portale lansuja ustawe mf ; kto ma wieksze przebicie? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
L 124

lemko

Użytkownik
czy ja wiem czy wiecej - glosy krytyki pojawiaja sie raptem na kilku stronach branzowych, w tym samym czasie najwieksze portale lansuja ustawe mf ; kto ma wieksze przebicie? ;)
Chyba niedokładnie przeczytałeś ten artykuł:
http://e-play.eu/projekt-ustawy-hazardowej-ogniu-krytyki/
[...]
Debatę zorganizowała redakcja „Pulsu Biznesu”.
[...]
Organizacje i inne osoby krytykujące projekt MF:
Centrum im. Adama Smitha;
Janusz Cichoń z PO (to, że pi***oli, że lepszy jest projekt PO, argumentując to &quot;Pecunia non olet (łac. pieniądze nie śmierdzą – PAP)” to inna sprawa;
Adwokat Krzysztof Budnik;
Adwokat Marcin Górski;
Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom