>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
B 482

bmoran

Użytkownik
A dzis wiadomosc o dalszych debilnych dzialaniach urzedow (niby nie skarbowki, ale chce pokazac jak to dziala). Doczepili sie do firmy Marka Konrada do tych jego sklepow sprzedajacych alkohol, ze niby przez internet moga i dzieci zamawiac i osoby pijane... Tylko prosze mi powiedziec czy jak jeszcze nie mieliscie 18 lat to ktos z Was kupowal alkohol przez internet? Ja i moi znajomi robili to w malych sklepikach osiedlowych, bo jednak markety wiek przewaznie kontroluja. Widac Pan Marek nie chcial &quot;dac dobrowolnej darowizny&quot; na jakis cel to mu sie chca do dupy dobrac. Czemu nikt nie kontroluje targowisk, gdzie papierosy i podrobka drogiej wodki jest sprzedawana prawie legalnie (w Warszawie chocby przy hali Kopinskiej) o czym kazdy wie... tylko roznica jest taka, ze urzedasy wyslac papierek moga sobie z pokoju, a na targowisko trzeba sie przejsc... no i na targu po ryju mozna dostac...
P.S. Zrobili 1 (jedna) akcje na Wolce Kosowskiej w tym roku rekwirujac podrobek za 20 milionow... co nie stanowi nawet 1% problemu tak wystepujacego - kto byl wie, jak tam to wyglada.
 
J 0

jalalewale

Użytkownik
na ten moment to nikt nie wie jak dalej się toczy postępowanie. Niektórzy pisali na innych forach że dostawali od UC karę z 3tyś i UC twierdził że sprawę zamyka. A co dalej?
A jak w przypadku jak pójdą na łatwiznę i wywalą dla większości wyroki nakazowe to i tak trzeba będzie się w sądzie pokazać.
A jak im przedstawie że tyle przewaliłem jak grałem bodajże w 6 bukach w ciągu kilku lat i jestem w plecy ładnych kilka tyś. U wszystkich buków mam konta zamknięte a z konta bankowego trudno się wyznać bo tych przelewów mogło i być ze 100. Ja już bukmacherki nie tykam. Dość że straciłem kupę kasy, dużo nerwów i szacunek rodziny.

Nie mam nikogo w UC ani w US to by się człowiek dowiedział a tak siedzi trochę na szpilkach
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Nie będzie blokowania stron, wbijcie to sobie do głowy!
Są dwa wyjścia przykład BetClick
1. wchodzi na polski rynek, płaci tutaj za wysokie podatki i rejestruje domenę betclick.pl, gracze sobie grają, zarabiają, rozliczają się z polską skarbówką
2. BetClick nie akceptuje warunków, nie tworzy tutaj oddziałów, nie płaci Kapicy ani grosza
a teraz jaką mamy sytuację? taką samą, ta ustawa nic nie zmienia, dopisuje tylko kilka artykułów aby uciszyć Komisję Europejską aby się nie czepiali
oczywiście BetClick może wejść na rynek polski ale nie oznacza to, że jak bet365 nie wejdzie to Polska będzie blokować do Niego dostęp, wtedy gracze mogą się sami narazić bo z BetClick.pl mogą legalnie wypłacać a z bet365 nadal będą wypłacać w ukryciu i działać w szarej strefie
skoro teraz mają zyski z polskich graczy, działają legalnie na terenie UE to po co mają wchodzić do Polski aby ich skubali z wysokich podatków?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] przykład BetClick
[...] i rejestruje domenę betclick.pl,
[...]
Tę akurat domenę już mają. Jest to &quot;literówka&quot; właściwej nazwy ;)
Domena z keywordem prawidłowym tj. b e t c l i c . p l jest też ładnie przekierowana na ich stronę a należy do jakiegoś &quot;bliźniaka&quot; o nazwie &quot;B e t C l ic k&quot;.
 
1 23

15141993

Użytkownik
A jak im przedstawie że tyle przewaliłem jak grałem bodajże w 6 bukach w ciągu kilku lat i jestem w plecy ładnych kilka tyś. U wszystkich buków mam konta zamknięte a z konta bankowego trudno się wyznać bo tych przelewów mogło i być ze 100. Ja już bukmacherki nie tykam. Dość że straciłem kupę kasy, dużo nerwów i szacunek rodziny.
Proponuję udać się na leczenie dla hazardzistów, a nie rozdawać na forum swoje cenne życiowe rady:grin:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A jak im przedstawie że tyle przewaliłem jak grałem bodajże w 6 bukach w ciągu kilku lat i jestem w plecy ładnych kilka tyś. U wszystkich buków mam konta zamknięte a z konta bankowego trudno się wyznać bo tych przelewów mogło i być ze 100. Ja już bukmacherki nie tykam. Dość że straciłem kupę kasy, dużo nerwów i szacunek rodziny.
Nie mam nikogo w UC ani w US to by się człowiek dowiedział a tak siedzi trochę na szpilkach
Jak przekroczysz prędkość na drodze to też odrazu lecisz na komende żeby Ci mandat wystawili ? Masakra... Śmiac mi sie chce jak to czytam.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
generalnie chodziło mi o przykład, skoro buki teraz nie weszły na polski rynek przy taki podatku to po co mają tutaj robić oddziały i rozliczać się z polską skarbówką za polskich graczy?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Co do blokowania stron zagranicznych buków - pewnie z różnych powodów nie przejdzie (już po kilku dniach od tego pomysłu retoryka Kapicy w tej sprawe została złagodzona), ale myślę, że dla większości jest to kwestia drugorzędna. Może się mylę, ale wydaje mi się że przeciętny typer stawiał do tej pory u zagranicznych, bo wiedział że polska ustawa jest bublem, że nawet jak Kapica/Juroszek straszy, to brak notyfikacji unijnej sprawia, że w ogólnym rozrachunku nie łamie prawa.
Wygląda na to, że od 1 czerwca zmieniają się zasady gry.

Są dwa wyjścia przykład BetClick
1. wchodzi na polski rynek, płaci tutaj za wysokie podatki i rejestruje domenę betclick.pl, gracze sobie grają, zarabiają, rozliczają się z polską skarbówką

2. BetClick nie akceptuje warunków, nie tworzy tutaj oddziałów, nie płaci Kapicy ani grosza

a teraz jaką mamy sytuację? taką samą, ta ustawa nic nie zmienia, dopisuje tylko kilka artykułów aby uciszyć Komisję Europejską aby się nie czepiali

oczywiście BetClick może wejść na rynek polski ale nie oznacza to, że jak bet365 nie wejdzie to Polska będzie blokować do Niego dostęp, wtedy gracze mogą się sami narazić bo z BetClick.pl mogą legalnie wypłacać a z bet365 nadal będą wypłacać w ukryciu i działać w szarej strefie

skoro teraz mają zyski z polskich graczy, działają legalnie na terenie UE to po co mają wchodzić do Polski aby ich skubali z wysokich podatków?
generalnie chodziło mi o przykład, skoro buki teraz nie weszły na polski rynek przy taki podatku to po co mają tutaj robić oddziały i rozliczać się z polską skarbówką za polskich graczy?
Wg tego scenariusza ruch jest po stronie graczy. Jeśli w miarę solidarnie przestaliby grać u wtedy już nielegalnych to buki by to odczuły i niektóre z nich pewnie by się zdecydowały wejść na polski rynek.
btw - Jaki jest ustawowy czas oczekiwania na koncesję?
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
WItam,
Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Jaki jest ustawowy czas oczekiwania na koncesję?
https://www.biznes.gov.pl/opisy-procedur/-/procedura/990/
6 miesięcy (art. 40 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.).
w sumie to wejście takiego bet365 do Polski mogłoby zrobić zamieszanie, pojawia się rywalizacja, taka Fortuna płaci Legii 10 mln PLN za umowę, co to dla takie bet365, oni dają 5 mln euro i jest przebicie
tutaj tylko podatek jest przeszkodzą tzn. jego wysokość
 
K 0

krammer

Użytkownik
WItam,
Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
Już poprzez sam fakt, że zagrałeś u tego typu bukmachera przebywając na terenie RP złamałeś przepisy obowiązującego w polsce prawa
 
1 23

15141993

Użytkownik
WItam,

Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
Dzisiejszy wywiad Bońka :

(dziennikarz)Nie boi się pan, że gracze, których ścigają dziś urzędy celne za obstawianie u zagranicznych bukmacherów, pozwą pana, że to prezes PZPN ich zachęcił?

(Boniek)- Niech panowie nie żartują. Jesteśmy w UE i pan minister Kapica sam dobrze wie, że nie ma podstaw do ścigania tych graczy.

http://www.sport.pl/pilka/1,95644,17080600,Zbigniew_Boniek__Teraz_to_jest_taki_biznes_jak_sprzedawanie.html#indeks_news


W przypadku dalszych wątpliwości proponuję udać się na konsultację do specjalisty (najlepiej prawnika).
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
nie martw się na zapas.
przed wypłatą zweryfikuj konto, jak cofną to wtedy przedstaw jaka jest sytuacja
a jak już wyciagniesz to zmieniaj buka
bo betclick ma śmieszne limity i duże marże
 
Z 0

ziomalek777

Użytkownik
A jak mi przez coś takiego zablokują konto i nie wypłacą pieniędzy...?
Dlatego moze ktos mial podobna sytuacje i wie jak to wszystko wyglada...?
Ale dzieki
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
jeśli nie spróbujesz wypłacić to się nie dowiesz.
ode mnei tyle bo nie miałem podobnego problemu.
znaczy grałem z kompa na którym były zakładane wcześniej konta
ale wypłaty były do max 2tys
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
WItam,
Jestem tutaj nowy, jeżeli nie tutaj zakładam temat to przepraszam.
Potrzebuje szybkiej odpowiedzi co to bukmachera &quot; Expekt&quot;.
Założyłem konto u w/w buka, (gram po raz pierwszy, namówił mnie kolega).
Wpłaciłem 222 zł postawiłem zakład przegrałem, oddali mi 222 zł i znowu postawiłem wygrałem. Ale następnie będąc u kolegi zalogowałem się u niego w mieszkaniu czyli na jego IP i obstawiłem kolejne zakłady. Potem to różnie było raz u siebie obstawiałem raz u niego... Nazbierała mi się tak całkiem spora sumka. Wszystko robiłem zgodnie z regulaminem. Tylko to ze czasem mam logowanie na IP gdzie ktoś ma już konto w Expekt. Czy przy wyplacie ponad 10 tys. PLN, będę miał problemy przez to albo co mi radzicie...?
Nie ten temat..
Nie będziesz miał problemów ale z twojego opisu wnioskuje że coś ściemniasz. Nie mówie tutaj o wygranej tylko o sposobie jej zdobycia, nikt normalny kto choć raz grał w zakłady bukmacherskie nie zadaje takich pytań czy logowanie z innego ip może spowodować zablokowanie konta.
Będziesz miał problemy z wypłatą jeżeli zdobyłeś te pieniądze w sposób nie uczciwy, mówiąc wprost kłopoty będa jeżeli jestes oszustem i zachciało Ci się wyłudzania bonusów.
Śmierdzi mi to na kilometr
http://forum.bukmacherskie.com/f36/logowanie-sie-z-innego-ip-115125.html#post4895492
podobny temat, gosciu udawał debila, mam nadzieje że dostał już bana na forum.
Jeżeli jest tak jak napisałeś że wszystko zgodne z regulaminem kasa na koncie bankowym będzie do 2 dni roboczych a na konto skrill do paru godzin.
 
1 23

15141993

Użytkownik
oczywiście że ten gość ściemnia gdyby kolega go namówił to by kolegi zapytał czy to legalne ???? gdyby tyle wygrał to by dawno poszedł do prawnika i wydał 50 złotych chyba że to jakiś debil i miał farta trafił tasiemca nigdy nie wiadomo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom