>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

mat72

Użytkownik
Dzięki. Zatem jeśli mnie ścigną ze 107 kks to mogę co najwyżej być sądzony za wykroczenie ponieważ jedyny raz kiedy wypłaciłem od Buka to było niecałe 1000zł. Tym samym nie znajdę się w KRK i nie stracę pracy? Dobrze rozumiem?
 
B 8

bonusman

Użytkownik
http://www.biztok.pl/biznes/sluzba-celna-ma-dane-graczy-korzystajacych-z-betathome-i-pekao_a19117
http://www.pokertexas.pl/newsy/przelewy-bankowe-nie-sa-wystarczajacym-dowodem-twierdzi-sad-apelacyjny-w-szczecinie/
O którym banku w końcu mowa? PKO BP czy PEKAO SA bo taki skrót jak PKO SA nie jest mi znany.
Cytując ministra:
&quot;Nie, nakazowy jest jeden, pierwszy z ujawnionych. Kolejne są już wyrokami w rozprawach ostatecznych.&quot;
To tak można? Dostaję wyrok ws którego nic nie mogę zrobić? To jakaś anarchia. Chyba, że źle rozumiem ale nawet jeśli mogę odwołać to i tak nie miałem w ogóle szans się bronić wcześniej. W taki sposób to można na każdego za wszystko wyroki wydawać bo czemu nie.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Dzięki. Zatem jeśli mnie ścigną ze 107 kks to mogę co najwyżej być sądzony za wykroczenie ponieważ jedyny raz kiedy wypłaciłem od Buka to było niecałe 1000zł. Tym samym nie znajdę się w KRK i nie stracę pracy? Dobrze rozumiem?
z tym że jak sie sam nie przyznasz to chyba nawet tego 1000 i wykroczenia nie dają rady ci wlepic, tak by wynikało po tym co mówi nam ostatni wyrok sadu w Szczecinie
tez myślę że KRK by się uniknęło
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
&quot;Nie, nakazowy jest jeden, pierwszy z ujawnionych. Kolejne są już wyrokami w rozprawach ostatecznych.&quot;
moim zdaniem nakazawy to ta 1 osoba z 17 czy 20 tys a po ostatnim wyroku sadu maja w UC praktycznie zwiazane rece jak dla mnie
inne wyroki to pochodna innych postepowan z bukmacherka jako dodatek ktory ujawnili niejako przy okazji
nie wiem czy dobrze rozumie
 
D 152

damian0012

Użytkownik
moim zdaniem nakazawy to ta 1 osoba z 17 czy 20 tys a po ostatnim wyroku sadu maja w UC praktycznie zwiazane rece jak dla mnie
inne wyroki to pochodna innych postepowan z bukmacherka jako dodatek ktory ujawnili niejako przy okazji
nie wiem czy dobrze rozumie
Ile prawomocnych wyroków już zapadło? Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że jeden w Gryficach, jeden w Częstochowie i jeden w Łodzi Ostatni został zaskarżony przez Służbę Celną. Kara 12 tysięcy złotych w stosunku do wygranych kilkuset tysięcy została uznana za zbyt niską.

jakas gruba ryba poplynela chyba ???? aaz sie wierzyc nie chce ze ktos wygral kilkaset k w bah nie dostal przy tym limitow a na dodatek wszystko wyplacal na konto bankowe eh......* chyba ze wygral w pokera jakis turniej albo w kasynie ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
UWAGA:
Minimalne wynagrodzenie brutto w 2014 to 1680zł a od 2015 wyniesie 1750zł
http://www.infor.pl/prawo/zarobki/wysokosc-zarobkow/323032,Minimalne-wynagrodzenie-za-prace-w-2014-r.html
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wynagrodzenie-minimalne-w-2015-roku-7218169.html
co oznacza, że od czasu opublikowania cytowanego w moim poprzednim wpisie #3260 artykułu z roku 2012, ta granica pomiędzy wykroczeniem a przestępstwem skarbowym podniosła się do kwoty (5*1680)=8400zł a od 2015 roku będzie wynosić (5*1750)=8750zł
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tym samym nie znajdę się w KRK i nie stracę pracy?
czy przy wykroczeniu a nie przestepstwie unika sie wpisu do KRK ?
W Krajowym Rejestrze Karnym gromadzi się dane o osobach:

  1. prawomocnie skazanych za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,
  2. przeciwko którym prawomocnie warunkowo umorzono postępowanie karne w sprawach o przestępstwa lub przestępstwa skarbowe,

Osoby skazane za wykroczenie na karę grzywny nie figurują w KRK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 0

nie-legalny

Użytkownik
dobrze by było ???? ps nie wnikajcie jaki to bank bo to bez różnicy bo oni nie mają tylko przelewów z tego banku tylko ze wszystkich do tego ... wiec nie ma różnicy z którego lub na który przelewaliście ;)
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kapica stał się celebrytą[...]
Zaskoczył mnie mimo wszystko. Tym tekstem:
&quot;Podatek skonstruowany w 2009 roku jest trudny biznesowo do spełnienia. To podatek od obrotu, nawet jeśli firma w danym okresie ponosi straty, i tak musi go zapłacić. Nie mogę mówić o woli, to decyzja w zakresie polityki podatkowej, nie moja. Widzimy jednak, że na tle Europy jest to wysoki podatek, trudny do poniesienia. Być może powinno nas to skłonić do zweryfikowania jego konstrukcji. &quot;
Sądziłem, że facet jest wyzbyty w 100% z procesu myślenia.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Sądziłem, że facet jest wyzbyty w 100% z procesu myślenia.
a może po prostu się domyślił: &quot;f*ck te buki i gracze jednak są mądrzejsi, tak wysoki podatek nie przejdzie bo nikt go nie chce płacić, Jacek (Rostowski) będzie niezadowolony bo co teraz Polakom powiemy, podnosimy VAT do 24% lub akcyzę na paliwo bo głupie buki nie weszły do Polski a graczy trzeba pojedynczo jak płotki łapać za kilka tysi?&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja z tego ostatniego wywiadu ministra Kapicy wysnułem taki wniosek, że to porażka po całej linii. Bo pewno zaczęli od największych graczy i tutaj mamy zonka. Gościu wygrał kilkaset tysięcy dostał 12 tyś grzywny, nie ma mowy o milionach zł grzywny czy odsiadce i dlatego IC to zaskarży, ale uśmiałbym się jak w apelacji by jeszcze im zmniejszyli te 12 tyś bo sąd w II instancji nie jest związany zaskarżeniem prokuratury, tu Izby Celnej. To wszystko mnie uspokoiło bo to wreszcie coś potwierdzonego i coś co sam Pan minister powiedział więc nie mamy żadnych domysłów - wygrana kilkaset tyś i grzywna 12 tyś więc koledzy i koleżanki, którzy wygraliście, wypłaciliście głupie kilkadziesiąt tysi może dostaniecie z 2 tyś grzywny, a cała reszta będzie miała umorzone albo w ogóle tego IC nie ruszy. W sumie mnie nie dziwi, że sądy tak do tego podchodzą bo pamiętajmy, że w przeciwieństwie do urzędów jakimi jest IC sądy orzekają w oparciu o przepisy prawa ale i doświadczenie życiowe oraz rozsądek. Więc jak można porównywać np przekrętowca w VACie nie mówiąc o złodziejach, gwałcicielach i mordercach do zwykłych ludzi którym się &quot;zachciało&quot; za namową Pana Bońka i Borka zagrać w bah albo innej nielegalnej, strasznej firmie i teraz mogą zostać kryminalistami. To absurd nawet jak na nasz kraj.
 
H 17

hohlyk

Użytkownik
Skoro ten bank tak ładnie współpracuje to nie mogą czasem go przeczesać pod kątem innych bukmacherów którzy mają tam konta? Albo sam przekaże dane.
Ja by namawialembym do zbojkotowania tegoz, nawet symbolicznego, poniewaz nie wytlumaczyl sie i nie wykazal skruchy, liczac cichaczem, iz sprawa ta przycichnie i sie upiecze. Ja se juz o tej glownej roli tegoz podmiota pisal kilka dni temu po swoistej mej analizie faktowej, jadnak mody nie docenily mego intelekta i mje to skasowaly.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom