>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open - 26.08-09.09.2013

Status
Zamknięty.
dx2 242,1K

dx2

Użytkownik
Kanepi-Kerber 2 @1.55
Uwazam, ze kroi sie rewanz Kerber za to co stalo sie na tegorocznym Wimbledonie. Na pewno okolicznosci w jakich Kerber przegrala tamten mecz zabolaly (Kanepi wygrala 3-6 7-6 6-3). W tamtym meczu do stanu 6-3 4-2 (czy nawet 5-3 chyba) Kerber wydawalo sie, ze calkowicie kontrouje ten i niewiel moze sie wydarzyc, a jednak... W tie-breaku jeszcze bylo wysokie prowadzenei Kerber i ... nic. Ostatecznie Niemka polegla, a punktow do obronienia bylo sporo za ubiegloroczny polfinal wimbledonski. Kerber bardzo dobry mecz zagrala tutaj w Nowym Jorku z Bouchard wczoraj. Swietny 1 set w wykonaniu obydwu tenisistek, przestoj w 2 secie i ogromna walka w secie decydujacym. Troche tylko Kerber grala zbyt czesto defensywnie i oddawala pole do ataku Kanadyjce. Mecz mimo wszystko mogl sie bardzo podobac. Kanepi na pewno duza moc, duzy plus za pokonanie Vanii King, ktora na USO potrafi pokonac niejedna duzo wyzej notowana rywalke, ale Kerber powinna tutaj wygrac.
J.Hampton-Stephens 2 @1.5
Obie zawodniczki wyrozniaja sie w mlodszym pokoleniu Amerykanek. Roznica 3 lat. Absolutnie nie powiedzialbym, ze znaja sie na wylot, poniewaz trenuja na zupelnie przeciwleglych wybrzezach USA, ale obydwie spotykaja sie na Pucharze Federacji od czasu do czasu. Lepsze wyniki w szlemach osiaga jednak Stephens jak dotad i to moze procentowac, mimo mlodego wieku. Najwiekszym atutem Stephens w tym spotkaniu moze wedlug mnie byc jednak mecz, ktory Stephens zagrala z Mandy Minella w 1 rundzie. Jak ktos mysli, ze Stephens nie zaprezentowala sie dobrze tam to jest w bardzo duzym bledzie. Mandy Minella ogolnie jest dnem. Wiekszosc jej meczow, gdzie pilka lata niejednokrotnie po 2-3 metrocyh autach budzi politowanie. Minella przez 12 lat zawodowej kariery nie zagrala w ani jednym finale w glowym tourze, nawet w najmniejszych turniejach. W szlemach (Australian Open, French Open, Wimbledon) nigdy nie przebrnela nawet 1 rundy ! Ale zawsze jest ten jedne turniej, ktory &quot;pasuje&quot; i to dla Minelli jest wlasnie US Open. Tutaj udalo sie osiagac Minelli 3 runde, jak rok temu, i jest to najlepszy wynik Minelli w szlemach. Juz oczywiscie nie wspominam, ze nieraz Minella tutaj blyszczal w kwalifikacjach. Mecz ze Stephens byl absolutnie rewelacyjny z obydwu stron, a po meczu lzy reprezentantki Luksemburga. Prawdopodobnie byl to najlepszy mecz Minelli w zyciu, pomimo porazki. Takze tutaj duze slowa uznania dla Minelli, ze czasem mozna jednak naprawde duzo na korcie. Jak dobry byl ten mecz przekonala sie na wlasnej skorze w nastepnej rundzie przyzwoicie ostatnio grajaca Urszula Radwanska, ktora Stephens zmiotla z kortu, oddajac w meczu dwa gemy.
Jamie Hampton z kolei zachwycila na tegorocznym Australian Open. Niby &quot;tylko&quot; 3 runda, ale bardzo duzy opor postawila w tej 3 rundzie triumfatorce Viktorii Azarenka. Moze bedziemy dzis swiadkami ciekawego meczu, ale Stephens jest slusznie postrzegana jako faworytka moim zdaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Laura Robson (GBR) - Na Li (CHN)
Typ: Powyżej 18.5 @ 1.69 pinnacle ✅ 2-6 5-7
Handicap Gemów
Typ: Laura Robson +5.5 @ 1.84 unibet ⛔

Historia lubi się powtarzać. Niemal dokładnie rok temu obie zawodniczki spotkały się w na kortach Flushing Meadows na tym samym etapie 3 rundy. Wtedy Brytyjka sprawiła sensację ogrywając Chinkę w zaciętej trzysetówce. Dzisiaj dojdzie do rewanżu i znowu moim zdaniem Robson ma spore szanse przynajmniej napsuć sporo krwi faworyzowanej rywalce , a może i coś więcej. Obie zawodniczki przeszły pierwsze dwie rundy bez straty seta. Chinka oczywiście wygrywała pewniej swoje mecze, ale też z racji dużo wyższego rankingu jej rywalkami było głębokie zaplecze kobiecego tenisa. Z tych samych powodów Robson miała dużo trudniejsze zadanie, ale poradziła sobie z nim śpiewająco, pokazując klasę zwłaszcza w ostatnim meczu z Garcią. Obie utalentowane nastolatki pokazały w nim naprawdę świetną formę, czyli mocną wymianę ciosów forhendowych, relatywnie mało błędów własnych i przełamań. Zwłaszcza drugi set świetnie się oglądało i niewiele brakowało do trzysetówki. Nie pozwoliła na to Robson, która w końcówce pokazała hart ducha broniąc setboli przy serwisie rywalki, a po przełamaniu rywalki dokończyła dzieła w tiebreaku. Oczywiście Chinka słusznie jest faworytką, ale biorąc pod uwagę zeszłoroczną porażkę z Brytyjką, ale przede wszystkim jej formę w tym roku, to spodziewam się, że to będzie trudny mecz dla faworytki i nie wykluczam nawet niespodzianki w postaci awansu Robson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
16 ostatnich meczów WTA US Open zakończyło się w 2 setach. I to nawet pomimo 4 zwycięstw underpsinek ;)
Makarowa - Lisicki powyżej 2,5 seta @ 2,50 (PaddyPower) ⛔ nein
Makarowa za mocna, żeby oddać szybko mecz. Lisicki wciąż ma częste przestoje w grze, którymi okropnie utrudnia sobie życie.
Kanepi - Kerber powyżej 2,5 seta @ 2,50 (PaddyPower) ⛔ seria rozciągnięta do 22 meczów, kto da więcej?
Mecz na Wimbledonie był wyrównany w tak przekonującym stopniu, że warto zagrać to też i teraz.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Kaia Kanepi-Angelique Kerber

Kaia Kanepi 2,37 bet365
over 21.5 gemow 1,90 bet 365


Ostatnie spotkanie na Wimbledonie było wyrównane więc warto pokusić sie i postawić także tym razem na lepsza Kanepi.Historia lubi sie powtarzać widać że Estonka najwyrażniej &quot;nie leży&quot; Niemce polskiego pochodzenia i tu licze że jedna z moich ulubionych zawodniczek sprawi lanie chimerycznej Kerberównie,forma przemawia za Estonka ,Kerber gra jak dla mnie bez polotu nie odnosi spektakularnych sukcesow na miare 9 rakiety świata ,wygrywa z kim powinna wygrć ,dochodzi w turniejach gdzie powinna dojść.Angelika w swoich meczach zbyt czesto jest pasywna ,pozwala spychac sie do głebokiej defensywy ,żadko przejmuje inicjatywe w meczu,potrafi skontrować gdy ma nóż na gardle ale to może być za mało z ofensywnie grającą Kanepi która jak trzeba bedzie zreturnuje słabe podanie Kerber i zaatakuje kiedy przydaży sie okazja.Bilans bezpośrednich pojedynkow 2:0 dla Estonki mówi wiele ,owszem kiedyś musi nastąpić przełamanie ale myśle że przy obecnej formie Kerber małe szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
A. Radwańska - A. Pavluchenkova typ 2 kurs 5.05 Pinnacle⛔
Dzis moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawy mecz na US Open zagrają nasza Agnieszka 4 w rankingu natomiast Rosjanka 33 niby duża różnica ale umiejętności Rosjanki naprawdę bardzo duże . Pavluchenkova grała z Radwańska 2 razy i jest 1-1. Rosjanka odniosła dużo sukcesów jako juniorka. Ostatnio jakby obniżyła loty chociaż ma koncie wygranych 5 turniejów WTA w tym cztery na kortach twardych. Korty twarde bardzo sprzyjają grze Rosjanki potrafi grać bardzo mocno i agresywnie i jeżeli jest w formie może zagrozić każdej zawodniczce. Ostatnio forma Rosjanki ostro idzie w górę ćwierćfinał w Nev Haven. W US open wygrane w dwóch setach z Razzano oraz Barty. Należy pamietać ,że Agnieszka nie jest w optymalnej formie zresztą US Open to nie jest jej turniej nigdy nie osiągnęła tutaj dobrego rezultatu najwyżej 4 runda. Agnieszka nie lubi grac z zawodniczkami o agresywnym stylu gry Williams , Sharapova , Kvitova ostatni mecz na Wimbledonie z Lisicki jest tego dobrym przykładem. moim zdaniem jeżeli dziś Rosjanka zacznie trafiać i będzie miała mało niewymuszonych błędów Agnieszka będzie w dużych opalach i może nawet przegrać mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dx2, mądrze piszesz.
Bez analizy bo już kolega Dx2 dobrze to opisał.
J.Hampton - Stephens (1.53)
Prócz tego ode mnie taki typ..
Makarova E. - Lisicki S. (1.63)
Unibet !
Dziś sobie spróbuję pograć Sabinkę. Widać, że w tym turnieju jest w gazie, nie straciła jeszcze seta! Makarova również, ale w tym meczu będzie z pewnością dużo ciekawych wymian, które z przyjemnością będzie się oglądało. Rosjanka lubi twarde nawierzchnie bardzo pewnie się na nich czuje. Natomiast Lisicka, również jak ma nóż na gardle, w meczu i przegrywa 2:0 potrafi szybko odłamać przeciwniczkę i kontrolować swoje podanie. W tym meczu zobaczymy na pewno nie jedno przełamanie, każda z zawodniczek dysponuje bardzo silnym forehandem. Każda z nich ma ochotę na kolejną rundę lecz ja tu postawiłem na Niemkę - nie będzie miała łatwo.. mecz będzie wyrównany ale z nawiązką dla Sabinki.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
A. Radwańska - A. Pavlyuchenkova - 2 (4,50)⛔
Bet365

Linia kursów na Rosjankę zaczyna spadać i ja się oczywiście temu nie dziwie. Jeżeli mam być obiektywny ten mecz jest 50/50. Polka niewyraźnie wygląda w tym turnieju a już w ostatnim spotkaniu jej dyspozycja w drugim secie była wręcz prawie fatalna jak na jej umiejętności. Niewiele zabrakło a zobaczylibyśmy 3 set w ostatnim spotkaniu, a nie doszło do niego wyłącznie dlatego, że Hiszpanka nie wytrzymywała i popełniała kuriozalne błędy podczas własnego podania. Podanie Polki jest bardzo słabe w tym turnieju niestety. Taka armata jak Pavlyuchenkova z pewnością to wykorzysta. W dodatku Rosjanka jest w gazie i bardzo dobrze się prezentuje w Nowym Jorku. Według mnie trzeba lekko spróbować na Pavlyuchenkova.

J. Hampton - S. Stephens - 2 (1,44)✅
Bet365

Tutaj o ile główka Sloaone nie zacznie płatać figli mecz powinien się skończyć na korzyść S. Stephens. Nie należy się sugerować 3 setowym bojem z Minella. Kto oglądał to spotkanie ten wie że Minella zagrała fantastyczny mecz i na dobrą sprawę ona również powinna się znaleźć na tym etapie turnieju. Jamie Hampton jest według mnie na chwile obecną słabsza od swojej młodszej koleżanki. Podejrzewam że gdyby trafiła na Minelle w swojej drabince to pożegnałaby się z turniejem. Jamie nie miała żadnej wymagającej rywalki. Mladenovic jest groźna dopóki siedzi jej serwis. W tym turnieju nie siedział. Na sety bym nie ryzykował ale zwycięstwo tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Co do Agnieszki to myślę, że po trudnym spotkaniu wygra. Rosjanka lubi zaskoczyć. Jak ma dobrą dyspozycje to jest nieobliczalna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja jednak pójdę tropem stylu tenisowego polki...

dokładność, spokój, wyważony tenis kontra mocne strzały i gorąca głowa...

Kurs początkowy śmiechu warty, to taka duża kpina. Proporcje 60 do 40 dla polki. Jestem przekonany, że złapie na live coś w granicach 1.70 dla Agnieszki i wtedy zaatakuje buka.

Miałem okazje oglądać sporo ostatnio tenis polki i rosjanki, wiem co w trawie piszczy...mam nadziej tylko, że Aga nie okopie się na głębi kortu i wejdzie w kort na piłkę, rosjanka z pewnością będzie godną rywalką tego spotkania. Sporo potrafi...Aga ma zagrać swój optymalny tenis, &quot;hiszpańskie&quot; żarty się skończyły!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
johny123 10

johny123

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-US Open
Spotkanie:Kirlienko-Halep
Typ:2
Kurs:1.5
Bukmacher:STS
Analiza:
Od jakiegoś czasu przypatruję się grze Simonie Halep od turniejów na tzw.Ziemi gra swój najlepszy tenis,Wygrywa wszystko co ma do wygrania.Ostatnio wygrała turniej poprzedzający US Open w New Haven.Bardzo Często warto na nią stawiać.Maria Kirlienko gra bardzo nierównie od Wimbledonu i od porażki z Laurą Robson nie układa się jej poprostu w Toronto przegrana z Cornet a w Cinncianti z Moną Barthel.Jeżeli przegrała z Laurą Robson ,która zawsze była dobrze przygotowana na trawę to wydaje mi się że z Simoną może mieć duże problemy.Proponowałbym nawet 2-0 Obstawić na Simonę 2.15
Polecam To mój pierwszy typ więc proszę o wyrozumiałość ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Cristina McHale-Anna Ivanovic

Christina McHale 5.00
Dzisiaj spróbuje zagrać przeciwko Serbce.Kurs spadł znacznie na Amerykanke i sie nie dziwie.Oglądałem gre Serbki w 2 rundzie z mało znaną Rumunka i Anna moim skromnym zdaniem jest już chyba zmęczona sezonem od stycznia zagrała 50 spotkań, nie jest super przygotowana na ten turniej bardzo męczyła sie z Dulgheru,sporo błedów jak nawet na nią,tak sobie myślałem że gdyby trafiła na troche lepsza zawodniczke od grającej straszne dno Rumunki,która nie postawiła minimalnego oporu,Serbka znalazłaby sie w niezłych opałach.Ivanovic to najładniejsza tenisitka globu dla mnie bez wątpienia,ale ci co śledzą WTA wiedzą że Anna ma bardzo słabiutka główke z jej gra bardzo różnie bywa ,dopóki ma przewage,czuje sie pewnie,wszystko idzie zgodnie z planem to jest gra i idzie jak burza przez mecz i szybko wygrywa.W momencie gdy zawodniczka stawia wiekszy opór,traci gemy serwisowe to pojawiaja sie spore nerwy i jak żadna zawodniczka z touru potrafi momenatlnie rozsypać jak domek z kart i robi milion głupich błędów.Myśle że Cristina jak najbardziej jest w stanie nawiązać walke z nierówną Serbką,bardzo ładnie wygląda w tym turnieju Amerykanka pokonała w ładnym stylu Goerges i Svitoline.
Swój typ opieram głównie po obserwacji dotychczasowej gry i dyspozycji Ivanovic W US Open w 1 i 2 r,która nie nie jest optymalna i daleka od perfekcji.Nie jest to pewniak (hehe) ale można popróbować za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Co do Agnieszki to myślę, że po trudnym spotkaniu wygra. Rosjanka lubi zaskoczyć. Jak ma dobrą dyspozycje to jest nieobliczalna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja jednak pójdę tropem stylu tenisowego polki...

dokładność, spokój, wyważony tenis kontra mocne strzały i gorąca głowa...

Kurs początkowy śmiechu warty, to taka duża kpina. Proporcje 60 do 40 dla polki. Jestem przekonany, że złapie na live coś w granicach 1.70 dla Agnieszki i wtedy zaatakuje buka.

Miałem okazje oglądać sporo ostatnio tenis polki i rosjanki, wiem co w trawie piszczy...mam nadziej tylko, że Aga nie okopie się na głębi kortu i wejdzie w kort na piłkę, rosjanka z pewnością będzie godną rywalką tego spotkania. Sporo potrafi...Aga ma zagrać swój optymalny tenis, &quot;hiszpańskie&quot; żarty się skończyły!


---

Rosjanka niby potrafi zaskoczyć, ale jednak w TB zabrakło jej odwagi żeby się postawić Agnieszce. Powoli w meczu widziałem już, że Agnieszce nie wychodzą dosyć pewne punkty i Rosjanka tak jak pisałem powoli wchodziła w mecz z większą werwą i nawet kusiło mnie by pograć na nią na seta. Ale nigdy bym nie przypuszczał, że w TB zagra taka miernotę.. Aga jak na razie nie gra jakoś super zadowalająco ale myślę nim dotrwa do ćwierćfinału to straci jeszcze seta.. Gratulacje, za to że przeszła dalej chwała jej za to, lubi grać widać na tych twardych kortach i nawet serwis swój poprawiła już nie jest taki delikatny, dodała w nim trochę bardziej agresywności i rozrzuca go po bokach by jak najtrudniej go złapać. I bardzo dobrze bo serwis to kluczowa rola w meczu.
 
K 203

krolwta

Użytkownik
Kvitova - Riske
Typ: Over 21,5 ⛔ //&quot;niespodzianka&quot; byla a over nie
Kurs: 1.9 bet365
Patrzac na tegoroczne wyniki spotkan pan, mozna stwierdzic, ze lubia pograc 3-setowki. Graly ze soba raz (10 dni temu) i bylo 2:1 dla czeszki. Powinnismy zobaczyc dobry dlugi mecz, ktory moze (mam nadzieje) zakonczy sie &#39;niespodzianka&#39;. GL
 
O 38

oskar164

Użytkownik
S.Halep- M. Kirilenko 2.75 B365
Kieruje się względami estetycznymi, kurs 2.75 w pakiecie z Marią tworzy zgrany duet. Jakaś masówka poszła na Halep i kursy zostały wywindowane w niebiosa. WTA rządzi się własnymi regułami i nie ma sensu kierować się dobrym okresem gry Rumunki sprzed US Open. Ten cykl kobiecych gier jest regularny tylko w kalendarzu.
Stawiam na doświadczenie.
Pozdrawiam.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Rosjanka niby potrafi zaskoczyć, ale jednak w TB zabrakło jej odwagi żeby się postawić Agnieszce. Powoli w meczu widziałem już, że Agnieszce nie wychodzą dosyć pewne punkty i Rosjanka tak jak pisałem powoli wchodziła w mecz z większą werwą i nawet kusiło mnie by pograć na nią na seta. Ale nigdy bym nie przypuszczał, że w TB zagra taka miernotę.. Aga jak na razie nie gra jakoś super zadowalająco ale myślę nim dotrwa do ćwierćfinału to straci jeszcze seta.. Gratulacje, za to że przeszła dalej chwała jej za to, lubi grać widać na tych twardych kortach i nawet serwis swój poprawiła już nie jest taki delikatny, dodała w nim trochę bardziej agresywności i rozrzuca go po bokach by jak najtrudniej go złapać. I bardzo dobrze bo serwis to kluczowa rola w meczu.
No wlasnie,Rosjanka &quot;niby&quot; potrafi zaskoczyc - ale ja tam nie widzialem zadnej rewelacyjnej gry Pawljuczenkowej przed meczem z Aga,a te wyniki z Barty czy z Razzano to jakis zart - obie nic nie graja w tym sezonie. Anastazja zlapala lepsza forme z poczatkiem roku,ale teraz to tylko wspomnienie.
Troche inaczej ma sie sprawa z Makarowa,bo ta juz bardziej doswiadczona,bardziej regularna i moze sprawic sporo klopotu Agnieszce. Serwis w kazdym meczu na USO ma powyzej 60%,pokonala tu juz 2 niezle nazwiska,wczorajsza koncowka w meczu z Lisicki pokazala,ze potrafi byc opanowana w nerwowych momentach i nie panikuje,w przeciwienstwie do AP.
To bedzie klucz w meczach z Agnieszka - wykorzystac swoje szanse,i mysle,ze stac Makarowa na jednego seta,a przynajmniej na dwa wyrownane. H2H 3:0 dla Agi,ale teraz tym sie nie sugeruje.
Moja propozycja to :
over 19.5 1.95 Marathonbet ✅
Jesli ktorys buk wystawi handi +5.5 ✅ na Makarova,chetnie wejde w to rowniez.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Spotkanie: Suarez Navarro - Kerber✅
Typ: Suarez Navarro
Kurs: 2.69
Bukmacher: Pinnacle
Mecz IV rundy US Open spotykają się dwie dobre zawodniczki hispanka Carla Suarez Navarro jedna z moich ulubionych tenisistek bardzo waleczna obecnie na 20 miejscu w rankingu światowym oraz 9 w rankingu Angelika Kerber zawodniczka polskiego pochodzenia. Obie graja w turnieju bardzo dobrze Hiszpanka wszystkie mecze wygrane 2-0 natomiast Niemka miała problemy z utalentowana Kanadyjką Bouchard. Przed US Open obie zawodniczki nie błyszczały formą. Nigdy również nie grały ze sobą. Carl aw swojej karierze ma już na koncie dwa ćwiercfinaly w Australian Opena oraz Roland Garros oraz 4 rundy w US Open i Wimbledonie. Kerber osiągneła półfinał w US Open w 2011 roku. Niemka o 10 cm wyższa jednak obie dość mocno zbudowane. Moim zdaniem czeka nas wyrównany mecz ja jednak stawiam n aHiszpankę z ktora sympatyzuje.

Zdecydowanie najlepszy mecz tegorocznego US Open !
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Super mecze do obstawienia:
Williams - Stephens 2 (rano było po 10, teraz tylko po 9 - bet365) ⛔
Nie trzeba wiele tłumaczyć, Stephens pokonała Serenę podczas Australian Open, jest w bardzo dobrej formie w tym roku i w zasadzie tylko ona i Azarenka może w tym turnieju pokonać faworyzowaną Amerykankę.

Halep - Pennetta 2 4.00 bet365 ✅
kurs zabawny, zważywszy na to jak dobrze dobrze zagrała Pennetta z Kuźniecową. Halep gra w tym turnieju dobrze, ale jednak doświadczenie Pennetty i sukcesy na US Open powinny przeważyć na jej korzyść.


Giorgi - Vinci 1 2.75 bet365 ⛔
Giorgi gra wybornie, wygrała już 6 meczów podczas tegorocznego US Open i wcale nie ma dość. Dodajmy do tego, iż ta 21-latka, która mierzy 168cm wzrostu zaserwowała w meczu z Wozniacki z prędkością 188km/h a jej drugie podanie (91 mil na godzinę) jest szybsze niż podanie Nadala a porównywalne z Djokovicem (92 mil na godzinę) w tym turnieju. Strzela z całej siły, po stronie Vinci nie ma żadnych argumentów, ponieważ Włoszka skupia się na deblu, z dobrymi zawodniczkami zawsze podczas szlemów zwykła skulać ogonek pod siebie i schodzić z kortu marnując jak najmniej sił. Giorgi jest na fali, skoro potrafi ograć na głównym korcie w sesji wieczornej Woźniacki - to dlaczego ma przegrać z przeciętną singlistką?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
oeb 257

oeb

Użytkownik
Williams Serena vs Stephens Sloane
Typ: Under 18.5 G @1.90 [Pinnacle]
Chyba najciekawszy mecz czwartej rundy singla pań tegorocznego US Open. Przynajmniej dla mnie. Z jednej strony królowa, z drugiej strony pretendentka do tronu... A tak poważnie - z jednej strony zawodniczka ograna, świadoma swojej wartości i umiejętności, z wieloma tytułami na koncie. Z drugiej dziewczyna z aspiracjami, której fachowcy i kibice wróżą wielką karierę. Widziałem Sloane na tym turnieju i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo fajnie. Ale czy dzisiaj będzie w stanie zagrać tak mądrze, konsekwentnie z Sereną jak w poprzednich rundach? Moim zdaniem niekoniecznie... Przywołajmy mecz ćwierćfinałowy z AO, gdzie młoda była w stanie wygrać z Williams. Z tym, że w pierwszym secie to starsza z Amerykanek dyktowała warunki. Dyktowała je również w drugim secie, aż do momentu w którym postanowiła wybrać się do siatki i coś jej &quot;strzyknęło&quot; w plecach. Wtedy sytuacja zmieniła się o te przysłowiowe 180 stopni. Sloane Stephens przejęła inicjatywę i umiała wykorzystać niedyspozycje przeciwniczki, aby zakończyć mecz na swoją korzyść. I teraz najważniejsze motywy na których opieram swoją propozycję ryzykownego undera. Mianowicie po tym stosunki obu pań mocno się ochłodziły. Pamiętam, że Sloane kiedyś żaliła się w prasie, że Serena usunęła ją ze znajomych z Facebooka, nie odzywa się do niej, omijają się szerokim łukiem etc. To oznacza tylko jedno - Serenę Williams bardzo ubodła australijska porażka i zainteresowanie, które Sloane Stephens zaczęła wzbudzać po dotarciu do półfinału pierwszego ze Szlemów. A skoro Serena czuje się dotknięta, to myślę, że pragnie srogiego rewanżu. Na tyle srogiego, że wynik w jej mniemaniu nie powinien wzbudzać wątpliwości, która z Amerykanek jest lepsza. Z tych luźnych powyższych swoich małych konkluzji zdecydowałem się wejść w zakład underowy na ten mecz, choć zastanawiałem się również nad opcją -6.0G u Sereny po takim samym kursie. Mecz z wieloma podtekstami, mecz w którym obie zawodniczki mają do udowodnienia coś zarówno sobie jak i całemu tenisowemu światu. Serena Williams wielokrotnie w swojej karierze udowadniała swoją wartość, dlatego liczę że dziś udowodni przed samą sobą, że potrafi rozklepać młodą gniewną, która ma zapędy aby kiedyś w przyszłości zająć jej miejsce.
✅ 6/4 6/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 181

wyar

Użytkownik
Dodam jeszcze jeden typ. Przeciwnie do wlodka,ktorego zeszta cenie,zagram w meczu Kerber z Suarez Navarro na Niemke. Ogladalem w tym turnieju zarowno Carle jak i Angelike i wydaje mi sie,ze Hiszpanka musialaby trafic na naprawde slabszy dzien rywalki. Sama slabiej serwuje i o ile gra dosc inteligentnie,to - moim zdaniem - to za malo na szybkie korty. Tym bardziej,ze w meczu z Zheng bardzo regularna to Carla nie byla (23 UE),a Zheng grala przynajmniej klase slabiej niz z V.Williams. Wydaje sie,ze jednak w ataku Angie ma znacznie wieksze mozliwosci,niz Carla. I to chyba zadecyduje.Obie sa niezle przygotowane fizycznie,wiec troszke przekornie stawiam na Kerber.
1.53 bet365 ⛔


Po takim meczu przegrac to nie wstyd :)
 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Williams - Stephens (+1.5 sets) 2 @ 3.65 Pinnacle (6/10) ⛔ // Stephens @ 9.600 (3/10) Pinnacle ⛔
Wielki rewanż za tegoroczne Australian Open Wiele podtekstów ma ten mecz, dwie najlepsze aktualnie amerykańskie tenisistki zagrają ze sobą po raz 3 (poprzednio 2x w styczniu), w dodatku na największym tenisowym stadionie świata, przed własną publicznością. Stephens nie bez przyczyny jest nazywana następczynią Sereny i uważam, że to ona zrobi największą karierę z młodych amerykanek, które podbijają WTA. Co do typu to zgadzam się z tym, że Serena jest faworytką, ale biorąc pod uwagę okoliczności, wydaje mi się, że Stephens jest na ten moment najtrudniejszą dla niej przeciwniczką i to wcale nie ze względu na jakiś niesamowity styl gry (ma wiele do poprawy, przede wszystkim serwis). Po prostu ona musi mieć ciągle w głowie mecz z Melbourne i podejrzewam, że dziś na korcie będzie chciała wręcz zdemolować młodszą koleżankę i udowodnić kto jest numerem jeden w Stanach. Tylko czy wyjdzie to Williams na dobre? Moim zdaniem nie, jakiś słabszy moment i na pewno koszmary sprzed kilku miesięcy wrócą a mimo że młodsza ze słynnych sióstr rzadko miewa problemy z psychiką to w przeszłości zdarzało jej się grać dziwne mecze, z rywalkami, które wcale nie miały wielkich atutów a wpływ na jej grę miały różne inne sprawy. Liczę dziś na to w głównej mierze, choć Stephens by wygrać znów musi wznieść się na wyżyny i jestem pewny, że stać ją na to.
Radwańska - Makarova 1 @ 1.25 Pinnacle (9/10) ⛔
Jestem przekonany, że w tym roku Aga w końcu osiągnie tu swój ćwierćfinał i po cichu liczę na to, że na tym się nie skończy. Fenomenalna forma, przynajmniej w moim odczuciu. Wielu skreśliło Polkę po &quot;jej&quot; Wimbledonie, którego nie wygrała (w walce o triumf wielkoszlemowy), mam nadzieję, że jej &quot;5 minut&quot; nadejdzie ;) Czemu nie w turnieju, w którym nawet jej fanatycy w to zwątpili?

-18j !!

Miazga!
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Radwańska-Makarova
+1.5 seta Makarova @ 2.75 Unibet✅✅

Kurs na Radwańską 1.22 w moim odczuciu nie jest wart gry. Wiele osób zachwyca się równą grą Agnieszki w US, tylko tak na prawdę Makarova to będzie pierwsza poważna przeciwniczka. ( nie licząc Pawluczenkovą, która popełniła masę niewymuszonych błędów.)
Dzisiaj będzie prawdziwy test dla Agnieszki. Makarova zawsze była nie wygodną przeciwniczką dla Agi. Uważam, że dzisiaj Makarova jeżeli się nie spali psychicznie to nawiąże walkę z naszą zawodniczką. Seta zdecydowanie jest w stanie wygrać. A kurs 2.75 zdecydowanie zachęca do gry.


Sugerowałem się tym co powiedział komentator na eurosporcie. Być może mój błąd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom