>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
W 0

wasyl388

Użytkownik
Witam panowie . Również jestem po rozmowie . Odetchnąłem . Przyznałem się i zapłaciłem karę . Miły pan na koniec mi powiedział , że jeżeli nie skończę z tym procederem i będę dalej korzystał z usług nielegalnych bukmacherów to kara będzie dużo bardziej dotkliwa i nie będą patrzeć ,że jestem bezrobotny , gdyż do polskiego prawa trzeba mieć szacunek . Grzecznie podziękowałem i wyszedłem .
Na karę wziąłem pożyczkę od kumpla . Może jakoś spłacę . Bałem się strasznie tej rozmowy , ale jakoś poszło .Nie chcę się szlajać po sądach latami . Dodam ,że wpłacałem do bet- at- home 120 pln i wypłaciłem raz 270 pln w 2011 roku i to był ten raz za dużo . Podobno ci tylko , że wpłatami są w lepszej sytuacji .
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Witam panowie . Również jestem po rozmowie . Odetchnąłem . Przyznałem się i zapłaciłem karę . Miły pan na koniec mi powiedział , że jeżeli nie skończę z tym procederem i będę dalej korzystał z usług nielegalnych bukmacherów to kara będzie dużo bardziej dotkliwa i nie będą patrzeć ,że jestem bezrobotny , gdyż do polskiego prawa trzeba mieć szacunek . Grzecznie podziękowałem i wyszedłem .
Na karę wziąłem pożyczkę od kumpla . Może jakoś spłacę . Bałem się strasznie tej rozmowy , ale jakoś poszło .Nie chcę się szlajać po sądach latami . Dodam ,że wpłacałem do bet- at- home 120 pln i wypłaciłem raz 270 pln w 2011 roku i to był ten raz za dużo . Podobno ci tylko , że wpłatami są w lepszej sytuacji .
ufff,dobrze ze nie dozywocie!
brawo,wzorowy obywatel
teraz jeszcze ladnie sie zarejestruj na http://www.sts.pl + zaopatrz w bannery o tresci &quot; #popieramkomorowskiego&quot;
a tak na serio to teraz widzicie dlaczego im sie oplaca wzywac te tysiace &quot;ofiar&quot;
jakiś procent frajerów zawsze się znajdzie i juz jest sukces.
grube ryby jak plusgsm smieja sie im w twarz,a drobne niezbyt bystre zlodziejaszki grzecznie placa kary ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

wasyl388

Użytkownik
Zapłaciłem tą karę , bo chce o tym jak najszybciej zapomnieć i nie myśleć po nocach co dalej będzie i się stresować . Możecie sobie robić , ze mnie jaja , ale nie chcę smrodu tym bardziej , że w lipcu opuszczam Polskę już na stałe i jadę do siostry do Kanady . Potrzebny mi ten smród i łażenie ewentualnie po sądach . I tak zdrowo już się przez to zestresowałem .
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dobrze zrobiłeś, słuszna decyzja i brawo dla Wasyla.
Wszyscy co sie z ciebie smieja nie otrzymali wezwania, ale pierwsi sie nie przyznaja ...
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Zapłaciłem tą karę , bo chce o tym jak najszybciej zapomnieć i nie myśleć po nocach co dalej będzie i się stresować . Możecie sobie robić , ze mnie jaja , ale nie chcę smrodu tym bardziej , że w lipcu opuszczam Polskę już na stałe i jadę do siostry do Kanady . Potrzebny mi ten smród i łażenie ewentualnie po sądach . I tak zdrowo już się przez to zestresowałem .
Poinformowali cię o wpisie do KRK? Masz wpis czy nie???
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
jak może mieć wpis do KRK bez sądu ?
myślenie na prawdę nie boli
Można mieć gdyż jest to przestępstwo skarbowe zagrożoną karą wiezienia do lat 3 a czy to jest wykroczenie mniejszej szkodliwości decyduje sąd .
Przeczytaj sobie posty innych co się przyznali i piszą że celnik informował o wpisie . Czytanie też nie boli . Ewentualnie jest trudne dla niektórych...
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
czy to jest wykroczenie mniejszej szkodliwości decyduje sąd .
no chyba zakończył sprawę na innym poziomie niż sąd to chyba wiadomo że nie ma wpisu, jesteś chyba niewyspany, kto miał zrobić wpis ? urzędnik ?
a sąd nie decyduje na widzimisię tylko zależy wszystko od kwoty, jak wypłacił 200 zł to jak może być przestępstwo ? brak słów
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
no chyba zakończył sprawę na innym poziomie niż sąd to chyba wiadomo że nie ma wpisu, jesteś chyba niewyspany, kto miał zrobić wpis ? urzędnik ?
a sąd nie decyduje na widzimisię tylko zależy wszystko od kwoty, jak wypłacił 200 zł to jak może być przestępstwo ? brak słów
Chłopaku ,czytaj ustawę ze zrozumieniem ! Został wezwany za 107par2 czyli przestępstwo skarbowe do którego się przyznał! Aby było to wykroczenie musiał by prosić sąd o zmianę kwalifikacji na 107par4
Urzędnik sam o tym nie może decydować!
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
nie jestem twoim chłopakiem, wyluzuj zwieracze
wiadomo że urzędas daje do sądu by klepnął grzywnę
ale skoro pisze że dostał 700 zeta mandatu karnego to jak może mieć wpis ? chyba wiadomo że wykroczenie a to nie ma wpisu do krk
czujesz głupotę swojego pytania ? czy jeszcze nie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Chłopaku ,czytaj ustawę ze zrozumieniem ! Został wezwany za 107par2 czyli przestępstwo skarbowe do którego się przyznał! Aby było to wykroczenie musiał by prosić sąd o zmianę kwalifikacji na 107par4
Urzędnik sam o tym nie może decydować!
Myślę, że sam powinieneś wykonać czynności, które zalecasz innym... tzn. przeczytać chociaż raz przedmiotową ustawę. Wtedy może zrozumiesz, że do sądu nie kierujesz prośby, a wniosek poza tym na etapie postępowania przygotowawczego sąd nie może zmieniać kwalifikacji prawnej czynu.
KoNeSeR ma oczywiście rację... jeżeli sprawa zakończyła się mandatem to nie ma mowy o przestępstwie, nie ma żadnego wpisu do KRK.
Poza tym dla mnie cała historia jest mało wiarygodna... organy znów nie działają aż tak wbrew prawu by ścigać czyn oczywiście przedawniony albo Wasyl388 nie przedstawie całego stan faktycznego.
Tak już całkiem na marginesie to na przyznanie się do winy jest zawsze czas. Naprawdę nie warto na pierwszym przesłuchanie się przyznawać ponieważ sprawa zwyczajnie tylko na tej czynności może się zakończyć i postępowanie zostanie umorzone jeżeli sami nie przedstawimy dowód własnej winy. Wystarczy udać się na przesłuchanie, odmówić składania wyjaśnień i czekać... przecież tutaj nie ma zagrożenia realnego zagrożenia więzieniem... nie można demonizować. To są bzdurne sprawy w porównaniu do &quot;prawdziwych&quot; przestępstw skarbowych.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
no i widzicie jak łatwo zaliczyć wtopę? albo pokazujesz skan pisma (z zakrytymi danymi) i toczy się dyskusja albo rzucasz hasło i piszę się masę niepotrzebnych postów gdzie później wiedza wychodzi
śmieszne jest twierdzenie, że ktoś ma się z tego śmiać
jeżeli ja dostanę 800 PLN mandatu z nielegalnie ustawionego fotoradaru straży miejskiej, gminnej to też mam dwie opcję:
- a co tam zapłacę im i się odczepią (radość ze strony urzędasów, kolejny jeleń)
- idę do Sądu i albo tam wygrywam albo urzędasy górą
bo jak wiemy połowa fotoradarów strażników miejskich i gminnych to jeden wielki przekręt, wystarczy poczytać opis techniczny takiego fotoradaru jak jest stosowany i jak ma być ustawiony np. w pobliżu 20m ma nie być nic metalowego a ja dostaję fotę gdzie widać barierkę albo znak drogowy (no ludzie,dajcie już do cholery ten mundial!)
wiem, że to słabe porównanie ale to tak jak z tymi wezwaniami idę i się przyznaję bo to bo tamto, ja jutro zostaję prezesem ZUS i nie chcę aby mnie ktoś ścigał za 50 złotych wpłacone do buka
***
zaraz się pojawią głosy krytyki no ale tak trudno dać skan i toczyć dyskusję mając pismo i wymienione artykuły, co jest zarzucane, o co ktoś wnioskuje i czego dotyczy sprawa? łatwiej jest pomagać mając taki dowód do przeczytania ale jak mówię ja prezes od jutra ZUS i trupy z szafy wyciągam Ewie, nie ma zlituj
a pamiętajcie Sąd to nie urzędas który ma rok praktyki i pełne gacie jak znajdzie coś podejrzanego
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Myślę, że sam powinieneś wykonać czynności, które zalecasz innym... tzn. przeczytać chociaż raz przedmiotową ustawę. Wtedy może zrozumiesz, że do sądu nie kierujesz prośby, a wniosek poza tym na etapie postępowania przygotowawczego sąd nie może zmieniać kwalifikacji prawnej czynu.
KoNeSeR ma oczywiście rację... jeżeli sprawa zakończyła się mandatem to nie ma mowy o przestępstwie, nie ma żadnego wpisu do KRK.
Poza tym dla mnie cała historia jest mało wiarygodna... organy znów nie działają aż tak wbrew prawu by ścigać czyn oczywiście przedawniony albo Wasyl388 nie przedstawie całego stan faktycznego.
Tak już całkiem na marginesie to na przyznanie się do winy jest zawsze czas. Naprawdę nie warto na pierwszym przesłuchanie się przyznawać ponieważ sprawa zwyczajnie tylko na tej czynności może się zakończyć i postępowanie zostanie umorzone jeżeli sami nie przedstawimy dowód własnej winy. Wystarczy udać się na przesłuchanie, odmówić składania wyjaśnień i czekać... przecież tutaj nie ma zagrożenia realnego zagrożenia więzieniem... nie można demonizować. To są bzdurne sprawy w porównaniu do &quot;prawdziwych&quot; przestępstw skarbowych.
Tak, a mandat jest na wniosek prokuratora z art 107par2, jeżeli dostajesz mandat z 107par2 to
za jaki czyn prawny odpowiadasz? proszę mi to nakreślić bo k.... nie widzę innego przestępstwa niż kodeks karny , to urząd skarbowy też nie może karać za przestępstwa skarbowe bezpośrednio mandatem? proszę mi pokazać artykuł który to określa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Witam panowie . Również jestem po rozmowie . Odetchnąłem . Przyznałem się i zapłaciłem karę . Miły pan na koniec mi powiedział , że jeżeli nie skończę z tym procederem i będę dalej korzystał z usług nielegalnych bukmacherów to kara będzie dużo bardziej dotkliwa i nie będą patrzeć ,że jestem bezrobotny , gdyż do polskiego prawa trzeba mieć szacunek . Grzecznie podziękowałem i wyszedłem .
Na karę wziąłem pożyczkę od kumpla . Może jakoś spłacę . Bałem się strasznie tej rozmowy , ale jakoś poszło .Nie chcę się szlajać po sądach latami . Dodam ,że wpłacałem do bet- at- home 120 pln i wypłaciłem raz 270 pln w 2011 roku i to był ten raz za dużo . Podobno ci tylko , że wpłatami są w lepszej sytuacji .
Zrób telefonem zdjęcie 1 strony odcinka C mandatu z datą, kwotą, wypisaną podstawą prawną i pieczątką UC a zamarz dane osobowe, pesel, adres i nr identyfikacyjny celnika wtedy będziesz w 100% wiarygodny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom