>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W związku z pracami nad nowelizacją Ustawy hazardowej i ew. powstawaniem polskich oddziałów firm bukmacherskich - to przypomniała mi się sytuacja sprzed lat z irlandzką firmą Boylesports.com , która to firma sama z siebie &quot;stworzyła&quot; taki (jedynie wirtualny!) polski oddział z domeną pl, który jako Boylesports.pl przez pewien czas sobie funkcjonował.
Aż w końcu w 2009 wydali następujący komunikat:
„Z przykrością informujemy, że z powodu niepewnej sytuacji prawnej w regionie oraz restrukturyzacji firmy witryna boylesports.pl zostanie zamknięta 30 maja 2009 roku. Nadal będą Państwo mogli logować się w witrynie boylesports.com za pomocą uzyskanych wcześniej uprawnień. Liczba dostępnych bezpłatnych zakładów i bilans konta nie ulegną zmianie, będzie także można wpłacać i wypłacać środki za pomocą metod płatności dostępnych wcześniej w witrynie boyleports.pl” .
Stan obecny jest taki, że i Boylesports.com nie przyjmuje rejestracji z Polski.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
wygląda że każdy dostanie wezwanie przez jakiś UC jak jest na liście tych 20 kilku tysięcy którzy wpłacali/wypłacali z bahu, kwestia czasu
teraz pytanie czy mają wysokość wpłat - wypłat czy tylko dane ludzi ?
czy na przesłuchaniu jako swiadek jest sens kłamać np że wpłaciłem kase ale nie zawarłem jakiegokolwiek zakładu i kasa czeka na moment jak gra będzie legalna ? tylko czy mogą w postepowaniu wymóc na mnie dostep do historii konta i będą mieli czarno na białym ze grałem i kłamałem ?
albo iść drogą rozsądku, powiedzieć tak grałem, nic nie wygrałem wpłaty mam nieduże, dostane jakieś grosze do zapłaty jako wykroczenie skarbowe i święty spokój, jak wiadomo już ze są to wykroczenia skarbowe do danej kwoty i KRK nie zagraża to w sumie nie wiem czy nie lepiej w ten sposób zakończyć ewentualnie te farsę i temat
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=KoNeSeR;4975579][...] i kasa czeka na moment jak gra będzie legalna ? [...]
Żartujesz? :grin:
W momencie gdy ta kasa pojawiła się na Twoim koncie u buka, stanowi ona od tego momentu Twój przychód.

[...] tylko czy mogą w postepowaniu wymóc na mnie dostep do historii konta i będą mieli czarno na białym ze grałem i kłamałem ?
Jak to wymóc? Torturami?
Dokumentacja firmy posiadającej inną niż polska rezydencję podatkową,
nie podlega polskiej jurysdykcji.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
a jak myślicie mają tylko ewentualne kwoty wpłat przez przelewy24 czy tez przez skrila ? (bo jak mniemam jak wpłacałem skrilem to psińco wiedza...)
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Żartujesz? :grin:
W momencie gdy ta kasa pojawiła się na Twoim koncie u buka, stanowi ona od tego momentu Twój przychód.
no ale karane jest chyba uczestnictwo w zakładach czyli musze zawrzeć fizycznie zakład u bukmachera ?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
no ale karane jest chyba uczestnictwo w zakładach czyli musze zawrzeć fizycznie zakład u bukmachera ?
Uczestnictwo to jest jedna kwestia.
Druga to taka, że posiadasz przychód.
Edit: sorry, rozmawiamy o dwóch rzeczach różnych.
Nieporozumienie. Nie doczytałem wnikliwie treści. Napisałem o kasie, którą ewentualnie wygrałeś. Tak, że nieważne co napisałem wcześniej.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Uczestnictwo to jest jedna kwestia.
Druga to taka, że posiadasz przychód.
Edit: sorry, rozmawiamy o dwóch rzeczach różnych.
Napisałem o kasie, którą wygrałeś.
ja mam taką sytuację że poza wpłatami skrill (mniemam że nie maja znaczenia jak i wypłaty przez skrill) to mam kilka wpłat przez przelewy24 więc chyba poszły na to konto pko (jak dobrze myśle) na kwotę ok 200 zł SUMA ???? (nie licze skrill ;) jak pisałem) i nie mam żadnych wypłat poza skrill więc nie wiem czy się odezwa do mnie w ogóle
zastanawia mnie też czy sam fakt uczestnictwa w grze jest powodem do tego że jest to przestępstwo ?
czy sąd skupia się na kwotach i określa na ich podstawie przestępstwo czy wykroczenie skarbowe ?
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Ja bym rozważył taką opcję aby odmówić składania zeznań w UC i iść do sądu a sąd niech się martwi jak udowodnić że ktoś grał u buka a nie tylko wpłacał/wypłacał pieniądze.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Ja bym rozważył taką opcję aby odmówić składania zeznań w UC i iść do sądu a sąd niech się martwi jak udowodnić że ktoś grał u buka a nie tylko wpłacał/wypłacał pieniądze.
problem jest taki że jak mówisz w UC tak wpłaciłem pare groszy grałem nic nie wygrałem to masz wykroczenie skarbowe i małą kwote do zapłaty i nie masz wpisu do KRK a co sad zdecyduje tego nie wiesz
 
P 18

pawelz

Użytkownik
Dotychczas w wyrokach tu w temacie przewijały się kwoty z tego co kojarzę 3 tys., 5 tys. więc nie takie małe. Moim zdaniem nie ma co zakładać że UC da małą karę bo mało wpłaciliśmy, mało wygraliśmy itp. Moim zdaniem to takie gdybanie poza tym co urząd to inny urzędnik. Moim zdaniem trzeba poczekać na więcej relacji w internecie z zasądzonych kar czy wyroków sądów i nie ma się co martwić na zapas. Po prostu ciekawi mnie czy sąd kogoś skazałby na podstawie samych tylko przelewów poza tym ciekawi mnie czy i jak długo BAH przechowuje logi IP u siebie. Nawet jakby sąd uzyskał od buka historię gry gracza to czy byłby w stanie też udowodnić że zakład został zawarty na terytorium RP ?
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
a orientujecie się, wiadomo wpłata ze skrilla na razie wydaje się nietykalna, wpłata gracz - konto buka pko - spalone, a jak jest jak ktos wpłacał przez przelewy24, to tak jak bezposrednio gracz - buk czy inna droga i szansa ze tych ludzi nie maja ?
 
P 18

pawelz

Użytkownik
za wpłate powiedzmy 200 czy 300 zł to ci max 1000 dadza bo to nie moze byc kwota abstrakcyjna
Moim zdaniem to tylko Twoje gdybanie i nie byłbym tego taki pewien dlatego uważam że trzeba poczekać na informacje z kolejnych spraw. Poza tym jak ktoś się przyzna że grał u jednego buka to kto wie czy ktoś nie postanowi go prześwietlić pod kątem gry u innych buków ?
 
A 294

art300

Użytkownik
Ja bym rozważył taką opcję aby odmówić składania zeznań w UC i iść do sądu a sąd niech się martwi jak udowodnić że ktoś grał u buka a nie tylko wpłacał/wypłacał pieniądze.
Sąd, na szczęście jeszcze, nie jest od martwienia się o dowody.
Od tego jest oskarżyciel.
Moim zdaniem, w sytuacji kiedy nie przyznasz się do gry - są bezradni.
Dlatego pierwsze i ostatnie przykazanie - nie przyznawać się do gry.
Koniec i kropka.
Choć rozumiem strach nieświadomych albo niechęć do wędrówek po sądach, przyznanie się i &quot;wykpienie&quot; grzywną.
Bajką jest opowiadanie, że to ty musisz coś udowadniać.
Nie w sądzie. To oni muszą.
 
A 144

askania

Użytkownik
a ja mam takie pytanie bo chyba nikt tego nie poruszał - bo piszecie o wpłatach przelewem przez przelewy24 albo skrillem - a wplata karta kredytowa to na jakie konto idzie polskie zagraniczne? wplata karta jest bezpieczna?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom