>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
oczywiście że ten gość ściemnia gdyby kolega go namówił to by kolegi zapytał czy to legalne ???? gdyby tyle wygrał to by dawno poszedł do prawnika i wydał 50 złotych chyba że to jakiś debil i miał farta trafił tasiemca nigdy nie wiadomo.
A po co do prawnika ? Nie mówie że on tutaj ściemnia bo takie wygrane się zdarzają jednak jego pytanie jest conajmniej dziwne.
Mogę zagwarantować że nie będzie miał żadnych problemów jeżeli naprawdę jest tak jak pisze ale z doświadczenia wiem że to poprostu sciema i być może za chwile załozy kolejny temat jaki to expect jest zły bo mu zamroził konto i nie wypłacił kasy i będzie zwalał wszystko na kwote wypłaty.
sylwek2012 To z Ciebie równy gość znasz się na temat i niech zgadnę pracujesz jako prawnik?
A co ma do tego prawnik ?
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
Dzieki za odpowiedzi,

Nie chodziło mi do końca czy to jest legalne czy nie. Chodziło mi tylko o to czy mi wypłaci te pieniądze expekt. Tak jak napisałem tak było i jest. Czemu moje obawy bo tak chcialem sprawdzic czy musze zaplacic od tego podatek od wzbogacenia. Przez zaczytanie sie w forach zobaczylem (przeczytalem) jak ludzie opisuja sprawy IP wtedy zaczely sie moje watpliwosci. Wygrana z 222 zl na ponad 10k jest dla mnie ogromna gotowka. Dlatego nie chcialbym jej utracic przez tak glupi problem.

Czyli podsumowujac jezeli zarejestrowalem sie na wlasnym IP gdzie nikt nigdy nie mial konta na expek i jezeli logowalem sie na roznych IP aby obstawiac mecze oraz wyplata bedzie tez z innego IP niz rejestracja. To jezeli zlece wyplate to pieniadze do mnie dotra..?
 
1 23

15141993

Użytkownik
ty kolegów szukasz do rozmów, czy po prostu taki głupi się urodziłeś ? założyłeś 6 tematów na które już ci ze 15 osób odpowiedziało przez cały dzień w tym nawet support expekta, a ty się dalej pytasz o to samo.????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
@Cock, jak widze jesteś najbardziej tu aktywny więc pozwolę sobie zadać ci pytanie..
Mianowicie na bet365 mam 20,000 pln i nie oszukując nikogo żyje z zakładów bukmacherskich
i nie pracuje nigdzie. Nie uśmiecha mi się blokowanie stron internetowych i cały
ten &quot;meksyk&quot; odnośnie ścigania nas przez rząd za podatek.
Tak więc reasumując... Sugerujesz bym został ze swoimi środkami na bet365 czy też
przeniósł się z tym na polskiego legalnego buka co jest dla mnie kompletną porażką ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Dokladnie, tak samo tablica, allegro, wszystkie pokery itd. Konta z TORa beda blokowane od razu. Mozna myslec dodatkowo o sock, VPN, tylko po co, jak mozna za 10zl kupic w kiosku startowke prepaid z 1gb?
 
P 5

petmay

Użytkownik
Fakt, TOR jest niemile widziany chyba, a myślałem że Whonix to byłoby dobre rozwiązanie. Dobry VPN (tzn.taki, gdzie nie trzymają logów), to chyba niezłe wyjście.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
W sumie obojetnie, moze byc play gdzie za 9zl masz 1 giga limitu, albo te orange sprzedawane na allegro gdzie za 6 gb placisz niecale 30zl. Chyba kazda siec ma w ofercie internet na prepaid
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
@emOboy
Mysle, ze niektorzy trzesa sie ze strachu jak Pan krzyknie.
Polecam niezly serial: True detective.
W przypadku kiedy ACTA miał wejść w życie Polacy wyszli na ulice i po kłopocie, z tym że my &quot;gracze&quot; odnośnie blokowania stron internetowych zagranicznych bukmacherów mamy mało do powiedzenia... nie chce po prostu by cała moja wypocina została na koncie bukmachera, a ja nawet nie będę miał możliwości wejść na strone i wypłacić tego..
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Co do tego, ze przeciwnicy ingerowania w internet nie sa tak skonsolidowana mafijna grupa jak gornicy, lekarze czy.. urzednicy partyjni to sie zgadzam. Wiec jest niebezpieczenstwo, ze pasterze owieczek zaczna w koncu blokowac to i tamto najpierw po malym kawalku a potem jak juz pojdzie to co im przyjdzie do chorej glowy.
Co do wyplaty to wydaje mie sie, ze bedzie to chyba najmniejszy problem dla chcacego ruszyc glowa.
 
P 5

petmay

Użytkownik
W sumie obojetnie, moze byc play gdzie za 9zl masz 1 giga limitu, albo te orange sprzedawane na allegro gdzie za 6 gb placisz niecale 30zl. Chyba kazda siec ma w ofercie internet na prepaid
Mylisz dwie sprawy. Anonimowość w sieci z możliwością dostępu do ewentualnie zablokowanych w przyszłości stron. Będziesz anonimowy, ale po zablokowaniu stron przez dostawcę usługi nie wejdziesz na takie strony, bo generalnie dostawca (w tym wypadku np.orange) widzi, że łączysz się z taką czy inną stroną. W przypadku zaszyfrowanych połączeń VPN, dostawca oczywiście widzi, że korzystamy z VPN-a, ale nie wie na jakie strony wchodzimy.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Co do uzywania VPN, to nie wiem czy jest to technologia tolerowana przez bukmacherow.
Czesto jest problem, jezeli ukryty w jakis sposob jest IP uzytkownika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom