>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
koneser 339

koneser

Użytkownik
zawaracie zakladu wzajemnego na terenie RP z bukiem bez polskiej licencji?
no wiadomo że o to chodzi
ale na podstawie jakiegoś klucza są ludzie prześwietlani
do teraz wydawało sie ze to osoby z listy baha które dokonały wypłaty/wpłaty bezpośrednio na i z konta buka
ale jakby było tak że osoby ktore sa wzywane nie robiły bezposrednich transakcji wszystko sie zmienia
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Nie marnowal bym swojego czasu a tymbardziej waszego na pisanie glupot, jak wrócę z pracy wrzucę zdjęcie pisma co by nie było, więc jak wytłumaczyć wpłaty na konto? jak powiem ze nie grałem to jakby nie było jest to składanie fałszywych zeznań za co również jest odpowiedzialność karna, ewentualnie mogę mówić że nie pamiętam? Wezwanie mam na jutro jakby co.
i co Ci tam madrego powiedzieli ? Pokazali liste wplat i wyplat ?
 
P 1

phelela

Użytkownik
i co Ci tam madrego powiedzieli ? Pokazali liste wplat i wyplat ?
Nic takiego zadali mi z 20 pytan prawie kazde było zformułowane tak że jestem winny i grałem na bet at home , odmowilem odpowiedzi na wiekszosc z nich odpowiedzialem moze na 2-3 ktore byly ogolnikowe . Ciekaw jestem co bedzie dalej . Ogolnie to kazdy kto idzie na przesluchanie niech uwaza bo ładnie z przyczajki biorą , nie zdążylem usiasc a juz uslyszalem : to jak dlugo pan tam grał.. + kazali mi podac podstawe prawna dlaczego odmawiam odpowiedzi , a podobno nie trzeba , ogolnie wygladali na zaskoczonych ze nie chce z nimi &quot;wspolpracowac&quot;
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
a pi razy drzwi ile miałeś wpłat/wypłat bezpośrednio na konto buka i z buka do banku ?
Ty autorze zadajesz tyle tutaj pytań tak jakby świadczyło że sam się czegoś obawiasz. nie możesz po prostu napisać na priv a nie zaśmiecać swoimi postami ten temat???
 
Q 0

qurek789

Użytkownik
Chodzi konkretnie o Bet At Home o żadnego innego nie , nie mialem zadnej wyplaty na konto.
- dlatego nie byłeś podejrzanym
- ale pewnie miałeś wpłaty więc dostałeś wezwanie jako świadek

chodź dla mnie określanie kogoś za podejrzanego bo wypłacał jest zbyt daleko idące ale to oceni ewentualne sąd w przypadku poszczególnych postepowań
 
K 0

krystjan

Użytkownik
Nie mogę niestety pisać jeszcze na priv :/ móglbys powiedziec mi o co cie pytali i na jaki art sie powoływałes nie odpowiadając na pytania?
Albo wyslij mi maila na priv bo ja nie moge.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Chodzi konkretnie o Bet At Home o żadnego innego nie , nie mialem zadnej wyplaty na konto.
dzieki ze napisales co i jak. a pokazali ci liste twoich wplat ? I czy spytales sie czemu sie interesuja takimi glupotami - przeciez to podchodzi pod punkt 4 - niska szkodliwosc czynu
 
mrfrey 0

mrfrey

Użytkownik
Podsumowując całość tych co sieją panikę. Obawiać się mogą jedynie Ci co robili zakłady na bah-u i wypłacali kasę na konto PEKAO SA.
PS. 6 maja ma być przedstawiona poprawiona ustawa do KE, czy coś zupełnie innego?
Pozdrawiam
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Miałem nic nie dodawać od siebie, ale...
Nie marnowal bym swojego czasu a tymbardziej waszego na pisanie glupot, jak wrócę z pracy wrzucę zdjęcie pisma
Gdzie to jest? Pozakrywaj to i owo na dokumencie, wrzuć i pokaż, wtedy zamkniesz gęby dużej grupie ludzi. Jeżeli nie wrzucisz, to oznaczać to może, że temat jest maglowany w niejakim celu &quot;wymuszenia paniki i zamętu&quot;. Za dużo nie opisałeś, po spotkaniu w urzędzie, jakie pytania (ponoć ze 20, to podziel się z innymi, czego się można spodziewać konkretnie), wypowiedzi są enigmatyczne i brak w nich czegokolwiek :
Phelela ---&gt; &quot;Nic takiego zadali mi z 20 pytan prawie kazde było zformułowane tak że jestem winny i grałem na bet at home , odmowilem odpowiedzi na wiekszosc z nich odpowiedzialem moze na 2-3 ktore byly ogolnikowe . Ciekaw jestem co bedzie dalej . Ogolnie to kazdy kto idzie na przesluchanie niech uwaza bo ładnie z przyczajki biorą , nie zdążylem usiasc a juz uslyszalem : to jak dlugo pan tam grał.. + kazali mi podac podstawe prawna dlaczego odmawiam odpowiedzi , a podobno nie trzeba , ogolnie wygladali na zaskoczonych ze nie chce z nimi &quot;wspolpracowac&quot;
Co My się z tej wypowiedzi dowiedzieliśmy... Mam wrażenie, że ta dyskusja kilku osób (ciągle te same) jest celowa i ma mieć odpowiedni wydźwięk. Proszę o konkrety. Jak będą, to zamkniesz gębę moją i innych.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
Podsumowując całość tych co sieją panikę. Obawiać się mogą jedynie Ci co robili zakłady na bah-u i wypłacali kasę na konto PEKAO SA.
a skad to pekao sa wzieles ? Jak na razie tylko 1 osoba powiedziala o jaki bank chodzi a reszta milczy jakby to byla &quot;tajemnica bankowa&quot; ;)
 
L 516

lipny

Użytkownik
Podsumowując całość tych co sieją panikę. Obawiać się mogą jedynie Ci co robili zakłady na bah-u i wypłacali kasę na konto PEKAO SA.
IMO obawiac mogą sie wszyscy ktorzy niezastsowali sie do paragrafu;) ale zamiast w kółko domniemywać jak doszli do poszczególnych osób itd. itd. czas sie zastanowić co zrobić jak przyjdzie sie stawić w UC, o UKS nie pisze bo to inna bajka.
Skończcie pisac puste posty głupie pytania;)
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
a skad to pekao sa wzieles ? Jak na razie tylko 1 osoba powiedziala o jaki bank chodzi a reszta milczy jakby to byla &quot;tajemnica bankowa&quot; ;)
Wziąłeś, a nie wzięłeś.
Skąd Ty się urwałeś teraz? Dwieście stron rozmowy, a Ty z takim pytaniem?
Pierwsze co wyszło i jak wielki szum się zrobił to jak straszenie, że mają 17 tys osób. Okazało się, że informacje wyciekły z baha (Na początku wydawało się, że chodzi o baha i transakcje tegoż bukmachera z pekao sa. Teraz natomiast ludzie grający, mający konto, obojętnie, może nawet i nie wypłacający i wpłacający, ale jak na razie widać wezwania wysyłają większości, nawet tym którzy nie wypłacali, a byli użytkownikami bah i konta mieli w różnych bankach. Pewnie liczą że tacy się przyznają i na takich najwięcej zgarną wyrokami nakazowymi),
oraz z Pekao SA, które ujawniło Służbie Celnej część danych- czy to przy okazji innej sprawy, czy też nie, ale stąd wyszło. Dokładnie już nie pamiętam szczegółów, ale pewnie sekunda googlowania i znajdziesz wszystko na ten temat...
Przecież te informacje już były w grudniu, a Ty z takim czymś wyleciałeś teraz?
Nie dziwię się spamowi w tym temacie w takim razie już zupełnie.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
+ kazali mi podac podstawe prawna dlaczego odmawiam odpowiedzi , a podobno nie trzeba
Nie trzeba. Odmowa odpowiedzi ma charakter bezwzględny, wskazywanie podstawy zmierzałoby do obchodzenia ustawowego zakazu i uzyskiwaniu choć częściowej odpowiedzi. W razie wątpliwości można wypożyczyć i odczytać organom komentarz profesora Hofmańskiego, Organ procesowy nie jest uprawniony do kontroli występowania przesłanek, na które powołuje się świadek, gdyż decyzja o uchyleniu się od odpowiedzi na pytanie należy tylko do świadka.
Mogę wskazać jeszcze orzecznictwo, tylko to bezsensowne rozwlekania tematu. Wiadomo, że organy postępowania będą próbować pozyskać informacje wszelkimi metodami, ale należy stanowczo odpowiadać tak jak pisałem wcześniej. Gdyby postępowanie wyglądało tak jak przewidują przepisy to nikt nie byłby wzywany jako świadek w własnej sprawie...
Obecne sprawy dotyczą tylko bet-at-home. Bank akurat w tej sprawie nie ma znaczenia, nad to żaden nie ujawnia danych na wezwanie organów postępowania przygotowawczego tylko sądu. Jeżeli ktoś dysponuje pewnymi informacjami, że w jego sprawie została naruszona tajemnica bankowa bez postanowienie sądu należy złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienie przestępstwa.
Zastanawia dlaczego służby nie ścigają osób, które za granicą kupią los na loterię a przed terminem losowania wrócą do Polski i tutaj uczestniczą w zagranicznej grze losowej... :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
N 0

nie-legalny

Użytkownik
pewnie jak to przeczytaja to zaczna ???? ps ciekawe jakie informacje maja przy wplacie karta - bo imie i nazwisko moze tam byc, ale adresu nie ma, numer karty tez caly sie nie wyswietla a np nowakow adamow w polsce moze byc i 100 ???? co o tym sadzicie ?
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Mam wrażenie, że ta dyskusja kilku osób (ciągle te same) jest celowa i ma mieć odpowiedni wydźwięk.
Ciiiii. Chłopaki dostają ryczałt za każdego posta i prowizję od liczby odpowiedzi spanikowanych użytkowników.
Daj ludziom zarobić ????
Materiały edukacyjne dla chętnych:
Marketing szeptany
http://setugo.pl/marketing-szeptany.html
Ile zarabiają szeptacze?
http://finanse.wp.pl/kat,108914,title,Ile-zarabiaja-szeptacze,wid,16539787,wiadomosc.html
Rynek pracy
http://www.gumtree.pl/cp-marketing-media-i-pr/krakow/krakow-marketing-szeptany-seo-618875575
http://www.forum.tweaks.pl/WYKONAM-Profesjonalny-marketing-szeptany-Promocja-t59102/
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom