>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 35

lolu

Użytkownik
Jeszcze wiceminister Kapica, zapowiedział odwołanie się od wyroku sądu rejonowego w Płońsku do sądu okręgowego i kontynuację kolejnych spraw @kapicajacek. Ile w tym człowieku nienawiści do ludzi.
 
B 21

bazuka

Użytkownik
Skończy się niedługo jego kadencja. Czekamy na wyrok SN, jeszcze 7 dni i na kolejne wyroki uniewinniające. Nic nam Pan Kapica nie zrobi.
No dobrze. A jeśli Sąd Najwyższy 14 października orzeknie że sądy mogą odmawiać karania za 107 &amp; 1 kks jako element niezgodny z prawem unijnym to czy nie będzie tak że będzie to dotyczyć tylko 107 &amp; 1 a co z 107 &amp; 2?
 
B 21

bazuka

Użytkownik
No dobrze. A jeśli Sąd Najwyższy 14 października orzeknie że sądy mogą odmawiać karania za 107 &amp; 1 kks jako element niezgodny z prawem unijnym to czy nie będzie tak że będzie to dotyczyć tylko 107 &amp; 1 a co z 107 &amp; 2?
A już rozumiem. Jeśli okaże się z nie można będzie karać za urzadzanie i prowadzenie zakładów wzajemnych to i nie można karać za uczestnictwo w nich. Czyli faktycznie SN może jednoznacznie potwierdzić że art 107 w dużej części nie działa gdyby okazało się że musiały być notyfikowane te przepisy. Tylko że to już orzekł ETS więc po co ma się wypowiadać SN!!? O co tu chodzi!!?
 
A 294

art300

Użytkownik
Sąd nr 1:
Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy nie pozwolił na ustalenie, iż oskarżony R. K. (1) wyczerpał znamiona zarzuconego mu występku. Przestępstwo, o którym mowa w art. 107 § 2 k.k.s. to...

Sąd nr 2:
W ocenie Sądu czyn oskarżonego wypełnił znamiona art. 107 § 2 kks w formie z § 4 - przypadku mniejszej wagi.


Wniosek: ustalenia sądów są konsekwentne, spójne i logiczne. ;)
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Mi dziś przyszła informacja z UC o moim zażaleniu na przesłanie sprawy do innego urzedu celnego w moim województwie. Brzmiało to mniej więcej tak :
Na początku przesłali to do innej placówki urzędu celnego argumentując że po sprawdzeniu mojego IP logowałem się z bankiem w mojej miejscowości i dlatego właściwym organem lub oddziałem uc jest ten do którego przesłali. Tylko co ma logowanie się do baku do grania ? Adwokat przesłał stosowne pisma, wytknął im ile praw przy tym naruszyli podając różne artykuły ( na których ja się nie znam ) i brzmiało to spójnie i fajnie.
W dzisiejszym piśmie które podtrzymuje decyzje o przesłaniu do konkretnej placówki UC...właśnie UC tłumaczy się tym samym argumentem z którego mnie oskarżył czyli........grając w BAH na urządzeniu z dyskiem twardym logowałem się itd. itp........ zero odpowiedzi na konkretne artykuły i zarzuty wobec naruszenia prawa....to skandal że w Państwie prawa tak się dzieje. Nic nie mają a jednak mogą....tragedia...
Dziś też dzwoniłem do sądu do którego przesłali oskarżenie, jeszcze nie zarejestrowana moja sprawa.
 
L 35

lolu

Użytkownik
Witam.
Ja dostałem wezwanie, właśnie dzisiaj odebrałem.
&quot;... w charakterze osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa...o czyn określony w art.107&amp;2kks. Sprawa dotyczy uczestnictwa w zagranicznych grach losowych...&quot;
Wpłaciłem tylko raz, za pomocą przelewu bankowego, 2000zł nigdy nie wypłaciłem, chwile grałem. Później wpłacałem tylko za pomocą paysafecard, ale nigdy nie wypłacałem.
Co robić ?
Najlepiej potwierdź skanem, że faktycznie dostałeś to wezwanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 445

cristovao

Użytkownik
To pokazuje tylko amatorstwo oskarżycieli, bo powinni być przygotowani czyli posiadać od buka dane dotyczące gracza (IP, godziny zawierania zakładów, sumy wygrane, przegrane, ponadto z IP dane operatora i kto jest abonentem i ustalać czy to ten komputer zawierał zakład czy inny) i je przedstawić przed Sądem natomiast organy ścigania zachowują się jak totalni amatorzy i to podatnik płaci za takie postępowania przed Sądem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A jakim cudem buk ma udostępnić dane gracza polskim organom? Przecież to byłoby równoznaczne z utratą masy ludzi grających z Polski, a buk takiego obowiązku nie ma, bo nie działa legalnie w naszym kraju. Takie błędne koło :razz:
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jakos ciezko mi w to uwierzyc ze bah sypie graczy to co dostali kase w lape z reszta jaki mieli by w tym cel....Przeciez nikt by tam zlamanego grosza nie wplacil jakby tak bylo??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom