>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Petrova N. / Srebotnik K. v Hlavackova A. / Hradecka L.
1,66 Pinnacle

Jak dla mnie jeden z lepszych betów dnia z całego US Open. Typuję w tym meczu zwycięstwo pary Petrova/Srebotnik. Myślę, że w obecnej formie są w stanie spokojnie pokonać czeską parę. Dodatkowo trzeba tutaj napisać o fantastycznych wynikach tegorocznych Nadii i Kateriny, które na twardej nawierzchni mogą się pochwalić bilansem 24/4 a w całym sezonie 37/9 co jest fantastycznym wynikiem. Dla porównania u Hlavackovej i Hradeckiej wygląda to mniej kolorowo bo na hardzie 7/4 a ogółem - 19/8. Dodatkowym, argumentem, który mnie przekonuje do Patrovej i Srebotnik jest fakt, że w deblu grają tylko ze sobą, co zawsze poprawia pewność siebie. Jeśli się gra z kilkoma partnerkami to różnie to bywa. Hlavackova w tym roku grała już z 5 (!) partnerkami a Hradecka z czteroma. Wiadomo jak to bywa, nikomu tłumaczyć nie trzeba. Ostatnim i jak najbardziej pasującym argumentem do tego meczu powinien być fakt, że obie pary deblowe spotkały się już raz w tym roku i po szybkim spotkaniu wygrały Petrova i Srebotnik. Chciałbym dodać jeszcze, że ten mecz odbywał się na hardzie, czyli na nawierzchni na której dziś się spotkają ponownie. Kurs jak dla mnie bardzo wysoki, wszystko przemawia za Nadią i Kateriną, Czeszki jeszcze w tym turnieju nie trafiły na wymagającą parę, trzy łatwe spotkania a ich rywalki mierzyły się już chociażby z deblami King/Rybarikova czy Mladenović/Voskoboeva i wychodziły z tych spotkań zwycięsko.
 
D 6

davvido

Użytkownik
Mirza/Zheng J.- Hsieh/Peng / 1.67 / sts / 6:4 7:6(5) / ⛔

Jak dla mnie faworytkami są rozstawione z numerem 4 Hsieh/Peng. Oglądałem 2 z 3 meczów z ich udziałem, w których było widać, że rozumieją się &quot;bez słów&quot;. Ustawienie, zmiana pozycji, dojście do siatki... Gra przy siatce zdecydowanie na plus, bardzo szybkie &quot;kasowanie na siatce&quot; niedokładnych zagrań przeciwniczek, mało własnych błędów, potrafią trzymać mocną wymianę, serwis na odpowiednim poziomie.
Mirza/Zheng J. na pewno nie są dziewczynami &quot;do bicia&quot;, ale nie mam przekonania do ich gry. Fakt, że wygrały swoje mecze bez straty seta, ale też nie ma co ukrywać, że przeciwniczki zdecydowanie im w tym pomagały robiąc masę własnych błędów. Dzisiaj Hsieh i Peng na pewno nie będą dostarczały łatwych punktów rywalką, a dodając do tego bardzo dobrą grę na siatce a także regularność w wymianach powinny zakończyć mecz zwycięstwem.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Roberta Vinci - Flavia Pennetta
Typ: 2
Kurs: 2,14 (BetFair)
Wynik: ✅ 4/6 1/6

Flavia dawno nie grała tak dobrze, jak teraz jej idzie w Nowym Jorku. To tenisistka, która mogłaby mieć osiągnięcia na miarę powiedzmy Azarenki, ale nie wiem co wciąż jest nie tak. Stawiam na kulejące treningi i główkę. Nie ma tego zadarcia, które by ją wciąż pięło do przodu. Pamiętam sezon 2009, kiedy większość czasu wymiatała na kortach twardych. To mój ulubiony jej rok, jeśli można tak powiedzieć. W sumie parę miała naprawdę niezłych. Na ziemi też potrafi grać, teoretycznie nawet lepiej (choć na clayu bym jej nie zaufał w starciu z Robertą), ale to na hardzie rozegrała imo najlepsze jej spotkania. Zresztą była także &quot;10&quot; rankingu w 2k9. Wtedy ostatni raz była tu w ćwierćfinale (łącznie trzy razy w karierze) i jest duża szansa na poprawienie tego sukcesu. Potrafi kończyć efektownie jak mało kto. Oczywiście tylko wtedy, gdy jest w formie i idzie to w parze z regularnością, jaka przy jej stylu gry jest niezbędna (winnery muszą przyćmiewać zdarzające się błędy), a wygląda na to, że ta forma w końcu nadeszła. W przeciwieństwie do niej, Vinci mnie aż tak nie przekonała w tym turnieju, sporo niepewności, różnie z serwisem, tylko gra przy siatce bez zarzutu. Zaufam więc tej nieco starszej z Włoszek.
Sorry, że tak późno, ale może ktoś jeszcze na live skorzysta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Hlavackova A. / Mirnyi M.- Mladenovic K. / Nestor D. =&gt; Mladenovic K. / Nestor D. =&gt; 1,72 bet365

Hlavackova właśnie zakończyła debla pań, i wydaje mi się, że 2 godziny i 40 minut dadzą się jej we znaki, tym bardziej, że w sumie dzięki jej dobrej grze Czeszki są już w półfinale...mikst Mladenovic K. / Nestor D. to dla mnie najlepsza w tym roku para mieszana, bo finał na French Open i zwycięstwo w Wimbledonie mówią same za siebie...w tym turnieju ciągle bez straty seta a oglądając ich wczorajszą grę mogę powiedzieć, że chyba można spróbować za większą stawkę zagrać na tą parę...choć to tylko mikst...
 
P 160

peter42

Użytkownik
Mirza/Zheng- Barty/Dellacqua 2-6,3-6✅
typ Barty/Dellacqua
Bet365 kurs 1.83


Doświadczenie Mirzy i Zheng kontra młodość Barty i siła Casey. Buki nie faworyzuja zadnej z par,ja jednak widze wiekszego faworyta w tej drugiej parze. Agresywny, ofensywny tenis Barty i Dellacqua juz na Wimbledonie był bliski zwyciestwa,w Us byłyby dla mnie faworytem nr1 gdyby nie siostry Williams. Australijki musza najpierw wygrac z Mirza/Zheng by myslec o finale.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Na Li
Typ: 2
Kurs: 7,60 (BetFair)
Wynik: ⛔ 2-0
Jak dwie agresywnie grające zawodniczki się spotykają na korcie, to można się wszystkiego spodziewać. Williams może miażdżyć Agę, może miażdżyć Soranę Cirsteę, może zmiażdżyć Suarez Navarro, ale nie zmiażdży Na Li. Chyba, że ta byłaby w jakimś totalnym tenisowym dołku i wyrzucała wszystko co popadnie, ale to się nie zdarzy na tym etapie turnieju wielkoszlemowego. Wystarczy spojrzeć na bilans gemowy ich poprzednich pojedynków. Li to jedna z nielicznych zawodniczek, która tyle razy grała z Sereną, a ten bilans wygląda dobrze. Naturalnie większość meczy przegrała, ale ani razu nie została zhańbiona. Nigdy nie przegrała z nią gładko. Ostatni mecz był niedawno, w Cincinnati i Amerykanka wygrała 7-5 7-5, był to mecz niewykorzystanych szans przez Chinkę. Zwykle w ich spotkaniach typuję handicap i jestem zarobiony. Teraz jednak u większości buków wystawiona jest linia +5,5 z kursem 2,00 a nawet mniej, a to mnie jakoś nie zadowala [ostatnio na +6,5 można było dorwać 1,80 co już było warte grania grubiej]. Tym razem odważę się zagrać na win, rzecz jasna za przysłowiowe grosze. Świetnie wygląda też dw 2-1 po kursie ~14, bo jak &quot;Sweet Killer&quot; wygra, to raczej w trzech setach.

Co myslicie o zagraniu czystej 2 przy meczu Azarenki i Penette ?
Wczoraj kurs wynosil jeszcze 6,5 na bah a obecnie 5,2
Za wysokie progi dla Penetracji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Serena Williams - Na Li
Typ: 2 (+5,5)
Kurs: 1,97 (Marathon)
Ja uważam podobnie jak moi poprzednicy w temacie... Różnica jest ta, iż nie sądzę aby Li wygrała. Spodziewam się zwycięstwa Sereny. Gra u siebie, jest w wysokiej formie od dłuższego czasu...Ale: wygrała w ostatniej rundzie w niesamowity sposób co, może spowodowac rozluźnienie przed kolejnym pojedynkiem (może troszkę naiwnie z mojej strony, ale tak sądze). Lecz głównie swój typ opieram na historii spotkań Li z Williams- formy bywają różne, a mimo to od 2009 roku chyba w każdym spotkaniu między nimi mój typ zostałby wygrany. Czemu dziś miało by byc inaczej. Li nie przez przypadek pokonywała w ostatnich rundach Makarova, Jankovic i Robson. Swoj poziom utrzymuje, dlatego wierzę, że tendencja jaka była między tymi zawodniczkami przez ostatnie 4 lata i dziś zostanie utrzymana. Wygrana 6:4, 6:3 dla Sereny mnie zadowala... i oby minimum to miało i teraz miejsce.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
S.Williams-Na Li
S.Williams 2:1 4,33 bet365
Tutaj mam pewne obawy co do ryzykowania na czysty win Chinki z kilku ważnych powodów,bilans bezpośrednich pojedynków mówi sam za siebie 1 na 7 wygrała Chinka gdy Amerykanka oddała spotkanie,Amerykanka broni tytułu i bedzie gryżć beton hehe a wygra , Na Li przyznaje w świetnej dyspozycji dotychczas miała bardziej wymagajace rywalki od Sereny(Makarova,Jankovic,Robson) ale mimo wszystko to może okazać sie wraz za mało na zmotywowana i waleczna Williams i uważam że nie ma obecnie tenisistki która staneła by na przeszkodzie w obronie tutułu z przed roku Serenie,po cichu myślałem i liczyłem że Azarenka jest tą jedyną która postawi sie mistrzyni ale patrząc na to co Białorusinka gra na US O to boje sie żeby nie odjechała na rowerku w finale bo gra tragedie i nie zdziwiłbym sie gdyby odpadła z włoszka która jest w życiowej formie...Czego sie moge spodziewać po Chince w półfinale? Mysle że zaczepi sie na gre,nawiążę walke i ugra przynajmniej jednego seta przy chwili dekoncentracji Amerykanki a 2 pozostałe sety padna łupem obrończyni tytułu mimo wszystko :grin:
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplia: Tenis WTA
Spotkanie: Li Na( +4.5 gema)- S. Williams
Typ: Li Na
Kurs: 2.37
Buk: Pinnacle
Bardzo ciekawie zapowiadający się półfinał US Open spotykają się 6 w rankingu Li Na oraz liderka Serena Williams. Moim zdaniem faworytką będzie Amerykanka która gra bardzo pewnie w turnieju chociaż przeciwniczki nie z najwyższej półki to jednak wygrane bez straty seta robią wrażenie szczególnie &quot;rower&quot; z Suarez Navarro . W bezpośrednich pojedynkach 8-2 dla Amerykanki na kortach twardych 6-0. Jednak niektóre mecze mimo wyniku 2-0 były bardzo zacięte. Forma Chinki jest bardzo wysoka wystarczy spojrzeć na przeciwniczki szczególnie będące w wysokiej formie Jankovic i Makarovą. Dzis duże znaczenie mogą mieć warunki pogodowe zapowiadana jest słaby wiatr co powinno sprzyjać Serenie ,która nie lubi grać gdy jest wietrznie. Jednak moim zdaniem handi +4.5 gema jak najbardziej do pokrycia przez Chinkę pod warunkiem takiej gry jaka prezentowała do tej pory.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Pennetta 5.50 bet365
pewniak dnia h2h 2:1 dla Włoszki, w tym Azarenka raz oddała walkowera bo się przestraszyła rywalki. Victoria jest bez formy, kompletnie sobie nie radzi. Straciła seta z największymi niemotami Cornet i beztalencie Ivanovic. Męczyła się z Woźniak a w 1 rundzie nie oddała gema Niemce mimo że powinna przegrać kilka gemów. Pennetta grała z lepszymi tenisistkami z światową czołówką i dzisiaj pokona pewnie Azarenka 6:2 6:1 bo wszystko jest po jej stronie. Umiejętności ma większe. polecam !
 
niverx 162

niverx

Użytkownik
jezeli Ana Ivanovic jest beztalenciem to naprawde nie mam pytan. (szkoda, ze to nie ona gra dzis przeciwko wloszce bo miala ku temu szanse). Powinna wygrac z Azarenka ale kto ogl mecz to widzial, ze duzo nie brakowalo do szczescia ???? Twoje analizy sa poparte takiiiiiimi argumentami, ze dech zapiera.
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Pennetta 5.50 bet365

pewniak dnia h2h 2:1 dla Włoszki, w tym Azarenka raz oddała walkowera bo się przestraszyła rywalki. Victoria jest bez formy, kompletnie sobie nie radzi. Straciła seta z największymi niemotami Cornet i beztalencie Ivanovic. Męczyła się z Woźniak a w 1 rundzie nie oddała gema Niemce mimo że powinna przegrać kilka gemów. Pennetta grała z lepszymi tenisistkami z światową czołówką i dzisiaj pokona pewnie Azarenka 6:2 6:1 bo wszystko jest po jej stronie. Umiejętności ma większe. polecam !
1 - Oddała mecz bo nabawiła się groźnego urazu w 1r Wimbledonu.
2- Dlatego wygrała 10 ostatnich meczy pokonując m.i.n Williams w finale w Cincinatti.
3 - bez komentarza
4 - 6:3 6:1 rzeczywiście maraton

Za takie wypociny powinien lecieć dożywotni zakaz pisania w dziale.????

Myślałem, że po &#39;analizie&#39; Shakala odnośnie Nadala dzisiaj nic mnie nie zaskoczy ;)
 
madeinpln1992 3

madeinpln1992

Użytkownik
Jeśli moge sie wypowiedzieć odnośnie Viki z Białorusi to uważam ze jej wcześniejsze spotkania należy troche traktować z przymrużeniem oka,uznała ze nie ma co sie angażować w 100 % przed półfianłem i finałem z sporo słabszymi od niej zawodniczkami Wożniak ,Cornet,Ivanovic,Hantuchova bo itak czy siak wygra po walce czy nie wiec poco sie wyeksploatowywac gdzie w fianale czekać bedzie zapewne Williams i tam bedzie trzeba zostawic sporo siły i zdrowia..taka zapewne obrała taktyke i ma racje,z Ivanovic co prawda była bliska porażki ,miała spore problemy ale jak ktos zauważyl w 2 i 3 secie Vika grała swój tenis bo miała nóż na gardle i należało sie zaangazowac w ostateczności bardziej aby wygrać.Vika to cwana bestia i nie z nia takie numery jak bedzie chciała to może wygrac nawet z Williams udowodniła to kilka tygodni temu w Cincinati
VICTORIA AZARENKA 2:0 1,57 BET365
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Vika to cwana bestia i nie z nia takie numery jak bedzie chciała to może wygrac nawet z Williams udowodniła to kilka tygodni temu w Cincinati
Niby tak...
Ale równocześnie ta cwana bestia może dzisiaj polecieć z Pennettą w dwóch setach :razz: Ogólnie fajny come-back do czołówki zalicza Flavia, brakowało jej, na pewno stać ją na grę na wysokim poziomie jeszcze przez kilka lat. Po cichu, zbędnego szumu zrobiła w tym roku życiowy wynik! A przecież kilka lat temu była długie tygodnie zawodniczką TOP10! I nigdy tak dobrego USO (gdzie zawsze grała najlepiej) nie zaliczyła. Ogólnie rzecz biorąc widzę, że wiara we Flaviettę jest na podobnym poziomie co przed meczem z Halep :] Ja tu widzę dużo walki i kto wie? Na pewno kursy na takim poziomie to duże value. Azarenka nie dość że nie gra tu najlepiej (co się rzecz jasna moze jeszcze odmienic) to pokazuje to czego najbardziej u pań nie lubimy... Z Ivanovic mogła kończyć dużo wcześniej, Ana z całą swoją zabawą niemalże nie zrobiłaby jej przykrej niespodzianki. Każde objęte prowadzenie w trzecim secie, każda piłka meczowa (do czasu prezentu od Serbki) kończyła się błędem, którego wstydziłaby się Ula, córka Roberta, siostra Agnieszki ???? ... Vika bała się, że ten mecz przegra... A Pennetta to (niestety dla Białorusinki) dużo groźniejsza rywalka od Any. Bo Włoszka gwarantuje równy poziom, bo Włoszka sama nie zrobi prostych błędów i może nie błyśnie forhendem jak poprzedniczka (Danieli to nawet nie liczę bo to pionek był) za to jej KONTROLOWANA agresja powinna dać dużo więcej, szczególnie na przełomie całego meczu.
Pennetta - Azarenka 1 @ 4.70 Unibet (5/10) ⛔
PS. Natomiast nie rozumiem takiego zainteresowania meczem Williams - Li :] Przecież to europejski półfinał powinien być ciekawszy a na pewno bardziej wyrównany. Żeby Li powalczyła musiałaby na korcie od początku do końca być jak Tommy Lee Jones w Ściganym a to w jej przypadku jest niemal tak mało realne jak moje skupienie się na typowaniu tego co wychodzi mi najlepiej (ATP) ???? Chęci to nie wszystko, czasami psychika stawia blokady hehe
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Dołożę swoje 3 grosze o włosko-białoruskim półfinale ;-)
Azarenka niby nie w formie, niby ciut przybrała na wadze, niby oddała seta Cornet i pięknej Ani, ale przecież znamy ją od tej strony. W nowym meczu te wszystkie czynniki mogą nie znaleźć najmniejszego odzwierciedlenia. Vika jest bardzo groźną tenisistką, ale tutaj trafia na niewygodną rywalkę. Penetta jest w rewelacyjnej formie. Myślę, że ogromną rolę odegra tutaj jej doświadczenie. Ona nie przestraszy się Azarenki. Będzie konsekwentnie grała swój tenis, który pokazała z Halep i w następnej rundzie z Vinci. Odważne ataki, bekhend po linii, i tak bardzo nielubiane przez Białorusinkę rozrzucanie na boki. To nie jest zawodniczka, która będzie pasywnie czekała na uderzenia Viki, z całych sił starała się je bronić i czekała na błąd. Powtórzę to, co pisałem przed meczem z Vinci - Penetta jest bardzo zdeterminowana. Umiejętności przez to nie rosną, ale waleczność i wiara w siebie już tak. To co mnie nieco niepokoi, to godzina, w której będą rozgrywały swoje spotkanie. Przypada ono na najgorętszą porę dnia. Ci, którzy oglądali mecz Włoszki z Halep widzieli, jak warunki atmosferyczne odbiły się na kondycji Flavii. Właśnie dlatego za drobne gram zwycięstwo Penetty, a za regularną stawkę typ:
Pennetta +1,5 seta - Azarenka 1 @2.42 Pinnacle
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Ja bym uważał na dzisiejsze półfinały kobiet. Zwłaszcza na granie na faworytów po marnym kursie. Oba mecze pojawiły się &quot;Super Ofercie&quot; bukmachera eFortuna, analizując tamtejsze Super oferty zawsze są tam wybierane takie mecze gdzie się dzieją różne cuda, przykład ze wczorajszego dnia mianowicie można było tam złapać kurs ponad 3 na parę Paes/Stepanek
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Pennetta (+5,5) - Azarenka @ 1.68 Pinnacle ⛔


Myślę, że oba półfinały turnieju żeńskiego zapowiadają się na bardzo ciekawe widowiska. Pod lupę biorę jednak spotkanie Flavi Pennetty z Victorią Azarenką.
Zacznę od tej pierwszej - Włoszka rozgrywa bez wątpienia fantastyczny turniej. W USA gra po prostu wspaniale. Najpierw nie dała szans Gibbs pokonując ją gładko. Następną rywalką była jej rodaczka - Errani. Bukmacherzy nie dawali Flavi w tym pojedynku żadnych szans. Ta jednak zagrała świetny mecz i ograła faworyzowaną przeciwniczkę w dwóch setach. Następna na jej drodze była Rosjanka Kuznetsova, która również nie była w stanie wygać chociażby seta z Włoszką. Później nadszedł czas na mecz z Halep. Pennetta znów skazywana była na gładką porażkę. Stało się jednak inaczej - rewelacyjna na tym turnieju Flavia pokonała Rumunkę 2:0! Ćwierćfinał był już dla niej na pewno dużym sukcesem. W nim miała spotkać się z kolejną swoją rodaczką Robertą Vinci. Kolejny raz potencjalnym faworytem wydawała się jej rywalka. Pennetta jednak nic sobie z tego nie robiła i pokonała Robertę przechodząc tym samym do półfinału! We wszystkich dotychczasowych spotkaniach na US Open Włoszka nie straciła nawet seta! Gra wprost rewelacyjnie, nie ma żadnych hamulców. Dzisiaj zmierzy się chyba z najtrudniejszą dotychczas rywalką - Azarenką. Victoria ten turniej gra też na swoim dobrym poziomie. Nie sądzę jednak, że miałaby dzisiaj rozgromić będęcą w fantastycznej formie Flavię. Linia na takie handi po takim kursie to jak dla mnie ogromne value. Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj wyrównane spotkania z dużą dawką emocji. A typ na takie handi jak najbardziej polecam zagrać!



 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Pannetta- Azarenka
Set 1 Over 9.5 gema @ 2.35✅ 4/6

O tym spotkaniu napisano tutaj bardzo dużo. Ja postanowiłem skupić się na pierwszym secie, bo wydaje mi się, że będzie najbardziej zacięty. Pannetta w pierwszej fazie spotkania będzie bardzo niebezpieczna. Obie zawodniczki będą pilnować swojego podania, nie spodziewam się festiiwalu przełamań w pierwszym secie. Over 9.5 gema jak najbardziej do pokrycia. W tym spotkaniu wiele zależy od dyspozycji Azarenki. Jak będzie grała tak nie równo jak do tej pory to Pannetta to może wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Serena Williams - Victoria Azarenka
Typ: dokładny wynik 1-2
Kurs: 9,00 (Bet365)
Wynik: ⛔ 7/5 6/7 6/1
I mamy powtórkę finału sprzed roku. Pamiętacie jak było wtedy? Chyba jako jedyny pisałem analizę na Vikę i zostałem obrzucany pomidorami. Klik, klik, klik! Skończyło się tym, że było blisko (5-3 w trzecim secie =&gt; 5-7), więc czas na kontrę był, a kurs przed meczem był wyższy niż dzisiaj.
Niestety Aza nie gra obecnie tak jakbym sobie tego życzył. Wystarcza to w zupełności na wszystkie inne tenisistki, ale na Williams może być mało. Serena też ma swoje słabości, zdarza jej się od groma banalnych błędów - należy pamiętać, że w meczach z Białorusinką i właśnie finałach zdarza się ich jeszcze więcej niż normalnie (rok temu - ponad 50 UE), bo dochodzi presja, ogromna chęć sięgnięcia po tytuł. Warto zaznaczyć, że Victoria zarówno rok temu, jak i ostatnio w Cincinnati, łatwo przegrywała pierwsze sety, drugie pewnie wygrywała, a w trzecim była walka. Dlatego tutaj gram tylko za grosze to dw. Jeżeli pierwszą partię wygra Azarenka, będę kontrował Serenę po jakimś +1,60 chociażby. Jeżeli wygra Williams, dorzucę jeszcze coś na moją sympatię (V.A. oczywiście) dla emocji przy oglądaniu, bo może znów panie zafundują nam niezłą dramaturgię. Raczej wygra Williams, ale tylko raczej, także można próbować. Z całych sił chciałbym tu widzieć porażkę Amerykanki, ale najważniejsze jest dobre widowisko. Byle tylko Vika wstydu nie przyniosła.
 
dx2 241,1K

dx2

Użytkownik
S.Williams-Azarenka 2:0 @1.6
Final na miare oczekiwan. Nie bede tego meczu nawet grac u bukmachera, zeby nie psuc sobie humoru, ale napisze jak to widze od strony typowo bukmachersko-typerskiej. Stawiac czysta wygrana Sereny nie warto, wiec teoretycznie zaryzykowalbym i poszedl w taki typ. Tak naprawde, to do poczatku tego roku, to co dzialo sie pomiedzy Serena a Azarenka nie mozna nazwac rywalizacja. Bilans bezposrednich meczow przed sezonem 2013 to ... 11:1 na korzysc Williams. W tym roku jednak Vika zdecydowanie bardziej konkurencyjna, a zmienil to niewatliwie fantastyczny mecz w Doha, ktory Azarenka wygrala 2-1 (7-6 2-6 6-3). Jak ja wtedy trzymalem kciuki za Azarenke, zeby w koncu wygrala.... Z pewnoscia jeden z najbardziej pamietnych meczow tego sezonu wsrod pan. Pomiedzy byla wysoka wygrana Sereny na cegle w Rzymie w dwoch setach (6-1 6-3), ale niedawno w Cincinatti znow udalo sie o doslownie o wlos wygrac Azarence 2-1 (2-6 6-2 7-6).
Nadzieje sa, ale Serena jest podrazniona tymi wynikami i faktem, ze przegrala 2 z 3 ostatnich meczow z Bialorusinka, Amerykanka ma ogromne doswiadczenie z kortow na Flushing Meadows w meczach o najwieksza stawke i rzuci dzis naprawde wiecej niz zwykle na kort i to bedzie calkiem inny mecz niz w Cincinatti. Podejrzewam, ze ciezko bedzie Azarence na poczatku, poniewaz ze zdeterminowana Williams trudno zostac w 1-szym secie (oczywiscie pomijam od czasu do czasu mecze, gdzie Williams wykazuje sie nonszalancja) i tutaj Azarenka bedzie miala prawdopodobnie problem. Aby ograc walczaca Serene to przewaznie trzeba szukac szans w drugiej i trzeciej czesci meczu, gdy przychodzi juz zmeczenie i serwis staje sie mniej grozny. Azarenka jest swietna zawodniczka, ale dysproporcje silowe pomiedzy Williams a reszta czolowki sa zbyt duze. Oczywiscie od strony sympatii zdecydowanie wolalbym wygrana Azarenki, ale to nie koncert zyczen, jezeli przychodzi do typowania i wydaje mi sie, ze akurat ten final mlodsza i podrazniona Williams zamknie jednak w dwoch setach (niestety).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom