>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
Q 0

qvo

Użytkownik
Witam, na wstępie zaznaczę, że przeczytałem ostatnie strony tematu ????
Z bukmacherką nie miałem wcześniej do czynienia, znajomy podpowiedział mi, że rozdają kody na 5 euro w BAH. Założyłem konto, udało się wygrać 80zł i wypłacić je na konto w banku. Teraz dowiedziałem się, że mogę mieć z tego tytułu problemy. Dodam tylko, że nie było żadnych wpłat z mojej strony, a przelew na moje konto przyszedł tylko z jakiegoś niemieckiego banku. Czy powinienem się martwić?
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
Witam, na wstępie zaznaczę, że przeczytałem ostatnie strony tematu ????
Z bukmacherką nie miałem wcześniej do czynienia, znajomy podpowiedział mi, że rozdają kody na 5 euro w BAH. Założyłem konto, udało się wygrać 80zł i wypłacić je na konto w banku. Teraz dowiedziałem się, że mogę mieć z tego tytułu problemy. Dodam tylko, że nie było żadnych wpłat z mojej strony, a przelew na moje konto przyszedł tylko z jakiegoś niemieckiego banku. Czy powinienem się martwić?
Nie sądzę, gdyż sprawy z UC dotyczą pewnego okresu, z którego wypłynęły dane o kontach graczy czy przelewów przez Bank PeKaO S.A. Śpij spokojnie. ????
 
Q 0

qvo

Użytkownik
Nie sądzę, gdyż sprawy z UC dotyczą pewnego okresu, z którego wypłynęły dane o kontach graczy czy przelewów przez Bank PeKaO S.A. Śpij spokojnie. ????
Dzięki wielkie ???? Bo się obawiałem.

BTW. Też jestem z BP, pokaż im jak to się robi ????
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Witam, na wstępie zaznaczę, że przeczytałem ostatnie strony tematu ????

Z bukmacherką nie miałem wcześniej do czynienia, znajomy podpowiedział mi, że rozdają kody na 5 euro w BAH. Założyłem konto, udało się wygrać 80zł i wypłacić je na konto w banku. Teraz dowiedziałem się, że mogę mieć z tego tytułu problemy. Dodam tylko, że nie było żadnych wpłat z mojej strony, a przelew na moje konto przyszedł tylko z jakiegoś niemieckiego banku. Czy powinienem się martwić?
Ja pierdziele, człowieku, za 80zł nikt Ci nic nie zrobi, zwariowałeś? ????
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
Ja pierdziele, człowieku, za 80zł nikt Ci nic nie zrobi, zwariowałeś? ????
No właśnie UC wzywa nawet jak nic nie wygrałeś...Chodzi o samo zawieranie zakładów w okresie skąd otrzymali dane do ścigania graczy.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Chodzi o samo zawieranie zakładów w okresie skąd otrzymali dane do ścigania graczy.
a skąd oni mają takie informacje, że zawierałeś zakład ze swojego konta danego dnia, o danej godzinie, z danego IP, z terytorium PL? :razz:
co do tych 80 zł nie powiedziałbym, że nic nie mogą, mogą wezwać a jak wiemy samo wezwanie to miliony powodów do paniki (przykładów na forum jest mnóstwo x stron do tyłu) a tym bardziej, że chodzi tutaj o bet-at-home z którego rzekomo miał być przeciek czy tam banku który obsługiwał polskich graczy
Założyłem konto, udało się wygrać 80zł i wypłacić je na konto w banku. Teraz dowiedziałem się, że mogę mieć z tego tytułu problemy. Dodam tylko, że nie było żadnych wpłat z mojej strony, a przelew na moje konto przyszedł tylko z jakiegoś niemieckiego banku.
jakiegoś ale wypłata była na Twoje, bah nie ma swojego banku więc wykorzystuje te obecne na rynku aby go obsługiwały (jak prawie każdy prowadzący działalność gospodarczą)
 
L 41

lukos1983

Użytkownik
a skąd oni mają takie informacje, że zawierałeś zakład ze swojego konta danego dnia, o danej godzinie, z danego IP, z terytorium PL? :razz:
Nie mam zielonego pojęcia i nie wnikam. ????
Mnie to nie obchodzi bo nie zamierzam się przyznawać, szkoda tylko, że muszę ruszać cztery litery i stracić nieco czasu.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Po co mam zmyślać człowieku. Może kogoś zainteresuje jak sprawa się potoczy. I nie da się naciągnąć na grzywnę.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
ales zamazal wszystko widac panie Adamie heh...
mozna wiedziec co tam ciekawego pisza w akcie oskarzenia jakies dowody maja oprocz wyciagu z banku ?
 
C 29

czopekkk

Użytkownik
odpisalem im ze nie wysle im zadnych wyciagow, wiec mysle ze niedlugo dostane takie same pismo jak uzytkownik Nostradik
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ostatnie zdanie to już jest w ogóle masakra ???? Terminy ich gonią heh. Trzeba było odpisać dopiero po 14 dniach ;)
 
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
a tu moje wezwanie o wyciag z konta
No to w końcu byłeś przesłuchiwany jako świadek czy podejrzany?
Jak pani ma zamiar napisać akt oskarżenia jak to pismo to możesz spać spokojnie. Bo to pismo to jest chyba żart primaaprilisowy ta pani nie ma prawa żądać od ciebie żadnych bilingów z konta niech sobie pisze pismo do Sądu Okręgowego żeby jej uchylił tajemnicę bankową twojego konta. Ale bez daty to sędzia może jej najwyżej uchylić okno.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Czy dostal ktos wezwanie kto robil wplaty/wyplaty np. z mBanku, czy przeciek z bah jest tylko z kont PKO?.
Czy wpłacałeś przekazem, przelewem z obojętnie jakiego banku, nie ma żadnego znaczenia. Mieli dane z okreslonego okresu z konta Baha, więc każda wpłata była analizowana, obojętnie z jakiego źródła. I nie było to PKO, tylko Pekao.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom