>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bfred 390,3K

bfred

Użytkownik
A tak na marginesie - czy aż tyle osób (te 17 czy 24 tys) było tak nieostrożnych aby wypłacać od bukmachera prosto na konto bankowe??
 
I 0

infirmus

Użytkownik
A tak na marginesie - czy aż tyle osób (te 17 czy 24 tys) było tak nieostrożnych aby wypłacać od bukmachera prosto na konto bankowe??
Jeżeli nie mieli świadomości, że to nielegalne, to pewnie nie widzieli w tym nic niebezpiecznego.
 
K 0

kowal2369

Użytkownik
I znowu się zaczyna spirala strachu. Ludziska drogie ogarnijcie się. Dane pochodzą tylko z jednego buka, którego nazwa już padła b.a.h. Koniec śpiewki. Ścigają tych co wypłacili pieniądze na własne konto. Czy każdy z was grał tylko u tego jednego buka? Ja nie grałem akurat u niego. Ci co grali to ewentualnie mają się nad czym zastanowić bo w te 17 tyś to nie wierzę. Idą święta, wyluzujmy się.
 
S 0

sluchacz

Użytkownik
I po co tak biadolicie? Moglibyście ten czas inaczej spożytkować. Takie gadanie Wam nic nie da, a do działania Wam daleko, daleko Wam do tego, aby pokazać, że coś Wam się nie podoba, że Wasza wolność jest zagrożona. Tyle osób jest niezadowolonych, a służby i tak robią, co im się podoba, bo nic nie potraficie zrobić.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Nie ma co się zastanawiać skąd mają dane. Fakt jest taki że mają. Ja bardziej się martwię o to, że jak by co to tracę pracę bo &quot;robię&quot; w służbie cywilnej. Mnie / i chyba nie tylko mnie / bardziej prawdę mówiąc interesuje co będzie jak będzie / a wygląda na to że może być /. Kapica mówi w kółko o dobrowolnym przyznaniu. Ale jak tak czytam ustawę to nie można poddać się dobrowolnie karze w przypadku gdy przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności. O co więc chodzi. Czy przyjmując, że na mnie może też trafić to czy mam szansę na poniesienie konsekwencji które jednak w efekcie nie doprowadzą do zwolnienia mnie z pracy?
unikając sądu spokojnie unikasz KRK
płacisz i po sprawie
a czy zanim dana osoba dostała wyrok nakazowy była wzywana do US czy UC ?
czy to jest poza plecami naszymi i tylko jest ten wyrok ?
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Witam. Czy istnieją jakieś alternatywne możliwości wypłaty środków niż na konto bankowe przy wpłacie przez przelewy24 w bet365? Jakaś karta prepaid?
 
J 18

joepike

Użytkownik
Wpłać najniższą możliwą kwotę przez skrill/neteller i wypłać z powrotem do portfela. Pewnie będzie konieczność obrotu, ale to chyba nie problem.
Mam pytanie- czy ktoś z tego forum dostał jakiekolwiek wezwanie w związku z w/w aferą? Interesuje mnie okres od czasu nasilenia newsów o 24 tysiącach graczy.
Takie małe spostrzeżenie. Przez 5 lat było cicho. Wybory za 10 miesięcy, nagle urzędnicy biorą się pilnie do pracy i robią mnóstwo szumu w mediach pokazując jak to ciężko pracują.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
a czy zanim dana osoba dostała wyrok nakazowy była wzywana do US czy UC ?
czy to jest poza plecami naszymi i tylko jest ten wyrok ?
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Tylko w bet365 widnieje taki zapis:

Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie wypłaty, która może zostać podzielona pomiędzy metody płatności, z jakich korzystałeś poprzednio. Prosimy sprawdzić poniższe dane i zmienić tam, gdzie jest to konieczne.

Więc podejrzewam, że może być problem z przelaniem całości na skrill. Jak sądzicie?
 
F 0

fallout77

Użytkownik
No dobrze to ja też dołożę cegiełkę do tej dyskusji. Dlaczego skoro ta ustawa hazardowa jest kulawa, bukmacherzy internetowi którzy wg tej ustawy są nielegalni, a zgarniają podobno 90 % rynku polskiego, czyli mają ogromną liczbę klientów, wielki potencjał, sami nie zaskarżyli naszego POlskiego państwa do Trybunału Europejskiego chociażby powołując się na fundamentalną zasadę wolnego handlu na terenie UE. Mają napewno potężnych prawników. Ustawa funkcjonuje już 5 lat i nic z tym UE nie robi. Skoro Boniek tak gorliwie namawia do grania u tych buków czemu nie podjął jakiejś inicjatywy żeby tego bubla prawnego przekreślić? Czemu stowarzyszenie wolnego pokera nie zorganizowało jakiejś inicjatywy żeby ten bubel przestał istnieć? Tego nie potrafię zrozumieć. Tylko teraz straszy się obywateli że są kryminalistami. Najlepiej karać maluczkich a wielcy niech kręcą wałki. Może kiedyś doczekam się czegoś na miarę rewolucji francuskiej gdy polecą głowy tej mafii u władzy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
No dobrze to ja też dołożę cegiełkę do tej dyskusji. Dlaczego skoro ta ustawa hazardowa jest kulawa, bukmacherzy internetowi którzy wg tej ustawy są nielegalni, a zgarniają podobno 90 % rynku polskiego, czyli mają ogromną liczbę klientów, wielki potencjał, sami nie zaskarżyli naszego POlskiego państwa do Trybunału Europejskiego chociażby powołując się na fundamentalną zasadę wolnego handlu na terenie UE. Mają napewno potężnych prawników.
W stosunku do Polski nie robią tego z identycznego powodu, dla którego nie robią tego wobec innych państw takich jak:Belgia, Bułgaria, Cypr, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Węgry i Włochy, których regulacje prawne w zakresie wewnętrznego rynku gier hazardowych i zakładów wzajemnych, dopuszczają funkcjonowanie firm krajowych - w rozumieniu także jako tych zagranicznych typu Bet365, ale mających swoje oddziały w tych w/w państwach, więc np. dla Włoch Bet365.it i tam płacące podatki.
Przeczytaj:
Prawo Unii Europejskiej a zakłady sportowe
Część przemysłu rozrywkowego obejmująca zakłady wzajemne (a także loterie i gry losowe) nie jest objęta jednolitymi przepisami UE.
Państwa członkowskie mają więc dużą swobodę w zakresie regulacji tego rynku.
Mogą wprowadzać zliberalizowane warunki funkcjonowania rynku albo ograniczać zakres usług czy liczbę operatorów. Istotne jest jednak, że nakładane ograniczenia:
1. powinny służyć określonym celom (np. kontroli szarej strefy lub ochronie dobra obywateli)
2. muszą być proporcjonalne do celów, którym służą
3. nie mogą dyskryminować poszczególnych uczestników rynku ze względu na kraj pochodzenia.
http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/bukmacherskie-zaklady-sportowe-takze-w-internecie-ale-pod-kontrola?refererPlid=52224
 
J 30

jerzyo

Użytkownik
unikając sądu spokojnie unikasz KRK
płacisz i po sprawie
a czy zanim dana osoba dostała wyrok nakazowy była wzywana do US czy UC ?
czy to jest poza plecami naszymi i tylko jest ten wyrok ?
=======================================
Dla mat proponuje poradę prawną:
Stawiasz się na wezwanie i jako podejrzany masz prawo:
1. odmawiasz składania zeznań, na każde pytanie mówisz odmawiam odpowiedzi.
2. nie przyznajesz się do winy
3. prosisz o sporządzenie uzasadnienia na piśmie
4. prosisz o zapoznanie z materiałami sprawy tzn przynosisz aparat fotograficzny i robisz zdjęcia (jakiś dobry aparat, bo mogą być słabe warunki oświetleniowe) buntują się i nie chcą dać możliwości fotografowania, ale upieraj się, że jest to Twoje prawo jako podejrzanego z KPK.
5. nie wyrażam zgody na poddanie się odpowiedzialności.
Na wszelkie insynuacje i utrudnienia dostępu do kopiowania materiałów mówisz, że chcesz, żeby było to opisane w protokole.
Nie wiem co na Ciebie mają, ale jak tak postąpisz to się przynajmniej dowiesz.
A najlepiej jak masz kasę to idź do jakiegoś adwokata tzn jakby poszedł z Tobą.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Tylko w bet365 widnieje taki zapis:
Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie wypłaty, która może zostać podzielona pomiędzy metody płatności, z jakich korzystałeś poprzednio. Prosimy sprawdzić poniższe dane i zmienić tam, gdzie jest to konieczne.
Więc podejrzewam, że może być problem z przelaniem całości na skrill. Jak sądzicie?
Będzie. Przerabiałem to. Jak masz wygrane np 3 000 i wpłacałeś za pomocą konta bankowego to jak teraz wpłacisz ze skrill to piszą, że może zostać podzielona między metody wpłaty ale w praktyce dostaniesz zwrot całości na konto bankowe.
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
fajnie że to napisałeś ale nie o to kolega pytał ... chodziło mu o to czy najpierw ludzie dostają wezwanie na &quot;rozmowę&quot; czy od razu wyrok tak jak ten co Kapica sobie umieścił na twitterze bez &quot;rozmowy&quot; ...
ps koneser odezwij się do mnie na pw
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Będzie. Przerabiałem to. Jak masz wygrane np 3 000 i wpłacałeś za pomocą konta bankowego to jak teraz wpłacisz ze skrill to piszą, że może zostać podzielona między metody wpłaty ale w praktyce dostaniesz zwrot całości na konto bankowe.
A jakaś opcja wypłaty na kartę prepaid istnieje? I potem wybranie tego w bankomacie? Ogólnie, każda alternatywa poza przelewem bankowym mile widziana
 
B 8

bonusman

Użytkownik
A jakaś opcja wypłaty na kartę prepaid istnieje? I potem wybranie tego w bankomacie? Ogólnie, każda alternatywa poza przelewem bankowym mile widziana
Bezpośrednio od z b356 na prepaid - nie. Ogólnie jak już wpłaciłeś z konta to kiepsko żebyś inaczej wypłacił. Zależy ile masz do wypłaty. Jak nie wiele to bym zapytał support czy jak wpłacisz więcej niż masz teraz na koncie u buka przez skrill to całości nie będziesz mógł wypłacić na skrill. Z kolei jak masz dużo do wypłaty to ja kiedyś myślałem nad wpłaceniem do nich czekiem i wypłaceniem czekiem. W przypadku czeku trzeba chyba tylko użyć tej opcji żeby można było zrobić nią wypłatę. I lecieć z tym czekiem do UK i zrealizować przywożąc gotówkę.
 
M 1

--mariusz--

Użytkownik
Ogólnie wpłaciłem przez przelewy24 600 zł, zrobiło mi się z tego prawie 7k. Dziś wpłaciłem przez skrilla kolejne 600 zł, trochę obrotu zrobiłem i mam 10k do wypłaty. Da radę jakoś wypłacić wszystko na skrill robiąc jeszcze jakiś obrót?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom